סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלכה שגרמה לתאונה

PsychoDemi
לפני 20 שנים • 12 במרץ 2004

המלכה שגרמה לתאונה

PsychoDemi • 12 במרץ 2004
כולנו מכירים את המלכות האלו שאוהבות להתעסק עם עבדים בזמן הנהיגה
לגעת קצת, למשש קצת וכדומה

אבל
יש את אלו שמושכות בשיער, צובטות, וכדומה
אני לא יודע מה איתכם אבל אני כבר נתקלתי בהן
אני מבין את הדחף, מכיר אותו מעצמי, מבין את ההתלהבות, את התשוקה

אנחנו בכלל צריכים להסביר להן שיש כאן סכנה בטיחותית????

אז בואו ונגבש בייחד את הפתרונות של - מה לעשות עם סכנות בטיחותיות שכאלו
-לעצור פתאום ולקוות שהיא בלי החגורת בטיחות
-לשים אותה בבגאז' ואז לקפוץ על במפרים
-סתם לזרוק אותה מהמכונית

ואני עוד פתוח להצעות...

(ולכל יפי הנפש - אני לא מדבר על ליטופים, אני מדבר על חתיכת משיכה בשיער, מכה על הזיין וכדומה, דברים שלכל הדיעות חורגים מפרופורציות בזמן נהיגה).
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 במרץ 2004
העבד צריך לקבוע בעצמו אם הוא סבור שמה שהמלכה עושה בזמן הנהיגה מסכן אותו או לא. אם הוא מאמין שהוא יכול להמשיך לנהוג כרגיל - אין בעיה מבחינתו. אם לא - שיסביר לה שזה לא מקובל עליו, שזה מסוכן וזה חוצה גבול. לא מקובל עליה - שתחזור הביתה ברגל ולא באה בלובה יותר בחיים שלה.
אפשר גם להרוג אותה, לבתר את גופתה ולשלוח את החלקים לשניים עשר השבטים, אבל הדרך הראשונה נראית לי פשוטה יותר.
נזמית לופתת
נזמית לופתת • 12 במרץ 2004
זאלופון כתב/ה:
לא מקובל עליה - שתחזור הביתה ברגל ולא באה בלובה יותר בחיים שלה.
אפשר גם להרוג אותה, לבתר את גופתה ולשלוח את החלקים לשניים עשר השבטים, אבל הדרך הראשונה נראית לי פשוטה יותר.

icon_lol.gif
Tame
Tame • 12 במרץ 2004
ואם אני חושב שאני יכול לנהוג כרגיל עם פלאפון ביד..?

כאן זאלופון אני לא מסכים כי נהיגה זה מאוד מסוכן, יצא לי לראות ולהכיר כמה אנשים שעשו תאונות.
עזוב את העובדה שמשפחות נהרסות ועולמות שלמים נחרבים.
נפגעים גם אנשים חפים מפשע...
אנשים צריכים להפנים ולקחת אחריות לא רק על עצמם אלא על כל מי שבכביש לידם כשהם נוהגים.
אם אני לא תועה "תאונות" דרכים הן עדיין גורם התמותה מס' 1 בארץ...
(ולפעמים מוות זה לא האופציה הכי גרועה... אני לא בטוח שכולם מכירים את התמונות... אבל דברים מחרידים יכולים לקרות)

מקווה שאני לא נשמע כמו הרצאה וירטואלית, אבל גם אם כן, אני עדיין מרגיש שמתישהו הדברים היו חייבים להיאמר.
מבחינתי תאונות הנובעות מאי ציות לחוקים הן רצח, חד וחלק...
PsychoDemi
PsychoDemi • 12 במרץ 2004
בנוסף יהיה מאוד מעניין לראות את המלכה הנכבדה עומדת בבית משפט ומסבירה לשופט שהיא סה"כ מעכה את הביצים של העבד (המעיכה זה רק כדוגמה) בזמן שהוא נהג ושהעבד בכלל אמור להיות רגיל לזה ולא להתקפל, ושהיא לא אשמה שהוא התקפל ובגלל זה זז ההגה ובגלל זה המכונית עלתה על שתי הולכי רגל שעכשיו כבר קבורות 2 מטר מתחת ושבכלל מי שאשם זה העבד ולא המלכה כי היא מלכה והיא לא יכולה להיות אשמה.....

ואני רוצה לראות את הפרצוף שלה אחרי זה
ולראות אותה מסתכלת בעיניים של משפחות ההרוגים/פצועים.....
יורה ועוצר​(מתחלף)
יורה ועוצר​(מתחלף) • 12 במרץ 2004
לפעמים אני קורא פה דברים שאני פשוט לא מאמין
אני בהלם אני בשוק אני המום
אנשים עושים שטויות , ואז באים ושואלים איך יוצאים מזה
תגידו , אנחנו קוסמים (ואני לא מתכוון למכשפות), לא לכל שטות שמישהו רוצה לעשות חיבים להסכים.
אז מה אם המלכה רוצה להתעלל בעבד בזמן נסיעה (רק קצת , לא הרבה....)
אז מה אם לדום בא שהסאבית שלו תמצוץ לו תוך כדי נסיעה
כשעושים שטויות , משלמים עליהם
האחריות היא אחריות משותפת , זה הרי ברור לכולם
ואם השולט מבקש מהנשלט לבצע פעולה שיכולה לסכן אותם , על הנשלט לסרב
חד וחלק , לסרב , ואם צריך יש מילת ביטחון, ולא לפחד להגיד אותה במצב כזה

סתם בתור דוגמא - נגיד שהדומית אוהבת דם , והרבה
אז היא תגיד לסאב שלה שהיא קושרת אותו וחותכת לו ורידים , ועד שכל הרצפה לא מלאה בדם היא לא עוצרת את הדימום .
תראו לי את הסאב שיסכים
ועכשיו שמישהו יגיד לי מה ההבדל בין הדוגמא שלי לשאלה של דמי , חוץ מהיחס הסטטסטי למות
כי כשאתה אחד מהסטטיסטיקה , אפ אחד לא שואל על האחרים , אתה ב100 אחוז מתים/נכים

ברשותכם אני רוצה לרגע לעשות חיבור בין הנושא הזה לשירשור הפתוח בנושא הדום שהטריד מינית , ולשאול , מה יותר גרוע - שולט שמסכן את חייו ואת חיי הנשלט שאיתו באוטו, או דום מטריד?

בנימה אישית , אני לא היתי מוכן לשום סיכון אישי שלי , אני לא היתי נותן לדבר כזה לקרות לי .
ואם היתי רואה שזה דפוס התנהגות של השולטת היתי נפרד ממנה לשלום בידידות, ולא היתי מוריד אותה באמצע הכביש כמו שהציעו פה , היתי לוקח אותה הביתה ועל כוס קפה היתי מסביר לה מה לא בסדר בהתנהגות שלה, הרי אם היתי איתה תקופה מסוימת היא חשובה לי , ולא היתי רוצה לשמוע בעוד שנה שהיא נפגעה בתאונה עם .....

יורה ....ועוצר
PsychoDemi
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004
PsychoDemi • 13 במרץ 2004
תודה לירז - אני עוד רוצה לראות אותך פעם מיישמת את החתימה שלי הלכה למעשה icon_smile.gif))))))))))

יורה ועוצר
הבעיה היא עם מלכות כאלו שגם אם אתה עוצר באמצע הנהיגה ואומר להן, צועק עליהן, מכניס להן סטירה מצלצלת ואפילו קושר אותן מאחורה בבגאז'...................... הן עדיין מצליחות למצוא דרכים מוזרות ומקוריות לפגוע בבטחונך בזמן הנהיגה (שלא לדבר על ביטחונן)............ וכאלו אין ברירה אלא להוריד בצד הדרך ולקשור לעץ (כי אחרת הן עוד יקפצו לך לכביש).
כי גם ליסוע איתן בכדי לשבת על כוס קפה כדי לנסות להסביר זה סיכון מיותר ובלתי מחושב

נשמע מוגזם?
חכו חכו אתם עוד תתקלו בהן
או שתתקלו בהן בזמן הנהיגה או אולי בבית לוינשטין או אולי בבית קברות
רק מה שחבל זה אותם סאבים שהן יקחו איתן
PsychoDemi
PsychoDemi • 13 במרץ 2004
נ.ב.

לירז
כשיש אני סובל ונהנהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
וכשאין......... אז אני סובל בהחלט, אבל לא נהנה

אויש, החיים כאלו אכזריים
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 במרץ 2004
דמי

אתה אומר לדומית שהפעולה הזאת תסכן את חייה ומכיוון שחייה הם הדבר הכי יקר לליבך לא תעשה זאת. אתה אפילו מוכן לקבל עונש על הסירוב הזה , העיקר שחייה ינצלו.

ואם היא אכן תממש את עניין העונש היא תמיר זאת בסשן , כיוון שאחרי הכל אתה סירבת לה כדי שתוכל להציל את חייה אז היא לא תרצה לתת לך באמת עונש , אלא "עונש".

ככה אתה גם נמנעת מהבעיה וגם הרווחת סשן. icon_cool.gif

נ.ב:
בתור פסיכופט דמי , ממתי אתה שם זין על נהיגה נכונה? icon_biggrin.gif
הייתכן שפסיכופתים הם נהגים לדוגמא ולמופת?