לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפשר לקבל עזרה?

זוסטין​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 9 במרץ 2004

אפשר לקבל עזרה?

זוסטין​(נשלטת) • 9 במרץ 2004
עד לפני שבוע הכל היה לי ברור, יש לי אדון ובזה נסגר הסיפור.
ולא מזמן הכרתי בחור,בגילי...
מותר לי?
איך לומר לאדון,איך לבקש ממנו להמשיך להכיר את אותו בחור?
לספר לבחור על אהבתי לשליטה? הרי הוא לא יבין...
אולי גם האדון ירצה במישהי נוספת ?

icon_cry.gif
מבקשת עזרה... בבקשה
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 במרץ 2004
שתי שאלות:
א. מה טיב יחסייך עם אדונך? מבין השורות הסקתי שהוא משמש עבורך רק כאדון ולא כחבר או אהוב, וכן שהוא מבוגר ממך בהרבה.
ב. מה את עצמך רוצה? האם את מסופקת מיחסי אדון-שפחה בלבד או שאת זקוקה ליותר מכך?

אם המסקנות שלי מסעיף א' נכונות והתשובה לסעיף ב' היא שהיית רוצה לא רק מישהו שיצליף בך אלא גם מישהו שיחבק אותך בלילה - ברוכה הבאה לעולם התסכולים של הבדסמ...
תשובות קצרות לשאלותייך:
אם מותר לך - בוודאי. השאלה מה יהיו ההשלכות של זה והאם את מוכנה לשאת בהן. האם זה אומר לאבד את האדון? לשקר לו ולהסתיר ממנו את הבחור? לשקר לאותו בחור ולהסתיר ממנו את האדון?
איך לומר לאדון - ה"איך" פה לא כל כך משנה. זו יותר שאלה של "אם", וזו החלטה שהמוסר האישי שלך יצטרך לקבל (קחי בחשבון שרוב האדונים, כמדומני, לא היו רוצים בסאבית שאינה ישרה עמם). ברגע שהחלטת לספר, ה"איך" תלוי בטיב יחסייך עם האדון. אם אמנם מדובר באדון מבוגר שאינו אהובך, הדרך הפשוטה והטבעית ביותר היא להגיד לו את האמת: שטוב לך איתו כאדון, אבל את צריכה גם חבר, והוא לא ממלא את הצורך הזה.
לספר לבחור על אהבתך לשליטה - אם את מתכוונת להמשיך לממש את אהבתך זו לשליטה במהלך הקשר עמו, או שאת מקווה לממש אותה איתו - לדעתי כדאי והוגן לספר לו. עם זאת, לא חובה לעשות זאת בתחילת הקשר, משום שלאנשים יש סטיגמות ודעות קדומות בנושא, שאולי יופרכו רק לאחר היכרות עמך. את יכולה בינתיים לגשש ולראות מה יחסו לנושא. אולי תופתעי...
אם גם האדון ירצה במישהי נוספת - לא תדעי עד שתשאלי. השאלה היותר חשובה היא: האם זה יפריע לך אם כן?
en1
en1

זוסטין יקרה,

en1 • 9 במרץ 2004
ראשית, לא ענית אם יש לך צורך בחבר במערכת זוגית שיוויונית או שמא יחסים עם אדון הם היחסים שהיית רוצה להמשיך לקיים, עם האדון הישן או הבחור החדש.
ועוד דבר - מה הבעיה בקשר שלך עם אדונך? מה חסר לך? האם אתם זוג לכל דבר או רק מקיימים סשנים?
האם את רוצה לקיים שתי מערכות יחסים במקביל?
וצריך לזכור - אם אינך מעוניינת להפסיק את הקשר עם האדון, גם הבחור החדש צריך לדעת על זה..

יש כאן הרבה אנשים בעלי מערכת יחסים ונילית ובמקביל יש להם חיים כאן (אני אחת מהם). כמובן שעדיף ששני הצדדים ידעו האחד על השני, לפחות עד כמה שאפשר.
באותם מקרים האדון מבין את הצורך בחבר/בעל ונילי, ביחוד אם הוא לא מהווה תחליף אליו.

באופן אישי, אני לא מסוגלת לוותר על אהבה ונילית. כאן אני מבטאת את הפן הנשלט שלי, אבל בבית אני צריכה מישהו שווה לי לאהוב, שאני יכולה לסמוך עליו ושיום אחד יהיה אבא של הילדים שלי. לכן אני מאוד מבינה את הצורך שלך לקשר עם בחור בן גילך איתו תוכלי לקיים מערכת זוגית.
בעיניי, קשר כזה הוא חשוב יותר.
אבל זאת רק אני.
הוא​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 במרץ 2004
הוא​(שולט) • 10 במרץ 2004
לאדונך את מחויבת להיות נטולת סודות או עולם "פנימי משלך" את צריכה להחליט אם זה רק במסגרת של בדסמ או סשן או חוצה גם לחייך החיצוניים .

בזוגיות - כל קשר הוא תחנה בחיים- כל קשר ממלא מכלול צרכים שונה ודומה לכן ניתן וכדאי לך להנות מכל העולמות
בנוסף אם מתאים לך את יכולה או לשתף את כל הפרטנרים או רק חלק או אף אחד זה ענין של הרגשה והחלטה נראה לי שתחושת הבטן שלך היא שתעזור. תאהבי את עצמך תחליטי מה שטוב לך , ואם מה שטוב לאדונך גם טוב לך...לכי על זה

אם תרצי שאחליט עבורך צרי קשר...icon_smile.gif
abcd
לפני 20 שנים • 10 במרץ 2004

זאלופון :)

abcd • 10 במרץ 2004
כשיפחה אני מתחברת לאימרתך המשעשעת/עצובה : ברוכה הבאה לעולם התסכולים של הבדסמ...

icon_rolleyes.gif
ve-ra{Q}
לפני 20 שנים • 11 במרץ 2004

עוד מחשבה

ve-ra{Q} • 11 במרץ 2004
לדידי, לו אדונך לא הפקיד בידייך את התחושה כי לאור גבולות הקשר המצומצמים ביניכם (עד כמה שידי משגת- סשנים וכד' בלבד), ראוי לך כי תמצאי גבר לחייך- חשבי אודות מהות אדונך בשנית.