ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האישה כאישה מעל הגבר

אנדרפוט
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2009
אנדרפוט • 17 ביוני 2009
קשקוש, לא פוגע ולא נעליים. בסך הכל מורטישה הציעה שיש לנשים דבר מה מיוחד, במישור הביולוגי, שהופך אותן למיוחדות במובן האוניברסלי ונותנות להן איזה פלוס מסוים על פני גברים.
אז חשוב היה להזכיר שהיכולת המולדת הזאת, שהיא אכן מופלאה (אך גם תרנגולת מטילה ביצה זה די מופלא בעיני), איננה נשית באופן בלעדי משום שהאישה נושאת את זרעו של הזכר.

ולגבי ההצעה של טיש, לא הבנתי ממה בדיוק הם הולכים לייצר את תאי הזרע האלו. נשמע די מטורף לא?
Morticia
לפני 14 שנים • 17 ביוני 2009
Morticia • 17 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:
קשקוש, לא פוגע ולא נעליים. בסך הכל מורטישה הציעה שיש לנשים דבר מה מיוחד, במישור הביולוגי, שהופך אותן למיוחדות במובן האוניברסלי ונותנות להן איזה פלוס מסוים על פני גברים.
אז חשוב היה להזכיר שהיכולת המולדת הזאת, שהיא אכן מופלאה (אך גם תרנגולת מטילה ביצה זה די מופלא בעיני), איננה נשית באופן בלעדי משום שהאישה נושאת את זרעו של הזכר.

ולגבי ההצעה של טיש, לא הבנתי ממה בדיוק הם הולכים לייצר את תאי הזרע האלו. נשמע די מטורף לא?

הקשקוש הוא אתה שהרי בולט מכל תגובה שלך שאתה מרגיש נחות אל מול נשים
זה כנראה מעורר בך את הצורך לרדות בהן

אני מציעה שתקרא מחדש את דבריי
ואם אתה מתקשה להבין אז תשאל

רחם זו עוצמה מסויימת המקנה תכונות מסויימות

שאר הפרשנויות הן לגמרי שלך

ומה שאמרת
זה חרא של אמירה
אתי או בלעדיי

ואגב, בי זה בכלל לא פוגע ואני בטוחה שנשים רבות לא נפגעות מן הדבר

רק נגעלות ואולי גם מתעצבות לגלות כאלה תגליות גבריות מהוללות...
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 18 ביוני 2009
הדורבנים​(נשלט) • 18 ביוני 2009
לי אישית הרחם וההריון לא גורם לתחושות שנשים עליונות על גברים. למרות שלהיות בכנס של ארבע מאות הריוניות בליס לפני כמה שנים היתה כזאת חוויה - איזה אנרגיה של הריון! נגנבתי.

אני חי בתחושה מאוד חזקה ואמיתית שנשיות היא דבר נעלה. לא כל הנשים, ולא כל הגברים וכו', אבל נשיות נעלה על גבריות.

מה בדבר תכונות נשיות - מדברים קטנים כמו יכולת אירגון ומולטיטסקינג, וקינון; דרך חמלה, אימהות, (אמא היא גם זאת שאומרת מה מותר ומה אסור..). או מודעות חברתית מפותחת (לעומת האוטיזם הקיומי בו אני חי icon_razz.gif ), ורגישות למצוקות הזולת; ועד חוכמה, הומור טירוף והבנה אחרת לחלוטין של המציאות. שאקטי מדהימה אותי כל פעם מחדש בזה.

אז אתן לא רק נותנות חיים. אתן אלו שמעניקות להם משמעות. בכל מאורע בהם תהיו.

בקיצור, אתן יודעות לרקוד.
אנדרפוט
אנדרפוט • 18 ביוני 2009
עדיף להרגיש נחות ליד נשים מאשר להיות בורדר ליין פרסונליטי לא?
Morticia
Morticia • 18 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:
עדיף להרגיש נחות ליד נשים מאשר להיות בורדר ליין פרסונליטי לא?

הכל תלוי באופן ההתמודדות שלך עם הדברים הר דוקטור...

ולענייננו,
אני באמת מנסה להבין איפה לעזעזל קראתם בדבריי שרחם הוא אבר המקנה לאישה עליונות על הגבר
אני גם לא התייחסתי לרחם דווקא בזמן הריון
אלא למשמעות החיים באופן כללי "בצלו"
כולם מתבקשים לקרוא מחדש ולתרגל את הבנת הנקרא!

אמרתי שאני בספק לגבי עליונות האחד על האחר בכלל
לצד עצה לגבי התנהגות באם מי מאתנו חש עליון על האחר
(אנדר מדגים את הרפש היוצא מזה החש נחות)
וציינתי שהאישה בורכה באיזו עוצמה טבעית
חלק מזה בא עם הרחם - כן!

את הפרשנויות, רגשי הנחיתות ושאר התחלואים תשאירו בבית
תודה ויום נפלא
Morticia
Morticia • 18 ביוני 2009
fog כתב/ה:
לי אישית הרחם וההריון לא גורם לתחושות שנשים עליונות על גברים. למרות שלהיות בכנס של ארבע מאות הריוניות בליס לפני כמה שנים היתה כזאת חוויה - איזה אנרגיה של הריון! נגנבתי.

אני חי בתחושה מאוד חזקה ואמיתית שנשיות היא דבר נעלה. לא כל הנשים, ולא כל הגברים וכו', אבל נשיות נעלה על גבריות.

מה בדבר תכונות נשיות - מדברים קטנים כמו יכולת אירגון ומולטיטסקינג, וקינון; דרך חמלה, אימהות, (אמא היא גם זאת שאומרת מה מותר ומה אסור..). או מודעות חברתית מפותחת (לעומת האוטיזם הקיומי בו אני חי icon_razz.gif ), ורגישות למצוקות הזולת; ועד חוכמה, הומור טירוף והבנה אחרת לחלוטין של המציאות. שאקטי מדהימה אותי כל פעם מחדש בזה.

אז אתן לא רק נותנות חיים. אתן אלו שמעניקות להם משמעות. בכל מאורע בהם תהיו.

בקיצור, אתן יודעות לרקוד.

כיף לקרוא את מרבית מילותיך ידידי היקר
ותודה על הפרגון הכללי - כמה גדול מצדך
(אני לא צינית!)

אבל למה לפסול את האפשרות שהיותנו בעלות רחם מקנה לנו את העוצמות הנ"ל
או לפחות טמון פוטנציאלית מן הטבע?

מה זה במילה רחם שמכניס ככה גברים לסטרסים?

אוהבות אתכם
נשיקות וחיבוקים
icon_chickkiss.gif
לא יכולות בלעדיכם יפים שלי...
הלשון הבוערת​(נשלט)
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2009
הלשון הבוערת​(נשלט) • 19 ביוני 2009
כחולית כתב/ה:
למה לא, למשל, להשפיל את הגבר על הגבריות שבו? לדוגמה על הזין שלו, על הגוף על התיפקוד הלוקה או חוסר התיפקוד שלו בדברים אחרים וכו'...
או, לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות? כמו כן, לא חסרים בגדי פטיש לגברים שיכולים להיות סקסיים להחריד. בכלל, לדעתי גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה (שהיא סמל גברי), הרבה יותר סקסי מגבר שלובש משהו שאני לבשתי מקודם. במקרה הבודד שניישתי גבר, בעיקר צחקתי על כמה שזה מגוחך ולא תואם לגוף ולמראה הכן גברי שלו, אבל לא מתוך השפלה נשית- באותה מידה הייתי צוחקת אם הוא היה מתלבש כליצן או הולך עם תחתונים על הראש. זה בטח לא נראה לי משהו שמגרה, אבל כל אחד וכוס השתן שלו...
אם אתה שואל אותי, הכי טוב כשהגבר ערום, ככה אפשר לבחון אותו כראוי icon_wink.gif

מצוין.
bigboy20​(שולט)
לפני 14 שנים • 20 ביוני 2009
bigboy20​(שולט) • 20 ביוני 2009
Johnny Cave כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
למה לא, למשל, להשפיל את הגבר על הגבריות שבו? לדוגמה על הזין שלו, על הגוף על התיפקוד הלוקה או חוסר התיפקוד שלו בדברים אחרים וכו'...
או, לדוגמה, להלביש אותו בחוטיני סקסי? או חגורת צניעות? כמו כן, לא חסרים בגדי פטיש לגברים שיכולים להיות סקסיים להחריד. בכלל, לדעתי גבר בחליפה ועניבה שהולך על ארבע וגוררים אותו בעניבה (שהיא סמל גברי), הרבה יותר סקסי מגבר שלובש משהו שאני לבשתי מקודם. במקרה הבודד שניישתי גבר, בעיקר צחקתי על כמה שזה מגוחך ולא תואם לגוף ולמראה הכן גברי שלו, אבל לא מתוך השפלה נשית- באותה מידה הייתי צוחקת אם הוא היה מתלבש כליצן או הולך עם תחתונים על הראש. זה בטח לא נראה לי משהו שמגרה, אבל כל אחד וכוס השתן שלו...

.

להשפיל אותו במוצרי נשים ?
מדברייך עולה כאילו בגדי נשים הן מוצר משפיל.
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 20 ביוני 2009
bigboy20 כתב/ה:
Johnny Cave כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

.

אם כך, אז קרא שוב, ילד גדול שכמוך.
אני חושדת שלא הבנת.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 ביוני 2009
ליידי תמרה כתב/ה:
bigboy20 כתב/ה:
Johnny Cave כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

.

אם כך, אז קרא שוב, ילד גדול שכמוך.
אני חושדת שלא הבנת.

גם אני לא בדיוק הבנתי מאיפה הסקת שדיברתי על בגדי נשים!?!? icon_eek.gif