ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מדברים כאן

Mor18{אזיקי סינד}
לפני 15 שנים • 8 במאי 2009

גאד,

Mor18{אזיקי סינד} • 8 במאי 2009
אתה פשוט דמגוג.
"אחת כזו" זה ביטוי לאו דווקא בעל מטען שלילי,אולי אני עילגת אבל אל תהפוך אותי לנבזית.
נילי עירבה את טיצ'ר אני רק הגבתי על הטענה שלה.
זרה מוכרת

Re: גאד,

זרה מוכרת • 8 במאי 2009
Mor18 כתב/ה:
אתה פשוט דמגוג.
"אחת כזו" זה ביטוי לאו דווקא בעל מטען שלילי,אולי אני עילגת אבל אל תהפוך אותי לנבזית.
נילי עירבה את טיצ'ר אני רק הגבתי על הטענה שלה.

קיוויתי שלא אצטרך להגיב כאן
אבל זה פשוט בלתי נסבל.

זה לא הוא שהופך אותך לניבזית
עשית את זה במו מקלדתך.

גם אחרי שגילית את הטעות שלך
לא טרחת להתנצל על זה שניסית להשתמש באנשים שלא קשורים לצרכייך,
לא ניסית לחזור בך מהאשמות לא נכונות כשידעת שאינן נכונות,
ניסית להשתמש במישהי שכלל אינך מכירה ולא עשתה לך מאום
בכדי להשיג את ההכרה שאת כה תאבה לה.

תרשי לי לתת לך טיפ בחיים חמודה -
לנסות לרמוס אחרים לא יעשה ממך יותר גדולה
לנסות להוכיח שיש "גרועים" ממך לא יעשה אותך יותר "טובה" (והלוואי והיה בך ולו עשירית מהטוהר שיש באותה אחת שניסית לרמוס את שמה).

הבקשה שלך שיקבלו אותך כפי שאת,
אחרי כל אלו
פשוט ראויה לגינוי בעיניי.

לימדי לקבל אחרים לפני שתדרשי שיקבלו אותך !
Mor18{אזיקי סינד}
Mor18{אזיקי סינד} • 8 במאי 2009
ושוב ושוב ושוב,
אני לא העלתי את הנושא,אני הגבתי עליו.אני לא השתמשתי באף אחד לצרכי
נילי העלתה את טיצ'ר ונראה לי הזוי לחלוטין שדווקא אותו היא מצאה לנכון להעלות והגבתי על כך.
את צודקת,הייתי צריכה להתנצל כאשר גיליתי שטעתי ועל זה אני אכן מצרה.
לא ניסיתי להוכיח שיש גרועים ממני,ניסיתי להבין למה אני יותר גרועה מכולן.
ואת יודעת מה?
אם תסמונת אספרגר נראית לך כמו רמיסת שם זה רק מעיד עלייך ועל אטימותך הרגשית.
ואין לי צורך שאדם אטום רגשית יקבל אותי
יש לי מספיק כאלו גם בלעדייך.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 8 במאי 2009
Mor18 כתב/ה:
ושוב ושוב ושוב,
נילי העלתה את טיצ'ר ונראה לי הזוי לחלוטין שדווקא אותו היא מצאה לנכון להעלות והגבתי על כך.
ואת יודעת מה?

תמשיכי לנסות להשליך על אחרים
ואל תשימי לעצמך מראה
ותבדקי את התנהגותך.

את צודקת
זה הרבה יותר קל כך.
אנימה
אנימה • 8 במאי 2009
בהחלט מצטרפת. וזה כן ניבזי לרשום מה שרשמת על אותה אחת.
וזה כן ניבזי לטעון שנילי היא זו שהזכירה את טיצ'ר ואת רק ענית לה.

ושום שולט לא יתקרב אליך, לפחות לא כזה שמכבד את עצמו
מהסיבה הפשוטה ששליטה זה לא קטע של אם אני לא מצליחה
לרדת מארבעים לשלושים אז נמצא מישהו שיעזור לי להגיע לשם.
הרי זה כל הסיפור, לא?

את לא צריכה שולט, אתה צריכה גבר בולימי.
הוא יקיא ולך יצא החשק לאכול.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}

מזל טוב

מזל טוב מור,
הוכחת את עצמך ראוייה לכלוב... לדיונים וההתנגחויות האינסופיים. את בהחלט נמנית עם אחד ה"דפוקים" כמו שאת נהנית (או לא? אני לא מצליחה לעקוב אחרי הסתירות בתגובות שלך) להציג את עצמך.
את לא דפוקה בגלל או למרות הרזון שלך והעובדה שאת מערבבת בין פרו אנה לבין מודעות לאנורקסיה שלך לבין שליטה מינית. פשוט אדם לא נעים, וכחן, שבנסיון "להגן על עצמו" לא יצאת משהו. שימי לב איך הצלחת להוציא מכליהם אחד אחד גם את משתתפי הדיון שהיו הכי בעדך.

אז מזל טוב וברוכה הבאה לכלוב.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 במאי 2009
Mor18 כתב/ה:
ושוב ושוב ושוב,
ואת יודעת מה?

את מה שהייתי מקלל עכשיו, זרונת אמרה בעדינות ויפה. לא אהרוס לה ואעבור בזהירות לדוגמא שונה.

ונגיד וזה היה טיצ'ר או משה או יעקב או פרדריק שבבלוג של זו שאתו, בלוג שלא קשור לכלוב, היא כתבה משהו אישי. חלקה עם קוראיה שם. לדעתך להביא את חייה לפה משם משרת את המטרה? מישהו פה העיר לך בעדינות שלדעתו מעשה שכזה גובל באאוטינג. לא יודע אם אכן המושג מתאים. אבל על זה שזהו מעשה נבלה, מבחינתי, ויכוח אין. ויתרה מכך, עד כמה התעמקת באותו בלוג? מתי קראת בו לאחרונה? את בטוחה שהפרטים שהבאת הימנו אכן נכונים ולא היו התפתחויות שונות במהלך הזמן שלא עקבת? אז הנה לך לא רק מעשה נבלה אלא גם שקר אפשרי. והכל בשביל מה? למען נוחיותך.

אז אם כך את משיגה את נוחיותך, שאני אעשה ממך נבזית? למה שאפריע לך לעשות את העבודה שאת עצמך מבצעת כה נאמנה? אני מעדיף ללכת לאכול. העצבים האלה עשו אותי רעב.
Dolfi
Dolfi • 8 במאי 2009
Mor18 כתב/ה:
לא באמת קראת כלום..
אותי מחרמן ששולטים לי בהרגלי האכילה,מחרמן אותי שאוסרים עלי,מחרמן אותי שמשפילים אותי באמצעותה, פשוט מחרמן אותי.
אני מקווה שזה עונה גם לך דולפי.

לא ממש, אבל אני מבינה מתגובותיך האחרונות שהעיסוק בך הפסיק להיות נעים לך. יחד עם זאת, במידה ותרצי לשתף, זו באמת סוגיה שמעניינת אותי.

למיטב הבנתי, חלק לא קטן מהסיפוק שאת חווה במסגרת אורח החיים שאת מנהלת נובע מהיכולת שלך להיות 'השוטר של עצמך', להתאפק, להיות חזקה מול פיתויים וכיו"ב. להטיל על שולט את המשימה הזו, זה לא קצת לוותר על הקרדיט שאת נהנית לקבל?

**

זה אולי קצת (הרבה) דאבל סטנדרטס, אבל הנטיה שלי היא להסכים עם דבריה של אחותופל ומאידך, לא הייתי מעריכה שולט (אדם) שהיה לוקח חלק במערכת היחסים בה את מעוניינת.
נילי ונילי
נילי ונילי • 8 במאי 2009
אוף, אני כבר לא יודעת אם את טרול, אם את אמיתית או איך להגיב לך. לפעמים את נשמעת כמו אחד הניקים הכפולים של מר איקס המסתורי ולפעמים את נשמעת כמו ילדה אבודה במיוחד [בעיקר בחלקים של "אני רוצה שזה ייגמר כבר", שמכניסים אותי ללחץ].

בשביל הסיכוי הקלוש שאת אמיתית ולא הניק הכפול של מישהו ובאמת יש איזו ילדה אבודה אי שם שמרגישה מותקפת בשרשור הזה:

תנשמי. קודם כל תנשמי ותרגעי. אנחנו נמצאות בפורום אינטרנטי וחשוב לזכור שהמדיום פה הוא מדיום של שפה ומילים, ולכן אנשים עושים בו שימוש ומדברים את עצמם (עצמנו) לדעת. הצבת הודעה מאוד טעונה בפורום ציבורי ואנשים, כולל אני, מגיבים אליה בצורה שבה הם מגיבים, וזה לגמרי בסדר. זה חלק מכללי המשחק בפורום- אנשים לוקחים את ההודעה שלך למקום שאליו וממנו הם רוצים להגיב. חשוב שתזכרי שאת לא מאויימת באופן אישי פה, אף אחד מאיתנו לא מכיר אותך או יושב לך בתוך החדר, אין פה סכנה שנשקפת לך בטווח המיידי. לא תצליחי למנוע תגובות בסגנון שאת לא אוהבת, אבל זה בסדר, כי זה פורום ציבורי ואת לא אמורה להיות מסוגלת לשלוט באיך מתנהל השרשור.

בנוסף, כחלק מן האחריות שכדאי שתקחי על ההתנהלות שלך, את חייבת לשים לב שגם כשאת מרגישה מותקפת וצריכה להתגונן- עדיין יש דברים לא קבילים. נניח, לעשות אאוטינג למישהי שכותבת באתר אחר, אפילו אם טעית בזיהוי. הייתי מתחילה בהתנצלות לטיצ'ר, אבל אם את עדיין לא מרגישה מוכנה לזה פה בפורום, אז את לא חייבת. כן הייתי ממליצה לך לעשות את זה לפחות בהודעה פרטית.

בניסיון להחזיר את השרשור לפסים קצת יותר פרודוקטיביים: אם את אמיתית ואם אכן את רוצה להתייעץ לגבי היבטים של שליטה ופרו-אנה, אני מקווה שתחליטי להיפתח ולספר עוד קצת על מה את מחפשת ומה את מקווה להשיג. כך אולי תקבלי תשובות קצת יותר מורכבות, שרואות את העולם בצורה פחות פשטנית.

לגבי התפיסה של אנורקסיות ובולמיות כחולות נפש יש לי להגיד את הדברים הבאים [הנה מגיע המניפסט הפמיניסטי. גולשים שנמאס להם, והמלט, יכולים לדלג על שתי הפסקאות הבאות]:

אני חושבת שניתוח מנקודת מבט מגדרית מראה את הקלות הגדולה מדי לסווג נשים כחולות נפש, לכלוא אותן בבתי חולים פסיכיאטריים או לתת להן תרופות הרגעה. לא כדי לטפל בהן, אלא פשוט כדי לטפל בסביבה שלא יכולה היתה להתמודד איתן. "היסטריה" היתה מחלת נפש ימיביניימית שמקורה בתנוחה לא נכונה של הרחם, למשל, ועברה גילגולים רבים עד שפרויד והפסיכואנליזה המודרנית אפיינו אותה כפי שאפיינו אותה. בכל אחד מן הגלגולים שלה, לא משנה באיזו תקופה, היסטריה תמיד נחשבה מחלת נפש נשית ותמיד נחשבה כסיבה טובה להרחיק נשים מן הסביבה המיידית שלהן. לרוב, כדי להגן על הבטן הרכה של הסובבים אותן.

אנורקסיה, מהבחינה הזו, היא ההיסטריה של ימינו. היא מחלת הנפש החדשה של נשים, שמהווה סיבה טובה מספיק כדי לסמם ולהאכיל אותן בכח מבלי להתמודד אפילו לרגע עם המבנה של החברה וההבניות החברתיות שגרמו אותה מלכתחילה. יותר קל לנו למחוק בלוגים של פרו אנה ולמחוק את השרשורים בנושא, מאשר להתמודד עם העובדה שבחברה של שפע- רזון הוא סמל לשליטה עצמית ביצרים ולכן הנו מושך יותר מינית.

אני לא חושבת שאת חולת נפש, או שיש לך תפיסה מעוותת של המציאות [את האמירה "אני שמנה ומכוערת", אני מייחסת לניסיון לדבר לאנשים בשפה שהם מכירים]. אני חושבת שאת נערה אנטיליגנטית להפליא, סופר רגישה ועם איזשהו חיפוש שקשור בהגדרה ובשליטה עצמית. כלומר, בהנחה שאת אמיתית. אני באמת חושבת שאנורקסיה היא צורה של שליטה עצמית ושליטה על גוף בתוך עולם שמתעקש לשלוט בו עבורך ולהכתיב לך כיצד הוא ייראה. נשאר לי רק לקוות שבמהלך החיפוש הזה תשכילי למצוא כלים שיאפשרו לך לקבל שליטה עצמית ושליטה על הגוף שלך בצורה קצת פחות הרסנית.

[סיימנו עם המניפסט הפמיניסטי, אפשר לחזור]

בדסמ, מהבחינה של שליטה עצמית ומסירת שליטה לאחר, יכול להיות רעיון טוב. בסשן את מוסרת את השליטה על הגוף שלך לאחר, לזמן קצוב וידוע, תחת כללים שקופים ומוסכמים מראש, יש לך אפשרות לעצור אם את רוצה, והכי חשוב- את תמיד יודעת שכשזה ייגמר- תקבלי את עצמך בחזרה. כל זאת, בניגוד למציאות שהיא כיאוטית ואי אפשר לחזות אותה.

לא מאמינה שאני כותבת את המילים האלו, אבל יכול להיות שבדסמ הוא באמת רעיון לא רע עבורך כדי להתנסות קצת באובדן שליטה בסביבה בטוחה. עם זאת, אני חוזרת על הרתיעה האינסטינקטיבית שלי מפני הרצון שלך לשלב שליטה באכילה בתוך הסשנים שלך. זה נראה לי כמו שטח אפור מדי, מלא מוקשים מדי, מורכב מדי. צעידה בתוך הטריטוריה הזו מצריכה סיוע וציוד מיוחד, כי אפילו את עצמך לא יכולה לדעת אילו מלכודות תת מודע יש שם.

הייתי מציעה לך להתחיל לקרוא את אלפוני. כולו.
קחי ארבעה ימים ואל תעשי כלום מלבד לקרוא את אלפוני וכל ההודעות בו. הוא מקור נהדר למידע. הצעדים שלאחר מכן יהיו כנראה להתחיל לסנן פניות של אנשים ולנסות בקטנה לחוות שליטה עם מישהו שאת סומכת עליו. רק אלוהים יודעת אילו דומים את עלולה למצוא כאן, ונראה לי שהחשש שלי הובע כאן לא פעם אחת, אבל אם את נחושה בדעתך להתנסות ואי אפשר להניא אותך מכך- אז השתמשי במיטב כושר השיפוט שלך ונסי ליצור עבורך סביבה בטוחה.

ובאמש'לך, תשאירי את הרגלי האכילה מחוץ לגבולות הסשן.

בהצלחה.
Snowbite

גמד

Snowbite • 8 במאי 2009
אתה אפילו לא טורח לקרוא אותי..
שורה,אשכרה שורה אחרי שכתבתי את מהשכתבתי שכנראה הוא אאוטינג,כתבתי שאם אכן מדובר באאוטינג אני מצטערת מראש.
אבל קטנה עלייך האמת וקטנים עלייך דברי
כשאני שאלתי את השאלה המקורית שלי בתחילת השרשור כולם התעקשו לייבא לי דברים מהבלוג,בודדות היו אלו שנשארו נאמנות למטרת השרשור,וכשאני מייבאת דברים?
טוב זה לא נחשב.כי טיצ'ר זה טיצ'ר ואני זו אני.
ועוד דבר קטן גמד ,יש לך מושג מה זה בכלל תסמונת אספרגר?
זה לא דבר שמתפתח מידי,זה לא דבר שעובר יותר מידי שינויים, וזה בעיקר לא דבר שעובר.
והזיה,בואי נודה על האמת אף אחד לא היה בעדי,גם אלו שכיביכול רצו בטובתי הסתכלו עליי בהתנשאות ורחמים,לא באמת הפסדתי פה כלום.
וכמה שאת שמחה,כמה שאת מאושרת עכשיו שיש לך תירוץ אמיתי לגנות,בואי נודה בעוד אמת-
את מקנאה,את פשוט ירוקה מקנאה בי ובמצב שלי.
היית מתה להיות שם היית מתה להיות איפה שאני,
את יודעת איך אני יודעת את זה?
כי מי שבאמת דאגה לי מי שבאמת רצתה בטובתי טרחה לשלוח לי הודעה,טרחה באמת להתעניין בי,אני לא אזכיר ניקים כי אולי הן לא מעוניינות בכך,אבל זה המצב בפועל.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 08, 2009 10:29 pm, סך-הכל נערך פעם אחת