בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זה עושה משהו לא הפיך?

נולי
לפני 14 שנים • 24 ביוני 2009
נולי • 24 ביוני 2009
כל העסק הזה של בדס"מ דורש משנה זהירות.
אנאלי זה הקל שבהם.

ואם תרשה לה לקשור אותך באזיקים וחבלים והיא תחטוף ת'ג'ננה ותצליף בך עד זוב דם?

ואם היא תשתמש בנרות סינטטים אדומים ותעשה כוויות?

ואם היא בקטע של מחטים ודם?

ונתנה בו סימנים....

השריר הטבעתי של חור התחת, כמו כל שריר, עלול להקרע, אבל אפשר לתקן ובעבודה ותרגול (כמו של כל שריר אחר) יחזור לתפקד באופן סביר. ואני לא רופאה. זה רק מידע כללי.
ריפרף
ריפרף • 24 ביוני 2009
סתם מתוך ידע כללי לגמרי, יש מישחה פרוטקו-גבינול שמאוד ממולצת אם כי לא ידעתי שזה עוזר גם לזיונים בתחת.

מה שכן מאוד מומלץ לשמור על התחת שלך ולחקור אותו לעומק אבל בהדרגה.

לשאלתך זיון בתחת מלווה בתחושת רפיון מוזרה בשריר וביציאות כמו נוזליות בטווח הקצר,
גם בד"כ נאדים כאלו כמו של ... לא יודע מה- כדור פורח...
שמעתי שגם בטווח הרחוק יש השפעות מרפות על השריר אבל זה עוד יקח לך זמן.

ידע כללי, ידע כללי...

שמע תמיד אפשר לעבוד על השריר הזה הוא דווקא חשוב.
אני בטוח שהוא יכול להתחזק כמו כל שריר אחר בגוף icon_smile.gif

זתשמור עלה תחתשך אה?

icon_arrow.gif
הלשון הבוערת​(נשלט)
הלשון הבוערת​(נשלט) • 24 ביוני 2009
יא-השם-ירחמו יקר,

בפי הטבעת שלך יש שני שרירים טבעתיים שהם מהגמישים ומהעמידים להתעללות שיש לך בגוף. כל עוד אתה והפרטנרים שלך תקפידו על מתינות ועדינות, אין סיבה שיקרה לך משהו רע. כמה כללים ששווה להקפיד עליהם:
1. הרבה חומר סיכה, שיקל על מה שלא יהיה להחליק פנימה וגם ימנע שפשופים וקריעות בעור. כמה שיותר חומר סיכה. אם אתה חושב ששמתם מספיק - אתה טועה, צריך עוד.
2. הדרגתיות - אתה לא יכול להכניס את הבאט-פלאג הכי גדול בחנות כרגע. אתה צריך לעבור מדברים קטנים (כמו אצבע) לדברים פחות קטנים (כמו כמה אצבעות, פלאג קטן) לגברים יותר גדולים. סליחה, אני מתכוון לדברים יותר גדולים.
3. איטיות - אם אתה צריך להכניס לתחת שלך משהו בגודל שהוא עוד לא רגיל אליו, לא דוחפים הכל במכה. דוחפים קצת, מותחים טיפה את השריר, מחממים אותו, אולי נסוגים קצת, אחר כך נכנסים קצת יותר, שוב נסוגים - בעדינות, קחו את הזמן.
4. ובמקרה שלך כנשלט, הכי חשוב - שיקול דעת בבחירת פרטנרית. אם היא נראית לך כאילו היא לא יודעת מה היא עושה, זה כנראה נכון.
נולי
נולי • 24 ביוני 2009
Johnny Cave כתב/ה:
4. ובמקרה שלך כנשלט, הכי חשוב - שיקול דעת בבחירת פרטנרית. אם היא נראית לך כאילו היא לא יודעת מה היא עושה, זה כנראה נכון.

ואוסיף ואחזק: אין כזה דבר זהיר מדי.
הלשון הבוערת​(נשלט)
הלשון הבוערת​(נשלט) • 24 ביוני 2009
נולי כתב/ה:
Johnny Cave כתב/ה:

ואוסיף ואחזק: אין כזה דבר זהיר מדי.

וכדי לסכם: לעולם לא תהיה רטוב וזהיר מדי!
לקקני 1
לפני 14 שנים • 5 ביולי 2009

בקיצור הפחדתם אותי

לקקני 1 • 5 ביולי 2009
אפשר לומר לאחר התגובות שקראתי כאן שממש לא מתחשק לי שיפתחו לי את התחת,אני מבין שזה בהחלט יכל לגרום נזק ,כך שצריך לחשוב על זה פעמים