שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזונה והאם

↑ ↓
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • שישי, 12 ביוני 2009, בשעה 15:41

Re: הזונה והאם

Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t} • שישי, 12 ביוני 2009, בשעה 15:41
ראובן כתב/ה:
ישנו מודל במדע הקרימינולוגיה, העוסק בשתי זהויות מרכזיות בנפש האישה - הזונה והאם. בהקשר של עולם השליטה, נראה כי רוב השולטים והנשלטות שוקדים על פיתוח 'הזונה' ומזניחים את 'האם'. אפשר לראות את האילוף ל'זנות' בתור הפן הפיזי ואילו את האילוף ל'להיות אישה טובה' ('האם') בתור הפן המנטאלי. זה אילוף מורכב ומעודן יותר - הרבה יותר קל לאלף אישה לכל מיני אקטים פורנוגרפיים, מאשר לאלף אותה להפסיק להגיד את המילה האחרונה בכל שיחה או דיון, למשל.

מנסיוני האישי, כמו גם מעדויות שמיעה, אני יודע שדווקא שולטים ותיקים - אלה שיודעים 'להוציא' מאישה זנות אמיתית, דווקא שולטים כאלה מבקשים בסופו של דבר את השילוב האולטימטיבי - גם 'זונה' וגם 'אישה טובה'. זהו שילוב נדיר, במיוחד כאן, היכן שרוב הנשים בסופו של דבר עסוקות לגמרי בעצמן. אישה שרוצה להיות 'גם וגם' (גם זונה וגם אישה טובה) צריכה מידה של שירותיות שאינה נובעת מאגוצנטריות, כלומר הענקה של ממש. אם גרעין הטוב קיים בנפש האישה, ניתן לאלף אותה לכך.

מצורפים כמה כלים השייכים לשדה 'האישה טובה'. הדברים מנטאליים בעיקרם ואינם מתאימים לכל אחת, רק לנשים ששואפות לכך (וגברים שמבינים את חשיבות הדבר):

1. עשי יותר ממה שביקשו ממך - למשל, אם הגבר מבקש קפה, חזרי גם עם עוגיות ומים קרים.
2. ותרי על זכות המילה האחרונה - זה לא מוסיף לך חן כאשר את מתעקשת 'לתקוע' עוד משפט.
3. תמיד האירי פנים - חייכי, גם אם קשה או כואב לך. הדבר מלמד על האיפוק והמסירות שלך.
4. הגישי את עצמך - השתדלי להיות תמיד מטופחת, אפילו בבוקר - שהגבר יהנה ממך במיטבך.
5. שמרי על שפה נקייה - ללא מילות תפל ('כאילו', 'כפרה') וללא גסויות. גם את הרעיונות הגסים ביותר ניתן להביע במלים מתוקות ונשיות
והדבר מגרה פי כמה, מאשר המלים הגסות עצמן (דוגמא: ''יקירי, אתה נראה מתוח. שארד על ברכיי?'')

אשמח לקרוא על רעיונות וכלים משלכם, הקשורים לאילופה של 'אישה טובה'.

ראובן


ראשית, תודה על העצות שצירפת בסוף, לי זה עזר לראות במה עוד אני יכולה להשתפר בשביל האדון שלי.
אני יכולה להגיד שאני מסכימה עם כולם ושנראה שהם יפתחו את החלק של ה"אם" באשה.
שנית, אני חושבת שיש נשים שדווקא קל להם להיות יותר "אם" מאשר זונה, אני יודעת שאצלי זה פחות או יותר ככה למרות שאני לומדת על עצמי דברים חדשים בכל יום (כמו להרגיש סקסית סתם ככה).
שלשית, אני מאמינה, שכל אשה (בתנאי שהיא רוצה כמובן) יכולה להגיע למקום הזה של שילוב השניים, כמובן שנדרשת גם הכוונה של קשיחות ורכות מצד האדון אבל זה אפשרי.
אני יודעת ובטוחה שאני רוצה להגיע לשם ושאני באמת מוכנה להתאמץ בשביל זה.
הבעייה היא שכל אדם מביא איתו דברים מהבית, בין אם טובים ובין אם רעים, התהליך יכול לעבוד רק אם אותו אדם, או במקרה הזה אשה, מוכנה לכך.
אני יכולה להעיד על עצמי שרק בשבועות האחרונים הבנתי שאני צריכה את השינוי הזה ושאני יכולה לעשות אותו בעזרת השקעה מהצד שלי, אז כן, זה דורש התבוננות עמוקה בעצמי ומאמץ של לשנות דברם בזמן קצר אבל אני מאמינה שאני יכולה לעשות את זה.
אני חושבת שגם כאשר האשה מגיעה לשילוב של השניים יש עדיין על מה לעבוד, מה לשפר וכדומה.
אני יודעת שעכשיו אני למשל הולכת לקחת את הדברים שכתבת פה ולאמץ אותם לעצמי, במיוחד גם הקטע של "להגיש את עצמי". האמת שאני מרגישה שהכל שם יכול לעזור לי.

לסיום, אני שוב רוצה להודות לך שהעלת את זה לכאן ושעזרת לי להבחין בעוד כמה נקודות אצלי שאני רוצה לעבוד עליהן.
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • שישי, 12 ביוני 2009, בשעה 16:04
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t} • שישי, 12 ביוני 2009, בשעה 16:04
princeOFdream כתב/ה:
D ream כתב/ה:
פרינס , אני מתחברת למה שאתה כתבת , לעניין השוני וגם לעניין של "ימינו" אבל לא רק ביחס ל"אישה האם" אלא גם "הזכר האב".

זה לוקח אותי לדוגמא שאנשים חיים בכלובים של מטר על מטר עם פיח בתוך האף שלהם אבל אוכלים אוכל בריא ונבטים ללא אנטיביוטיקה. אני חושבת שהזמנים אכן השתנו והבלבול הוא טבעי , איכשהו גם בבדסמ , לפחות שלי , אני רואה איזה צורך לחזור אחורה אבל הרבה פעמים זה פשוט בלתי אפשרי בצורה הטוטאלית ואתה מסדר לעצמך את הנוסחה של לחיות מטר על מטר ושותה חלב סויה.

ככה גם בבדסמ , המילים של ראובן מצד אחד מכעיסות לגמרי , מצד שני מעוררות ערגה. כלומר לא ראובן אלא תיאור האישה שבדבריו. ואני מסכימה איתו שהרבה נשים כאן מאוד אגוצנטריות , בעיקר הנשלטות. לדוגמא לא מזמן אמרתי משהו בצורה בוטה למישהו שאני בקשר איתו (לא בדסמי ולא זוגי , סתם בן אדם בחיי) והוא נפגע וראיתי שהוא השתקק. שאלתי אותו : "אתה כועס עלי?" מצד אחד ניתן לקרוא לזה רגישות שלי , מצד שני עין רגישה תבחין באגוצנטריות , המשכתי בעצם לדבר על הפחד שלי , סביבי , שכועסים עלי , במקום לדאוג לצד השני ולשאול : פגעתי בך? . בכל מקרה בסיטואציה הספציפית הזאת מיד תיקנתי את עצמי , כי אני שואפת להיות לא אישה יותר טובה , אלא אדם יותר טוב , ולא יודעת אולי זה הצורך הנשי שלי כל הזמן להשתפר בעניין הרגישות. אבל זה גם הצורך להתבגר , ומה שמביא הרבה אנשים לכאן זה הצורך להמשיך את שבלונות ההורות , גם השולטים וגם הנשלטים. לחוות את הבטחון דרך המקומות הראשוניים , חלקם כילדים , חלקם כהורים.

אני חושבת ואולי לצערי , כאשר רוצים לראות אישה גדלה , נשלטת גדלה מהאגוצנטריות הילדי שלה חייבים להבין שיש לזה מחיר , שיחד עם זה משתנים גם הצרכים שלה . והרבה פעמים מגיע המרד , אותו המרד שהכעיס גם אותי לתגובה של ראובן. אבל כאישה טובה icon_smile.gif אני סבלנית , מחייכת , מבינה את הסיטואציה ומאירה פנים וקודם כל בוחנת את עצמי ולמה רגשות כאלה ואחרים עולים בי בלי קשר לאחר. מה שראובן כתב הוא מאוד טוטאלי בהגדרת האישה והגבר , מה שמתסכל שהמקום הטוטאלי הזה אינו אפשרי , כי אנחנו חיים בעולם אחר ושוב , אולי לצערי , אבל אני לא מסוגלת יותר כיום להיות אותה האישה במאה אחוז. ולא מסוגלת לא כי אני לא בסדר , אלא כי פשוט אני במקום אחר , יש צרכים נוספים בנוסף לזה.

הפתרון הוא , מעבר למציאת הפרטנר המתאים שיוכל להכיל יחד איתך את התהליך הזה ההדדי ובכוונה אני אומרת תהליך , הוא למצוא את המקומות הבטוחים לך להיות "האישה הטובה" , מקומות שלא ידרסו , לא ימיתו , לא יכבו אותך. וככל שהאדם מתאים לך יותר , ככה יותר קל להתקרב לטוטאליות הזו.

ועוד אנקדוטה קטנה , מאוד קשה למצוא זכר שמסוגל להזנות את הנקבה האמא שלו ולחיות עם זה בשלום ולא הפרדת כוחות וזה תהליך התבגרות בפני עצמו עבור הזכרים שאולי הוא יכול להיות מקביל לזה של הנשים. בשני התהליכים האלה , אני חושבת שההצלחה היא הריקוד המשותף והבית שנבנה סביב זה.


ובכן, ראשית עלי לשבח את תגובתך המקיפה והיפה- לראשונה אאני רואה את כינוייך פה, אבל שיחקת אותה בעומק; נהדר!
ושנית לעניין:
תחילה, אעמוד בכוונה שוב על הנק' הקודמת של אגוצנטריות-
דבר ראשון שציינתי שאני לחלוטין נגד ההשלכה הזו הזו ולא עשיתי זאת לשוא; ידוע שלאנשים שנוטים להיכנע, יש גם נטייה לקבל מה שה"חזקים" מהם אומרים עליהם, בין אם זו ביקורת בונה ובין אם לוא.
לדידי, לומר האגוצנטריות של הנשלטות הינה כלי נטו בידיו של השולט כדי "לחנך" את הנשלטת להיות שפחה מסורה יותר (משמע נותנת מעצמה יותר במקום אגוצנטרית כביכול); אבל הכלי הזה הוא כלי לא הוגן ולדעתי לא לגיטימי. קל לומר אגוצנטרי על מי שידוע שלא יגן על עצמו, אבל בפועל כולם באים לBDSM גם מהמקום האגטוצנטרי שלהם- זה מע' של יחסי-גומלין וכל צד (שהרי בשביל זה הצדדים מאד מוגדרים) רוצה משהו מהצד השני.

מעבר לכך אני מאד מעריך את דבריו של ראובן הם פרובוקטיביים בדיוק במידה כדי לעמוד על העניין החשוב שכבר הרחבת עליו כ"כ יפה, משמע איבוד הזהויות שלנו בעידר המודרני (וכיום כבר הפוסט...)
אבל, זה שאנחנו בחברה קשה- כי חברת בני-האדם הפכה לחברה באמת דפוקה... לא אומר שאנו צריכים להגרר אחריה; צריך ללמוד לעשות מה שהפוסט-מודרניסטים ניסו, רק טוב ואינדיבידואלי יותר, צריך לאסוף מכל הבלגן את הדברים המתאימים לנו.
אז אכן, אחד הפתרונות הראשוניים יהיה למצוא את אלו שעמם אנחנו יכולים לחיות בצורה הטבעית יותר שלנו ולא בצורה שהחברה מלבישה עלינו, אבל בנוסף על כך, אם אנו רוצים שנוכל להחזיק את זה כראוי, אזי שאסור שזה יהיה תלוי לגמרי באף-אחד מלבדנו.
לאדם יש את האמת שלו, אם הוא מעוניין לחיות לפיה הוא חייב בסופו של דבר לעשות את זה בעצמו והשותפים שימצא צריכים להיות אלו שחיים את האמת שלהם. העיקר לא ללכת אחרי המסיכות הצבעוניות ומרהיבות שלהן הרו הגורף בחברה האנושית.

למשל, בשביל אנשים רבים העניין הזה של דמות "האם" כפי שהוגדרה כאן ודמות "האב" כפי שהוגדרה כאן היא ללא-ספק אותה נטייה לחזור למקורות כביכול, לחזור לבית- לאם המתחשבת והדואגת שמטפלת בילדים ולאב המגן והחזק שמנחה אותם ביד יותר נוקשה; בשבילי הדברים הללו נכונים לחלוטין אבל בלי ההקשר המשפחתי שלהם (כן אני גם לא רואה כל סטירה בין הזניית האשה שלי להשלכת היחס של האשה-הטובה עליה).
לדידי אשה מטבעה נוטה להיות האשה כפי שרוב הנשים מתנהגות בתאים המשפחתיים שלהן (אפילו היום עדיין) ולגבי הגבר זה אותו הדבר.
אבל מה שחשוב הוא לזכור שאנחנו מדברים על האמת שלך- טואטלית ככל שתהיה, אסור לתת לגורמים חיצוניים להשפיע על הדרך בה אנחנו מעוניינם לחיות גם אם בעיני אנשים מסויימים זה יראה טוטאלי מאד.
לא מזמן היה לי וויכוח עם אחי שקטן ממני בשנה וחצי ולומד חינוך דמוקרטי בדיוק על נושא האמת שלי. גם בעיניו המגדריות שלי נראתה קיצונית והוויכוח להט ולהט; בסופו של דבר למרות שנגררנו לעוד הרבה דברים וכמובן שלא הסכמצנו כמעט על דבר, בפועל בדרך לאחרוה משפחתית של שישי הוא הביע אך ורק הערכה לכך שנלחמתי על הדברים.
***

אנה דן:
תשמעי, באשר לניסוח אני יכול בהחלט לקבל את דבריך.
לעומת זאת, ביציאתך כנגד הכללות- פה תמצא אי-ההסכמה שלנו שלא נראה לי שגם תגיע אי-מתי לעמק-השווה.
העולם שלנו הוא אכן עולם מורכב ודואלי ואין בו אמת אחת גדולה שמובילה אותו; אבל עדיין יש בו כמה וכמה גבולות וצללים (בכוונה צללים) מאד ברורים והרבה אמיתות נכונות ואמיתיות.
כפי שאת מציינת ואני מאמין לך- אצלך דבר לא מבולגן, זה רק מראה שיש לך יותר דברים ברורים מאשר לא.


הממ...
אני חושבת שיש מקום לעשות הכללות במקרה זה וזה לא יהיה שובניסטי לעשות את זה.
אם אשה בוחרת להיות שפחה של מישהו אז כמובן שיש כללים עליהם אסור לה לעבור ויש חוקים אותם היא צריכה לקיים וללכת לפיהם וכן, זה כולל את עניין ה"איך אשה צריכה להתנהג"
פעם, חשבתי אחרת, חשבתי שלי אף אחד לא יגיד איך להתנהג, מה לעשות וכדומה
אבל
ממערכת היחסים האחרונה שלי למדתי שאני כן מאושרת יותר ככה, בתור שפחה מלאה אשר תפקידה לספק את האדון שלה על כל הרבדים- אשה/זונה/כלבה/שפחה/אם ועוד.
יחד עם זאת, אני חושבת שצריך להזהר מאוד לא לאבד את ה"עצמי" בכל העסק הזה, בכל מערכת יחסים אחד הדברקים הכי חשובים זה שכל אדם ישמור על האינדווידואליות שלו.
למשל:
עבורי, זה נכון שהאדון יקבע את החוקים של איך אני צריכה להתנהג, מה ללבוש וכדומה אבל אני לא אוותר על החברים שלי, אני לא אתרחק מהמשםחה שלי, אני לא אוותר אהבה לקומיקס שיש לי אם הוא ידרוש את זה.
אני לא אוותר על מה שמגדיר אותי.
וזה איזון שחייבים לשמור עליו אם רוצים שמערכת יחסים בדסמית טוטאלית תצליח.
אני יודעת שאישית הייתי רוצה ללמוד איך להפוך ליותר זונה וליותר אם ולשלב את זה בצורה בריאה במערכת היחסים שלי תוך שמירה על האינדוידואליות שלו ושלי.

בנוגע לחברה:
אדם (גם גבר וגם אשה) צריכים וחייבים לשמור על האמת שלהם!
זה חלק מהם, זה חלק ממה שבנה אותם וממה שממשיך לבנות אותם. ברגע שאשה או גבר מאבדים את זה אז הם מאבדים את עצמם, את הזהות שלהם.
אני יכולה להגיד שיש הרבה דברים שעמם לא הסכמתי עם האדון שלי (למשל: המקצוע אותו בחרתי ללמוד) אך ברגע שמישהו ידרוש ממני לשנות את זה בשבילו זה כבר יהיה הסימן בשבילי שהוא לוקח ממני את האמת שלי, את העקרונות שלי, את החלומות שלי ובמקום כזה אני לא אשאר.
החברה היא קשה וכל הדברים שמראים בתקשורת גורמים לאנשים להשים מסכות ולאבד את האמת שלהם, את העקרונות שלהם.
אני גאה להגיד שדווקא על זה אני כן נלחמת, אני יוצאת כנגד הדברים שאני לא מאמינה בהם ונשארת לתמוך בדברים שאני מאמינה ויותר מזה, אני מגיע ממקום שבו אני רוצה לשנות, אני רוצה להשפיע ואני חושבת שאני מצליחה icon_smile.gif

לסיכום,
אני מאמינה שאשה שמספיק רוצה את זה יכולה לספק את האדון שלה גם בתור אם וגם בתור זונה.
יחד עם זאת, אסור לה לוותר על האינדבידואליות שלה ולהפוך את חייה לתלויים בחיים שלו- אז היא מאבדת את עצמה ודבר כזה אסור שיקרה.
D ream​(נשלטת)
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 01:18
D ream​(נשלטת) • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 01:18
[quote="princeOFdream"]
D ream כתב/ה:
לדידי, לומר האגוצנטריות של הנשלטות הינה כלי נטו בידיו של השולט כדי "לחנך" את הנשלטת להיות שפחה מסורה יותר (משמע נותנת מעצמה יותר במקום אגוצנטרית כביכול); אבל הכלי הזה הוא כלי לא הוגן ולדעתי לא לגיטימי. קל לומר אגוצנטרי על מי שידוע שלא יגן על עצמו, אבל בפועל כולם באים לBDSM גם מהמקום האגטוצנטרי שלהם- זה מע' של יחסי-גומלין וכל צד (שהרי בשביל זה הצדדים מאד מוגדרים) רוצה משהו מהצד השני.

.אני לגמרי מסכימה איתך , למעשה להתנהל ככה זה בדיוק הגדרה של התעללות מנטלית. אם מישהו ובמיוחד אנשים שחשובים לי יגידו לי שאני אגוצנטרית זה יכול להרוס אותי תוך שניה. לא בהכרח אהרס באמת כן , אבל אם הקשר הוא קרוב מספיק שארגיש בטוח להפגע בו , זה מאוד יפגע בי במקום. אבל אני חופשי יכולה להגיד אגוצנטרית על עצמי , מותר לי icon_smile.gif . נו זה כיף להחמיר עם עצמך ...

ועכשיו ברצינות רבה יותר , אני דיברתי על אגוצנטריות הנשלטות לא ביחס לזו של השולטים , אלא כי פשוט הדיון היה על זה. אם הדיון היה על איך להיות גבר יותר טוב אז היו נאמרים דברים רלוונטיים אחרים. אגב זה די יכול להיות מעניין לפתוח שרשור מקביל כזה. וזה בלי להתייחס למילה "אילוף" או הפן הבדסמי של הדברים , אלא פשוט השאיפה דווקא כן סוציאלית משהו להיות יותר טובים ואם בתחום בדסמ בפורום מיילדום עסקינן אז בנטייה לתחום הזה. כי בשביל שתהיה את אותה "אישה טובה דייו" צריך פרטנר לידה.

אני חושבת שכולנו אגוצנטריים , אנשים טובים יותר פשוט יתנהלו בנעימים , טובים פחות ינצלו יותר. אבל כולנו השחקנים הראשיים והבלעדיים של הסרט של עצמנו. "יותר מאשר העגל רוצה לינוק , הפרה רוצה להניק". כל אחד מונע מהצרכים של עצמו , גם אם זה סיפוק הצרכים של האחר. רק אשרי האנשים שהתהליך הזה הוא בלתי אמצעי ולא צריך לעשות את כל כלכלת המזוכיסט בראש , זה עוד מכשול של אנשים שמודעים לעצמם.

ולגבי "אסור להכנע לחוקי החברה" , אני חושבת שכולנו עבדים של החברה , אלה יחסי גומלין שאחד מזין את השני. החברה בתוכנו ואי אפשר באמת לבודד תהליכים , אולי אפשר לחשוב שזה מה שאנחנו עושים אבל גם ללכת נגד החברה זה בעצם ללכת יחד איתה וביחס אליה. ואני כמובן מסכימה שבכל האשר אלינו , עלינו להתרכז במה שעושה לנו טוב. בכל האשר למחוייבות חברתית אני חושבת שצריך להגדיל יותר ראש , כי אין לנו כדור אחר.
קליבר​(שולט)
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 07:36

ראובן יקירי

קליבר​(שולט) • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 07:36
האם אתה חושב שהמגיבות מסוגלות לעמוד בדרישות האלה ?
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 08:34

Re: ראובן יקירי

Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t} • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 08:34
קליבר כתב/ה:
האם אתה חושב שהמגיבות מסוגלות לעמוד בדרישות האלה ?


ראשית, אני מתנצלת שאני עונה על כך בעוד ששאלה זו הופנתה לראובן אך משהו בער בי לענות על שאלה זו.

כן!

כפי שאמרתי קודם, אני מאמינה שכל אשה יכולה לעמוד בדרישות אלו ולשמור על הזהות הפנימית שלה אם היא תבחר לעשות כך.
אף אחד לא אמר שהדרך להגיע לשם תהיה קלה, אך מצד שני, מתי משהו קל? אני יודעת שאני דווקא אוהבת את האתגרים ולא את הדרכים הקלות אחרת אני משתעממת.
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 08:42
Purple phoenix​(נשלטת){Loki the t} • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 08:42
D ream כתב/ה:
ועכשיו ברצינות רבה יותר , אני דיברתי על אגוצנטריות הנשלטות לא ביחס לזו של השולטים , אלא כי פשוט הדיון היה על זה. אם הדיון היה על איך להיות גבר יותר טוב אז היו נאמרים דברים רלוונטיים אחרים. אגב זה די יכול להיות מעניין לפתוח שרשור מקביל כזה. וזה בלי להתייחס למילה "אילוף" או הפן הבדסמי של הדברים , אלא פשוט השאיפה דווקא כן סוציאלית משהו להיות יותר טובים ואם בתחום בדסמ בפורום מיילדום עסקינן אז בנטייה לתחום הזה. כי בשביל שתהיה את אותה "אישה טובה דייו" צריך פרטנר לידה.

אני חושבת שכולנו אגוצנטריים , אנשים טובים יותר פשוט יתנהלו בנעימים , טובים פחות ינצלו יותר. אבל כולנו השחקנים הראשיים והבלעדיים של הסרט של עצמנו. "יותר מאשר העגל רוצה לינוק , הפרה רוצה להניק". כל אחד מונע מהצרכים של עצמו , גם אם זה סיפוק הצרכים של האחר. רק אשרי האנשים שהתהליך הזה הוא בלתי אמצעי ולא צריך לעשות את כל כלכלת המזוכיסט בראש , זה עוד מכשול של אנשים שמודעים לעצמם.

ולגבי "אסור להכנע לחוקי החברה" , אני חושבת שכולנו עבדים של החברה , אלה יחסי גומלין שאחד מזין את השני. החברה בתוכנו ואי אפשר באמת לבודד תהליכים , אולי אפשר לחשוב שזה מה שאנחנו עושים אבל גם ללכת נגד החברה זה בעצם ללכת יחד איתה וביחס אליה. ואני כמובן מסכימה שבכל האשר אלינו , עלינו להתרכז במה שעושה לנו טוב. בכל האשר למחוייבות חברתית אני חושבת שצריך להגדיל יותר ראש , כי אין לנו כדור אחר.[/quote]


אני בהחלט מסכימה איתך שבשביל שאשה תהיה טובה מספיק ותוכל לספק את השלוב של אם/זונה באופן מלא היא צריכה פרטנר לידה, אך, אשה יכולה ללמוד לעשות זאת גם כשהפרטנר לא לידה.
אבל בלי אדון אין באמת יישום מלא של הדברים (הרי למי היא תכין קפה, עוגיות ומים קרים?- שפחה אמורה לשרת את האדון שלה בלבד ולא אנשים אחרים- זה כמובן לא מונע ממנה להיות נחמדה ולהציע כוס מים אך לא לשרת).
נכון, אני מרגישה שזה בהחלט צורך שלי לספק את האדון שלי ולדאוג לצרכים שלו.

אני לא חושבת ולא רואה את עצמי בתור "עבד של החברה", אני רואה את עצמי בתור אדם אינדוידואלי שבוחר מה כן לקחת ומה לא.
ישנם מצבים שאני הולכת כנגד מוסכמות החברה וישנם מצבים שבהם אני מאמצת את החברה משום שלא הכל רע, אך, הבחיה נמצאת ותמיד תהיה בידי.
אני לא מוכנה ללכת אחרי העדר רק כי זה אולי יותר נוח או יותר קל. לי יש את האמונות, העקרונות והערכים שאני יצרתי לעצמי ושלפיהם אני הולכת בין אם זה נגד ובין אם זה עם החברה.
נקבה​(נשלטת)
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 09:40

טוב

נקבה​(נשלטת) • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 09:40
אצלי, בתור נשלטת, מאד חשוב הפיתוח גם של הזונה וגם של האם. לכן, אילוף ל דמות אחת ישעמם ויתקע בשלב מסוים. השילוב, כמו שאמרת, יוצר את הקסם.

אני מניחה שיש לי את גרעין הטוב. ההוראות שפרסת אתה ו-Mobius נראו לי מובנות מאליהן.
רק חבל שלא ציינתם את הגבול. אולי לחלק מהמאלפים בשכונה תתאים רובוטית-שפחה שתאבד את האוינדיודואל שלה. וחבל.

מה לגבי הוראות לשולט? איך להוביל אילוף? חוץ מלתת לה חוברת הוראות לאיך צריכה להיות אישה טובה... (יכול להיות שפספסתי איזה קטע icon_rolleyes.gif )
דמות האב.. זה מושג המפתח פה. אני מניחה שלא אתן את האם והזונה למישהו שלא יכול להוציא מעצמו את הדמות הזו. עניין של תן וקח.
בלוסום​(אחרת)
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 09:48

Re: ראובן יקירי

בלוסום​(אחרת) • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 09:48
קליבר כתב/ה:
האם אתה חושב שהמגיבות מסוגלות לעמוד בדרישות האלה ?


למה אתה חושב שיש כל כך הרבה רשימות תחת הנושא "איך תבחרי לך דום טוב"? התשובה שלי היא, שזה טבוע בנשים, והן צריכות ללמוד לשלוט ב"רפלקס" הזה, כדי לא לתת אותו סתם לכל אחד.
Mobius​(שולט)
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 10:14

Re: טוב

Mobius​(שולט) • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 10:14
נקבה כתב/ה:
מה לגבי הוראות לשולט? איך להוביל אילוף? חוץ מלתת לה חוברת הוראות לאיך צריכה להיות אישה טובה...


זה בדיוק העניין כאן. המטרה יכולה להיות אותה מטרה בעיני שולטים רבים אבל הדרך תלוייה לחלוטין במשתתפים ובאופיים. נשים הן קצת יותר מדי מורכבות בכדי שאפשר יהיה לנסח הוראות אילוף אחידות לכולן, ולא כולן באות מאותו מקום ובכלל רוצות או מסוגלות לאילוף.
חומרי הגלם הם שונים ולכן גם תהליך היצירה הוא שונה.

אמנם יש גם לא מעט נקודות דמיון בין כל בני האדם כך שתיאורטית ניתן היה לנסח כללי אילוף אחידים שאינם תלויים באופי המשתתפים, אבל אז באמת היו נוצרות רובוטיות. ולא כיף לשלוט ברובוט, זה לא מעניין מספיק. כל היופי והריגוש, לדעתי, מצוי בדינמיקה הבין-אישית.
astaro
לפני 12 שנים • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 10:48
astaro • שבת, 13 ביוני 2009, בשעה 10:48
אני מסכים עם רוב מה שנכתב כאן. קשה לי עם הבחירה במילה זונה. לדעתי חלק מהבעיה ברמה החברתית נובאת משימוש במילים כאלו. זונה זה מקצוע של אישה שבוחרת לשכב עם גברים בשביל כסף. אישה שמוכנה להתנסות במיניות שלה היא לא זונה, רק אדם שרוצה לחוות ולהתנסות. אני לא רואה כל רע באישה שרוצה שיקשרו אותה, יצליפו בה או יזיינו אותה בתחת, אלו לא אקטים זנותיים אלה אקטים כיפיים.