בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מלכה חרדית?

לקקני 1
לפני 15 שנים • 5 ביולי 2009

לנולי

לקקני 1 • 5 ביולי 2009
את שואלת אם זה כשר?
זה כשר בהשגחת הבג"ץ
והאמת תביני שגם לחרדים יש יצרים, אז זה המצב,
מקוה להבנה
לקקני 1

לא לזלזל

לקקני 1 • 5 ביולי 2009
לנמש, נא לא לזלזל בקדושת השבת.
Morticia
Morticia • 5 ביולי 2009
רציתי לומר שבטח שכמו שלחרדים יש יצרים אז גם לחרדות בטח יש קצת יותר מצרות

אבל אז הבאת את הדאבל סטנדרט עם השבת

כאילו היא קדושה יותר מעשרת הדיברות

כל כך התבאסתי

אז אני לא אומר כלום...
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 6 ביולי 2009
אנדרפוט • 6 ביולי 2009
ליבי איתך יאללה,

בוא תחזור בשאלה, תעשה אצלנו שבת בתל-אביב, תלך למועדון, תכיר בחורות, תכיר את החיים, לא תצטרך להתחבא שמא ינדו אותך.
עבדבנפש​(נשלט)
עבדבנפש​(נשלט) • 6 ביולי 2009
נולי כתב/ה:
כל אם חרדית היא חד הורית בפועל כי הבעלים שלה יושב על התחת הענוג שלו ומדפדף בידיו השמנמנות והרכות בין דפי הגמרא ואילו היא צריכה להתמודד עם פרנסת המשפחה, חנוך הילדים ומשק הבית לגמרי בעצמה. מאיפה לעזזאל תמצא גם כח להצליף בך ולתת לך הוראות? היא לכל היותר תשמח אם תוותר על פרו ורבו איזו שבת ותרשה לה לישון קצת. ואותה חרדית איך יעוף הדמיון שלה למחוזות רחוקים ומחה טרוד ללא הרף בתבשיל הבא, בצרות עם בר המצווה, בכינים של הקטן ובצירים שתמיד שלא תמיד באים בזמן? את מחה חנקו בחוקים והגבלות ודמיונה ירחק לכל היותר עד שמלת הכלולות. פחד ומורא ממחשבות שאינן קדושות וטהורות.
יאלללה שלך, מה עוד אתה רוצה מהאישה המסכנה?

אגב זה כשר? בדס"מ? ואישה שאינה אישתך?

החרדיות של היום זה לא כמו של פעם יש היום זן חדש של חרדיות שחוץ מלשמור שבת ולאכול כשר ולהתלבש כמו חרדית - וכמובן שהן מתלבשות בבגדי מעצבים טופ אוף דה ליין מה שעושה אותן כוסיות רצח, הן מתנהגות בראש פתוח לא פחות מבחורות חילוניות ואפילו יותר. רובן גם גרושות כך שילדים זה לא בראש מעיינהם.

אין לכם מושג כמה זה עונג שבת לשמור יחד עם מלכה חרדית שכזו... טועמיה חיים זכו...
לקקני 1

איך אתה יודע?

לקקני 1 • 6 ביולי 2009
לעבד בנפש
אני רואה שיש לך "מושגים ביהדות"," טועמיה חיים זכו", אולי אתה גם דתי?
בקשר למה שאתה כותב על נשים חרדיות פתוחות,אתה צודק,הבעיה שיש כאלו שמפחדות לעשות שויות שמא יתפסו אותם
ו
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 6 ביולי 2009
די כבר, מפגרים. למה ישר ציניות. מה יש לכולם פה, שנשפך להם *כל בוקר* הקפה על העיתון?? איפה הכנסת האורחים החילונית הידועה?? איפה הסובלנות החילונית המוכרת, לאורח חיים שונה משלכם?
מלכה חרדית נראה לי מגניב לאללה. בסדרה "סרוגים" הייתה מישהי מאוד שומרת מצוות, שפיתתה את הדוקטור החתיך, ואח"כ ניסתה להשתלט לו על החיים. לא זוכר איך קראו לה, היא היתה בהחלט ראויה. או כמו שהוא הגדיר זאת: " בכל מה שאנחנו עושים ביחד, היא גורמת לי להרגיש קצת אפס..."

וגם,

נולי כתב/ה:
כל אם חרדית היא חד הורית בפועל כי הבעלים שלה יושב על התחת הענוג שלו ומדפדף בידיו השמנמנות והרכות בין דפי הגמרא ואילו היא צריכה להתמודד עם פרנסת המשפחה, חנוך הילדים ומשק הבית לגמרי בעצמה. מאיפה לעזזאל תמצא גם כח להצליף בך ולתת לך הוראות? היא לכל היותר תשמח אם תוותר על פרו ורבו איזו שבת ותרשה לה לישון קצת. ואותה חרדית איך יעוף הדמיון שלה למחוזות רחוקים ומחה טרוד ללא הרף בתבשיל הבא, בצרות עם בר המצווה, בכינים של הקטן ובצירים שתמיד שלא תמיד באים בזמן? את מחה חנקו בחוקים והגבלות ודמיונה ירחק לכל היותר עד שמלת הכלולות. פחד ומורא ממחשבות שאינן קדושות וטהורות.
יאלללה שלך, מה עוד אתה רוצה מהאישה המסכנה?

אגב זה כשר? בדס"מ? ואישה שאינה אישתך?

נולי, עוד לא סיימנו את הסיפור ההוא...
עבדבנפש​(נשלט)

Re: איך אתה יודע?

עבדבנפש​(נשלט) • 6 ביולי 2009
יאלללה כתב/ה:
לעבד בנפש
אני רואה שיש לך "מושגים ביהדות"," טועמיה חיים זכו", אולי אתה גם דתי?

ו

את המושגים ביהדות ועוד למדתי מהמלכה החרדית שהיתה לי... icon_wink.gif
נולי
נולי • 6 ביולי 2009
fog כתב/ה:

נולי, עוד לא סיימנו את הסיפור ההוא...

מה מונע בעדך מלהמשיך? (לסיים אני יודעת מה מונע)
לקקני 1
לפני 15 שנים • 12 ביולי 2009
לקקני 1 • 12 ביולי 2009
לעבד בנפש,אולי תתן את הכתובת שלה?