שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונש מוות . כן או לאוו.

Tobias​(אחר)
לפני 14 שנים • 27 במאי 2009

Re: אני נגד

Tobias​(אחר) • 27 במאי 2009
נילי ונילי כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
the winner takes it all כתב/ה:
מפחדת מזילות (מהמילה זול) החיים.

גם אני מפחד מאותה זילות שמיוצגת על ידי אותם עברינים שבעבור בצע כסף "מורידים"

כל אחד ...

ולזאת שדיברה על שיקום ....עברינות במובן מסויים היא גנטית ,לי יצא לעבוד עם עברינים ואפשר

לראות כבר בגיל מאוד צעיר שפני הילד היא לכיוון הפשע ,הנסיון של השיקום לאורך השנים לא

הוכיח עצמו והעברינים רואים במסלול הזה אפשרות לסבן את רשויות החוק ,אז מספיק עם יפי

הנפש ,מי שרוצה חוק וסדר צריך להתחיל לאכוף אותו בדרכים לגיטימיות שאינן משתמעות לשתי

פנים .

אדרבא ואדרבא. אם הנטייה לפשוע, לשיטתך, היא תולדה של תורשה גנטית, אז אין שום סיבה להעניש פושעים. אם זה גנטי- הם לא יכולים לשלוט בזה בכלל והפשע שביצעו הוא בכלל לא אשמתם.

ואם כבר אנחנו מדברים על מחלות גנטיות שעוברות בתורשה מדור לדור, אז הדבר דומה לכך שאנשים לא נוהגים לבוא בטענות להומואים על כך שמימשו את הנטייה הגנטית שלהם להומוסקסואליות, וגולשי הכלוב לא באים אליך בטענות על כתיבת הודעות מטופשות.

נילי......תשחקי נחמד אחרת אני אקרא לשוטר(שיעשה ממך קומפוסט, או ישקם אותך, או יעשה ממך קומפוסט משוקם, משומר אפילו!)
LUZIPER​(שולט)
לפני 14 שנים • 28 במאי 2009

מה עונש מוות? לינצ'ים בכיכרות העיר. שיהיה משעשע גם....

LUZIPER​(שולט) • 28 במאי 2009
לינצ'ים ברחובות העיר. נתלה את כולם.. הרוצחים, אנסים, גנבים...
משם נעבור לערבים, כלבות..
העיקר? שלא יהיה משעמם..
ואנחנו כבר נשפוט, נבצע ו...נאכל צמר גפן סוכר....
icon_smile.gif
ראובן

פאשיזם רומנטי

ראובן • 28 במאי 2009
העדפה גורפת של טובת החברה על פני טובת הפרט היא בעייתית: בסין, למשל, יש יותר הוצאות להורג בשנים האחרונות, מתוך מגמה לבצור איברים להשתלות.

הבעיה היא לא בעונש המוות עצמו, כמו בשאלה מי קובע את אמות המידה לביצועו: תחת משטר ריאקציונרי בסגנון ליברמן, הרבה ערבים יהפכו לקומפוסט. תחת משטר שרעי (בית דין איסלאמי) - הרבה כופרים ונשים נואפות יידשנו את שיחי העגבניות. אגב, electro-z, תחת משטר מטריארכלי אתה עצמך היית הופך לקוביית דשן, כי אם יש משהו שנשים לוחמניות שונאות, הרי זה גבר נאה, רהוט ופוליגמי.

ראובן
electro-z

Re: פאשיזם רומנטי

electro-z • 28 במאי 2009
ראובן כתב/ה:
אגב, electro-z, תחת משטר מטריארכלי אתה עצמך היית הופך לקוביית דשן, כי אם יש משהו שנשים לוחמניות שונאות, הרי זה גבר נאה, רהוט ופוליגמי.

ראובן

תודה על המחמאות.
דווקא הייתי בטוח שהן מתות על כאלה. שיט.

אגב, משטר מאטריאכלי ופוליגמיה...
חזון אחרית הימים הבדואי גורס שעל כל גבר יוותרו 7 נשים.
הגברים המותשים ימלטו לנקיקים עמוקים בהרים וינסו להסתתר שם.
הנשים יחברו לקבוצות גדולות, מצויידות במוטות ארוכים שבעזרתם הן ישלפו את הגברים האומללים ממסתורם ויבעלו אותם ללא רחמים זו אחר זו.
נילי ונילי

Re: אני נגד

נילי ונילי • 28 במאי 2009
tebayes כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
niki 666 כתב/ה:
the winner takes it all כתב/ה:
מפחדת מזילות (מהמילה זול) החיים.

גם אני מפחד מאותה זילות שמיוצגת על ידי אותם עברינים שבעבור בצע כסף "מורידים"

כל אחד ...

ולזאת שדיברה על שיקום ....עברינות במובן מסויים היא גנטית ,לי יצא לעבוד עם עברינים ואפשר

לראות כבר בגיל מאוד צעיר שפני הילד היא לכיוון הפשע ,הנסיון של השיקום לאורך השנים לא

הוכיח עצמו והעברינים רואים במסלול הזה אפשרות לסבן את רשויות החוק ,אז מספיק עם יפי

הנפש ,מי שרוצה חוק וסדר צריך להתחיל לאכוף אותו בדרכים לגיטימיות שאינן משתמעות לשתי

פנים .

אדרבא ואדרבא. אם הנטייה לפשוע, לשיטתך, היא תולדה של תורשה גנטית, אז אין שום סיבה להעניש פושעים. אם זה גנטי- הם לא יכולים לשלוט בזה בכלל והפשע שביצעו הוא בכלל לא אשמתם.

ואם כבר אנחנו מדברים על מחלות גנטיות שעוברות בתורשה מדור לדור, אז הדבר דומה לכך שאנשים לא נוהגים לבוא בטענות להומואים על כך שמימשו את הנטייה הגנטית שלהם להומוסקסואליות, וגולשי הכלוב לא באים אליך בטענות על כתיבת הודעות מטופשות.

נילי......תשחקי נחמד אחרת אני אקרא לשוטר(שיעשה ממך קומפוסט, או ישקם אותך, או יעשה ממך קומפוסט משוקם, משומר אפילו!)

אתה צודק. חשבתי על זה גם אחר כך, במהלך הלילה. ניקי, אני מתנצלת.
Afroditi

רגע אחד...

Afroditi • 28 במאי 2009
אישיות פסיכופטית היא אכן דבר מולד ,כפי שכתב אחד מקודמיי, ולכן כל שיקום לא יעזור.

הניסיון להגיד שזה " לא באשמתם" הוא לא מקובל, שכן האם זו אשמת החברה האנושית לסבול

בגלל אנשים פסיכופטים? אנשים שמסוגלים ונוטלים חיי אדם, כמו שאנחנו דורכים על נמלה?

ולהבדיל, אנחנו לא נדרוך על נמלה מתוך רצון והנאה לשמה. הם כן רוצחים מתוך הנאה ולא יפסיקו

לעולם. אז על החברה להגן על עצמה וכן להעניש אותם.

ולהשוות פגם אישיותי כזה למי שנולד עם " מום " כגון נטיה מינית או סכרת או כל " מחלה " אחרת

זה דמגוגיה, שכן אחרים לא רוצחים והם כן.

ברור שהמחוקק צריך לקבוע כללים ברורים למי שיענש בעונש מוות , וברור שזה רק למי שאשמתו

הוכחה מעבר לכל ספק וכו.

אני רק רוצה לשאול את המתנגדים: האם אותו פסיכופט שרצח אנשים להנאתו מגיע לחיות?

להנשא? ללדת ילדים???? ללמוד ולעשות תואר? שכן זה מה שהם עושים בכלא!
נילי ונילי

Re: רגע אחד...

נילי ונילי • 28 במאי 2009
Afroditi כתב/ה:

אני רק רוצה לשאול את המתנגדים: האם אותו פסיכופט שרצח אנשים להנאתו מגיע לחיות?

להנשא? ללדת ילדים???? ללמוד ולעשות תואר? שכן זה מה שהם עושים בכלא!

רגע, *זה* מה שמפריע לך? שהוא עוד עלול להנשא ולעשות תואר בכלא? בשביל *זה* את רוצה להוציא לו עונש מוות? לא עדיף שתעשי לובי בכנסת לשם מניעת חינוך אקדמי לרוצחים?

אגב, רק שאני אהיה סגורה על מה אנחנו מדברות פה- עונש המוות שאת מבקשת הוא רק לרוצח של דנה בנט, או לכלל הרוצחים במדינה?

נניח, אלי פימשטיין, שרצח את התינוקת שלו. כן או לא?
נניח, אנה דוקולסקי, שהטיחה אגרטל בראשו של בעלה ורצחה אותו לאחר שנים של התעללות. כן או לא?

איפה עובר הגבול שאת מסמנת? יש כזה גבול בכלל?
Afroditi

בטח שגם זה ירגיז אותי...

Afroditi • 28 במאי 2009
אני חושבת שברגע שאדם לקח חיי אדם אחר, הוא איבד את כל זכויותיו, לרבות להנשא וללדת ילדים.

בטח שגם זה מכעיס אותי. איזה זכויות לדעתך מגיע לרוצח????

האם את מבינה שהוא נטל חיי אדם וגם הרס חיים של עשרות נוספים, הוריי הנרצח, אחיו, סבים

וסבתות , חברים וכו? האם את מבינה איזה אסון המיט אותו רוצח על עשרות אנשים???

ואם זה ברור לך, למה את חושבת שמגיעות לו זכויות בסיסיות כמו להנשא או ללדת ילדים? האם

הוא נתן אפשרויות אלו למי שהןא רצח? האם הוא לא הרס חיי עשרות במו ידיו ולשם סיפוק והנאה?

ולגביי מי יענש בעונש כזה, זה יחליט המחוקק.

אני רואה את הרצח ואת הרוצח של דנה בנט ( אם זה אכן הוא ) כחמור אפילו מרצח רוז או הודיה.

ולמה? כי אותם רוצחים עשו זאת באופן חד פעמי . ברור שעליהם לשבת בכלא לכל החיים וברור

שלדעתי יש לשלול את כל זכויותיהם ולתת להם רק לאכול ולשתות , אבל, הרוצח של דנה בנט

הוא חיה מסוכנת והוא רוצח לשם ההנאה והסיפוק והוא לא יפסיק לרצוח, גם אם ישב בכלא. הרי

הוא רצח בתחנת המשטרה!

ולכן, על המחוקק לקבוע כללים ברורים ולרוצח סדרתי אין זכות גם לחיות.
הולמס​(שולט)

המדרון החלקלק

הולמס​(שולט) • 28 במאי 2009
נילי מציגה בפנינו בעיה מהותית.
איפה עוצרים?

איזה רוצח יוצא להורג? איזה לא? מה המדד?
רוצח תינוקות כן?
רוצח בסכסוכי עולם תחתון גם?
רוצח כנקמה ?
רוצח פוליטי?
בעל נבגד? אשה נבגדת?

יגאל עמיר? עמי פופר?

במקורותינו מוגדרת סנהדרין שהוציאה גזר דין מוות פעם ב70 שנה כ"קטלנית".

ושוב אני חוזר לנתון שהרוב הכותבים כאן התעלמו ממנו.
עונש מוות לא מצמצם פשע.
אין רצח וסחר סמים בסין?
אין רוצחים מכל הסוגים (כולל הנוראים והיצירתיים ביותר) בארה"ב?
אין ניאוף בערב הסעודית?
Afroditi

כמו שיש עונשים מדורגים, ככה גם זה

Afroditi • 28 במאי 2009
בחוק העונשין יש מדרגים לעונשים .

יש הריגה ויש רצח ויש רצח מכוונה תחילה.

לכן יש מקרים כמו בהגנה עצמית או לאחר שנים של התעללות וכו, יש עונש אחר ובמקרה של רצח

מתוך רצון ורצח סתמי, יש עונש כבד יותר.

לא אמרתי שכל מי שנטל חיי אדם, יוצא להורג. אמרתי שבמקרים מסויימים, כמו רוצח סידרתי,

זה כן המקרה לעונש מוות.

תסבירו לי למה רוצח שנוטל חיי אדם לשם הנאה ושימשיך לרצוח, למה מגיע לו לחיות???

למה החברה צריכה עוד לממן את שארית חייו, שיכללו גם לימודים, נישואין וכו.