שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיהיה ברור

love bites​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 19 במאי 2009
love bites​(לא בעסק) • 19 במאי 2009
[quote="melody"]
ציטוט: . מורטישיה, מזהה את האדום?

בתור טיצ'ר שקוטל פה חצי מהאנשים ומתיימר להיות הכי חכם
או בתור גבר המתיימר להיות דומינטריקס טובה יותר מכל אישה?

זה עלוב ושפל .
אם יש כאן אדם אחד צנוע ולבבי, שבאמת לא מתנשא מעל אף אחד, זה טיצ'ר.
רק עד כאן כי השאר לחלוטין לא שווה יריקה.

אני חייבת להסכים עם מלודי
ולא לא צריכים הוכחות כי אוהבים אותך
ט'יצר אדם אמיתי וגם ההופעות שלו icon_smile.gif ראיתי מקרוב קרוב
נוריתE
נוריתE • 19 במאי 2009
תגידו משהו?
כמה מקומות נורמליים כבר יש לנו בקהילה הזאתי
? שאני אבין?כמה??? אחד כזה? כאן.

מה ניסגר פה?
על טיצ'ר יורדים? על טיצ'ר?
לאיפה אני אלך ? ישוע.
Dominiqua Shiraz
Dominiqua Shiraz • 19 במאי 2009
אם הצלחת לשלוף גם אותי מהמחילה...
המורה, מודה ומתוודה, אתה מפתיע אותי.
לא שמעת על עמותת WGAFF?
הרי שמדובר בחור של ממש בהשכלה.
(רמז: מי נותן זיון מתעופף)

בליב מי מיי לאב, מי שצריך לדעת, יודע, ומי שזכה להכיר- אשריו.
אני וזוגי, כמובן, בין ברי המזל. ומי שלא מכיר - יותר טוב.

More Teach For Us.
Dom_Quixote

באתי להחליש ויצאתי חולש

Dom_Quixote • 19 במאי 2009
קורקטיות מעושה שהינה למעשה הסוואה לבוז מעשי,

עוד אני מוביל שימורי מזון במריצה (כדי לחסוך אנרגיה) אל בית היתומים המקומי, והנה עוברת מעלי ציפור כחושה במיוחד. הנחת היסוד שלי היתה, כמובן, שהיא חומדת את השעון שלי, ומכיוון שאינני עונד שעון אזי לא כ"כ את השעון כמו את הפלאפון החלופי שקיבלתי אחרי שאת המכשיר דור 700 (שמוכר חלקלק במיוחד שיכנע אותי לקנות בטיעון המנצח שזה יעלה לי המון, המון כסף) נאלצתי למסור לתיקון, כאשר בעקבות נפילה התברר שבעוד שאני שומע את הצד השני, הם לא מסוגלים לשמוע אותי. אני מבכר, כמובן, את המצב ההפוך, ואינני מאמין באותות קוסמיים או קארמה (למעשה, אני מאמין בהם, אבל כיוון שאני מאמין בחוכמתם ובתבונתם בניהול העולם, אין לי כל ספק שהם לא התכוונו לכך שלא ישמעו אותי. כפי הנראה הם לא שמו לב באותו הרגע). בכל מקרה, איפה הייתי? אה כן, אז הציפור לא מביעה עניין בפלאפון החלופי שלי (פראיירית. הוא אולי לא יודע לגלוש באינטרנט, אבל לפחות אפשר לראות מה הולך על הצג בשמש. בישראל זה עניין די מהותי מפעם לפעם), אבל כן לוחשת לי שבכלוב משמיצים את טיצ'ר. תיכף ומיד השלכתי את המריצה, כשקופסאות השימורים מתעופפות לכל עבר, וגורמות לשני הרוגים מקרב היתומים וארבעה עובדי סעד פצועים בינוני (עכשיו זו כבר קארמה). הסברתי להם שעם כל הכבוד, יש דברים קצת יותר דחופים בחיים.

אז נכון, את האמת, רק את האמת, ואת כל האמת בנוסף לכמה שקרים בוטים אודות טיצ'ר כבר סיפרתי כאן: http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=22294&postdays=0&postorder=asc&start=57 , ונדמה לי שאחרי אותו הפוסט כל אחד מבין מיהו ומהו באמת אותו אדם (אגב, זה מעולם לא הוכח) המתכנה טיצ'ר.

אבל כיוון שצדיק אנוכי ויודע נפש בהמותיי, וברור שאיש לא יקליק על הלינק הנ"ל יען כי תנועת האצבע על מקש העכבר הינה, בכל זאת, בבחינת פעילות אקטיבית שאינה למטרות ניצול בני אנוש אחרים, ברצוני בכל זאת לפרוש חלק מהדברים כאן למען הסר ספק:

זה מספר שנים שטיצ'ר מריץ קונספירציה דואלית (תרגום עבור צד הקטגוריה: יעני, הוא מביא אותה באבו-ענתר כפול), אשר לה פן אישי ופן כספי. רוצה לומר (יעני), מצד אחד, מאז ראשית הכלוב מקפיד טיצ'ר להעמיד את הידע שלו בנושאי בדסמ, בטיחות, בריאות, תזונה, קשירות, קרסים, קרב מגע, בישול, שפמים, היסטוריה, סָפַּרות (ראה גם: שפמים), גיאוגרפיה, גוף האדם, הרגלי הרבייה של הירגזי הארצישראלי המצוי, פומפייה ומרכך כביסה לכל דורש, יהא זה הפלוני המעצבן ביותר אשר יהא (ואני מדבר מנסיון אישי). מצד שני, לעומת זאת, הוא לא רוצה שום דבר בתמורה. רק סיבה אחת ויחידה יכולה להיות לאדם להעמיד עצמו לרשות הכלל בצורה לבבית כזו מבלי לצפות לתמורה לאורך זמן כה רב (ושוב, אני מדבר מנסיון אישי), והיא: הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים על מועד בואו של המשיח (נסיון אישי!), ומצפה למצוא את עצמו בראש תור חלוקת השכר, ולהסתדר לו עם משכורת שמנה בעולם הבא, בעוד שכולנו סוחבים אבנים (בעלייה!) מהגיהינום כדי לבנות לו סאונת אדים בטירת חלומותיו (בה, אם הבנתי נכון, צפויים לשכון גם חבריו הקרובים של טיצ'ר, יוזף סטלין ולורד וולדרמורט). כלומר, הטענה לגבי התנשאותו הבלתי נסבלת של טיצ'ר והאגואיזם המושרש בו נסמכות פה על לוגיקה מוצקה, שרצה הגורל ואין רוב יושבי הכלוב ניחנים בה או מסוגלים להבינה, וחבל.

הצד השני של הקונספירציה הרבה יותר פשוט להבנה: כסף. עוד כשהיה ילד קטן במעברה (אליה נשלח, עפ"י מקורות מהימנים, לא על שום מוצאו המזרחי, אלא כיוון שהיה ילד רע מאוד) הגיע טיצ'ר לתובנה המעוותת, לפיה דרוש לו כסף כדי לקנות אוכל ולשרוד. מאז ועד היום כל מטרתו של טיצ'ר עלי אדמות היא לעשות לביתו (ולראייה: את רוב זמנו, עפ"י מקורבים, הוא מקדיש לפרוייקט מיוחד וסודי שמטרתו להפוך חיית מחמד לאנושית). וכיצד מרוויח טיצ'ר את לחמו הטמא, יודעים כולכם - ע"י ממכר ידע פיקטיבי בסדנאות הקשירות הידועות לשמצה שלו. עובדה היא, שאינה ניתנת להפרכה, שמעולם לא הצליח אדם מושלם מכל בחינה שהיה בסדנת הקשירות של טיצ'ר לבצע בכוחות עצמו "קשר צפרדע" (אגב, שוב שכחתי - היא נכנסת לאגם לשתות, או יוצאת ממנו להשתין? כי אני מנסה את שניהם וכל פעם יוצא לי שהקשר פורם את עצמו ואני נשאר עם שרוך מתוח ותו לא. לא היה יותר נכון לקרוא לזה "קשר תולעת"?) . יותר מזה - טיצ'ר מביא בכוונה שתולים מטעמו שיהיו בסדנה, ויצליחו לכאורה לבצע מסביב את כל קשרי-ארבע-גפיים-למקל-במבוק-שנתלה-מקשר-גלגלת-דו-מפלסי-בתקרה-תוך-מתיחת-השדיים-גירוי-הדגדגן-ואגב-יצירת-ערסל-גאג-עפיפון-ומלכודת-עכברים מחבל ירוק אחד, וזאת כדי לטמוע בנו, האנשים התמימים והמושלמים מכל בחינה, את התחושה שזה אפשרי. רק לאחר קבלת התשלום הסמלי (שטיצ'ר בתחמנותו אף סירב לקחת ממני, בתירוץ השקוף שזו כבר הפעם השניה שאני בסדנה וזה על חשבון הבית), מתבררת האמת המרה - מי שלא מתאמן על הקשרים האלה בבית, סופו לשכוח אותם תוך מספר חודשים! כמובן שאת זה טיצ'ר לא טרח לציין בסדנה שלו, מלבד נאום הפתיחה, הסיכום, והכותרת בעלון העזרה שהוא חילק. גנב מארץ הגנבים.

לסיום, אני מודה שזה מספר שנים שאני מכיר אישית את פט, וחרף אבחנתי המצויינת ונטייתי הלגיטימית לחטט במסמכים רפואיים חסויים שאנשים משאירים במגירה מתוך רצון סמוי שאנשים כמוני יראו אותם, מעולם לא עלה בדעתי שיש לה אסברגר. עם זאת, אני בפירוש מאמין לכך בנקל: זה שנים שאני מחזר נמרצות אחר פט, והיא דוחה אותי בטענה שהיא מעדיפה את טיצ'ר. אם זה לא אוטיזם, אני לא יודע מה כן.

אני מקווה שתרמתי (שוב) במשהו להגברת המודעות הציבורית לסכנות הטמונות בחינוך.

הלאה מלכותו של טיצ'ר, יחי שלטון האימים של קיחוט!

בתודה.

נ.ב - בתור מי שאיתרע מזלו להכיר אישית גם את טיצ'ר וגם את משגעת פילים, אני מבקש להעיד שלמעט כמות שיער הפנים, אין ביניהם שום דבר משותף.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 20 במאי 2009
Brave Dwarf • 20 במאי 2009
לדעתי מיותר לחלוטין.
אין יפה מזה הלוטה בערפל או מניפוי טבעי של חברים בהתאם לאלו המאמינים ברכילות ואלו שלא.
ועוד כל-מיני דברים.
שלגי
לפני 14 שנים • 20 במאי 2009
שלגי • 20 במאי 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
לדעתי מיותר לחלוטין.
אין יפה מזה הלוטה בערפל או מניפוי טבעי של חברים בהתאם לאלו המאמינים ברכילות ואלו שלא.
ועוד כל-מיני דברים.

נכון.
ועדיין זה מאוד אנושי..
עטלפית על{לאסי}
לפני 14 שנים • 21 במאי 2009
עטלפית על{לאסי} • 21 במאי 2009
Dominiqua Shiraz כתב/ה:

בליב מי מיי לאב, מי שצריך לדעת, יודע, ומי שזכה להכיר- אשריו.
More Teach For Us.

ממש ככה. אני מודה על הזכות לפגוש אדם כמוך ולדעת את האמת, למרות שממש מבאס שהיה צריך להביא אותך להתייחס לזה. וכדרכם של הגדולים מהחיים - אם כותבים עלייך, כנראה שאתה קיים.

נקסט
מושכת אש​(שולטת)
לפני 14 שנים • 3 ביוני 2009

Re: שיהיה ברור

מושכת אש​(שולטת) • 3 ביוני 2009
teacher כתב/ה:
מסתבר שמה שחשבתי כברור מאליו, היטשטש בתקופה האחרונה ואני פתאום
צריך להוכיח שאין לי אחות (או שהיא לא זונה, כי יש לי).

הנה כמה עובדות שידעתם או לא ידעתם עלי:

1. אין לי כינויים נוספים באתר הזה. היה ונשאר teacher. אני לא סובל את התופעה,
אני מתעב את השקר וההונאה שמצפים אותה מכל כיוון ואת ריח החרא הנודף ממנה,
ולא משנה בכמה סוכר מצפים את זה (למטרת כתיבה, היכרויות, פתיחת דף חדש וכו').

2. אין לנו אספרגר, אלצהיימר, יעקב קרויצר או תסמונות סטוקהולם. כשיהיה, נחליט בעצמנו
מתי ולמי לספר את זה, ובטח לא נפקיד את היח''צנות שלנו בידי אנורקסית מטורללת.
פט מוסרת ד''ש (קשה לה להגיע למקלדת)

3. מורטישיה, מזהה את האדום?
ציטוט: ''...בתור מי את שואלת את זה?

בתור טיצ'ר שקוטל פה חצי מהאנשים ומתיימר להיות הכי חכם
או בתור גבר המתיימר להיות דומינטריקס טובה יותר מכל אישה?

כמה צביעות עלינו לסבול?
ואם תקראו חצי מהצעקות כאן, הן לחלוטין על כלום
...''

תראי, במקור היה לי חיסון לאדום אדום הזה. פשוט התעלמתי, אבל אם כבר אני פה,
שווה שתבדקי אם אני באמת קוטל חצי מהאנשים פה או רק חצי מהודעות שלך ...
ועל ידי עוד אנשים שאינם אני (ואינם כינוי כפול שלי) שאין לי שליטה עליהם.

אני בטח לא מתכוון לשבת פה ולהשמיץ אותך, אני חושב שאת עושה עבודה מצויינת כבר בעצמך.
ויודעת מה? ...עזבי... אני אלך לעזזאל.

4. אתר מיילדום בשיפוצים כבר המון זמן, זה בגלל שאני עושה הכל בזמן הפנוי וכזה, כמעט שאין.
עוד מעט הוא חוזר, יפה יותר ונגיש יותר.

5. במופע של הבלאקסמית' לא היו פעלולים או זיקוקים - הכל אמיתי.

תודה על הסבלנות בקריאה,
ולמי שהפנה את תשומת ליבי לעניין.

teacher

בבליוגרפיה:
מטורפת אנליטית, משגעת פילים ותמיד אישה אומרת שהיא גם כינוי כפול שלי:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=283808&highlight=#283808

יש לנו ''אספרגר'' ולא ידענו:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=285265&highlight=#285265

החינגה הקטנה של מורטישיה:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=25279&postdays=0&postorder=asc&start=0#283835

וואו...
באמת לא נעים..
ז"א, סמכתי יותר מדי על חוש ההומור של שוכני הכלוב, ובכללם מורטישיה.
להלן התגובה שלי בפוסט ההוא על ניקים כפולים:

"מטורפת אנליטית(שולטת)

אני בעד אאוטינג בין ניקים כפולים
13:29 26/04/09

ולראיה -
הניק "משגעת פילים" הוא הניק הכפול של טיצ'ר.

אשמח לעמוד בכל אאוטינג ככל שידרש.

בברכה,
טיצ'ר. "

היה נדמה שברור לכל בר-בי-רב, ולכל בר-בי-קיו,
שזה נכתב בהומור לאחר תגובתו של טיצ'ר (שאישית אני מאוד אוהבת ומעריכה)
בנושא ניקים כפולים, שם הבהיר שהוא מתנגד לניקים כפולים מכל וכל.

היגיון בסיסי, למי שיש כזה בנמצא, מבהיר כי לא יתכן שטיצ'ר יתנגד לניק כפול, ויעשה לעצמו אאוטינג בניק אחר.

בכל מקרה, למען הגילוי הנאות, למען היושרה וההגינות הבסיסית אני מצהירה :

אני לא ניק כפול של טיצ'ר, מעולם לא הייתי ניק כפול שלו.

למעשה, אני ניק כפול של פט.

אני מקווה שעזרתי.