צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השילוש הקדוש (או: סקר האורגזמות הגדול)

flashback{ג"ו}
לפני 15 שנים • 23 במאי 2009

השילוש הקדוש (או: סקר האורגזמות הגדול)

flashback{ג"ו} • 23 במאי 2009
יום שישי בים, הרוח נעימה והשמש המשתקפת במים הופכת אותם כסופים, מסנוורים ונחשקים עד מאד. עיתון סוף השבוע מפוזר על השמיכה המלאה בחול וסוף סוף, אחרי שבוע ארוך מאד, יש את כל הזמן והפנאי שבעולם לשיחה מעל התשבץ, והאיש שאני שלו מרים גבה למשמע העדפותי העיקשות שלא השתנו. אני מאד אוהבת אורגזמות אנאליות, למדתי לאבד את ההכרה מאורגזמות וגינליות, אבל המחזיק הבלתי מעורער בכתר היה ועודנו הקליטוריס הקטן והתמים למראה שמפרק אותי ושולח אותי ליעד החופשה המועדף עלי. השיחה נמשכה ואני נשארתי עם התהיה - האם אני היחידה שמעדיפה אורגזמה דגדגנית טובה על פני היתר (על אף היותן מעולות לכשעצמן. ואני אומרת את זה כדי שהן לא יקשיבו בטעות ויעלבו.)?

ובכן, בנות יקרות, (אלה שנשלטות, אלה שלא, ואלה שלא החליטו) האם אני היחידה?
ואם אני היחידה, איזו אתן מעדיפות?

and, GO!
נילי ונילי
נילי ונילי • 23 במאי 2009
אני מאלה שגומרות רק מגירוי הדגדגן.

wrong naughty girl​(לא בעסק)
אז ככה אצלי, אורגזמה וגנילית יכולה להיות מדהימה אבל רק לעיתים נדירות. אורגזמה מהדגדגן תמיד מעיפה, אבל השילוב של שתיהן הכי מדהים שיש.
לעניין האנאלית עד כמה שאני יודעת זו בעצם אורגזמת דגדגן. ההסבר הפיזי לכך הוא שאצל חלק מהנשים (בערך עשרה אחוזים) הצד הפנימי של הדגדגן מגיע מספיק עמוק עד שניתן לגרות אותו מתוך הרקטום.
אני לא שייכת לעשרה אחוזים האלו.
אה חוץ מזה מה עם אורגזמה מנקודת הג'י? נדירה אומנם אבל גם מאוד טובה.
JabberwockY​(שולט)
לפני 15 שנים • 24 במאי 2009

דלת פתוחה?

JabberwockY​(שולט) • 24 במאי 2009
wrong naughty girl כתב/ה:
אז ככה אצלי, אורגזמה וגנילית יכולה להיות מדהימה [...] אה חוץ מזה מה עם אורגזמה מנקודת הג'י? נדירה אומנם אבל גם מאוד טובה.

סליחה שאני מתפרץ לשיחת בנות, אבל
אורגזמה וגינלית היא לא אורגזמה מנקודת הג'י? זה לא אותו הדבר?

בכלל, זה מעניין כל הנושא הזה.
הן ממש מרגישות שונות זו מזו, האורגזמות? מה ההבדל?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 24 במאי 2009
ההבדל :
דגדנית היא מהבטן
וגינאלית היא מהראש

אני לא ממציאה אלא מצטטת סקסולוג ידוע (הצרפתי שתמיד אצל אודטה).

בדגדגנית מרגישים מן דגדוג שמשתלט על הבטן
ובוגינאלית (שלדעתי היא יותר קצרה) רואים ממש כוכבים (שוב מצטטת את אותו סקסולוג. הכוונה היא שרואים מן הבזק אור וכל הגוף קופא לרגע).

מעדיפה דגדגנית אבל אל תגלו לו כי מחדירה אני יכולה וגינאלית.
ואנאלית? כבר שכחחתי מה זה אז אתכן הסליחה.
מתחלפתלסביתגנרית

אנאלית כיפית בעיני בערך כמו עצירות, אין שוני

מתחלפתלסביתגנרית • 24 במאי 2009
דגדגנית אבדה לי אי שם בגיל מאוד צעיר, כנראה, כך נדמה לי
המוצא הישר מוזמן להחזירה
ולגבי וגינלית, אני עדיין חופרת לחפש אותה
כנ"ל לגבי הג'י
אגב, אמרו לי שאני לא אנושית אלא לטאה
האם ללטאות יש אורגזמות?
וכמה אנשים נטולי אורגזמות שלא מבחירה אתם מכירים ואיך החיים שלהם?

האם פרויד אמר משהו על זה?

ממה שהבנתי הוא אמר שדגדגנית היא ילדותית ווגינלית היא נשית? מה?
הוא כתב יותר מדי.
אני דיסלקטית.
תתקצרו לי את העיקר.

מה לדעתכם התחליף/פיצוי ההולם לאי היותן?
אני אגב גם לא מתה על שוקולד ובכל זאת דוחפת אותו ומשמינה סתם.
תהום
לפני 15 שנים • 25 במאי 2009
תהום • 25 במאי 2009
כמה הבהרות על טעויות נפוצות

למעשה לנשים קיימות ארבע סוגים שונים של אורגזמה.
אורגזמה דגדגנית שלמעשה רוב הנשים שחוות אורגזמה חוות אותה, קל להגיע אליה בהשוואה לאורגזמות אחרות והיא יחסית חזקה.

אורגזמה נרתיקית/ ואגינאלית שאותה מרגישים שכאשר איבר המין של הגבר נוגע בנרתיק בכניסה לרחם, אפשר לחוות אותה בקלות בדוגי סטייל .

אורגזמה G SPOT היא למעשה האורגזמה החזקה ביותר היא גם מה שמכונה כשפיכה נשית לצערי אצלי היא קיימת רק בסיפורים ששמעתי.

ואורגזמה אנאלית שהיא גם די חזקה עד היום היא זכורה אצלי בתור אחת החזקות וזה היה לפני כמה שנים.
עגיל בפטמה​(שולטת)

רק כמה הא(ע)רות קטנות .......

עגיל בפטמה​(שולטת) • 25 במאי 2009
לא כל הנשים מסוגלות לחוות אורגזמה ואגינלית. למעשה רק 30% מהנשים מסוגלות לכך.

רוב הנשים (70%) גומרות מגירוי חיצוני בלבד. זה קטע פיזיולוגי אין מה להלחם בזה.
הרבה נשים חוות גירוי דגדגני בשיתוף עם חדירה ואגינלית ומגיעות לסיפוק אבל האורגזמה מגיעה מהדגדגן ולא מהחדירה (אל תאכלו אותי אני אומרת לרוב ... ברור שכולכן כאן יוצאות דופן)

אורגזמה מנק' הג'י היא הטובה מבין כולן אבל גם הקשה ביותר להשגה. (זה ארוך מדי להסביר אם מישהי רוצה לקבל הסבר לפנות בפרטי)
יש 10% מהנשים שמסוגלות לחוות שפיכה נשית (השפרצה) ורוב הנשים שמסוגלות בכלל לא יודעות על כך או מגלות את זה בגיל יחסית מאוחר. מה שכן מי שמסוגלת, חווה אורגזמה עוצמתית במיוחד.

לגבי התחת, מסביב לפי הטבעת יש לנו אכן קצות עצבים הגורמים לגירויי מיני. מעטות הנשים שמסוגלות לחוות ממש אורגזמה מאותם העצבים אבל מי שכן מסוגלת, נוטה להתמכר לסוג אורגזמה זה.
שלגי

Re: רק כמה הא(ע)רות קטנות .......

שלגי • 25 במאי 2009
עגיל בפטמה כתב/ה:
לא כל הנשים מסוגלות לחוות אורגזמה ואגינלית. למעשה רק 30% מהנשים מסוגלות לכך.

רוב הנשים (70%) גומרות מגירוי חיצוני בלבד. זה קטע פיזיולוגי אין מה להלחם בזה.
הרבה נשים חוות גירוי דגדגני בשיתוף עם חדירה ואגינלית ומגיעות לסיפוק אבל האורגזמה מגיעה מהדגדגן ולא מהחדירה (אל תאכלו אותי אני אומרת לרוב ... ברור שכולכן כאן יוצאות דופן)

אורגזמה מנק' הג'י היא הטובה מבין כולן אבל גם הקשה ביותר להשגה. (זה ארוך מדי להסביר אם מישהי רוצה לקבל הסבר לפנות בפרטי)
יש 10% מהנשים שמסוגלות לחוות שפיכה נשית (השפרצה) ורוב הנשים שמסוגלות בכלל לא יודעות על כך או מגלות את זה בגיל יחסית מאוחר. מה שכן מי שמסוגלת, חווה אורגזמה עוצמתית במיוחד.

לגבי התחת, מסביב לפי הטבעת יש לנו אכן קצות עצבים הגורמים לגירויי מיני. מעטות הנשים שמסוגלות לחוות ממש אורגזמה מאותם העצבים אבל מי שכן מסוגלת, נוטה להתמכר לסוג אורגזמה זה.

לא כולנו יוצאות דופן.

(ותודה על ההסבר המפורט)
Toxic Princess
Toxic Princess • 25 במאי 2009
אצלי האורגזמות הכי טובות והכי חזקות הן ללא ספק מגירוי בו זמני של הדגדגן ושל נקודת הג'י..
מהדגדגן בלבד- גם אחלה אורגזמה, אבל רוב הפעמים פחות חזקה מגירוי משותף.
וגינלית בלבד- נדירה אצלי, ודורשת קודם כמה גמירות דגדגניות ו\או בגירוי משותף.
אנאלי - לא עושה ולא אעשה ולא רוצה לדעת.