אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גלולה בטעם שנף...

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 4 במרץ 2004

גלולה בטעם שנף...

אם הייתה גלולה קטנה שהיה אפשר לבלוע אותה ולהפוך לואניליים האם הייתם לוקחים אותה icon_question.gif ומדוע כן או לא icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

icon_cool.gif

whip.gif
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 4 במרץ 2004
זה בעצם סוג של גלולת ציאניד לא?
כי אחרי כמה ימים מתים משעמום...
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 4 במרץ 2004
רגע , זאת הגלולה האדומה ? או הכחולה ?..... icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
[אממממממממממממממממ.................

גלולת ווניל?

אני תמיד העדפתי גלולת קוקוס בצבע וורוד!!!!
icon_razz.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.
אנפת לילה
לפני 20 שנים • 11 במרץ 2004

Re: גלולה בטעם שנף...

אנפת לילה • 11 במרץ 2004
המלכה לירז כתב/ה:
אם הייתה גלולה קטנה שהיה אפשר לבלוע אותה ולהפוך לואניליים האם הייתם לוקחים אותה icon_question.gif ומדוע כן או לא icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

icon_cool.gif

whip.gif

שאלה מורכבת, הבעיתיות היא לא בסקס, שטוב לאין ערוך כשהוא לא ונילי. אלא במערכות היחסים הנלוות אליו...
אריאנה​(שולטת)

Re: גלולה בטעם שנף...

אריאנה​(שולטת) • 11 במרץ 2004
אנפת לילה כתב/ה:
הבעיתיות היא לא בסקס, שטוב לאין ערוך כשהוא לא ונילי. אלא במערכות היחסים הנלוות אליו...

לדעתי זו נקודת-ציוּן הכי חשובה בדיון בסוגיה.

השאלה אינה מורכבת, אלא התשובה... והדגש על "הבעייתיות" icon_confused.gif
זה מתחיל מהשלב שבו מוגדרות הציפיות ממערכת יחסים זוגית, בכלל - והניסיון למצוא התאמה בין הצדדים על ציפיותיהם, תהיינה אשר תהיינה. הבעייתיות מופיעה במקום שהתאמה זו חסרה, או בשלב מאוחר יותר - כאשר מתברר כי אחד מהצדדים לא מסוגל לעמוד בציפיות בן/בת-הזוג.

בהנחה שמתבקשת כאן התייחסות סובייקטיבית יותר:
לדעתי - בכדי להצליח לקיים מערכת יחסים טובלת בארוֹמה ונילית-משהו מחד וסקס א-ונילי מאידך, נחוצים: בראש וראשונה - אהבה, וכן - הקשבה, חשיבה פתוחה, יכולת נתינה בלתי נלאית ואבחנה דקה לניואנסים.
שמעתי הטוענים לחוסר הצלחה לזכות בשלמוּת שכזאת. אני, עדיין אופטימית.
Grey / Green
Grey / Green • 11 במרץ 2004
יש גלולה כזאת. לוקחים אותה והיא מחסלת תאים באונה השמאלית של המוח ומנטרלת באחת את היצירתיות, הדמיון והיכולת האמנותית. היא משאירה את הקורבן נטול יכולת להתעלות מעבר לרגיל ולמוכר, מבטלת את הצורך שלו בריגושים חדשים ובהפתעות, ובאופן כללי הופכת אותו לרואה חשבון. לא הייתי לוקח; אני לא אוהב לסכם מספרים בטבלאות.