צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן מים חלק ראשון

VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 7 ביוני 2009

סשן מים חלק ראשון

VVVVV​(נשלטת) • 7 ביוני 2009

סשן מים

מצאתי לי אדון חדש מטורף לא פחות מהאדון הקודם שלי
אבל ניראה שככה אני אוהבת אותם מטורפים חזקים ובעלי רעיונות קינקים מוטרפים
האדון שלי התקשר אלי ואמר לי תתכונני לסוף שבוע ארוך ,את מגיעה אלי ביום חמישי בערב ולא יוצאת עד מוצאי שבת,
ו,,,את לא צריכה להכין תיק גדול כי לא תצטרכי בגדים בכלל רק תביאי את עצמך מוכנה לכל דבר,
בעודי מקשיבה ומנסה להשחיל מילה לשאול מה מי מו הוא כבר ניתק את הפון ,
אני עדיין עם השפורפרת ביד מנסה לנחש לדמיין ואפילו לחשוב מה עומד לקרות,,
וככה עוברים להם הימים , הזמן זוחל . אני כל יום במחשבות , על מה שצפוי לקרות בסוף השבוע שלי וככול שהשעה מתקרבת אני יותר ויותר פוחדת ומתרגשת,
לוקחת לי תיק לא גדול במיוחד כי אני לא אמורה לקחת בגדים, אז מה לקחת בכל זאת צריך לקחת משהו,,
מכינה לי תיק רחצה , לוקחת לי מגבת ,לבנים להחלפה ובכל זאת זורקת לי לתוך התיק איזה מיכנס וחולצה ,,,,
בעוד אני מסדרת לי את התיק וכולי בהרהורי, הפון שלי מצלצל ,מעבר לקו האדון שלי שאומר לי
" בובה שינוי בתוכנית ,מצטער אבל הפגישה שלנו לא תהייה כמו שנקבעה .
אני צריך אותך עכשיו ומיד בכתובת הזאת שאני נותן לך עכשיו ,יש לך חצי שעה להיות שם ולא כדאי לך לאחר,,,"

"אבל אדוני חכה רגע של מי הכתובת הזאת מה עלי לומר לעשות ?"
"שששששששש,,,,,,שקט כלבה את מדברת יותר מידיי,נותרו לך עוד 25 דקות או שאת מעדיפה להמשיך להחזיק אותי על הקו ולבזבז לך את הזמן,?"
"וכמו שאמרתי לך חסר לך שאת מאחרת אפילו בחצי דקה"

האדון שלי ניתק את השיחה אני בהלם מכל המצב ,השעה ארבע אחר הצהריים של יום חמישי עדין לא התקלחתי ולא התלבשתי ויש לי בקושי 25 דקות להגיע ליעדי,,

רצתי להתקלח לבשתי לי מהר חולצה וחצאית שמצאתי בהישג יד
דחפתי לתיק שלי כמה דברי איפור לדרך ואת נעלי בידי ויצאתי לרחוב ,עומדת ומנסה לעצור טרמפ,,
נותרה לי רבע שעה אבוי לי מי יעצור לי עכשיו. רצתי לתחנת המוניות הקרובה כולי בלחץ רצה למונית הראשונה שאני רואה נותנת לנהג את הכתובת ומבקשת ממנו להגיע לשם ב10 הדקות הקרובות,,
הוא מסתכל עלי בעודי עומדת מולו מתנשפת בכבדות מחייך אלי ואומר לי גברת גם עם היה לי מטוס לא הייתי מגיע לשם תוך 10 דקות וזה במקרה הטוב שלא יהיו לנו פקקים בדרך
כנסי לרכב ותוך 20 דקות עד חצי שעה את שם,,,

נכנסתי לרכב כולי רועדת מתה מפחד ,, זהו הלך עלי התבקשתי לא לאחר ואני עומדת לאחר באיזה 20 דקות לפחות,,
יושבת מאחור ומנסה להירגע נועלת את נעלי שעוד היו בידיי מוציאה את האיפור מהתיק ומנסה לסדר לי את הפרצוף לפחות להגיע קצת מסודרת ,הלב שלי ממשיך לדפוק בחוזקה מנסה לחשוב מה כבר יכול לקרות הכי גרוע שבעולם,,,

מה כבר האדון שלי יעשה לי,
אז איחרתי נו טוב מה לעשות זה כבר קרה,,
ככה אני מנסה להרגיע את עצמי אבל לא ממש מצליחה, עדין חושבת על הגרוע מכול שיכול לקרות,,,

סוף סוף נעצרה המונית הנהג אומר לי זה הבית ממש מולך מקווה שהכול הסתדר לך את ניראת לי ממש בלחץ תגידי לחבר שלך שאני אשם,,
חייכתי לנהג אמרתי לו תודה רבה זה בסדר אסתדר כבר, שילמתי לו וירדתי מהמונית,

הלכתי לכיוון הבית ,זה איזור וילות מקום גדול ויפה מהקצת שהספקתי לקלוט בשל הלחץ שהייתי נתונה בו,
התקרבתי לבית המיועד נעמדת מול 3 המדרגות שהיו לפני מנסה לסדר לי את הנשימה,
עולה מדרגה ועוד מדרגה ואז שומעת את הדלת נפתחת,
איחרת ,,,,,,,,איחרת ב- 25 דקות,,,,,התחלה גרועה,,
כנסי כלבה בזחילה, על 4 את מעכשיו,,

אני מתכופפת לאט לאט לא מבינה למה אני בכלל מבצעת הרי הוא לא האדון שלי בכלל ,
אני מבולבלת לגמרי עדיין רועדת ולא מקור,,זוחלת לכיוון הדלת אחרי אותו בעל הדירה,,
נכנסת פנימה בעודו עומד ליד הדלת ומחכה שהכנס
אני שומעת את הדלת נטרקת אחריי ומרגישה בעיטה חזקה באחוריי, באותה שנייה יצאה צעקה מפי מופתעת מעוצמת הכאב, מרגישה פתאום איך אותו איש מחבר לי קולר לצוואר ואומר לי מרגע זה ועד להודעה חדשה את קוראת לי אדוני ,את לא מדברת לא מבקשת לא מציצת, הקול היחיד שיוצא מגרונך זה נביחות של כלבה,
הוא מחבר רצועה לקולר ומושך אותי שאלך אחריו,
צעדיו הולכים וגדלים ואני מנסה להדביק אותו אבל לא ממש מצליחה נשכבת על הבטן ומרגישה איך הרצועה מתהדקת לי מסביב לצוואר הוא ממשיך למשוך ואני נחנקת ושומעת אותו צועק קומי כלבה מהר או שאת מגיעה הינה בגרירה,
אני מנסה לקום בוכה מפחדת רוצה לראות את האדון שלי ,אבל במקום זה מרגישה איך אני נמשכת בחוזקה לכיוון לא ידוע מנסה להדביק את אותו אדון מרוגז הברכיים שלי כואבות אבל אני לא מתייחסת לכאב פשוט ממשיכה לרוץ אחריו על 4 כמובן,

הגענו ליעד המבוקש הוא פותח את הדלת ומבקש ממני לזחול פנימה מצווה עלי לעמוד, מוריד ממני את הרצועה המחוברת לקולר,

אני נעמדת לאט לאט כואבת את בירכיי עדין , הוא מדביק אותי לקיר ומצווה להרים את ידיי למעלה מרימה ידיים ומפחדת להסתכל בפניו ,הוא מחבר לי את הידיים לאזיקים מברזל כל יד מחוברת לאזיק שמוצמד לשרשרת ברזל, בכל צד יש גלגל שמסתובב למתיחת השרשרת ,הרגשתי איך אותו אדון מסובב את השרשרת שידיי ממש מתוחות ורגליי כבר ממש באוויר כל יד נמשכת למעלה לכיוונה ואני תלויה מרגישה איך הכתפיים שלי מתפרקות ממני,
בעודי במצב הזה הוא מחבר לי לכל רגל אזיק מברזל שאותו הוא מחבר לשרשת שצמודה לקיר מגלגל אותו למתיחה מושלמת
והינה אני צלובה על הקיר תלויה באוויר מתוחה כמו סדין לא יכולה לזוז ובקושי נושמת מרגישה שכל תזוזה שלי מפרקת אותי לכמה חלקים,
בעודי ככה אני מרגישה איך אותו אדון קורע ממני את הבגדים שלי תולש מרגליי את נעליי ואומר לי את לא צריכה בגדים בימים הקרובים שאת כאן,,
הולך להיות לך סוף שבוע רטוב ביותר,,,

בעוד אני המומה מכל מה שקורא סביבי ערומה לגמרי אני שומעת מים שזורמים ואז רואה את האדון עומד מולי עם צינור מים של מכבי אש או משהו שדומה לזה ופתאום מרגישה זרם מים חזק שלא הרגשתי כמותו בחיי על כל גופי בכל מקום אפשרי,

מים קרים שחודרים לי לנשמה הכאב של הזרם כל כך חזק אני צועקת צורחת אבל אף אחד לא שומע אותי המים בתוך הפה האוזניים בחזה בפות בכל מקום אפשרי ,פתאום בבת אחת הזרם נפסק אני בוכה מכאב ואז שומעת את אותו אדון שאומר לי יש לך הפסקה של דקה אחת ואחר כך את הולכת לחטוף את הזרם הזה במשך 25 דקות בלי הפסקה וזה עונש על האיחור שלך,,

אני בוכה מתחננת מבקשת סליחה אבל כלום לא עוזר במקום זה הוא מתקרב אלי סוטר לי על פני חזק כל כך ואומר לי,
" ביקשתי ממך שלא לדבר רק לנבוח באם יש לך משהו לומר נכון,,",
אני אומרת כן אדוני סליחה אדוני ומרגישה סטירה בלחי השנייה ,
" את לא נובחת כלבה את ממשיכה לדבר"
ובמקום לנבוח אני בוכה ומתחננת ואז שומעת אותו אומר טוב ניראה שאת ממש זקוקה לחינוך מחדש,,
אני רואה אותו הולך לאחור מרים את הצינור פותח את הברז הכי חזק שרק אפשר ומרגישה את הלחץ עלי,,,,,,

המשך יבוא,,,,,,,,,,
    התגובה האהובה בשרשור
VVVVV​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 7 ביוני 2009

סשן מים חלק שני

VVVVV​(נשלטת) • 7 ביוני 2009

סשן מים חלק שני

לאחר 25 דקות של זרמי מים חזקים על כל גופי המשותק מכאב ומקור
25 דקות של בכי ותחנונים להפסיק דבר שלא הועיל כמובן

האדון סגר את הברז ניגש אלי שיחרר אותי מכל השרשראות ובו ברגע צנחתי על הרצפה משותקת ולא יכולה לזוז,,
הוא הביא מגבת גדולה עטף אותי במגבת ולקח אותי משם בזרועותיו לחדר אחר ,חדר יבש וקודר
ללא רהיטים בכלל מלבד מיטה צרה מברזל באמצע החדר ועליה מזרון ישן בלי סדין כמובן ובלי כרית ,

הוא השכיב אותי על המיטה על הגב קשר את רגליי ,כל רגל מחוברת לקצה אחר של המיטה ברצועות עור עבה עם מנעול, רגליי פסוקות אני רועדת מקור שיניי חורקות מנסה לבכות בשקט ורק לעצמי,

הוא ממשיך לקשור את ידיי כל יד לצד אחד של המיטה ברצועות עבות עם מנעול, הקולר שעדין נמצא לצווארי מתחבר אף הוא במין לולאת ברזל גדולה למוט המיטה ככה שגם תנועת הראש שלי מוגבלות

הוא נעמד מולי מסתכל על גופי הכחול כולו מסימני המים הקפואים מעביר את ידו החמה על פניי,
ובתנועות עדינות הוא עובר על כל חלק בגופי וכל מגע מרגש וגורם לי לצמרמורות מטריפות.

יד חמה שעוברת על גופי הקפוא ,מרגישה את ידו על פטמותיי ובו ברגע אני נאנחת מתחילה ליהנות מהמצב ומרגישה איך הגוף שלי מגיב בהתאם, הוא ממשיך לרדת לכיוון הבטן בעודי ממשיכה לגנוח וליהנות מהמגע המלטף שלו עוצמת עיניים חזק ומרגישה שאני ממש מרחפת ורוצה רק עוד ועוד .
ובעודי נהנית הרגשתי את ידו שהגיעה כבר אל איזור חלציי נדחפת עמוק בתוכי בתנועה אחת מרגישה את כל אצבעותיו נדחפות עמוק לתוכי ואני מנסה להרים חלק מגופי ולשיו לא מצליחה בכלל,נאנחת בקולי קולות מכל הכייף של הכאב הצמרמורת והקור ביחד, ושומעת אותו אומר לי ,

" יפה לך זונה מיוחמת שכמותך את רטובה יותר ממה שציפיתי "

באותו הרגע פקחתי את עיניי יצאתי מהשלווה שהייתי בא הרגשתי כל כך מובכת אוזניי הסמיקו והאדימו הרגשתי את החום שיצא מהן על כך שהעזתי ליהנות ממגעו ועוד להרטיב בצורה כזו, מרגישה אותו עדיין בתוכי יותר ויותר עמוק עד שכבר זה מתחיל לכאוב
אני מבקשת שיפסיק שיוציא מתוכי את היד ומתחילה לצרוח מכאב ,הוא מסתכל לתוך עיניי במבט קר ואומר לי,

"לא ביקשתי ממך לנבוח כלבה מיוחמת שכמותך,,,??
לא זכור לי שנתתי לך רשות לדבר או בכלל לבקש משהו נכון זונה מיוחמת..?

"אבל זה כואב ,,,,בבקשה תפסיק אני לא יכולה יותר,,,,,,,"

הוא שולף את ידו מתוכי בבת אחת ובאותה שנייה ממש צרחתי מכאב משותקת למיטה מחוברת בלי יכולת לזוז כולי רועדת מקור מכאב מהכול ביחד בוכה מתחננת שיפסיק שלא רוצה יותר,,

הוא מסתכל עלי במבט רצחני ושואל בקול מעיים וחזק..

"את לא רוצה יותר,,,,,,,?????????? "
"את חושבת שאת כאן כדי ליהנות ,חחחחחחחחחח"

שמעתי את קולו המתגלגל מצחוק את ההשפלה שבכל מילה שיוצאת מפיו וממש רציתי למות

"להיום גמרנו זונה מיוחמת שכמותך את נשארת כאן במצב הזה עד עלות השחר." .

הוא זרק עלי את המגבת וכיסה את גופי כיבה את האור ויצא מהחדר כשהו נועל את הדלת בצאתו

קר לי ומפחיד לי וממש לא נוח לי ואין מצב שאני מצליחה להזיז חלק מגופי מנסה להירדם אבל לא ממש מצליחה,,כל הגוף שלי רועד מקור מפחיד לי בחדר הזה החשוך והקודר הזה ואני חושבת רק על זה שנידמה לי שהכעסתי אותו כשביקשתי אותו להפסיק .

לאחר זמן מה שכנראה כן הצלחתי להירדם התעוררתי מרעש המנעול ומהאור החזק שניכנס לחדר

"תיראי מי בא לבקר אותך כלבה זונה מיוחמת,,,סיפרתי לאדון שלך כמה היית מגורה מהליטוף שלי על גופך כמה הרטבת וכמה בקלילות חדרתי לתוכך עם כל היד שלי"

ווואאא,,,,,,,,,איזו מבוכה נוראית לראות את האדון שלי עומד מולי עם מבט כעוס בעיניו ממש חודרות לתוך עיניי שעדין לא מצליחות להסתגל לאור החזק בחדר,

הוא מתכופף לתוך אוזני ולוחש לי,

"אני מאוכזב ממך זונה על האיחור שלך ועל הבכיינות שלך ועל זה שהעזת לבקש אותו להפסיק לגעת בך בטענה שאת לא יכולה ולא רוצה יותר.,ועל זה תענשי שוב,,

"אבל אדוני בבקשה ,,,,,,,,

"שששששששששששש,,,,,,,,,אני לא רוצה לשמוע מילה מפיך את הולכת לחטוף עכשיו כמו שלא חטפת אף פעם,"

שניהם שיחררו אותי מאזיקיי למיטה ,גררו אותי לרצפה במשיכת שיער ראשי, העמידו אותי על שני רגליי הרועדות עדין כשכל גופי כואב התבקשתי לעמוד בדום ולא לזוז.

הם הביאו ניילון ניצמד והתחילו לעטוף אותי את כולי מהצוואר ועד למטה כל כך חזק שבקושי יכולתי לנשום
אני עומדת כמו גולם של פרפר בהלם מוחלט מנסה לתפוס את מבטיו של אדוני שלא מסתכל בכלל לכיווני וממשיך לניילן בעוד האדון השני מכסה לי את עיניי וסותם את פי שלא מפסיק לילל,

לאחר מספר שניות אני מרגישה ידיים אוחזות לי ברגליים ובתנופה אחת מרימים אותי בעוד אני עומדת ליפול מהסיטואציה אני מרגישה איך אני נופלת לידיו של האחר שתופס אותי בכתפיי ומרים אותי כלפיי מעלה, ליבי נפל מהפחד של הנפילה הלא צפויה צרחתי בעוד הבד שהוכנס לפי עדין שם אני מנסה לירוק אותו החוצה ולצרוח כי אני עוד בתוך מהלומת הפחד של ההנפה הפתאומית הזאת באוויר .

האדון שלי מבקש ממני להפסיק להשתולל ולהירגע מיד ,לסתום את הפה הסתום שלי עדין בבד שהוכנס לתוכו אחרת זה יעלה לי ביוקר,,
בכל כוחי אני מנסה להירגע מרגישה איך אני מובלת כמו גופה חנוטה למקום לא ידוע ,

פתאום אני מרגישה שהם נעצרים ,מרגישה מונפת כמו נדנדה ושומעת אותם סופרים אחד שתיים ושלוש ואז נזרקת להם מהידיים לאוויר וצונחת בתוך ברכת שחייה עמוקה, האוויר שלי נעתק ממני ואני מרגישה שאני צוללת וצוללת וצוללת בלי יכולת לזוז ולנשום ,בהלם מוחלט מהמצב של להיות מונפת באוויר ואז להיזרק ועוד לתוך מים והצלילה המהירה לקרקעית הברכה שיתקה אותי לחלוטין

ממשיכה לצנוח למטה מנסה לזוז להשתחרר וכלום ממשיכה לשקוע למצולת הברכה .

הרגשתי שאני נוגעת בתחתית הברכה ותכף עוד שנייה שאני מתה, ובעודי מנסה להילחם לנשום מוציאה את האוויר שיש לי בראות בעוד המטפחת תקועה לי בפה אני מרגישה איך אני נמשכת משערותיי כלפיי מעלה מרגישה את הכאב החד בקרקפת הראש עד שראשי מחוץ למים האדון שלי או האדון השני הוציאו את הבד מפי ואני בכל כוחי המעט שנותר ממנו שאפתי אוויר מלא ריאותיי התחלתי לבכות ללא הפסקה נושמת ובוכה מתה מפחד מכל המצב מרגישה ידיים שעוטפות אותי ואת אדוני שלי שאומר לי הכול בסדר עכשיו את יכולה להירגע את בחיים אבל זה עדיין לא ניגמר

המשך יבוא,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
המלכה קרן​(שולטת)
לפני 14 שנים • 16 ביוני 2009
המלכה קרן​(שולטת) • 16 ביוני 2009
icon_rolleyes.gif אקסטרים משהו השליטה בנשימה עם הבריכה ,

לא כוס התה שלי, אבל בשביל פנטזיה קיצונית קצת נחמד