בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפוך על הפוך על הפוך

מרצה כנוע​(נשלט)
לפני 15 שנים • 11 ביוני 2009

הפוך על הפוך על הפוך

מרצה כנוע​(נשלט) • 11 ביוני 2009
לעיתים נדמה אבדנו את האותנטיות בשל עודף מודעות ותחכום יתר
לכל עבד ומלכה חשוב כל כך להדגיש שהם רב מימדיים , אנשים מורכבים ממש עולם ומלואו ושחלילה לא נצמצם את מהותם לכדי מימד אחד בדסמי. הנשלט (כבר לא קוראים לו היום עבד) עושה כל מאמץ להראות שהוא מתוחכם, אמיץ, מאתגר ומרתק (לא אחד שזוחל לרגליה של כל אחת) והשולטת עושה הכל להדגיש שהיא ממש לא סתם מלכה קלישאתית עם שוט. חלילה לו מלכנותה בכינוי מכבד על ההתחלה ...

כמעט בא לי לומר שאני מתגעגע לימים התמימים של פעם בהם היה דיסטנס ברור עבד היה עבד ומלכה היתה מלכה והם לא התביישו בזה
חלילה לי להחשב כנוסטלגי או כאותו קאטו הזקן אבל במטותא השאירו לנו לפחות פינה אחת בה נוכל לחשוף זהויות עמוקות יותר
icon_smile.gif
פולו​(סדיסט)
פולו​(סדיסט) • 11 ביוני 2009
יש משהו במה שאתה אומר. לדעתי, כדי להבין את הסיבה צריך ללכת צעד אחד אחורה. יותר יותר שולטות מחפשות נשלט שיהיה גם בן זוג. פעם, מה שאתה קורא "הימים התמימים של פעם", האבחנה הייתה מדוייקת יותר. עבד היה עבד. בן זוג היה בן זוג.

אז עכשיו תשאל, מה קרה שיותר ויותר שולטות התחילו לחפש בן זוג נשלט? מדוע פעם זה היה אחרת כשמלכה חיפשה רק עבד והיום היא מחפשת שילוב של בן זוג-עבד?

נניח ששאלת icon_wink.gif

אז עכשיו נצטרך ללכת עוד צעד אחורה (אופסס.. זה כבר שני צעדים... זהירות לא ליפול). יש לא מעט נשים שכנראה מגיעות לכאן מחוסר הצלחה ב "שוק הונילי". כשהן מגיעות לכאן, הן מאוד מחוזרות ויש לא מעט "קופצים" מכיוון שהיחס הוא לטובתן. מבלי להכליל כמובן, אני מניח שבשלב מסויים הן מחליטות למזג בין השליטה לבין זוגיות.

לאור הדברים הנ"ל, המסקנה כבר מתבקשת מאליה. אם המלכות מחפשות שילוב של בן זוג-עבד אז מערכת הסינון והפרמטרים הנדרשים מאותו בן זוג עולים. עליו לעמוד גם בקריטריונים של בן זוג פוטנציאלי וגם בקריטריונים של נשלט. לכן, הדברים הפכן מורכבים יותר.

הערה: אינני רוצה שדבריי ייראו כהכללה, אבל אני מניח שיש לא מעט בדבריי.
מרצה כנוע​(נשלט)
מרצה כנוע​(נשלט) • 11 ביוני 2009
הממ...

פולו ידידי

גם אם אתה צודק לחלוטין בניתוח ואני לא מחווה דעה ברור לך שאתה לוקח את זה למקום בו קל יהיה לנגח אותך

כ"עבד מתלונן"

אני חלילה לא בא לבקר איש , ובהחלט לא פוסל זוגיות רצינית אלא רק מתגעגע לימים פחות פלספניים

ויומרניים icon_smile.gif
טיגריס כחולה
טיגריס כחולה • 11 ביוני 2009
אני לא מוצאת שום דבר קוסם בלקחת מישהו שהוא 'עבד' לכל ניק ניקבי שנרשם הנה.
'עבד' <מושג שבעיני מעולם לא חדל להתקיים>, שיכנה כל אחת שהוא משוחח איתה כ'גבירתי', לא יכנה אותי כך, מכיוון שזהו מושג שגור בפיו ולא באמת התחושה העמוקה הזו שבאה מבפנים.
דיסטאנס יכול להתקיים , גם בסו קולד גובה העיניים.
ואם הוא לא יהיה מתוחכם, אמיץ, מאתגר ומרתק - למה שאני אתעניין בו בכלל?
ואתה מרצה? תיכנע באמת? לכל מלכה קלישאתית עם שוט?
פולו​(סדיסט)
פולו​(סדיסט) • 11 ביוני 2009
מרצה כנוע כתב/ה:

גם אם אתה צודק לחלוטין בניתוח ואני לא מחווה דעה ברור לך שאתה לוקח את זה למקום בו קל יהיה לנגח אותך

כ"עבד מתלונן"

ראשית, לקחתי את זה בחשבון שאני עלול להינגח (יש מילה כזאת בעברית "להינגח"? נו, שיהיה).
שנית, את מה שכתבתי כבר כתבו לא מעט אנשים במרוצת השנים בדיון כזה או אחר.
שלישית, בשיחות פרטיות, פנים אל פנים, כולם אומרים את זה וכולם מסכימים שיש מלכות שנמצאות כאן מהסיבות הלא נכונות. כשכותבים את זה בצורה פומבית פתאום זה לא פוליטיקלי קורקט ואפשר לנגח. אז שינגחו.

חוץ מזה יש לי מגפיים חדשים של לוחם שוורים, אז אפשר לנגח אותי icon_biggrin.gif

יעלי המלכה​(שולטת)

תגובה לפולו

יעלי המלכה​(שולטת) • 11 ביוני 2009
ערב טוב לך פולו
אכן ניתחת נכון את המצב
ומסכימה איתכם ...לאן נעלם הדיסטנס בין עבד למלכה
מלכה אמיתית לא זקוקה לעבד כבן זוגה ...
לעולם לא יספק אותה מספיק ולא תהיה מרוצה ..
חייב להפריד בין הדברים ואז המשמעות תחזור למקומה .
אנדרפוט
אנדרפוט • 11 ביוני 2009
הימים אינם יותר פלספניים או יומרניים, רק האנשים. כנראה נמאס להם לחיות עם גיבנת החיים הכפולים אז הם מתחילים לבחוש ולנסר ואויה...מה שפעם היה כל כך פשוט וברור הפך לטרייפל.
Morticia
Morticia • 11 ביוני 2009
נראה לי שכל אחד ואחת מגיעים לכאן מהסיבות שלהן
וגם נדמה לי שכל אחת ואחד צריכים לדבר בשם עצמם.

למה צריכה להיות איזו אחידות מחשבתית בין כולם?

ועוד דווקא רציתי לציין, מבלי להכנס להיפך הגמור מטענתו של פולו
{שבוודאי גם בה, מבלי להכליל, יש לא מעט מן האמת}

בעולם ה"ונילי" הרבה יותר קל למצוא דייט...!

{וגם נשלט, אגב...}

בברכה
M
Queencie​(שולטת)

Re: הפוך על הפוך על הפוך

Queencie​(שולטת) • 11 ביוני 2009
מרצה כנוע כתב/ה:
לעיתים נדמה אבדנו את האותנטיות בשל עודף מודעות ותחכום יתר
לכל עבד ומלכה חשוב כל כך להדגיש שהם רב מימדיים , אנשים מורכבים ממש עולם ומלואו ושחלילה לא נצמצם את מהותם לכדי מימד אחד בדסמי. הנשלט (כבר לא קוראים לו היום עבד) עושה כל מאמץ להראות שהוא מתוחכם, אמיץ, מאתגר ומרתק (לא אחד שזוחל לרגליה של כל אחת) והשולטת עושה הכל להדגיש שהיא ממש לא סתם מלכה קלישאתית עם שוט. חלילה לו מלכנותה בכינוי מכבד על ההתחלה ...

כמעט בא לי לומר שאני מתגעגע לימים התמימים של פעם בהם היה דיסטנס ברור עבד היה עבד ומלכה היתה מלכה והם לא התביישו בזה
חלילה לי להחשב כנוסטלגי או כאותו קאטו הזקן אבל במטותא השאירו לנו לפחות פינה אחת בה נוכל לחשוף זהויות עמוקות יותר
icon_smile.gif

נשלט הוא נשלט כל עוד לא שייכתי אותו להיות עבד שלי.
הוא אדם שבחר להמצא במאזן הכוחות של גבר-אישה בצד המובל.
האם יהיה מובל על ידי? האם ירצה שאני אהיה זו שאוביל אותו?
כל עוד לא הגענו להסכמה (היחידה ביחסים בינינו שצריכה להיות הדדית), הוא נשלט.
לכשנסכים על כך - יהיה עבד, אם בכך ארצה.

באשר לדיסטנס - כאן אני חולקת עליך. דיסטנס, ואני מתכוונת לדיסטנס קר ויציב, יש בין נשלט/עבד ובין מלכה בתשלום וגם זה אם הוא לא לקוח קבוע ו/או מועדף.
בקשר ומערכת יחסים בדס"מית, גם ללא זוגיות, יש אינטימיות וקרבה שאינם דומים לשום דבר שקיים במיניות הונילית.
בקשר בין מלכה לעבד שלה יש את המיקום הברור של כל אחד מהם, מה שיוצר את הדיסטנס הכוחני, אבל יש קירבה עצומה. היא לא מתנגשת בדרישה והצורך בפניה מכובדת ומכבדת (והלואי והיתה מיושמת בפועל על ידי נשלטים...) ומצד שני היא לא "מחייבת" פניה מזלזלת או משפילה מצד השולטת/מלכה/אדונית/גבירה או כל כינוי אחר שמקובל עליהם. אלה אמורים להגיע בקונטקסט הנכון - או שהם מזוייפים לגמרי.