שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה| ספר בדסמ''י

דוכיפת​(נשלט)
לפני 15 שנים • 10 בפבר׳ 2009
דוכיפת​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2009
בסדרה הארוכה והמעייפת של Gor (רובה שליטה גברית,)שהיא מד"ב וענינה יבוא נשים מהארץ לגור ואילופן כשפחות מין,,יש כרך אחד העוסק באילופו של יבוא גברי מכדור הארץלשימושן של נשות גור החופשיות.כולל תהליך האילוף,מכירה פומבית ושימוש במצרך המוגמר..לא זוכר את השם או מספר הכרך,מניח שאפשר למצוא באמאזון או בכלל באינטרנט.י
ספר נוסף,איני זוכר לא את שמו ולא את שם המחבר,גרמני,על גרמניה המרוסקת לאחר המלחמה ועל גבר שזקוק נואשות לעבודה-כסף,מוצא ג'וב של נהג אצל עשיר כלשהו,ובפועל משתמשת בו הרעיה,שמפעילה עליו מניפולציות כספיות תוך שימוש במיניותה..חבל רק שאין happy endואחרי שהיא שוברת לו את התנגדויותיו אחת לאחת (כדי לקבל את המשכורת הוא נאלץ,מסכן,לנשק את כפות רגליה)הוא איכשהו מאבד כיוון ומשתחרר.אידיוט.icon_smile.gif
אגב,גם בסיפורי אלף לילה ולילה יש סיפורים עם אורינטציה פמדומית(נסיכה שמכשפת גבר שהרג את אהובה,עושה אותו לפסל,ובלילות מלקה אותו עד זוב דם ועוטפת אותו בשמיכת צמר מציקה)

גבר עומד וכו הוא באמת פמדום בהתגלמותו,רק שאולי בהיותו ספרות טובה,ללא פזילות פורנוגרפיות,אין בו(לגבי)עוצמה של גרוי מיני כמו בסיפורי פםדום שמטרתם גירוי מיני.
המלט
המלט • 10 בפבר׳ 2009
'גבר עומד' אמנם אינו כולל פזילות פורנוגרפיות, כניסוחו של דוכיפת, אבל למרות זאת גורם חיש קל
לזיקפה אימתנית לכל גבר אשר מפעמת בו הרוח הנכונה. מי צריך בכלל פורנוגרפיה?
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2009
המלט כתב/ה:
'גבר עומד' אמנם אינו כולל פזילות פורנוגרפיות, כניסוחו של דוכיפת, אבל למרות זאת גורם חיש קל

הרוח הנכונה.
או
להיות המלט או לא להיות המלט,זו השאלה icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 10 בפבר׳ 2009
דוכיפת כתב/ה:
המלט כתב/ה:

הרוח הנכונה.
או

אני חייבת להודות שזה גם לגמרי מעמיד לי את הדגדגן!

{אולי אנחנו ממש סוטים דוכיפתוש?}

וחוצמזה, טוב לראות אותך יה פלוצר, כבר הרבה זמן שלא נבחת וקשקשת בסביבתנו

נחמד
icon_smile.gif
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 11 בפבר׳ 2009
אנדרפוט • 11 בפבר׳ 2009
המלט - ניסוח למופת. ממש מתקרב לגאונות המינימליסטית של הטיפ של חסן.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 15 שנים • 11 בפבר׳ 2009
דוכיפת​(נשלט) • 11 בפבר׳ 2009
Morticia כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:
המלט כתב/ה:

הרוח הנכונה.
או

אני חייבת להודות שזה גם לגמרי מעמיד לי את הדגדגן!

{אולי אנחנו ממש סוטים דוכיפתוש?}

וחוצמזה, טוב לראות אותך יה פלוצר, כבר הרבה זמן שלא נבחת וקשקשת בסביבתנו

נחמד
icon_smile.gif

האווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווהאו icon_smile.gif
Geshem Black
לפני 15 שנים • 7 במאי 2009

עוד על פק"ד.

Geshem Black • 7 במאי 2009
רפאל כתב/ה:
ריין,

קראתי את יוביק. פאט קונלי אמנם אישה עם נוכחות ועוצמה, שאינך יכול לרדת לסוף דעת ולצפות את פעולתה. אבל אני חייב להודות שלא עשיתי את הקישור בינה לבין דומיננטיות נשית.

ובכל זאת, אשמח לשמוע היכן עוד מצאת אצל פיליפ ק. דיק אלמנטים בדס"מים.

קצת בדיליי, אבל מוטב עכשיו מאשר לעולם לא.

ראשית כל, לפאט קונלי יש הרבה יותר מנוכחות ועוצמה.
אישית, אני מאלה שמאמינים שמשחקי בדס"מ נמצאים לאו דווקא רק ביחסי המין.
אז פאט קונלי הייתה תמיד עם היד על העליונה, היא שיטתה בדמויות, היתלה בהם.
זה גם מתבטא בצורת הדיבור שלה. קשה לי להסביר מה בדיוק היא עושה שאומר במלוא המילה 'בדס"מ', אבל צריך לקרוא שוב את הספר ולהיווכח בדיוק באופן התנהלותה.

שנית, אפילו בספר הכי מפורסם של דיק - 'האם אנדרואידים חולמים על כבשים חשמליות?',
אופן ההתנהגות, הן של רייצ'ל רוזן (איך שהיא מתעללת בריק דקארד), והן של פריס סטראטון (איך שהיא מתעללת באיזידור, עניין שמגיע לעיצומו שבסאדיזם מרושע היא חותכת לעכביש החי היחיד את הרגליים אחד אחרי השני, כשאיזידור practically בוכה ומתחנן בפניה שתפסיק).

יש גם את הספר 'Clan of the Archane Moon' שמעולם לא תורגם לעברית,
בו יש את הדמות של אשתו של גיבור הספר, שהיא פסיכולוגית מאוד קרה ומנוכרת, הם מתרגשים בספר, או שהם כבר גרושים שהספר מתחיל, אני לא זוכר בוודאות.
יש שם רגע שבו משתלט עליה איזה יצר קפריזי מטורף, והיא נושכת את גיבור הספר באוזן, וכמעט תולשת לו אותו. יש איזה קטע שהוא חולם עליה שהיא טורפת אותו עם השיניים וקורעת את הגוף שלו לגזרים. בעיניי אלה אפיונים מאוד סאדיסטיים שדיק נותן לנשים.

יש גם את הספר 'המשחקים של טיטאן', שם יש שתי דמויות נשיות בעייתיות,
פאט מקליין והבת הג'ינג'ית שלה, מרי-אן מקליין. האם מאוד סאדיסטית ואכזרית באופי שלה.
הבת גם כן פאם פאטאל לא קטנה, רוצחת את כל חברי הכת של הפסיונים שלה, וכמעט הורגת את אמה (אולי היא דווקא כן מצליחה להרוג את אבא שלה).

הבנתי שיש לדיק עוד ספרים כאלה, כמו למשל 'Mary and the Giant',
על יחסים בין אדם מבוגר לנערה צעירה שמשחקת בו באכזריות.

וגם Confessions of a Crap Artists - גם שם יש איזו בחורה סאדיסטית.

את שני האחרונים טרם קראתי, אז אני יכול להעיד רק מתקצירים ותגובות שקראתי באינטרנט.

שוב, בעיניי, דיק משתמש בהרבה אלמנטים בדסמ"יים, הנשים סאדיסטיות, והגברים נכנעים למרותן, חסרי אונים, ממש עבדים של הצרכים הסאדיסטיים שלהן.
לא פלא שהוא התגרש 6 או 5 פעמים, כדי לצבור את ההסקה הזו לגבי קשרים עם נשים.

התאוריה שלי נובעת עוד מהלידה שלו.
הוא נולד עם אחות תאומה שמתה בלידה.
לדעתי מאז מותה, הוא באובססיביות מרגיש שנשים מעולם לא יהיו בחזקתו.
ממש כמו אחותו התאומה, שנטשה אותו עוד בלידה.
זה התבטא גם בספר האוטוביוגרפי שלו 'ואליס', שם הוא חוקר ומזכיר פעמים רבות את עניין התאומים. הוא מזכיר את האגדה של שבט הדוגון, על התאומים יורוגו ויאסיגי.
במקור, יורוגו היה זכר, ויאסיגי הייתה נקבה, אך דיק שינה את זה והפך את יורוגו לנקבה הרצחנית שבוגדת באמאה האל, ויורדת אל מתחת לאדמה כדי להשריץ מפלצות.
יאסיגי התאום הטוב (להלן, דיק עצמו) מגלה אותה שם יחד עם יציריה המפלצתיים ומזועזע, חותם אותה שם בתוך האדמה.
שוב, העניין הכפייתי של דיק להפוך את האישה למפלצת ואת הגבר למסכן והנחות.

אני מאמין שיש עוד הרבה הוכחות בספרים האחרים שלו, אבל קצרה היריעה מלהכיל את כולם.

אגב, למי שמתעניין (וסליחה על הפרסום העצמי), כתבתי בבלוג שלי לפני איזה חודשיים -
סיפור על התאומים של דוגון, בהשראת הקטע שקראתי אצל דיק.
Geshem Black
לפני 15 שנים • 7 במאי 2009

טעות

Geshem Black • 7 במאי 2009
סליחה,
שם הספר המוזכר של דיק הוא - Clan of the Alphane Moon
לזכותי יאמר שזו אשמת השעה המאוחרת.
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 30 במאי 2009
לבטוב​(לא בעסק) • 30 במאי 2009
קראתי ספרים רבים
אבל איש עומד מאחורי אישה יושבת עלה על כולם.

כאשר מנתחים את כתיבתו של חנוך לווין בכל אחד מסיפורי המישנה בספר קוראים איך הוא מגדיר רמות שונות של נשלט
המשרת
העבד
המזכיר
ועוד כל מיני נושאים שחבויים בין המילים.

מהי סגידה והערצה,ההסתכלות על האישה.

לדעתי ספר חובה