לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב פתוח לכלבלב יקר

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 3 ביוני 2009
רצסיבי כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
רצסיבי, מה שכתבת נשמע ממש טוב, אז יש לי שאלה: ומה אם העובדה שהוא חש השפלה לא רק שלא עושה לי את זה, אלא אף מורידה לי?

במקרה כזה חוששני שפשוט אין התאמה (אא"כ לשולטת יש הנאה מדברים אחרים, שמאפילה על אי ההנאה שלה מהעובדה שהנשלט מושפל ממשהו שבעיניה לא אמור להיות משפיל).

הממ. טוב, את "טיעון" חוסר ההתאמה אני מניחה שאני לא יכולה שלא לקבל icon_smile.gif
פשוט לפעמים אני נכנסת למעין תסכול של "אוף, למה אתה לא מבין!". נורא מתחשק לי להביא אותו לגאווה, לחלוק איתו את ההנאה שלי... אבל היי, אני מניחה שמי שלא רוצה להבין, אי אפשר להסביר לו. אני אמשיך לחפש מישהו שאין לו בעיה עם זה שאכפת לי ממנו... icon_smile.gif
Morticia
Morticia • 3 ביוני 2009
אנה דן כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
רצסיבי, מה שכתבת נשמע ממש טוב, אז יש לי שאלה: ומה אם העובדה שהוא חש השפלה לא רק שלא עושה לי את זה, אלא אף מורידה לי?

במקרה כזה חוששני שפשוט אין התאמה (אא"כ לשולטת יש הנאה מדברים אחרים, שמאפילה על אי ההנאה שלה מהעובדה שהנשלט מושפל ממשהו שבעיניה לא אמור להיות משפיל).

הממ. טוב, את "טיעון" חוסר ההתאמה אני מניחה שאני לא יכולה שלא לקבל icon_smile.gif
פשוט לפעמים אני נכנסת למעין תסכול של "אוף, למה אתה לא מבין!". נורא מתחשק לי להביא אותו לגאווה, לחלוק איתו את ההנאה שלי... אבל היי, אני מניחה שמי שלא רוצה להבין, אי אפשר להסביר לו. אני אמשיך לחפש מישהו שאין לו בעיה עם זה שאכפת לי ממנו... icon_smile.gif

זה בהחלט משפט מתחלף יקירתי המתחלפת
icon_smile.gif

אני בספק אם שולט או שולטת אינם מסוגלים להכיל את זה שאכפת לסאב שלהם מהם
אני חושבת שהרבה נשלטים צריכים ללמוד להיות נאהבים ולהכיל את זה שלשולט או לשולטת אכפת מהם

שליטה זו אחריות ואם לא אכפת לי ממך אז למה שאקח עליך אחריות?

מצד שני, אנשים מגיעים לזה מעומקים וצרכים שונים
יש אגואיזם מיני המחפש שירות לצרכים הקיימים
ויש התמסרות אוהבת
זה לא אותו דבר

ומבחינתי שולטים טובים הם אנשים שלא דורשים מאחרים דברים שהם לא מסוגלים לקיים בעצמם

מה גם שעבורי זה משחק השמור לאוהבים בלבד
ולא איזה משהו קר ומזוייף המשרת את האגואיזם של המשתתפים

אני אוהבת אותנטי ואצלי אותנטי זה רגשי

אצלי...
והעולם שלי מתנהל בהתאם לחוקים שלי
icon_smile.gif
קשקש​(מתחלף)

Re: להיות...או לא להיות עבד נשלט

קשקש​(מתחלף) • 3 ביוני 2009
כלבלב אנושי כתב/ה:

הרבה יותר "טבעי" לשלוט/להכות/להשפיל

אם מסתכלים על חרקים, כולנו נולדנו למלוך.
אם מסתכלים על השמיים, כולנו נולדנו לשרת.

אם מסתכלים על מישהו בגודל שלנו, לשרת ולשלוט יכולים לבוא באותה מידה -
כל פעם לפי הצורך.
אם בן אדם מסתכל על הגוף שלו, הוא צריך לשלוט ביד רמה להקים אותו ולעשות מה שחשוב באמת, אבל הוא גם צריך לשרת את עצמו.
לשרת את עצמו... לשרת את האישה... מה ההבדל?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
Morticia כתב/ה:

זה בהחלט משפט מתחלף יקירתי המתחלפת
icon_smile.gif

אני בספק אם שולט או שולטת אינם מסוגלים להכיל את זה שאכפת לסאב שלהם מהם
אני חושבת שהרבה נשלטים צריכים ללמוד להיות נאהבים ולהכיל את זה שלשולט או לשולטת אכפת מהם

שליטה זו אחריות ואם לא אכפת לי ממך אז למה שאקח עליך אחריות?

מצד שני, אנשים מגיעים לזה מעומקים וצרכים שונים
יש אגואיזם מיני המחפש שירות לצרכים הקיימים
ויש התמסרות אוהבת
זה לא אותו דבר

ומבחינתי שולטים טובים הם אנשים שלא דורשים מאחרים דברים שהם לא מסוגלים לקיים בעצמם

מה גם שעבורי זה משחק השמור לאוהבים בלבד
ולא איזה משהו קר ומזוייף המשרת את האגואיזם של המשתתפים

אני אוהבת אותנטי ואצלי אותנטי זה רגשי

אצלי...
והעולם שלי מתנהל בהתאם לחוקים שלי
icon_smile.gif

ב-ד-י-ו-ק.

אבל יש אנשים שלא רואים את זה ככה, או שבכלל לא מבינים על מה אנחנו מדברות פה, ואני חושבת שמותר להם.

חוץ מזה, לגבי הכלה של אכפתיות הסאב, אני לא בטוחה שאין שולטים שלא יכולים להכיל אותה. אבל כמו שאמרת, לא הייתי קוראת להם שולטים טובים. מצד שני, לכי תדעי, אולי כל אלה שטוב להם שליטה בלי אכפתיות ימצאו זה את זה...
hun
hun
לפני 14 שנים • 6 ביוני 2009

הדיעה שלי

hun • 6 ביוני 2009
מכתב מנוסח היטב ,מציג נקודות עמוקות ולבטים הראויים להתייחסות :

אישית אהבתי לקרוא את חלקו האחרון של המכתב , יש בו שאלות רבות ומלאכת מחשבת של דומית ואישה מיוחדת ובזה אין לי ספק . מנשבת שם רוח של כוח ושליטה נשית והמון חוכמה ורגש.
במבט ביקורתי יותר אני סבור כי ישנה בעיה תפיסתית העולה מן הכתוב וקיימת אף אצל שולטות ושחקניות סגנון החיים "הכבדות יותר" , הבעיה היא בכך כי כל מה שמוטל על נשלט במסגרת מערכת יחסים שליטתית- רצינית עליו לקבל בגאווה ומבלי שמעשים אלה יפגעו בדימוי העצמי שלו
בתחושת הביטחון שלו , יערערו את אופיו מחוץ למחוזות השליטה כאדם בעל חיי חברה ,משפחה ושאיפות מקצועיות ואחרות בחייו .
הגישה הזאת מתעלמת מכך שקימות פעילויות ואפשרויות רבות להזיק ולהרוס אדם בהיבט של השפלה ,יש השפלה טובה ותורמת ויישנה השפלה רעה ומזיקה , זה תלוי בהקשר בסיטואציה , בנפש של כל אחד ואחת ובגורמים נוספים .
כל אדם בעולם יכול לחוות אירוע משפיל ובלתי נעים לכולם יש את החולשה הזאת ,את הפגיעות
מדוע נשלט שבוחר להתמסר לשולטת (אפילו אם בצורה טוטאלית) צריך להיות שונה מאדם אחר
ולהתגאות בכך שהוא מוצג כאפס עלוב ועבד אמיתי לפני חברים ומשפחה או מקרה אחר(רק דוגמאות כלליות ) . התחושה היא שאת כולאת אותו במקום צר מאוד ואינך עושה את ההבחנה
בין פעיליות וטריגרים כואבים נפשית לבין מחסומים שיש לנשלטים בלהיות שלמים עם עצמם .(כפי שציין כלבלב באנושי בצורה נכונה ).

נקודה שניה , מדוע זה לא מקובל שאדם רוצה ומעוניין להינות מהשפלות ,מלגלוג ,מדיבור מלוכלך או בלתי נעים כפי שאדם נהנה לחוות כאב , למה לעטוף זאת בצורה שלילית ,האם גבר לא יכול להפיק עונג רב ממקום בריא מן ההשפלה הנפשית ויחד עם זאת להיות גאה בעצמו בשולטת ובמערכת היחסים ביניהם , מדוע הפיחות במעמד שלו מרגע שהוא נהנה מפעילות זאת .?

הייתי מצפה ששולטות יהיו פעם בנעליים של הנשלט ויבינו מה קורה שם ואיך זה לחוות השפלה על כל השלכותיה ,על מנת שיבינו קצת על ההרגשה , תחושות והקושי הטמונים בפטיש זה .
Morticia

Re: הדיעה שלי

Morticia • 6 ביוני 2009
מובל כתב/ה:

הייתי מצפה ששולטות יהיו פעם בנעליים של הנשלט ויבינו מה קורה שם ואיך זה לחוות השפלה על כל השלכותיה ,על מנת שיבינו קצת על ההרגשה , תחושות והקושי הטמונים בפטיש זה .

הצלחת להצחיק אותי
icon_lol.gif

קודם כל, אם אתה לא נהנה מהאקט אז שים גבול עליו
שולטת זו לא אישה הרומסת לך את הגבולות

RESPECT

דבר שני, וכאן אני מתקרבת לסיבה שהצחקת אותי
icon_lol.gif icon_lol.gif

פעם אחרונה שבדקתי "נשלטים" הם אלופי הארץ במשקל כבד בכל הנוגע להשפלות
במיוחד המזוכיסטים

מה יש להפסיד?
מכסימום היא תרביץ
ובכלל, אם היא מלכה אז הזוהמה שיוצאת מפי לא אמורה לפגום בביטחון העצמי שלה

ומכסימום היא תרביץ...
כריסטיאן הרביעי​(נשלט)
זאת שליטה מלמטה.
נשלט שמנסה להגדיר למלכתו מה בדיוק הדבר שהיא עושה.
היא נהנית מכל מיני דברים. אין לה צורך להשפיל אותו.
הוא רוצה שהיא תשפיל אותו - מוא מנסה לגרום לה לעשות זאת.
Morticia
Morticia • 6 ביוני 2009
כריסטיאן הרביעי כתב/ה:
זאת שליטה מלמטה.
נשלט שמנסה להגדיר למלכתו מה בדיוק הדבר שהיא עושה.
היא נהנית מכל מיני דברים. אין לה צורך להשפיל אותו.
הוא רוצה שהיא תשפיל אותו - מוא מנסה לגרום לה לעשות זאת.

נכון
ושליטה מלמטה זה דבר מאוד רווח
{כמו גם משרתות רמות מעלה}

ועל זה נאמר:
there will be no punishments untill you learn to behave
icon_cool.gif

{או שילך לחפש מי תנענע אותו לחילופין... מה שיבוא קודם...}
hun
hun

מורטישה

hun • 6 ביוני 2009
התייחסתי למכתב של ליידי תמרה ולהשגות שיש לי על חוסר הלגטימציה להנות מהשפלה אירוטית ועל החשיבה המוטעית לטעמי כי נשלט צריך להיות גאה בכל דבר שהשולטת תעשה לו\בו , משום שהיא "השולטת" שלו ,מבלי לקחת בחשבון שיש לו חיים מעבר להיותו נשלט ושמעשים מסוימים לא יכולים לגרום לו להיות גאה כי הם פשוט מורידים מערכו .

לכאורה זאת סתירה לרצות להיות מבוזה ושהשותפה תהנה גם היא מכך ובו בזמן להישאר עם הכבוד (גם אם האגו צומצם) הבסיסי והשפיות , למעשה אין כאן סתירה ונדרשת הבנה מכיוון השולטת מתי ללחוץ על הדוושה ולגרום לנשלט לבצע אקטים מסוימים ומתי יש לעצור או לפחות להאט על מנת למנוע תאונה . אין זה פשוט , יצר השליטה כה מפתה שלפעמים כשולט\ת אנחנו עלולים להיסחף ולפספס את סימני המצוקה או להתעלם מהם בזמן שאנו מגורים .
ועל זה נאמר קודם כל שלוט בעצמך לפני שאתה לוקח אחראיות על אחר

ניתן להבין את הקשיים של נשלטים להודות כי הם אכן גאים ומרגישים במקומם הטבעי תחת שליטה נשית ומקבלים את עצמם כפי שהם כנשלטים , קבלה עצמית זאת הינה דבר לא פשוט
ואני בהחלט מבין את הרצון של השולט בתחושת גאווה והזדהות עם היצירה המשותפת שלהם .

זאת אינה שאלה של תקשורת , גבולות ודו שיח על אף חשיבותם הרבה , מדובר בקו מחשבה המתעלם מנזק לחיים האישיים וכנגד זה יצאתי - התעלמות מן האפשרות הזאת ....
אגב גבולות הם דינאמים ומשתנים ובלתי אפשרי לצפות את כל האפשרויות הפוגעניות והנזקים הפוטנציאלים ,במיוחד לאור העובדה שמעוניינים להינות ולחוות ספונטניות מסוימת והעדר שליטה
ופה באים לדי ביטוי מרכיבים חשובים של אמון ,ביטחון ,הכרת האדם שמולך בנוסף למה שציינתי בתחילת הפיסקה .

אני צריך להזכיר לעצמי לא להיות מופתע מן הסטנדארטים הכפולים שננקטים כלפיי נשלטים לעומת נשלטות , נו הם גברים מקסימום , מה כבר יכול לקרות להם נזק נפשי , גופני ,כלכלי -שטויות ,הם הרי עבדים , אך נשלטת שתחווה התדרדרות באחד התחומים בחייה מייד יואשם האדון שלה בהתעללות ובהיותו דום מסוכן וחסר אחראיות .
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 7 ביוני 2009

Re: מורטישה

מובל כתב/ה:
החשיבה המוטעית לטעמי כי נשלט צריך להיות גאה בכל דבר שהשולטת תעשה לו\בו , משום שהיא "השולטת" שלו ,מבלי לקחת בחשבון שיש לו חיים מעבר להיותו נשלט ושמעשים מסוימים לא יכולים לגרום לו להיות גאה כי הם פשוט מורידים מערכו .

אני צריך להזכיר לעצמי לא להיות מופתע מן הסטנדארטים הכפולים שננקטים כלפיי נשלטים לעומת נשלטות , נו הם גברים מקסימום , מה כבר יכול לקרות להם נזק נפשי , גופני ,כלכלי -שטויות ,הם הרי עבדים , אך נשלטת שתחווה התדרדרות באחד התחומים בחייה מייד יואשם האדון שלה בהתעללות ובהיותו דום מסוכן וחסר אחראיות .

לפסקה הראשונה בציטוט הנ"ל:
אף אחד לא "צריך" שום דבר. אבל אם הנשלט שלי מתבייש במה שאני עושה לו, זה מעציב אותי. למה שלא יהיה גאה להיות שלי? למה שלא יהיה גאה לשמח אותי ולגרום לי עונג? למה שלא יתענג על ההנאה שלי במקום להרגיש שיש משהו משפיל בלשרת אשה אהובה?
ואני אומרת את זה בתור אחת שיודעת טוב מאד איך זה להיות בצד השני. אני מסוגלת לעשות כמעט הכל בשביל גבר שחשוב לי ושאני מרגישה שאני חשובה לו באותה המידה, ומעולם, מעולם לא הרגשתי שיש משהו משפיל בשום דבר שעשיתי. לא הייתי עושה משהו שאני מתביישת בו, אבל אף פעם לא הבנתי איך העונג שאני גורמת לבן זוגי הוא משהו להתבייש בו. ההנאה של הגבר שלי לא יכולה לעורר בי דבר מלבד עונג, שמחה וגאווה - הרי ההנאה שלו היא הפרס שלי!

לפסקה השניה:
אני לא יודעת על מה אתה מדבר. בני אדם רעים קיימים בכל קבוצה, אין לזה קשר לשליטה. כל שולטת נורמלית תגנה בכל פה שולטת אחרת שחושבת שזה בסדר להרוס למישהו את החיים רק כי הוא "עבד", או שמרשה לעצמה להתעלל בגברים סתם כי הם גברים. מי שחושבת שזה כן, זה לא כי היא שולטת אלא כי היא סתם ביץ'.
ולנושא הזה אין בכלל קשר לנושא שעליו אנחנו מדברים פה.
דיברנו על תחושת ההשפלה, לא על נזק מוחשי לחיים הפרטיים.

אני רוצה שהנשלט שלי יחוש גאווה על מה שהוא עושה בשבילי. לא התכוונתי לכך שאני רוצה שהוא יתגאה ויתרברב בכך מול חבריו לעבודה, אלא לכך שיחוש גאווה. אני לא צריכה שיסתובב עם חולצה שכתוב עליה "נחשו מה עשיתי הלילה", אני כן מקווה שיסתובב עם חזה נפוח וחיוך של אחד שממש מרוצה מעצמו icon_smile.gif