ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

THE SPACE נפרדים ממועדון המוסד - 11.06.2009

a מק
לפני 15 שנים • 12 ביוני 2009

דברים שלא אהבתי במסיבה

a מק • 12 ביוני 2009
1. שקליבר לא הוף מיידית אחרי שתקף אותי פיזית. חסימת הגעה לתקופה ארוכה לליינים הבאים גם לא הייתה מוגזמת.
מה שכן כביכול עשו בשבילי - נאמר לי ע"י אחד מהמשתתפים בניהול המסיבה "שהוא לא יתקרב אליך יותר".
באמת דרך נעימה להנעים עלי את האווירה המסיבתית ולתת את התמורה המלאה לכסף ששילמתי.

2. הדרישה להסיר את החולצה כי באתי עם אחת לבנה. וגם כביכול התפשרות גלימת הסופרמן השחורה שלאחריה.
בקטעים כאלה אני לא עושה דווקא. הייתי בטוח ואולי לא במחשבה יתרה שהדרסקוד השחור נוגע רק למכנסיים. עם כל ההדגשות הקהילתיות על גי'נס וכו'.
אני חושב שיש דרך יותר אנושית להתייחס לבן אדם מלהעיף עליו מבט קצרצר ולהפטיר לעברו - "כדי להכנס אתה מוריד את החולצה".
מה גם שאושיות קהילה בכירות ממני (למרות שהן אושיות צ'אט פחותות, נכנסו בחולצה בלתי שחורה בעליל).
מה אני הייתי עושה אם הייתי מנהל ליין? - בפעם הראשונה מסכם עם הבנדם שבפעם הבאה הוא מגיע עם חולצה שחורה. אין לי בעיה להבין את הדרסקוד ולזרום. באמת שבקטעים האלה אני לא מחפש לעשות דווקא ולהרוס.
אם הבנדם מגיע שוב עם חולצה לא שחורה. הוא פשוט לא נכנס. לא מכריחים אותו להוריד חולצה או ללבוש גלימת ביזארו מן שחורה רק כי לא רוצים להפרד מהשישים שקל שלו.
זה לא מכבד את שני הצדדים.

3. האיסור על להכנס עם בקבוק מים למקום.

בקבוק וודקה אני מבין. אפילו בקבוק רד בול. אבל אני לא רוצה שישחטו אותי במחיר על פאקינג מים.
וזה לא שהכניסה חינם וכל ההכנסות מבוססות על השתייה.
שילמתי דמי כניסה לא זולים שעבדתי קשה כדי להרוויח אותם.

והבחור המבוגר בכניסה ניסה לנמק את זה בזה שבמסעדה אני לא מגיע עם שתייה.
כשאמרתי לו שבמסעדה אני מקבל כוס מים מהברז בחינם ואין בארמן שעושה פרצופים כאילו גילחתי את הישבן של אמא שלו כבר לא נגמר לו דבר להגיד חוץ מאשר "טוב, ככה החוקים פה"

לתשומת ליבך, AIR
יש צד אחד שמספק שירות וצד אחד שמשלם בשביל זה
אף אחד לא עושה טובה לאף אחד

מקווה שהדברים יתקבלו ברוח של תיקון ולא יתפתחו לסתם עוד התכתשות קהילתית סתמית
תודה.
AIR​(נשלט)

Re: דברים שלא אהבתי במסיבה

AIR​(נשלט) • 12 ביוני 2009
נובו מקמרפי כתב/ה:
1. שקליבר לא הוף מיידית אחרי שתקף אותי פיזית. חסימת הגעה לתקופה ארוכה לליינים הבאים גם לא הייתה מוגזמת.
מה שכן כביכול עשו בשבילי - נאמר לי ע"י אחד מהמשתתפים בניהול המסיבה "שהוא לא יתקרב אליך יותר".
באמת דרך נעימה להנעים עלי את האווירה המסיבתית ולתת את התמורה המלאה לכסף ששילמתי.

2. הדרישה להסיר את החולצה כי באתי עם אחת לבנה. וגם כביכול התפשרות גלימת הסופרמן השחורה שלאחריה.
בקטעים כאלה אני לא עושה דווקא. הייתי בטוח ואולי לא במחשבה יתרה שהדרסקוד השחור נוגע רק למכנסיים. עם כל ההדגשות הקהילתיות על גי'נס וכו'.
אני חושב שיש דרך יותר אנושית להתייחס לבן אדם מלהעיף עליו מבט קצרצר ולהפטיר לעברו - "כדי להכנס אתה מוריד את החולצה".
מה גם שאושיות קהילה בכירות ממני (למרות שהן אושיות צ'אט פחותות, נכנסו בחולצה בלתי שחורה בעליל).
מה אני הייתי עושה אם הייתי מנהל ליין? - בפעם הראשונה מסכם עם הבנדם שבפעם הבאה הוא מגיע עם חולצה שחורה. אין לי בעיה להבין את הדרסקוד ולזרום. באמת שבקטעים האלה אני לא מחפש לעשות דווקא ולהרוס.
אם הבנדם מגיע שוב עם חולצה לא שחורה. הוא פשוט לא נכנס. לא מכריחים אותו להוריד חולצה או ללבוש גלימת ביזארו מן שחורה רק כי לא רוצים להפרד מהשישים שקל שלו.
זה לא מכבד את שני הצדדים.

3. האיסור על להכנס עם בקבוק מים למקום.

בקבוק וודקה אני מבין. אפילו בקבוק רד בול. אבל אני לא רוצה שישחטו אותי במחיר על פאקינג מים.
וזה לא שהכניסה חינם וכל ההכנסות מבוססות על השתייה.
שילמתי דמי כניסה לא זולים שעבדתי קשה כדי להרוויח אותם.

והבחור המבוגר בכניסה ניסה לנמק את זה בזה שבמסעדה אני לא מגיע עם שתייה.
כשאמרתי לו שבמסעדה אני מקבל כוס מים מהברז בחינם ואין בארמן שעושה פרצופים כאילו גילחתי את הישבן של אמא שלו כבר לא נגמר לו דבר להגיד חוץ מאשר "טוב, ככה החוקים פה"

לתשומת ליבך, AIR
יש צד אחד שמספק שירות וצד אחד שמשלם בשביל זה
אף אחד לא עושה טובה לאף אחד

מקווה שהדברים יתקבלו ברוח של תיקון ולא יתפתחו לסתם עוד התכתשות קהילתית סתמית
תודה.

שניכם קיבלת אזהרה , לא אסבול אלימות מילולית ופיזית .

בקשר לשאר טענותך , לאירוע פטיש לא מגיעים עם חולצת טריקו לבנה , אינך שונה מאחרים ואינך היחיד שנתבקש להוריד חולצה .

בקשר לטענתך על המים , תן לי לגחך
icon_lol.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 12, 2009 4:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
a מק

Re: דברים שלא אהבתי במסיבה

a מק • 12 ביוני 2009
כעדגכד

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 12, 2009 4:49 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 12 ביוני 2009
תעלה למעלה , קיבלת תגובה הולמת ...
עכשיו אשמח קצת להתאושש ברשותך icon_smile.gif
a מק

ראיתי עכשיו

a מק • 12 ביוני 2009
Air כתב/ה:
תעלה למעלה , קיבלת תגובה הולמת ...
עכשיו אשמח קצת להתאושש ברשותך icon_smile.gif

אוקי נגיב למה שאמרת
a מק
a מק • 12 ביוני 2009
1.שניכם קיבלת אזהרה , לא אסבול אלימות מילולית ופיזית .

2.בקשר לשאר טענותך , לאירוע פטיש לא מגיעים עם חולצת טריקו לבנה , אינך שונה מאחרים ואינך היחיד שנתבקש להוריד חולצה .

3.בקשר לטענתך על המים , תן לי לגחך

1. קיבלתי אזהרה רק כרגע בצ'אט. ם לזה אתה מתכוון.
ובתור אחד שלא "אסבול אלימות פיזית ומילולית" היית אמור להשקיע קצת יותר תבונה בבירור פרטי האירוע לפני שאתה בכלל מתחיל להזהיר. ואולי גם להשקיע בזה קצת יותר אנרגיה מבלהתעקש אנאלית שכולם יהיו בשחור.
בן אדם מניחים יד נחמדה בתנוחה של חניקה נעימה את צווארורק בגלל שמישהו אחר גילה לחונקו את הניק שלו שהוא כביכול לא ידע צריך לקבל אזהרה לפי הטקסטבוק שלך. יפה.
ומה אמור מי שמניחים יד על צווארו? לתת ליד להשאר שם כדי שחס וחלילה הוא לא ייחשב בידי מנהלי ליין בדסמי כנוקטים באלימות. מבלי שאלה מבררים פרטי מקרה לאשורם כמובן. אני מקווה שעל תקנות מכבי האש אתה שוקד יותר לפחות (כן, נו אני יודע שאתה רק מנהל הליין וזה הקטע של בעל המועדון עצמו, ובכלל של מנהל ליין אחר מעתה והלאה אבל זאת ההקבלה הכי מוצלחת שיצאה לי הרגע).

2. רק מפאת כבודם של אלה לא אערב אחרים בשיחה ואשאל אם הם נתבקשו להוריד חולצה. (בכל זאת מאסטרים מכוטדים בקהילה וזה). אבל ניחא.
כל הדרסקוד שבעולם לא אמור להחליף את ההיומן קרטסי המינימלי של לדבר עם הבן אדם כמו בן אדם ולא לומר משהו בסגנון תל אביבי מסווג תוריד את החולצה ואתה נכנס. קצת צניעות. גם לראש הממשלה לא הייתי נותן לדבר אלי ככה.
ואני נשבע במה שאתה רוצה שזאת הייתה טעות. משום מה חשבתי שזה רק חל לגבי המכנסיים, טעיתי. בטוח שאתה טעית לא מעט בחייך, אייר. נגיד בשליחת אזהרות לאנשים שהגנו על עצמם במסיבות בדסמיות. סתם דוגמה לא יודע מאיפה קפצה לי.
לא צריך להיות גאון גדול או חסיד אומות הבדסמ כדי לדבר עם בנדם שזאת הפעם הראשונה שבכלל בא ללין שלך וזה לא שהוא איזה טועה טעויות וניליות של כלא סדרתי.
סתם הדרך בה יש לנהוג באנשים.

3. אתה יכול להמשיך לגחך. זה עדיין לא טיעון מנומק וולידי.
אני חושב שמחיר הכניסה אמור להספיק.
אני בכלל חושב שזה לא חוקי למנוע מאנשים להכנס עם בקבוק מים. אבל בקשר לזה יכול להיות שאני טועה. בשביל זה יש לא מעט עוכרי דין בקהילה.
אני לא חושב שזה שליין מסויים מתקשה להחזיק אתץ צעמו כלכלית אומר שאני אשלם מחיר מוגזם על פאקינג מים.
אתה רוצה, תעלה את מחיר הכניסה.
ואם הרבה מועדונים עושים את זה? גם רוהרוב המוחלט של המסעדות לא משלמות שכר למלצרים שלהן וביטוח לאומי וזכויות סוציאליות. אבל ככה כולם עושים ומה מישהו קו]פפץ בכלל לומר על זה משהו. מרשה לך לגחך.
SyffeR​(נשלטת){Dark Anter}

...

SyffeR​(נשלטת){Dark Anter} • 12 ביוני 2009
מצער לשמוע על התקרית שהייתה במועדון,זה לא קורה (ממה שידוע לי...) במסיבות "כאלה".
ובעניין הדרס קוד זה נועד לאווירה, היית יכול לבוא עם חליפת לטקס ורודה ואף אחד לא היה אומר לך כלום אבל אם הסטייל שלך הוא לא פטיש/קינקי/גותי/אולטרה פורמל או סתם קרוסדרסינג, כן
תבוא מינימום בשחור, סה"כ זה מועדון סאדו..

נ.ב
אני אישית מאוד נהינתי אתמול ,המון אנשים יפים, מוזיקה טובה
דרך מצוינת לסיים במועדון icon_smile.gif
מחכה כבר לראות את מסיבת הפתיחה..
master of passion

תוחזר המסיבה ליום חמישי לאלתר

master of passion • 12 ביוני 2009
icon_exclaim.gif
dsp
dsp
dsp • 12 ביוני 2009
הגעתי למסיבה בפתיחה , במהירות המקום התמלא באנשים יפים ואיכותיים , אחלה מוסיקה , אחלה אווירה , אחלה אלכוהול , אחלה סשנים בכל פינה !
היה מטריף , בקיצור נהנתי icon_smile.gif

מחכה בקוצר רוח למעבר בימי שישי
קליבר​(שולט)

אם דרס קוד

קליבר​(שולט) • 12 ביוני 2009
אז לכולם ... גם למק' וגם לכווווולם .

ולגבי המיים
מילא יבבן , משמיצן , אבל גם ....קמצן .

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אין לזה "סייף וורד כן יש לזה סייף , הרבה סייף

הקמצן הקטן שכח לסגור הדלת ..