סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק נגד מלכות בתשלום

DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 14 שנים • 13 במאי 2009

חוק נגד מלכות בתשלום

מסקרנות...
אין איזה חוק באתר נגד שימוש באתר כפלטפורמה לרווחים של מלכות בתשלום?
לא שיש לי משהו אישי נגד מלכה בתשלום.
פשוט - אנשים גולשים כאן כדי להכיר ולשוחח ולאחרונה כל מלכה שניה עונה לך "בתשלום".
מה זה? icon_eek.gif
אם היא באנר מהלך שתמקם עצמה בשורת הבנאר...
אם היא לא בתשלום אלא באהבה רגש ותשוקה אז אדרבא - הבא נשוחח ונכיר בחדווה.
Morticia

Re: חוק נגד מלכות בתשלום

Morticia • 13 במאי 2009
DickLa כתב/ה:
אם היא לא בתשלום אלא באהבה רגש ותשוקה אז אדרבא - הבא נשוחח ונכיר בחדווה.

נחמד לקרוא כאלו מילים כאן באתר.
הרבה "נשלטים" חושבים שאהבה, רגש ותשוקה זה סוג של מתכון אנטי-שליטה...

כשיש ביקוש, בוודאי שיש היצע...
icon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 13 במאי 2009
הצעה די שטותית בעיני. יש מי שמחפש ריגושים חולפים ויש מי שמחפש בת זוג, למה להעדיף מוסרית קבוצה אחת? לא כל מי שנרשם לבדסמ מחפש בת זוג קבועה, בסך הכל מדובר בגחמה מינית, זונות הן חלק בלתי נפרד מהיכולת להגשים פנטזיות.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 13 במאי 2009
אנדרפוט כתב/ה:
הצעה די שטותית בעיני. יש מי שמחפש ריגושים חולפים ויש מי שמחפש בת זוג, למה להעדיף מוסרית קבוצה אחת? לא כל מי שנרשם לבדסמ מחפש בת זוג קבועה, בסך הכל מדובר בגחמה מינית, זונות הן חלק בלתי נפרד מהיכולת להגשים פנטזיות.

אתה מחמיץ את הנקודה.
ברור שמותר למלכות בתשלום (ולקוחותיהן) לדבר, לפרסם, להתכתב, להיפגש ומה לא - על כך אין שום ויכוח.
הבעייתיות היא בהטעיה.
מכיוון שאסור להן לפרסם את עצמן באתר כמלכות בתשלום (אם אני מבין נכון, אלה חוקי האתר), הן משימות את עצמן למלכות רגילות, ורק מי שפונה אליהן מגלה את האמת, וזה הרי דבר פסול.
או שהן ייפעלו לשם כך שייתנו להן לפרסם את עצמן בריש גלי כמלכות בתשלום, או שיפסיקו להתחזות למי שנמצאות בעניין מתוך הנאה.
Morticia
לפני 14 שנים • 14 במאי 2009
Morticia • 14 במאי 2009
רצסיבי כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:

אתה מחמיץ את הנקודה.
ברור שמותר למלכות בתשלום (ולקוחותיהן) לדבר, לפרסם, להתכתב, להיפגש ומה לא - על כך אין שום ויכוח.
הבעייתיות היא בהטעיה.
מכיוון שאסור להן לפרסם את עצמן באתר כמלכות בתשלום (אם אני מבין נכון, אלה חוקי האתר), הן משימות את עצמן למלכות רגילות, ורק מי שפונה אליהן מגלה את האמת, וזה הרי דבר פסול.
או שהן ייפעלו לשם כך שייתנו להן לפרסם את עצמן בריש גלי כמלכות בתשלום, או שיפסיקו להתחזות למי שנמצאות בעניין מתוך הנאה.

גם...

וגם זה שאולי לא הכי מכובד לזהות כל אישה, גם אם הנאתה ממשחקי בדס"מ במיטתה עם בן זוגה, כעוד זונה... או מוכרת שירותים כאלו ואחרים....

{יש פה גברים שחופשי מתבלבלים ולא מבדילים... זה פשוט לא מכובד}
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 במאי 2009
איזו נקודה בדיוק אני מחמיץ פה. נשים נצלניות שטומנות מלכודות לגברים שמשאת נפשם להיות מנוצלים. למה לחפש הוגנות במקום בו היא אינה רצויה.

נוכלות ומניפולציה הם חלק בלתי נפרד מעסקי המיניות פה, אין מה להרגיש מרומה. רק יש לקוות לנוכלות ברמה גבוהה ולא סתם בהמית.
Dunbar{Supreme93}

תגידו

Dunbar{Supreme93} • 14 במאי 2009
תגידו חברים, אתם נמצאים בקמפיין לסלק מכאן את מעט הנשים שעוד נשארו?
כל כך הרבה דברים לא לרוחם של המפנטזים פה.
לא למלכות בתשלום, לא למלכות מלאות, לא למלכות מתחילות, לא למלכות שהמינוי שלהן באתר נעשה ע"י מישהו אחר, לא למלכות בלי תואר שני בלימודי פילוסופיה, לא ולא ולא.
חלאס, נא להפסיק לחפש בציציות של אנשים אחרים. טוב למלכות בתשלום להיות כאן? מעולה, טוב לעבדים לשלם להם? מעולה, טוב לאשה ונילית לא מנוסה לבחון את עצמה? מעולה.
לי-און

זה

לי-און • 14 במאי 2009
זה דווקא רעיון מדהים,
אבל הוא לא בר ביצוע מבחינה מסחרית,
את יודעת כמה אנשים(כולל אני) כבר התלוננו על כל המלכות בתשלום בגלוי
או המוסוות,
Tish Adams
Tish Adams • 14 במאי 2009
אין בעיה, אני מוכנה בתנאי אחד:
שמה שכתוב בפרופיל של העבדים/נשלטים גם תהיה האמת במלואה.
rffl.gif
ואם הן יכתבו בפרופיל, כמה בכלל טורחים לקרוא אותו?
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 14 במאי 2009
Tish Adams כתב/ה:
אין בעיה, אני מוכנה בתנאי אחד:
שמה שכתוב בפרופיל של העבדים/נשלטים גם תהיה האמת במלואה.
rffl.gif
ואם הן יכתבו בפרופיל, כמה בכלל טורחים לקרוא אותו?

מעולה, מילים בסלע icon_lol.gif