בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו הפער הגילהים האולטמטיבי לקשר בדסמי רציני?

פיה שעפה לה​(נשלטת){לא בעסק}
לפני 15 שנים • 17 באפר׳ 2009

אני רוצה להעלות פה שאלה שאני בטוחה שמעסיקה פה עוד המון אנשים.

זו שאלה לכאורה פשוטה, אבל אם נתייחס אליה בהקשר בדסמי היא הרבה יותר מורכבת.
השאלה הזו העסיקה אותי המון בתקופה האחרונה כתוצאה מקשר שהתפתח לי עם אדון מסוים.
בכל מקרה, אלו המסקנות שהגעתי אליהם.

קודם כל, אי אפשר להתעלם מעניין הניסיון.
בלי לשפוט אף אחד אבל בד"כ הצעירים יותר כאן באתר הם אלו השולטים שקצת פחות מנוסים בעסק.
כל אחד עושה את החלטותו הוא, אבל אני, לא מוכנה לתת אותי: את נשמתי, את גופי, את נפשי למתלמד....

כל אחד מחפש משהו אחר פה, אבל אלו שכן מחפשים קשר רציני שיוביל בסופו של דבר לנישואים וילדים לא יכולים "לצאת" עם בחור, לדוגמא, שגדול מהם בעשור או שנים.
דבר שדי נפוץ פה. ואני באמת יכולה להבין את הסיבות והנסיבות....

לא חסרים ונילים ובדסמים שהגיעו לגילהים מופלגים אבל עדיין נותנים לעצמם את הלגיטמציה להתנהג כמו ילדים בני 4 וזה מורגש הן בתגובות, הן בהתייחסות לבדסמ והכי מצטער בהתיחסות שלהם לנשלטות שלהם, ואת אותו דבר אפשר להשליך על המקרה ההפוך.
אנשים שגורלם ייטב איתם, וכל אחד מסיבותו הוא, אבל הם מצאו את עצמם בוגרים יותר ביחס לשכבת גיל שלהם. אז מה אותם אנשים יעשו?

ופה אני לגמרי מעלה את הדילמה שהתמודדתי איתה השבוע האחרון
מצד אחד הם מחפשים אנשים שיהיה להם שיחה משותפת איתם אבל מצד שני הם מחפשים קשר רציני ומתמשך ולכן הם לא יכולים להרשות לעצמם לצאת עם שולטים גדולים מהם בעשור.
מצד שני, אצל אנשים בסביבת גיל שלהם הם לא מוצאים את עצמם, משתעממים מהר ובד"כ אותם אנשים גם חסרי ניסיון...

העלתי פה תמצית ממחשבותי בימים האחרונים.
אני מעלה את השאלה הזו לכולם, אשמח לשמוע את דעתכם, מחשבותיכם וניסיונכם בנושא...
Truth Seeker

פער גילאים אולטימטיבי...?

Truth Seeker • 17 באפר׳ 2009
אני לא חושב שיש דבר כזה, פער גילאים מסוים שהוא הטוב ביותר בשביל כולם. אני מאמין שזה עניין אינדיווידואלי. העלית פה דילמה לא קטנה - שכן, גבר מבוגר יותר - יותר סביר שהוא יהיה גם יותר מפותח רגשית ומסוגל לנהל קשר מהסוג הזה בצורה טובה יותר. מן הסתם, כנראה שגם יהיה לו יותר נסיון, וזה גם חשוב. אם זה חשוב גם בקשרים וניליים, הרי שבקשר בו הגבר הוא השולט זה חשוב הרבה יותר, וממש הכרחי כדי שהקשר יצליח.

אני לא חושב שפער של עשור בין הגבר לאשה הוא פער כזה קיצוני שלא יאפשר לקשר להמשיך ולהתפתח, במיוחד אם האשה מספיק בשלה בשביל זה.

בקיצור, אם תכירי מישהו ויהיה לך טוב איתו - אל תשווי את זה עם "סרגל הגילאים האידיאליים"'. פשוט לכי על זה icon_wink.gif
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2009
מה ההבדל בין קשר בדסמי רציני לבין קשר ונילי רציני בהקשר של גילאים?!

ותשובה לשאלת הקיטבג שלך...בהתאם לבן אדם ולכימיה בניהם..
Truth Seeker
וואו, עוד שניה מתחילים לעוף פה חיצים....
זאת דווקא שאלה לגיטימית, לא?
פיה שעפה לה​(נשלטת){לא בעסק}
Mentally Disturbed כתב/ה:

את כמובן לא חייבת להסכים איתי, אבל לדעתי יש הבדל ענק.
בקשר בדסמי את נותת את כולך לאדם שישלוט בך. אותו אדם חייב להיות שכול, אחראי, מתחשב, רגיש, מסוגל להכיל הכל.
לדעתי אלו תכונות שלא תמיד קל למצוא את כולם באדם צעיר, שלא צבר ניסיון. שלא צבר ידע מספק.
בדסמ על גוונו השלילים יכול לגרום להרג - נפשי ופיזי.
תחשבי על העומק של דברי...
האזוקים
האזוקים • 17 באפר׳ 2009
פיה שעפה לה כתב/ה:
Mentally Disturbed כתב/ה:

את כמובן לא חייבת להסכים איתי, אבל לדעתי יש הבדל ענק.
בקשר בדסמי את נותת את כולך לאדם שישלוט בך. אותו אדם חייב להיות שכול, אחראי, מתחשב, רגיש, מסוגל להכיל הכל.
לדעתי אלו תכונות שלא תמיד קל למצוא את כולם באדם צעיר, שלא צבר ניסיון. שלא צבר ידע מספק.
בדסמ על גוונו השלילים יכול לגרום להרג - נפשי ופיזי.
תחשבי על העומק של דברי...

מצד אחד בהחלט מפחיד לתת את עצמך נפשית ופיזית למישהו צעיר עם פחות ניסיון אך מצד שני יש צעירים בוגרים נפשית יותר מכמה מבוגרים בגיל. אם רואים פוטנציאל למה לא לתת סיכוי וללכת יחד ולאט? הרי גם אותם בוגרים מנוסים התחילו היכן שהוא מנשים שאיפשרו לו ללמוד ולהגיע לאן שהגיע היום
Truth Seeker
אני מסכים. נסיון קודם שאחד מבני הזוג מביא (או ששניהם מביאים) זה בהחלט לא העיקר. בסופו של דבר, תמיד בונים את זה ביחד. זה גם חלק די גדול מההנאה בקשר - לבנות את הדברים ביחד.
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 17 באפר׳ 2009
TalTul כתב/ה:
אני מסכים. נסיון קודם שאחד מבני הזוג מביא (או ששניהם מביאים) זה בהחלט לא העיקר. בסופו של דבר, תמיד בונים את זה ביחד. זה גם חלק די גדול מההנאה בקשר - לבנות את הדברים ביחד.

מסכימה לחלוטין yes.gif
דני בוי

Re: מהו הפער הגילהים האולטמטיבי לקשר בדסמי רציני?

דני בוי • 17 באפר׳ 2009
אני רוצה להעלות פה שאלה שאני בטוחה שמעסיקה פה עוד המון אנשים.

לשאלה רצינית מגיעה תשובה רצינית.

32 ו- 28.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 17 באפר׳ 2009
TalTul כתב/ה:

זה ברור מאליו,כמו בכל דבר,ניסיון קודם זה גורם חיובי..(טוב,לא בכל הדברים..אבל בעיקר חיינו^_^)
אבל שרוצים משהו ,אז..נו...אין דבר שעומד בפני הרצון.

נראה לי,לא?!

icon_cool.gif