לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים עובדים האם גם זמינים ?

מרצה כנוע​(נשלט)
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2009
מרצה כנוע​(נשלט) • 19 ביוני 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
"מבחינה סוציולוגית אפשר לטעון שמדובר בתחביב בורגני למדי. מעמד בינוני ולמעלה מזאת."
אנדרפוט, אתה הולך ומשתבח icon_smile.gif

חחח..נכון תמיד הגדרתי את עצמי כבורגני שמרן icon_smile.gif
הלשון הבוערת​(נשלט)
הלשון הבוערת​(נשלט) • 19 ביוני 2009
זו קצת פנטזיה, כמו שהאתר הזה. כמו שהסטיה שלנו, כולן קצת פנטזיה. אני רוצה מישהו שיהיה עשיר, יפה וכנוע; אני רוצה שהוא תמיד יהיה זמין, במיוחד בבוקר. אני רוצה שהוא יהיה הכל והוא יסכים להיות כלום. תסכים איתי שזאת פנטזיה יפה. ותסכים איתי שהחיים הם על פי רוב פשרה - כלומר, אתה אולי לא עשיר ולא זמין תמיד, אבל אני בטוח שתהיה פה מישהי שתשמח לקבל אותך בול כמו שאתה.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 19 ביוני 2009
Johnny Cave כתב/ה:
זו קצת פנטזיה, כמו שהאתר הזה. כמו שהסטיה שלנו, כולן קצת פנטזיה. אני רוצה מישהו שיהיה עשיר, יפה וכנוע; אני רוצה שהוא תמיד יהיה זמין, במיוחד בבוקר. אני רוצה שהוא יהיה הכל והוא יסכים להיות כלום. תסכים איתי שזאת פנטזיה יפה. ותסכים איתי שהחיים הם על פי רוב פשרה - כלומר, אתה אולי לא עשיר ולא זמין תמיד, אבל אני בטוח שתהיה פה מישהי שתשמח לקבל אותך בול כמו שאתה.

דווקא אהבתי את תשובתך, תזהר מדנה דום שלא תתקוף אותך על המסר הציני משהו בדבריך.
Morticia
Morticia • 19 ביוני 2009
אני בכלל לא מבינה על מה אתם מדברים

רודפות בצע לא חסרות גם בקרב הנשים הוניליות
וזו ממש לא האמת על כלל הנשים בעולם השליטה

חלקנו מחפשות עומקים ותכונות אנושיות
חלקנו מפרנסות עצמנו בכבוד ובעצמנו עובדות
חלקנו רק עם סאב (יעני בנזוג) משחקות

הבנאדם חשוב והמסירות לא נמדדת בכמות

ובכל מקרה, עבורי פשרה תהיה ללכת עם גבר רק כי הוא עשיר
טיגריס כחולה

מה זה השטויות האלו?

טיגריס כחולה • 19 ביוני 2009
מה זה 'לא נוח כי העבד עובד'?
ומה איתה? מה היא עושה? יושבת ומחכה לו 24/7? לה,אין חיים מלבד להמתין לו?

אנשים עובדים, וזה ככה. ואני אישית לא הייתי רוצה בטלן שכל היום מקרקר סביבי פשוט כי אין לו חיים.
Dunbar{Supreme93}
לפני 14 שנים • 22 ביוני 2009
Dunbar{Supreme93} • 22 ביוני 2009
התלבטתי אם להגיב, הרי התגובה שלי תגרור עוד כמה תגובות - טוב נו, השתכנעתי.
האם באמת יש לי חשק לשידור חוזר של "חוק נגד"? (אנימה - אם את קוראת, אני אשמח דווקא אם את תיכנסי להגיב לתגובה שלי, אני מתגעגע...)

אבל בכל זאת שני טעמים להגיב:
1) DanaDomme
2) דנהדום

היא פשוט צודקת (וגם כיף להתחנף אליה, במיוחד שהיא זרה/מוכרת מושא סגידה עוד מאז שנגרילה=חוויות).
אה, חוץ מזה התייעצתי באלקובים ויצא 1.

מדובר בצורה ברורה מאוד בעוד פוסט "חוק נגד" שולטות. הפעם מדובר לא בשולטות שמנות/בתשלום/השלם את החסר. אלא בטוויסט המיוחד שולטות שדורשות עבד שאין לו עיסוקים אחרים.

הוכחות:
1) מתחילים כרגיל ב "סוגיה שמסקרנת אותי" הפרווה
2) ומפה מתקדמים ל - "ואני חושב שמרביתנו עובדים קשה לפרנסתנו וכמות שעות לא מבוטלות במשך היום" (מישהו אמר פולניות?)
3) ול - "מבחינת זמן פנוי הנשלט המובטל זה הדבר האידיאלי אבל אם הוא לא יושב בבית על ירושה נכבדת או זכייה בלוטו או אולי דוגמן מסלול, סביר להניח שאף אחת לא תסתכל עליו. " (נשים שולטות, אני שוטח את תחינתי בפניכן, תסתכלו על הפועל השחור המסכן, איפה הסולידריות שלכן? איפה א.ד. גורדון? רחמים על האדם העובד, אם הוא מקבל paper cut האם לא תמצצו את דמו? אם הוא צריך להציג מצגת שנתית האם לא תוסיפו גרפים?)
4) "האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?" - ואני אדגיש לכל מי שצלח עד לכאן את הפוסט המשועשע מעצמו שלי - לא קצת רחוקה מהמציאות.

רבותי, אני מתחנן בפניכם, הפולניות מאוד חיננית, מי כמוני יודע, אבל בבקשה, בבקשה תקראו פעמיים מה שאתם כותבים ותשתדלו לא לתקוף ציבור מלכות מסוג מסויים. אם צריך ניתן גם להוציא חוק נגד בנושא הזה.

על החתום - הרוזן הפולני, צ'ארנוחה.

אנימה - בבקשה תכנסי שוב, הפוסט מיועד גם (אם לא במיוחד) בשבילך, לא צחקתי שאני מתגעגע. אני מוכן ללעוג לכל הסטיות שבעולם אם צריך (במיוחד למיילדום).
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 22 ביוני 2009
צ'ארנוחה כתב/ה:
התלבטתי אם להגיב, הרי התגובה שלי תגרור עוד כמה תגובות - טוב נו, השתכנעתי.
האם באמת יש לי חשק לשידור חוזר של "חוק נגד"? (אנימה - אם את קוראת, אני אשמח דווקא אם את תיכנסי להגיב לתגובה שלי, אני מתגעגע...)

אבל בכל זאת שני טעמים להגיב:
1) DanaDomme
2) דנהדום

היא פשוט צודקת (וגם כיף להתחנף אליה, במיוחד שהיא זרה/מוכרת מושא סגידה עוד מאז שנגרילה=חוויות).
אה, חוץ מזה התייעצתי באלקובים ויצא 1.

מדובר בצורה ברורה מאוד בעוד פוסט "חוק נגד" שולטות. הפעם מדובר לא בשולטות שמנות/בתשלום/השלם את החסר. אלא בטוויסט המיוחד שולטות שדורשות עבד שאין לו עיסוקים אחרים.

הוכחות:
1) מתחילים כרגיל ב "סוגיה שמסקרנת אותי" הפרווה
2) ומפה מתקדמים ל - "ואני חושב שמרביתנו עובדים קשה לפרנסתנו וכמות שעות לא מבוטלות במשך היום" (מישהו אמר פולניות?)
3) ול - "מבחינת זמן פנוי הנשלט המובטל זה הדבר האידיאלי אבל אם הוא לא יושב בבית על ירושה נכבדת או זכייה בלוטו או אולי דוגמן מסלול, סביר להניח שאף אחת לא תסתכל עליו. " (נשים שולטות, אני שוטח את תחינתי בפניכן, תסתכלו על הפועל השחור המסכן, איפה הסולידריות שלכן? איפה א.ד. גורדון? רחמים על האדם העובד, אם הוא מקבל paper cut האם לא תמצצו את דמו? אם הוא צריך להציג מצגת שנתית האם לא תוסיפו גרפים?)
4) "האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?" - ואני אדגיש לכל מי שצלח עד לכאן את הפוסט המשועשע מעצמו שלי - לא קצת רחוקה מהמציאות.

רבותי, אני מתחנן בפניכם, הפולניות מאוד חיננית, מי כמוני יודע, אבל בבקשה, בבקשה תקראו פעמיים מה שאתם כותבים ותשתדלו לא לתקוף ציבור מלכות מסוג מסויים. אם צריך ניתן גם להוציא חוק נגד בנושא הזה.

על החתום - הרוזן הפולני, צ'ארנוחה.

אנימה - בבקשה תכנסי שוב, הפוסט מיועד גם (אם לא במיוחד) בשבילך, לא צחקתי שאני מתגעגע. אני מוכן ללעוג לכל הסטיות שבעולם אם צריך (במיוחד למיילדום).

אתה איש מסכן שדורש טיפול נפשי עמוק ויסודי דחוף...
חושב שבאמצעות "חוכמתך" ודרכך כביכול להיות "ידיד המלכות" תצליח להשיג יותר צומי מהמלכות, אולי כן, אבל דרכך היא פאטתית והיא באה לידי ביטוי לא רק כאן אלא גם בפוסטים אחרים וכנראה שהגיע הזמן שהאמת תאמר לך בפנים חתיכת צבוע, טיפוס דוחה, חזור לחור ממנו באת, יעני טיפוס ליברלי ולקקן פמניסטי...
נולי
נולי • 22 ביוני 2009
שאלוהים תרחם!
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 22 ביוני 2009
slave d כתב/ה:
סוגייה שמסקרנת אותי.

נתקלתי לא אחת בדרישות מצד שולטות למיניהן לגבי זה שהן מעוניינות שנשלטיהם יהיו זמינים להן מספר שעות לא מבוטלות במשך היום וגם השבוע למטרות כאלו ואחרות כל אחת וצרכיה.
לעיתים זה יכול להיות גם בבקרים, שלרוב עובדים בבקרים.
כמובן שהן גם מציינות שהוא אמור להיות אדם עובד וחלקן אף מציינות שיהיה מבוסס או אמיד וכו', הרי לא יחיה על חשבונן.
נשלטים אשר עובדים ואני חושב שמרביתנו עובדים קשה לפרנסתנו וכמות שעות לא מבוטלות במשך היום, השבוע, החודש כך שזמננו הפנוי לא רב שזה כולל לדעתי גם את האמידים יותר והאמידים פחות, לרוב האמידים הם בעלי תפקידים נכבדים עם אחריות גדולה אשר עבודתם דורשת מהם השקעת זמן מרובה.
מסקרן אותי לדעת אם כך, איך קשרים שכאלו יכולים להסתדר ולבוא לידי ביטוי בפועל , הרי זה לא יספק אותן מלכות שגם דורשות נשלט עובד ועוד מבוסס וכמובן גם עם הרבה זמן פנוי עבורן.
מבחינת זמן פנוי הנשלט המובטל זה הדבר האידיאלי אבל אם הוא לא יושב בבית על ירושה נכבדת או זכייה בלוטו או אולי דוגמן מסלול, סביר להניח שאף אחת לא תסתכל עליו.
האם בעצם הדרישה של אותן שולטות שגם נשלטיהן יעבדו, יתבססו כלכלית וגם בעלי זמן רב פנוי וזמינות אליהן לא קצת רחוקה מהמציאות?

ומשתמע מהדברים שהשולטות אינן עובדות כלל, וזמנן בידיהן להתפנק ולהתענג בכל עת ובכל שעה? icon_rolleyes.gif
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 22 ביוני 2009
slave d - יודע מה, עכשיו קראתי שוב את הפוסט שלך והבנתי מאיפה הוא הגיע. מצטער על התגובה שלי שאכן לכן הייתה באמת שלא במקום. פשוט הייתי במצב רוח ליצני באותו הרגע וזה מה שיצא. מקווה שזה מספק אותך.