צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה מטרידה בקרב "מלכות" שמסתובבות באינטרנט

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 14 שנים • 2 ביולי 2009
gentlewhip מיותר להגיד שאני מסכים איתך בכל מילה...

slave d גם איתך אני מסכים בהכל, אבל בקשר לשאלתך מדוע פתחתי את הנושא- לא הייתה לי מטרה מסויימת, וברור לי שלא באמת אעצור את התופעה. סתם רציתי להוציא משהו שמעצבן אותי ולשתף בזה את הפורום, לפעמים זה עוזר...

ו-Morticia, ברור שגם העבדים הללו אשמים במצב הזה ובלגיטימציה ובעצם האפשרות שהם נותנים ל"מלכות" הללו, אבל אותם אי אפשר להאשים במלוא מובן המילה, שכן הם לפחות מונעים ממשהו אמיתי שהם חושבים שירגש אותם, וה"מלכות" האלו מונעות מניצול נטו.
Morticia
Morticia • 2 ביולי 2009
עבד צעיר X כתב/ה:
gentlewhip

ו-Morticia, ברור שגם העבדים הללו אשמים במצב הזה ובלגיטימציה ובעצם האפשרות שהם נותנים ל"מלכות" הללו, אבל אותם אי אפשר להאשים במלוא מובן המילה, שכן הם לפחות מונעים ממשהו אמיתי שהם חושבים שירגש אותם, וה"מלכות" האלו מונעות מניצול נטו.

אני ממש לא מסכימה ולא מבינה את ההגיון המנחה אותך
זה על גבול האבסורד -
הם טהורים המבקשים ריגוש אמיתי ואלו המספקות להם אותם חארות?
איך זה עובד בדיוק?
לא פחות ממלאכיות!
הן באות לרגש את אותם אנשים הבאים מהמקום האמיתי הזה....
איך אתה יודע שאצלן זו לא אמת טהורה באותה מידה?

מה גם שאני בכלל לא מבינה איפה זה מפריע לך - הן בטח לא פונות אליך
אל תסתכל ואל תקרא - מי מכריח אותך?

בעוד שאני, כמו גם בוודאי נשים רבות כאן באתר, לא יכולה לעבור שבוע בלי פניה אחת או שתיים לפחות אל תא ההודעות הפרטי שלי מאיזה "עבד" שרוצה להיות הנהג שלי, המנקה שלי, הכספומט שלי, מוצץ הזין של גברים זרים בשם הכסף שהוא ישלם לי ושאר הצעות תת רמה בקצב וללא שום כבוד אליי או איזה עניין במי אני ומה אני רוצה

אז לי הם מפריעים הרבה יותר ממה שאלו מפריעות לך - תכלס

אתה סבבה עם זה שהם קיימים? הם אנשים טובים וטהורים הזקוקים לריגושים?
אז על קיום הזונות המציעות להן בדיוק את השירות בו חפץ לבם - אני אומרת תודה גדולה!

{ואולי באמת הם יפנו אליהן ופחות אליי ואל שאר הנשים המכובדות באתר?}

איך זה מתיישב לג'נטל מה שמו עם ה"קודים" שלו אגב?
icon_rolleyes.gif
מגשים רצונותייך​(נשלט)
אז זהו, כנראה שאת לא מבינה את זה נכון.
זה לא שהיה צורך מסויים בעולם של אנשים להיות פיליפניות, והבחורות זהב הללו פשוט רצו לספק את הצורך הזה. אם כבר, זה אולי היה הפוך: נשים שידעו שהן יוכלו לנצל בחורים בעלי חולשה בשביל צרכיהן האישיים, ולכן החלו בתופעה.

מי יודע, אולי כל העבדים שמציקים לך כדי להיות הפיליפיניות שלך לא היו קיימים ללא ההיצע שהיו מספקות הבחורות הללו שמתחזות למלכות ובכך גם מגבירות את הביקוש.

ושוב, אולי אני צריך לרענן את זכרונך כדי שתביני את הנקודה שלי- באמת שאין לי בעיה עם הבחורות שבאמת באות מתוך העולם הזה ועושות את זה, אלא הבעיה שלי היא עם הבחורות המתחזות שקופצות על המציאה.
Mr Vertigo
לפני 14 שנים • 7 ביולי 2009

חייב להביע הזדהות עם הסלידה מהתופעה

Mr Vertigo • 7 ביולי 2009
הדבר הזה מעצבן אותי למדיי, לא מאתמול. גם כתבתי על זה פוסט בבלוג שלי.

ומורטישיה וכל האחרים המסנגרים על התופעה, חשבו על ההיבט הבא:
את אומרת שזה עושה את זה לעבדים. שזה מה שהם מחפשים ולכן על מה לנו להלין.
אם זה כך, איך אפשר להסביר את העובדה שכמעט ולא תמצאי בכלל נשלטות, שזה מה שהן מחפשות? לא ראיתי מודעה של נשלטת "מחפשת להיות שפחת ניקיונות הסעות וקניות". זה משהו שמאוד מאפיין את הסאבמישן הגברי. והסיבה לזה, לדעתי היא, שיש כל כך הרבה גברים ויחסית מעט נשים. כל שולטת בשנקל מקבלת פה מאות פניות. ולכן הגברים, בנואשותם התחילו להציע ערכים מוספים לשליטה בהם. בתקווה שזה ימשוך את תשומת ליבה של השולטת. אני ממש לא מאמין שיש נשלטים שבאמת רוצים להסיע מישהי, רק בשביל לחסוך לה 50 שקל שהיא מתקמצנת לשים על למונית ולא לקבל שום יחס בתמורה. שלא רואים בזה מנוף להכרות עם השולטת, לשליטה רחבה יותר, שיש בה בדס"מ.
והנשים האלה, מודעות לכך, והחליטו לעשות על גבה של התופעה הזו קצת כסף, תחת מעטה של "שליטה". זו לא שליטה, זה עושק של חולשת הגברים.

אני קורא לנשים האלה, (שוב, אלה שמחפשות נטו את זה) נערות ליווי. בדיוק כפי שאני קורא למלכות בתשלום.
האדון אבישי
האדון אבישי • 7 ביולי 2009
מורטישיה משום מה קשה לך להסכים עם גברים,
שכותבים משהו רע על נשים.
עבד אני מסכים איתך בכל מילה תבורך.
Morticia

Re: חייב להביע הזדהות עם הסלידה מהתופעה

Morticia • 7 ביולי 2009
westley כתב/ה:
הדבר הזה מעצבן אותי למדיי, לא מאתמול. גם כתבתי על זה פוסט בבלוג שלי.

ומורטישיה וכל האחרים המסנגרים על התופעה, חשבו על ההיבט הבא:
את אומרת שזה עושה את זה לעבדים. שזה מה שהם מחפשים ולכן על מה לנו להלין.
אם זה כך, איך אפשר להסביר את העובדה שכמעט ולא תמצאי בכלל נשלטות, שזה מה שהן מחפשות? לא ראיתי מודעה של נשלטת "מחפשת להיות שפחת ניקיונות הסעות וקניות". זה משהו שמאוד מאפיין את הסאבמישן הגברי. והסיבה לזה, לדעתי היא, שיש כל כך הרבה גברים ויחסית מעט נשים. כל שולטת בשנקל מקבלת פה מאות פניות. ולכן הגברים, בנואשותם התחילו להציע ערכים מוספים לשליטה בהם. בתקווה שזה ימשוך את תשומת ליבה של השולטת. אני ממש לא מאמין שיש נשלטים שבאמת רוצים להסיע מישהי, רק בשביל לחסוך לה 50 שקל שהיא מתקמצנת לשים על למונית ולא לקבל שום יחס בתמורה. שלא רואים בזה מנוף להכרות עם השולטת, לשליטה רחבה יותר, שיש בה בדס"מ.
והנשים האלה, מודעות לכך, והחליטו לעשות על גבה של התופעה הזו קצת כסף, תחת מעטה של "שליטה". זו לא שליטה, זה עושק של חולשת הגברים.

אני קורא לנשים האלה, (שוב, אלה שמחפשות נטו את זה) נערות ליווי. בדיוק כפי שאני קורא למלכות בתשלום.

אני לא באמת מסנגרת על התופעה וגם אני רואה בה זנות, אם לא שמת לב

מה שציינתי זה שאותם עבדים, תהיה סיבתם אשר תהיה, מציקים לי בסופו של דבר הרבה יותר ממה שאותן נשים מציקות לך... ולכן, יהיו הן הביצה או התרנגולת, קיומן מהווה מקור שקט מפניות טורדניות עבורי

אני לא אחת מאותן נשים, אני לא מנצלת אנשים כספים וניקיונית סתם ועדיין אני מוטרדת כאן באתר ללא הרף על ידי פניות מסוג נמוך שכזה ושאר הצעות סרסוריות מגונות ונטולות כל כבוד
האם לזה אין מקום בתוך הקובלנות שלכם?

ועד כמה שאני מבינה, איפה שיש סרסורים, יהיו גם זונות
ואולי באמת להפך

זה משנה?
בפועל קיומם מטריד אותי הרבה יותר ובאופן שאינו סביל כמו קריאת מודעות
גולוסקלפר​(נשלט)

ביצה או תרנגולת

גולוסקלפר​(נשלט) • 7 ביולי 2009
לא משנה מי כאן מי,
בסוף כל אחד\ת אוכלים את הדייסה שבישלו.

ההתפשרות (התבזות אם תרצו) הברורה שיש במצב כזה היא הדדית.
flannery​(נשלט)

יש לך טעות גדולה

flannery​(נשלט) • 7 ביולי 2009
אני מגיע לסיפוק שאני עבד בית
Morticia

Re: ביצה או תרנגולת

Morticia • 7 ביולי 2009
שפחון כתב/ה:
לא משנה מי כאן מי,
בסוף כל אחד\ת אוכלים את הדייסה שבישלו.

ההתפשרות (התבזות אם תרצו) הברורה שיש במצב כזה היא הדדית.

ומה שאני אומרת זה שעדיף שיבזו זו את זה
מאשר אותי

ולכן...