אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה את אומרת?

PsychoDemi
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004
PsychoDemi • 14 במרץ 2004
תאיר
אם לך יש ספק ואפילו הקל שבקלים אז לא להפגש בבית וזה לא משנה מה הוא אומר ואיזה מניפולציות הוא מפעיל, ככה זה.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 14 במרץ 2004
טיצ'ר - הנה "סטארט אפ" חדש icon_wink.gif

האם יש בקהילתנו הקטנטונת מי שיכול להעביר סדנאות "הגנה אישית" שכזו (כמו סדנת עזרה ראשונה שתתקיים ביום שלישי במועדון) לנשים?
כל מיני טיפים שכאלה, טיצ'ר (אני זוכרת את זה עוד מהצבא, כמו גם להחזיק סיגריה דלוקה למי שמעשנת..) יהיו מועילים בהחלט במצבים מסוכנים..

בכלל "סדנת זהירות בדרכים" שכזו יכולה להיות נפלאה.
לא רק זהירות פיזית אלא טיפים מותיקות איך להיזהר טרום-פגישה..
SEAMASTER​(שולט)

דום או דייט ?

SEAMASTER​(שולט) • 14 במרץ 2004
לפי מה שאת מתארת המפגש הינו דייט טהור , סידורי הבטחון צריכים להיות מוקפדים ואם הפרנטנר מסתמן כג'נטלמן הוא יחשוב וישבור את הראש איך ליצור דייט בטוח ורגוע נינוח ושקוף .
באוטו ? מה את זונה ? בקרן הרחוב ? מה זו עסקת סמים ? מה יותר פשוט מלקבוע בפאב שוקק או מועדון כמות הדאנג'ן ? למה להכניס את עצמך לסרטים ? אז הוא הכי כן ואמיתי נשמע הכי אמין והכי סמוח ובטוח אך דווקה אלה הכי לא צפויים . אפרופו נשוי ? מה זה לעניין ? כן נשוי לא נשוי ממש לא רלוונטי .
teacher​(שולט)

סדנאת "עצבים"

teacher​(שולט) • 14 במרץ 2004
טוב, יש את המפגש (רעיון מעולה) של פורום הסאביות,
שם ותיקות וחדשות יכולות להחליף רשמים, טיפים ועצות של מה לעשות,
מעבר לזה בכל מה שקשור להיבטים הטכניים של איך לעשות, איפה, מתי וכמה חזק...
את זה לצערי הרב, לא ניתן ללמוד/ללמד מעל דפי הפורומים.

אה.. כבר צהריים

יום נעים
teacher
nerissa​(אחרת)
בהחלט מעולה רק שישנן סאביות שאינן חברות בפורום הסגור וסיבותיהן עימן.

כוונתי לארגן מפגש שכזה הפתוח לכל מי שרוצה (גם דומיננטיות) ולא להגביל למסגרת זו או אחרת.
icon_smile.gif
אני מוכנה להירתם לעניין אם יהיו אנשי מקצוע שיעזרו לנו בנושא.
PsychoDemi
PsychoDemi • 14 במרץ 2004
וואלאק הרסתם אותי

דייט זה דייט, ותפסיקו עם הקהילה הזאת
אם מישהי פוגשת מישהו במועדון ונילי ויוצאת איתו.... זה לא יכול להגרר לאונס? או לחטיפה?
דרך הנט יש סיכון מסויים כי לא נפגשים לפני זה במקום ציבורי ולכן מהנט הולכים למקום ציבורי ולא לבית, ואז זה סיכון שמשתווה לכל דייט אחר
מעבר לזה להגיד על אדון מסויים כך ואחרת על אדון אחר... זה כבר לא לעניין וזאת רק דעתי וזהו
abcd

פשוט מגוחך....

abcd • 14 במרץ 2004
אימרות כמו "את לא סומכת עליי" ו "תזרמי"....כבר מראים איזה אדם הוא.

אם הוא היה אדם ענייני עם אינטרס ברור לפגוש אותך, הוא לא היה לחוץ להיפגש איתך דווקא בבית שלו.

מה הלחץ להיפגש רק בבית שלו? ממילא זה רק פגישת היכרות לא?

ואפילו אם שניכם רוצים להסתשן בפגישה ראשונה, חצי שעת היכרות ראשונית במקום ציבורי זו בעיה בשבילו? הוא מה"נעלבים"....זה כבר מדליק נורה אדומה.

כי כל איש רציני ובוגר מבין את עניין הבטחון, במיוחד בימינו...דום רציני לא "נעלב" כי לא בא לך בשניה הראשונה שאת רואה אותו לשבת על הספות שלו בבית.....

חישבי על זה. icon_arrow.gif
קליבר​(שולט)

[b]אני ממש שונא את דמי , הוא תמיד צודק !!!!![/b]

קליבר​(שולט) • 14 במרץ 2004
icon_evil.gif
למה דמי תמיד יוצא צודק בכל ההתפלספויות שלו : אבל הפעם , גם בשרשור הידוע כ"שאלה קהליתית" הוא יותר מדי צודק אבל .. אכן גם בליינד דייט ונילי יכול להתפתח לאונס , ולא אחת זה קורה אז הנה כמה כללי בטיחות ידועים ומוכרים :
אז ככה לגבי אמצעי בטחון :
א. לא לוותר בפגישה הראשונה , במיוחד עם זה בליינד דייט , על פגישה במקום ציבורי .רק המקום ציבורי .
ב. רצוי שיהיה לך מס' טלפון קווי שלו ,מס' בזק , גם טלפון משיחה לא מזוהה מעורר חשד..במקרה של ארוע לא נעים יקל על המשטרה לאתר שיחות ממנו או לאתר אותו
ג. אם את חוששת ממשהו , אל תלכי לפגישה , אפילו ממשהו קטן : לא ללכת .
ד. דווחי לחברה טובה או לאיש סוד על הפגישה , ובקשי שיתקשר אחרי זמן מהתחלת הפגישה
נניח 1/2 שעה , ואח"כ אחרי עוד שעה . קיבעו מילת בטחון שהצד השני שימע אותה הוא ידע ש- הכל בסדר .במקביל גם מילת אזעקה .
כל זה טוב רק אם הוא יודע בדיוק היכן את .

ונריסה : שיעורי קרב מגע לא עוזרים במקרים האלה , כי אי אפשר ללמוד את זה בשעה ואל בשעתיים . גם מנסיוני בד"כ נכנסים להלם , גם גברים שמותקפים , ולא רק על רקע מיני .
אם כי עזרים כמו שוקר חשמלי או תרסיס פלפל יועילו מאד להפטר ממטריד
רק מה רוב הנשים נוטות לקבור את זה עמוק עמוק בתוך התיק .. וזה בטוח לא עוזר .

הדרך הטובה ביותר היא המניעה , כלומר לא להגיע למצב הזה .אני מוכן לכתוב איזה מדריך השרדות , אם זה יעזור .
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 14 במרץ 2004
חד וחלק תאיר.
לא רוצה לא צריך.
רק במקום ציבורי או בעצם את יודעת מה? בעצם בכלל לא בא לי לא חשוב..
nerissa​(אחרת)
קליבר - ידע בהגנה אישית לא יזיק. לא כל הנשים הן חסרות אונים ונכנסות להלם ברגע הראשון שמפגינים מולן קשיחות.. יש אנשים שמעט ידע טכני איפה אפשר לפגוע כדי לשתק את הצד השני מספיק זמן כדי לברוח - יספיק להם. תמנע זאת מהם כי אתה חושב שזה אולי לא יעזור כי אולי הם יקפאו/יכנסו להלם?
אני לא קוראת לזיין את הנשים באקדחים או בכלי משחית אחרים. שיזדיינו אחרת icon_lol.gif
אני אשמח אם יציידו אותן בכלים כערך מוסף לזהירות הבסיסית הנדרשת מכל אחת שלא להיכנס למצבים מסוכנים.
קורה ונכנסים.. ולמצב הזה אני חושבת שצריך להכין..

קרו יותר מידי מקרים של תקיפות על ידי אנשים "אמינים" ..
לפעמים כל הזהירות שבעולם לא תספיק כדי להימנע מהלקלע למצב.. אהממ.. מביך (בלשון המעטה).
לא תרצה שמישהי היקרה לך תדע להתגונן במצב שכזה?