צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתר של ממורמרים

השיבומי המתקתק​(מתחלף){בדסמית}
לפני 15 שנים • 28 באפר׳ 2009

אפשר להציץ?

גם לניה, גם מור, גם נילי. שלוש מהאיכותיות כאן. יאמי מאמי.
Morticia

Re: אפשר להציץ?

Morticia • 28 באפר׳ 2009
שיבומי פורטה כתב/ה:
גם לניה, גם מור, גם נילי. שלוש מהאיכותיות כאן. יאמי מאמי.

כפרות עליך תבורך וחן חן לך

אבל פרגן בסיבוב פרסה שעשית
והשארת את התרנגולת בעמוד מאחורה
...

icon_lol.gif
Snowbite

נילי

Snowbite • 28 באפר׳ 2009
את לוקחת את הפמיניזם למקום כ"כ רע.
Dom_Quixote

ברשותכם אמשיך בטקס

Dom_Quixote • 28 באפר׳ 2009
עוד לא חזר לי הטאץ' הקומי, אז בצר לי אני מגיב ברצינות.

מבלי להתייחס ספציפית לאבישי ולמקרה שלו, קצת מפריעה לי הביקורת שמוטחת פה ב"צדקנות" מחד, ובטענה ש"(האנשים הרלוונטיים) תוקפים כל מה ששונה מתפיסת עולמם" מאידך.

יש פה שלילה די גנרית, די שטחית ודי דמגוגית של הטענות של נילי ושות', מבלי להתייחס להאם טענתן צודקת או מוטעית.

1. הביקורת כנגד "צדקנות" עושה דה-לגיטימציה - בלי שום הצדקה לוגית או מוסרית - לכל טענה שנשמעת קצת ורודה מדי, בין אם היא נכונה ובין אם היא נכונה מאוד. לצורך העניין, אם אגיד בתגובה כלשהי, "כל בני האדם שווים" או "אסור להרוג חפים מפשע", ללא ספק תוכלו להדביק לזה את תווית הצדקנות. זה עושה את הטענה פחות נכונה?

2. כנ"ל לגבי "אתם תוקפים כל מה ששונה מתפיסת עולמכם".

קודם כל, מן הסתם אדם יתקוף מה ששונה מתפיסת עולמו ולא מה שמסתדר איתה, זה פשוט יותר מסתדר עם הרצון של רובנו להימנע מאשפוז בכפייה.

השאלה היא לא האם אני תוקף את השונה מתפיסת עולמי, אלא האם השוני מתפיסת עולמי הוא הסיבה הבלעדית לתקיפה. אם כן, אז אני כמובן מסכים איתכם שיש פה טעם לפגם. אבל מה אם, בלי שום קשר להאם זה שונה מתפיסת עולמי או לא, אני פשוט חושב שמדובר בדבר רע? אם מישהו יגיד שלדעתו היהודים כקולקטיב אשמים במשבר הכלכלי העולמי, אני אתקוף אותו. נראה לכם סביר שישקיטו אותי בטענה ש"אני תוקף את זה רק כי זה שונה מתפיסת עולמי"?

יש דעות פוליטיות מסויימות השונות מתפיסת עולמי, ושאני בפירוש מכיר בלגיטימיות שלהן, ולכן לא אתקוף אותן. אם, לעומת זאת, יבוא מישהו ויגיד "צריך להרוג את כל הערבים" אני אתקוף אותו לא "משום שזה שונה מתפיסת עולמי", אלא פשוט משום שרצח קולקטיבי של אוכלוסיה, כל אוכלוסיה, הוא מזעזע ולא אנושי (כן, לפי תפיסת עולמי. סליחתי עם כל החבר'ה שחושבים שזה אחלה). איפה זה שאני תוקף את מה ששונה מתפיסת עולמי מעיד על חוסר הנכונות בדבריי?

3. אני לא רוצה לפתוח פה שוב את הדיון מהשרשור המקורי של אבישי (בעקבות השרשור הזה נדדתי לראות במה מדובר), אבל אני בפירוש יכול לראות איך מישהו יפרש את זה כפרובוקציה, אני חושב שלא ניתן לבטל בנפנוף את האפשרות שהוא כופה על חברתו משהו שהיא לא מוכנה אליו תרתי משמע, ואני חושב שמפה ועד אונס בהגדרתו הפלילית יש לדעתי איזשהו מרחק (ישנה טענה שגם חבר שמתחנן מחברתו לשכב איתו חזור והתחנן עד שהוא עושה לה רגשי והיא נעתרת, "אונס" אותה. אני לא בטוח שזה ככה). בכל מקרה, בקריאה ראשונה חשבתי שזה בהחלט נשמע רע. להזכירכם:

האדון אבישי כתב/ה:
טוב אז ככה..
היא בוכה הרבה...

ואני די לוחץ עליה על כל הענין,

או פשוט לעשות אותה מה שהיא למה שאני רוצה שהיא תהיה בהקדם האפשרי?

ואז, כיוון שבכל זאת כמה אנשים שאני מכבד את דעתם הגנו עליו, שבתי וקראתי את הטקסט המדוייק שלו שוב, עקב נטייתי החולנית לדקדק ולהיתפס למילים. צריך לומר שבקריאה שניה ושלישית, כבר לא הייתי כ"כ בטוח שמדובר בפרובוקציה, וייתכן שמדובר בשאלה אמיתית (גם אם מאוד ערסית, מה שעומד באירוניה מסויימת כלפי שמו של הבחור, "אבישי"). כמו כן, הגם שלי באופן אישי נשמע שהייתי ממליץ לאחותי להתרחק מהבחור הזה, לא לגמרי ברור שהוא עושה פה משהו רע. אני יכול לדמיין פה מצב שבו הבחורה בסך הכל רוצה להיות איתו, הוא עושה מאמצים להטות אותה לכיוון בדסמי, היא לא סגורה על זה (או מסרבת), רצונה להישאר אית למרות זאת מביא אותה לבלבול ולרגשות סותרים, מה שגורם לה לבכות הרבה, והוא מתלבט אם ללכת עם הפן הערסי באישיותו, או עם השם החנוני. ייתכן גם שניסוח השאלה לא עושה צדק עם הסיטואציה, ושבמציאות אין שם שום דבר דרמטי, ורק הדרך שלו להביע את עצמו הביאה לאסוסיאציות אונס (שאינן מבוססות לחלוטין אבל בהחלט אינן תלושות לחלוטין מהמציאות, נוכח הטקסט. אם הוא חושב "לעשות אותה מה שהוא רוצה שהיא תהיה" בלי קשר לרצון שלה, אין כל דרך לטעון פה שאפשרות של אונס היא מופרכת מיסודה).

עכשיו, דעתי האישית (צדקנות!) היא שהוא לא מתאים להיות דום של בחורה צעירה, בתולה וונילית, ושהן ההתנהגות שהוא מספר עליה והן השאלה מעידות על ראייה מאוד משובשת את המין הנשי כמין חומר שעשוע (איך קוראים לפלסטלינה הזאת שאחותי היתה שמה בתנור כשהיא היתה קטנה?) שצריך לכווצ'ץ' עד שיוצא משהו טוב, כמו גם חוסר בגרות וחוסר אחריות שהייתי רוצה שיהיו למישהו שעומד להעמיד מישהי - בוודאי שאינה בטוחה בעצמה - בסיטואציה של חוסר אונים מוחלט. מצד שני, אני רואה גם אפשרות שמדובר בבחור קצת אנוכי שלחוץ לזיין את החברה שלו, וייתכן שיותר מאשר מעניינים אותו הרגשות שלה. כאלה יש מיליונים, ולא בהכרח צריך להוציא את כולם להורג (ע"ע רצח קולקטיבי של אוכלוסיה, כל אוכלוסיה).

הסיבה שנתתי פה את דעתי האישית והצדקנית בנושא (הרי אמרתי שאני לא רוצה לפתוח מחדש את הדיון הזה), היא שאני לא חושב שזו דעתי רק כי דרכו "שונה מתפיסת עולמי". אם הוא היה בוחר לסרסר בה ברחוב כזונה גם זה היה שונה מתפיסת עולמי, אבל כל עוד היא בגירה שהסכימה לכך מבחירה חופשית לחלוטין - לא הייתי תוקף אותו או את המעשה. כמו כן, אני מאמין בכבוד הדדי בין בני אדם (לצורך העניין, אכליל נשים וגברים בקטגוריה הזו), ואני מאמין בבדסמ (גם אקסטרימי וטוטאלי, לגמרי בקטע) שנעשה מתוך רצון והבנה וחופש מוחלטים מצד שני הצדדים. אם זה עושה אותי "צדקן" - אין שום בעיה, זה ממש לא עושה אותי טועה. ובכל מקרה, צריך לומר שאני לא "תוקף" את אבישי. זה שדעתי היא שהוא נוהג בצורה שלילית, לא אומר שמדובר בתקיפה או בשלילת זכותו לנהוג כך. וכאשר עשיתי זאת בעבר (ע"ע מקרה חוף הים הקלאסי) - עשיתי זאת תוך הסבר למה לדעתי מדובר בעניין מסוכן.

כך שבאופן עקרוני, אשמח אם להבא נדע להסביר בצורה הגיונית למה לדעתנו הצד השני לא צודק, ולא נשתמש בכלים גנריים וקצת עלובים כמו "צדקנות!" או "את תוקפת את רצח העם ברואנדה רק כי זה שונה מתפיסת עולמך".

קיחוט

נ.ב - שועשעתי מלראות את ראובן בסוף השרשור מנסה לשחק אותה דיבייטור, כמו גם (באותה נשימה) מדבר על "אגיטציה" של הדיון באמצעות עלבונות ושקרים. רק בשביל זה היה שווה לעבור עשרה עמודים של עלבונות אישיים.

תקציר (C):

צדקנים-מלאכתם-נעשית-בידי-שקרנים
Dom_Quixote

יופי

Dom_Quixote • 28 באפר׳ 2009
עכשיו אני כועס על עצמי. איפה הימים שכותרת השרשור היתה מעלה בי מיד את ההשראה לכתוב תגובה בת 1000 מילה שכולה מרמור אקטיביסטי? ולמה שבועיים של השתכשכות בביצה והטאץ' לא חוזר? ולמה זאלופון מעולם לא עזב ולא איבד את הכושר?

אז עכשיו אני ממורמר על זה.

תקציר (C):

מתוך-שלא-לשמה-בא-לשמה
Morticia

Re: ברשותכם אמשיך בטקס

Morticia • 28 באפר׳ 2009
Dom_Quixote כתב/ה:
עוד לא חזר לי הטאץ' הקומי, אז בצר לי אני מגיב ברצינות.

מבלי להתייחס ספציפית לאבישי ולמקרה שלו, קצת מפריעה לי הביקורת שמוטחת פה ב"צדקנות" מחד, ובטענה ש"(האנשים הרלוונטיים) תוקפים כל מה ששונה מתפיסת עולמם" מאידך.

יש פה שלילה די גנרית, די שטחית ודי דמגוגית של הטענות של נילי ושות', מבלי להתייחס להאם טענתן צודקת או מוטעית.

1. הביקורת כנגד "צדקנות" עושה דה-לגיטימציה - בלי שום הצדקה לוגית או מוסרית - לכל טענה שנשמעת קצת ורודה מדי, בין אם היא נכונה ובין אם היא נכונה מאוד. לצורך העניין, אם אגיד בתגובה כלשהי, "כל בני האדם שווים" או "אסור להרוג חפים מפשע", ללא ספק תוכלו להדביק לזה את תווית הצדקנות. זה עושה את הטענה פחות נכונה?

2. כנ"ל לגבי "אתם תוקפים כל מה ששונה מתפיסת עולמכם".

קודם כל, מן הסתם אדם יתקוף מה ששונה מתפיסת עולמו ולא מה שמסתדר איתה, זה פשוט יותר מסתדר עם הרצון של רובנו להימנע מאשפוז בכפייה.

השאלה היא לא האם אני תוקף את השונה מתפיסת עולמי, אלא האם השוני מתפיסת עולמי הוא הסיבה הבלעדית לתקיפה. אם כן, אז אני כמובן מסכים איתכם שיש פה טעם לפגם. אבל מה אם, בלי שום קשר להאם זה שונה מתפיסת עולמי או לא, אני פשוט חושב שמדובר בדבר רע? אם מישהו יגיד שלדעתו היהודים כקולקטיב אשמים במשבר הכלכלי העולמי, אני אתקוף אותו. נראה לכם סביר שישקיטו אותי בטענה ש"אני תוקף את זה רק כי זה שונה מתפיסת עולמי"?

יש דעות פוליטיות מסויימות השונות מתפיסת עולמי, ושאני בפירוש מכיר בלגיטימיות שלהן, ולכן לא אתקוף אותן. אם, לעומת זאת, יבוא מישהו ויגיד "צריך להרוג את כל הערבים" אני אתקוף אותו לא "משום שזה שונה מתפיסת עולמי", אלא פשוט משום שרצח קולקטיבי של אוכלוסיה, כל אוכלוסיה, הוא מזעזע ולא אנושי (כן, לפי תפיסת עולמי. סליחתי עם כל החבר'ה שחושבים שזה אחלה). איפה זה שאני תוקף את מה ששונה מתפיסת עולמי מעיד על חוסר הנכונות בדבריי?

3. אני לא רוצה לפתוח פה שוב את הדיון מהשרשור המקורי של אבישי (בעקבות השרשור הזה נדדתי לראות במה מדובר), אבל אני בפירוש יכול לראות איך מישהו יפרש את זה כפרובוקציה, אני חושב שלא ניתן לבטל בנפנוף את האפשרות שהוא כופה על חברתו משהו שהיא לא מוכנה אליו תרתי משמע, ואני חושב שמפה ועד אונס בהגדרתו הפלילית יש לדעתי איזשהו מרחק (ישנה טענה שגם חבר שמתחנן מחברתו לשכב איתו חזור והתחנן עד שהוא עושה לה רגשי והיא נעתרת, "אונס" אותה. אני לא בטוח שזה ככה). בכל מקרה, בקריאה ראשונה חשבתי שזה בהחלט נשמע רע. להזכירכם:

האדון אבישי כתב/ה:
טוב אז ככה..
היא בוכה הרבה...

ואני די לוחץ עליה על כל הענין,

או פשוט לעשות אותה מה שהיא למה שאני רוצה שהיא תהיה בהקדם האפשרי?

ואז, כיוון שבכל זאת כמה אנשים שאני מכבד את דעתם הגנו עליו, שבתי וקראתי את הטקסט המדוייק שלו שוב, עקב נטייתי החולנית לדקדק ולהיתפס למילים. צריך לומר שבקריאה שניה ושלישית, כבר לא הייתי כ"כ בטוח שמדובר בפרובוקציה, וייתכן שמדובר בשאלה אמיתית (גם אם מאוד ערסית, מה שעומד באירוניה מסויימת כלפי שמו של הבחור, "אבישי"). כמו כן, הגם שלי באופן אישי נשמע שהייתי ממליץ לאחותי להתרחק מהבחור הזה, לא לגמרי ברור שהוא עושה פה משהו רע. אני יכול לדמיין פה מצב שבו הבחורה בסך הכל רוצה להיות איתו, הוא עושה מאמצים להטות אותה לכיוון בדסמי, היא לא סגורה על זה (או מסרבת), רצונה להישאר אית למרות זאת מביא אותה לבלבול ולרגשות סותרים, מה שגורם לה לבכות הרבה, והוא מתלבט אם ללכת עם הפן הערסי באישיותו, או עם השם החנוני. ייתכן גם שניסוח השאלה לא עושה צדק עם הסיטואציה, ושבמציאות אין שם שום דבר דרמטי, ורק הדרך שלו להביע את עצמו הביאה לאסוסיאציות אונס (שאינן מבוססות לחלוטין אבל בהחלט אינן תלושות לחלוטין מהמציאות, נוכח הטקסט. אם הוא חושב "לעשות אותה מה שהוא רוצה שהיא תהיה" בלי קשר לרצון שלה, אין כל דרך לטעון פה שאפשרות של אונס היא מופרכת מיסודה).

עכשיו, דעתי האישית (צדקנות!) היא שהוא לא מתאים להיות דום של בחורה צעירה, בתולה וונילית, ושהן ההתנהגות שהוא מספר עליה והן השאלה מעידות על ראייה מאוד משובשת את המין הנשי כמין חומר שעשוע (איך קוראים לפלסטלינה הזאת שאחותי היתה שמה בתנור כשהיא היתה קטנה?) שצריך לכווצ'ץ' עד שיוצא משהו טוב, כמו גם חוסר בגרות וחוסר אחריות שהייתי רוצה שיהיו למישהו שעומד להעמיד מישהי - בוודאי שאינה בטוחה בעצמה - בסיטואציה של חוסר אונים מוחלט. מצד שני, אני רואה גם אפשרות שמדובר בבחור קצת אנוכי שלחוץ לזיין את החברה שלו, וייתכן שיותר מאשר מעניינים אותו הרגשות שלה. כאלה יש מיליונים, ולא בהכרח צריך להוציא את כולם להורג (ע"ע רצח קולקטיבי של אוכלוסיה, כל אוכלוסיה).

הסיבה שנתתי פה את דעתי האישית והצדקנית בנושא (הרי אמרתי שאני לא רוצה לפתוח מחדש את הדיון הזה), היא שאני לא חושב שזו דעתי רק כי דרכו "שונה מתפיסת עולמי". אם הוא היה בוחר לסרסר בה ברחוב כזונה גם זה היה שונה מתפיסת עולמי, אבל כל עוד היא בגירה שהסכימה לכך מבחירה חופשית לחלוטין - לא הייתי תוקף אותו או את המעשה. כמו כן, אני מאמין בכבוד הדדי בין בני אדם (לצורך העניין, אכליל נשים וגברים בקטגוריה הזו), ואני מאמין בבדסמ (גם אקסטרימי וטוטאלי, לגמרי בקטע) שנעשה מתוך רצון והבנה וחופש מוחלטים מצד שני הצדדים. אם זה עושה אותי "צדקן" - אין שום בעיה, זה ממש לא עושה אותי טועה. ובכל מקרה, צריך לומר שאני לא "תוקף" את אבישי. זה שדעתי היא שהוא נוהג בצורה שלילית, לא אומר שמדובר בתקיפה או בשלילת זכותו לנהוג כך. וכאשר עשיתי זאת בעבר (ע"ע מקרה חוף הים הקלאסי) - עשיתי זאת תוך הסבר למה לדעתי מדובר בעניין מסוכן.

כך שבאופן עקרוני, אשמח אם להבא נדע להסביר בצורה הגיונית למה לדעתנו הצד השני לא צודק, ולא נשתמש בכלים גנריים וקצת עלובים כמו "צדקנות!" או "את תוקפת את רצח העם ברואנדה רק כי זה שונה מתפיסת עולמך".

קיחוט

נ.ב - שועשעתי מלראות את ראובן בסוף השרשור מנסה לשחק אותה דיבייטור, כמו גם (באותה נשימה) מדבר על "אגיטציה" של הדיון באמצעות עלבונות ושקרים. רק בשביל זה היה שווה לעבור עשרה עמודים של עלבונות אישיים.

תקציר (C):

צדקנים-מלאכתם-נעשית-בידי-שקרנים

איזה יופי כתבת מר אקסקוויזיט
icon_wink.gif
{ליטוף עדיין שמור בכבוד}
אני נוטה להסכים מתוך ראיית עולמי וזיקה נלהבת לכמה וכמה מהנקודות שהעלית

לי אישית חרה מאוד שם נושא נוסף
משני אמנם
אך כזה שלי לפחות זעק

המסקנות מרחיקות הלכת לגבי ההשלכות המתבקשות על אותה בחורה בתולה וצעירה
חרצו לה כאן גורל אכזר
אם ואולי, בהנחה ששלל ההפרכות האחרות מתקיימות
{והיה מעט מאוד מידע בנושא, לי בעיקר זעק הפער}

בי זעק רצון בוער לאחל לה עוצמה גדולה
ומי יודע מה היא עוד תוכל ללמדנו
לא חיבבתי את המהירות לחרוץ גורלה כקורבן חסר תקנה

אבל זה מאוד שולי
באופן יחסי
וממך נהניתי

לגבי זה העלול לעשות ממך צדקן -
זה בוודאי לא בהכרח עושה אותך טועה
נכון מאוד!

ולפסטלינה ההיא יקירי קראו פימו
FIMO

חג שמח שיהיה
icon_biggrin.gif
האדון אבישי
לפני 15 שנים • 29 באפר׳ 2009
האדון אבישי • 29 באפר׳ 2009
לגבי מה שמורטישיה כתבה
"חרצתם את גורל הבחורה"
אז מורטישיה הנה כמה חדשות לא כל הגברים אותו דבר
ולא עומדים לעשות לאותה בחורה מה שעשו לך
יש מאות אלפים מיליונים בעולם שמכריחים את חברתם לעשות סקס איתם
אבל אני? אני והיא החלטנו לא לעשות סקס עד שהיא תהיה בשלה ומכיון שכן אכפת לי ממנה
ומכיון שכל אלה היו מתים שאנחנו נפרד כמו..

אנימה כתב/ה:
הרי אתם לא באמת מאמינים שבעשרים באפריל היה מאוד קשה
לאדון אבישי להשליט את מרותו כי הוא התעקש לנעוץ עקבים
במקום שהוא עומד למרות ההתנגדות מנגד, ובעשרים וחמישי באפריל
פתאום הכל דבש?

הוא הרי רוצה ללכת כי הוא מפחד שישכנעו אותה לעזוב אותו,
שיקחו לו את הצעצוע.

.

הנה כמה חדשות בשבילך
אם היה איתך עוד מישהו בפורום חבר בעלך לא יודע מה
ורושמים לו בפרטי תגובה 1: אל תתעסקי איתו הוא מחפש לנצל אותך
תגובה 2icon_sad.gifשל אותו אחד) אפשר להכיר אותך אני לא כמו האדון האבישי
זה ברור שיש פה איזשהו אינטרס .

ולא אני לא מפחד שיקחו לי אותה כי אני יודע שהיא אוהבת אותי
ודרך אגב היא זאת ששיכנעה אותי לא לבוא לפה icon_twisted.gif
רשמת שאת לא מאמינה שהכל דבש?
זאת זכותך בנתים אני והיא ביחד והענינים מתקדמים
כמובן שאני לא לוחץ עליה בענין הסקס כמו שלחצו על מורטישיה שהייתה צעירה למיטב הבנתי
שאיזשהו גבר שיחק לה קטע אז היא פתאום המלאך הקדוש שמגן על כל הנשים בעולם
היא לומדת את השליטה במים רדודים ושהיא תהיה בשלה כמובן נעשה סקס והיא תכנס למים עמוקים וואלה יותר מתחשב מזה אפילו בקשר נורמלי אין את הדברים האלה.

לגבי נילי ונילי שרושמת בערב יום העצמאות תגובות
עכשיו הבנתי על מה הדיכאון וללניה
אין פה ענין של "מתי אבישי חוזר"
אני בקושי שבוע פה ואני גם לא יחזור תהיה בטוחה קראתי את התגובות
ותצאו מהסרט שאתן פוגעות בי כי אתן אפילו לא מתקרבות

ולגבי האנשים הטובים שבאמת טובים ולא צבועים כמו מורטישיה
שמצד אחד בפרטי רושמת לי על מה מדובר ואני מסביר לה
ואחרי שאני רושם לה הכל הסתדר יש הסכמה
מאיימת עליי בכלא בפרטי אם אני יעשה לה משהו
אז לאנשים הטובים כמו טיגרס ראובן body guard
אורנוס תמשיכו בשלכם אולי יום אחד הפורום הזה ישתנה לטובה
זה שהוא ככה זה בגלל שההנהלה לא נוקטת בצעדים
שיהיה חג שמח לכולם
Morticia
Morticia • 29 באפר׳ 2009
האדון אבישי כתב/ה:
לגבי מה שמורטישיה כתבה
"חרצתם את גורל הבחורה"
אז מורטישיה הנה כמה חדשות לא כל הגברים אותו דבר
ולא עומדים לעשות לאותה בחורה מה שעשו לך
יש מאות אלפים מיליונים בעולם שמכריחים את חברתם לעשות סקס איתם
אבל אני? אני והיא החלטנו לא לעשות סקס עד שהיא תהיה בשלה ומכיון שכן אכפת לי ממנה
ומכיון שכל אלה היו מתים שאנחנו נפרד כמו..

אנימה כתב/ה:
הרי אתם לא באמת מאמינים שבעשרים באפריל היה מאוד קשה
לאדון אבישי להשליט את מרותו כי הוא התעקש לנעוץ עקבים
במקום שהוא עומד למרות ההתנגדות מנגד, ובעשרים וחמישי באפריל
פתאום הכל דבש?

הוא הרי רוצה ללכת כי הוא מפחד שישכנעו אותה לעזוב אותו,
שיקחו לו את הצעצוע.

.

הנה כמה חדשות בשבילך
אם היה איתך עוד מישהו בפורום חבר בעלך לא יודע מה
ורושמים לו בפרטי תגובה 1: אל תתעסקי איתו הוא מחפש לנצל אותך
תגובה 2icon_sad.gifשל אותו אחד) אפשר להכיר אותך אני לא כמו האדון האבישי
זה ברור שיש פה איזשהו אינטרס .

ולא אני לא מפחד שיקחו לי אותה כי אני יודע שהיא אוהבת אותי
ודרך אגב היא זאת ששיכנעה אותי לא לבוא לפה icon_twisted.gif
רשמת שאת לא מאמינה שהכל דבש?
זאת זכותך בנתים אני והיא ביחד והענינים מתקדמים
כמובן שאני לא לוחץ עליה בענין הסקס כמו שלחצו על מורטישיה שהייתה צעירה למיטב הבנתי
שאיזשהו גבר שיחק לה קטע אז היא פתאום המלאך הקדוש שמגן על כל הנשים בעולם
היא לומדת את השליטה במים רדודים ושהיא תהיה בשלה כמובן נעשה סקס והיא תכנס למים עמוקים וואלה יותר מתחשב מזה אפילו בקשר נורמלי אין את הדברים האלה.

לגבי נילי ונילי שרושמת בערב יום העצמאות תגובות
עכשיו הבנתי על מה הדיכאון וללניה
אין פה ענין של "מתי אבישי חוזר"
אני בקושי שבוע פה ואני גם לא יחזור תהיה בטוחה קראתי את התגובות
ותצאו מהסרט שאתן פוגעות בי כי אתן אפילו לא מתקרבות

ולגבי האנשים הטובים שבאמת טובים ולא צבועים כמו מורטישיה
שמצד אחד בפרטי רושמת לי על מה מדובר ואני מסביר לה
ואחרי שאני רושם לה הכל הסתדר יש הסכמה
מאיימת עליי בכלא בפרטי אם אני יעשה לה משהו
אז לאנשים הטובים כמו טיגרס ראובן body guard
אורנוס תמשיכו בשלכם אולי יום אחד הפורום הזה ישתנה לטובה
זה שהוא ככה זה בגלל שההנהלה לא נוקטת בצעדים
שיהיה חג שמח לכולם

אין לי שום כוונה לכבד את תגובתך זו בדבר מלבד יציאה תקיפה וישירה
ברורה עד כמה שאפשר
כנגד החוצפה שלך להעלות כאן טענות חסרות שחר ו/או כל בסיס
תחת ניסיון להעבירן כעובדות
עלי ועל עברי

מי אתה?
מי אני?
של נעליך מעל רגליך נערי ומהר!

לי לא עשו שום דבר רע
זה הכל שמועה והמצאה שמי יודע מאיזה מקום אפל של פחד, קנאה והשד יודע מה, היא יצאה
וכאן
בדיוק עכשיו
מסתיימת חרושת השמועות המופרעת ומופרכת מיסודה הזו
icon_exclaim.gif

אצלי הכל בסדר, תודה
אינשאללה ישתבח שמו

ונסה אתה לא לעשות לאף אחד רע על הדרך שלך

לא לעצמך, לא לה

ולא לא
לא לי

תודה
האדון אבישי
האדון אבישי • 29 באפר׳ 2009
טוב חלה כאן טעות קלה לגבי מורטישיה
הבנתי לא נכון ממנה כמה דברים
חשבתי שהיא התכוונה לגבי הנשלטת המתלמדת שלי
שגורלה נחרץ והיא התכוונה שממהרים לחרוץ את גורלה
ועל כך אני מתנצל מורטישיה אין לי כל שום בעיה להתנצל
בקשר לילדותך גם את הבנת אותי לא נכון לא התכוונתי שאנסו אותך או משהו
פשוט קיבלתי רושם שיצאת אם גבר והוא ניצל אותך למטרות שלו
ואם גם מזה נפגעת אני מתנצל

שיהיה חג שמח
harper lee
harper lee • 29 באפר׳ 2009
תראה, כמו בכל מקום, גם כאן יש אנשים מכל הסוגים. לא כל דבר צריך לקחת אישי וקשה. אפשר, מותר ורצוי להתעלם מחלק מהם.
אני לא מבינה גדולה בבדסמ אבל בתור וונילית שהומרה אני משערת שלבכות הרבה זה לא טוב. אני גם יודעת שאוהבים מסכימים להרבה דברים וההסכמה הזאת לא תמיד מגיעה ממקום אמיתי ונקי. לחץ הוא לא רק חברתי ומצד בן הזוג. לפעמים הוא מגיע מתוכנו.
היא אוהבת אותך וזה מצויין. אתה מצדך תאהב אותה חזרה ואז ההתנהלות שלך מולה תהיה שונה ובריאה.
והחפזון מן השטן
העצה היחידה שאני יכולה לתת היא שתהיה קשוב מאוד אליה. קשוב באמת.
ואם אתה כאן, באתר הזה, או לא, זה באמת לא משנה. לאף אחד.
חג שמח ובהצלחה