בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשמע מעניין - אשה אנסה עשרה גברים

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 23 ביוני 2009
נילי ונילי • 23 ביוני 2009
Morticia כתב/ה:

אם אתה כבר ממש רוצה, אז תעלה את זה לדיון פמיניסטי ושאל את עצמך למה רוב הגברים לא מעיזים להתלונן על מעשי סדום ואונס שנעשים בם בעוד נשים כן עוברות את החוויה המשפילה והפולשנית בגופן כדי לתפוס את האנס
icon_evil.gif

מורטישה, כהרגלה, מצביעה על נקודה חשובה מאוד.
מבלי לגמד חלילה את משמעות התיוג החברתי, ההשפלה והבושה שחוות ניצולות תקיפה מינית, חשוב לזכור שהמשמעות היא חמורה פי שבעה אצל גברים ניצולי תקיפה מינית. גבר שנאנס מרגיש כאילו הוא אמור לשמוח על זה (כי איזה גבר לא ירצה סקס..? אפילו אם זה סקס בכפייה) או שהוא אמור להסתיר את זה עדי עד, כי אף אחד לא יאמין לו (כי איזו אישה יכולה להכאיב לגבר?) .

הסיפור הזה, של האונס ברוסיה, הוא איום ונורא והניצולים שם התעוררו בבוקר למחרת בבתי חולים עם חבלות איומות באיברי המין שלהם ולאחר תקיפה גופנית שאי אפשר להמעיט בחומרתה. ובכל זאת, הגולש הממוצע מזלזל בהם ובטראומה שעברו.

תגובות כמו- "לא הצלחת להגן על עצמך מול אישה חלושה- אתה לא גבר" או "לא הצלחת לגרום לעצמך לרצות את הסקס שהיא כפתה עליך- אתה לא גבר", מתווספות להשפלה שמתלווה ממילא לאקט האונס וגורמת לכך שמעטים הם הגברים שמעזים להתלונן על תקיפה מינית.
זה חמור.
וזה אחד מהסימפטומים של חיים בחברה פטריארכית שמתייחסת לנשים כאביזר פאסיבי וחלוש בזירה המינית. גם גברים יכולים להיות קורבנות של תקיפה. אלימות מינית היא מחלה חברתית שמטרתה היא בעיקר נשים, אבל לא פוסחת גם עליכם. פמיניזם, גברים יקרים, הוא גם אינטרס שלכם עצמכם.

עבדבנפש​(נשלט)
עבדבנפש​(נשלט) • 23 ביוני 2009
ציטוט:
לא נראה לי שמעניין אותה אם זה עושה לך את זה או לא למען האמת
וההתעקשות שלך להציג את זה כעדות לשליטה נשית נשמעת לי כמו נושא טוב לדון בו עם הפסיכיאטר שלך, לא כאן...
אולי אתה צריך כדורים...

אונס בכפייה זה אקט פושע ומגונה - אין לו שום קשר לשליטה!

אני שמח לשמוע תגובות ששליטה נשית לא כוללת אונס בכפיה אם כי ראיתי ושמעתי אנשים שיצאו פצועים אחרי משחקי שליטה ואולי זה ג"כ היה בהסכמה.

חששתי שהרבה שולטות יזדהו עם הכתבה אבל אני שמח שלא.

בכל אופן אני מסופק אם כולן פה חושבות כמוך כי קראתי על מלכות שמדברות על שליטה בלי גבולות ומכל המשתמע מכך
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 23 ביוני 2009
עבדבנפש כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
יש הבדל גדול בין מלכה / שולטת לאישה חולת נפש. לא נראה לי שהיא בעניין של שפוי בטוח ובטח לא בהסכמה .
אבל עם זה עושה לך את זה אז גם פה לא חסרות פסיכיות ואני בטוחה שתצליח למצוא כמה .

זה באמת לא עושה לי את זה
אבל זה היה מעניין בתור חדשות על שליטה נשית על עוד גבול שנפרץ
וזה דבר שלא שומעים בכל יום

אם זה לא עושה לך את זה, מדוע קראת לקטע הזה "מעניין" וציטטת את כולו?
במה הוא בדיוק רלוונטי לפורום הזה, אם לא לנסות לעורר את צמך מינית מתגובה
של נשים שחשבת שהם אולי יתמכו במעשיה של אותה אישה?
טראגי שדברים כאלה מושכים אותך מעצם העיסוק בהם, גם שאתה טוען שהם מתנגד לה.

אני שמח שנשים כאן לא מזדהות על מעשים מטורפים כאלה של אונס והטלת מום,
בלי קשר למינו של הנפגע, או הפוגע.

מדובר באישה חולת נפש.
אגב, מעניין שהמילה "נפש" מופיעה גם בכינוי שלך.
בדוק עצמך היטב.
כריסטיאן הרביעי​(נשלט)
ציטוט: אני שמח לשמוע תגובות ששליטה נשית לא כוללת אונס בכפיה אם כי ראיתי ושמעתי אנשים שיצאו פצועים אחרי משחקי שליטה ואולי זה ג"כ היה בהסכמה.

תוכל למצוא ברחבי האתר סיפורים ותמונות בהם השולטת פוצעת/מסמנת את הנשלט.
בכל המקרים ברור שיש כאן עניין שבהסכמה.
אף אחד מהנשלטים לא סומם. אף אחת מהפגיעות לא הייתה ברמה כזאת שדרשה אשפוז בבית חולים.

המקרה הזה הוא בכלל לא ב"גבולות המשחק".
פנטזיה שכזאת או מעשה שכזה בהחלט דורשים עזרה מקצועית.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 23 ביוני 2009
ציטוט: פנטזיה שכזאת... בהחלט דורש[ת] עזרה מקצועית.

אני היחידה שרואה בהצהרה כזאת, במיוחד באתר של סוטים, משהו בעייתי?
בואו לא נתחיל לשחק במשטרת המחשבות.
SUB D​(נשלט)
SUB D​(נשלט) • 23 ביוני 2009
מורטישה דבריי נאמרו בבדיחות הדעת, דווקא את זו שלא הבחנת בזה? icon_eek.gif

אבל אפרופו מה תגידי על פנטזיות הסטארלגים, שמעת על זה אני מניח, חלקם בצורה זו או אחרת קרו במציאות, מעניין לשמוע דעתך.
האמפרי
האמפרי • 23 ביוני 2009
אכטונג, רבותי, אכטונג !!

(וזאת הפעם האחרונה שאני מביא איתי סריגה לאתר בדס"ם. כמה אדיוט אני יכול להיות).
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 24 ביוני 2009
אנדרפוט • 24 ביוני 2009
לא הייתי מתנגד לעלעל באיזו חוברת קומיקס כזאת לפני השינה. חולני סקסי ופרופוקטיבי, כל מה שבן אדם יכול לבקש מהמגזין המאויר שלו.
עלוב החיים

די להצטדקות ולטפשות

עלוב החיים • 24 ביוני 2009
השליטה, לפני שהפכה למשחק באתרים כאלו ואחרים, היתה משהו אמיתי, מציאותי, לא חוקי ולא מוסרי. מספיק לעיין 2 דקות בספריו של דה-סאד.
אפשר לרדת על זה כמה שרוצים, זה עדיין שליטה. ואין צורך לערב פסיכיאטר - פנטזיה היא פנטזיה היא פנטזיה.
מצחיק אותי שגם במקום שהוא בבירור "סוטה" מהנורמה, אנשים מוצאים לנכון להגיד לאנשים אחרים שהם סוטים וצריכים פסיכיאטר.
Morticia
Morticia • 24 ביוני 2009
נילי ונילי כתב/ה:
Morticia כתב/ה:

אם אתה כבר ממש רוצה, אז תעלה את זה לדיון פמיניסטי ושאל את עצמך למה רוב הגברים לא מעיזים להתלונן על מעשי סדום ואונס שנעשים בם בעוד נשים כן עוברות את החוויה המשפילה והפולשנית בגופן כדי לתפוס את האנס
icon_evil.gif

מורטישה, כהרגלה, מצביעה על נקודה חשובה מאוד.
מבלי לגמד חלילה את משמעות התיוג החברתי, ההשפלה והבושה שחוות ניצולות תקיפה מינית, חשוב לזכור שהמשמעות היא חמורה פי שבעה אצל גברים ניצולי תקיפה מינית. גבר שנאנס מרגיש כאילו הוא אמור לשמוח על זה (כי איזה גבר לא ירצה סקס..? אפילו אם זה סקס בכפייה) או שהוא אמור להסתיר את זה עדי עד, כי אף אחד לא יאמין לו (כי איזו אישה יכולה להכאיב לגבר?) .

הסיפור הזה, של האונס ברוסיה, הוא איום ונורא והניצולים שם התעוררו בבוקר למחרת בבתי חולים עם חבלות איומות באיברי המין שלהם ולאחר תקיפה גופנית שאי אפשר להמעיט בחומרתה. ובכל זאת, הגולש הממוצע מזלזל בהם ובטראומה שעברו.

תגובות כמו- "לא הצלחת להגן על עצמך מול אישה חלושה- אתה לא גבר" או "לא הצלחת לגרום לעצמך לרצות את הסקס שהיא כפתה עליך- אתה לא גבר", מתווספות להשפלה שמתלווה ממילא לאקט האונס וגורמת לכך שמעטים הם הגברים שמעזים להתלונן על תקיפה מינית.
זה חמור.
וזה אחד מהסימפטומים של חיים בחברה פטריארכית שמתייחסת לנשים כאביזר פאסיבי וחלוש בזירה המינית. גם גברים יכולים להיות קורבנות של תקיפה. אלימות מינית היא מחלה חברתית שמטרתה היא בעיקר נשים, אבל לא פוסחת גם עליכם. פמיניזם, גברים יקרים, הוא גם אינטרס שלכם עצמכם.

יפה אמרת נילי ונילי יקירתי ותודה
icon_smile.gif

ובאשר לשאר התגובות,
המחשבה שרק בגלל שלעוברים ושבים הלום יש סטיות מיניות כביכול, אנו מקבלים איזה כרטיס עובר כל הפרעת נפש היא מטופשת ומגונה מיסודה

בוודאי שגם בין חברי הקהילה יש אנשים מעורערים בנפשם ומבחינתי הם אינם מייצגים פעילות בדס"מית בריאה המייצגת את זו שלי ושל רבים טובים אחרים

המרקיז דה סאד היה בעיקר אנס סדיסט שנהנה רק כאשר האישה היתה סובלת ועשה זממו רק באלו שממש לא רצו בכך
הוא גם בילה את מרבית חייו בכלא
ולא, זה לא נתון להשוואה עם מקרה אוסקר ווילד שישב בכלא רק בשל היותו הומוסקסואל

בדיוק כמו שאנחנו לא שומעים הומוסקסואלים מתגאים באסירים המזיינים אסירים אחרים בתחת
רק כי זו הפנטזיה שלהם...

חלק מהפנטזיה שלי היא שהדברים נעשים באהבה ובהסכמה

סיפורים על חולי נפש העושים זממם באנשים שהם לא יותר מקורבן סובל בעל כורחו ממש לא עושים לי את זה וקהילה בדס"מית אינה מהווה שום כסת"ח להפרעות נפשיות אפשריות בקרב כלל בני האדם