שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM הצד האפל:

אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 13 במרץ 2004

נסיך חלום בלהות

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 13 במרץ 2004
כשקראתי את ההודעה הראשונה שלך, רציתי לתת לך תשובה עניינית וקצרה. אבל אז ראיתי שקראת ללוטוס אוילה, ושיניתי את דעתי. זה יהיה קצר וכואב.

תחזור לאונן על סרטי סנאף, תתעמק במילונים עד שייפלו לך העיניים, תתפלסף עם עצמך על מה היא הגדרה נכונה ומה לא, ותפסיק לבלבל לנו את המוח. רוב האנשים שכאן נמצאים כאן בשביל הכייף שלהם, ולא בשביל להתפלסף על הגדרות, ועושה רושם שאתה כאן כדי להרוס להם את הכייף.

אז סע לשלום ואל תבוא לי בחלום.
Homelander​(שולט)

חחח...

Homelander​(שולט) • 13 במרץ 2004
כדי לשמור על עדינות לא אומר לך אדון אפרוח מה אני חושב עליך עכשיו.
רק אציין שתגובתי התקיפה ללוטוס באה בעקבות תגובתה התקיפה שלה ולכן כאשר אני מביט במה שאני כותב ומבחין בחוסר האוביקטיביות שלך ובהתיימרות שלך (חבל רק שזה לא היה כואב כפי שציפית), אני רואה שזה חסר טעם לדון איתך בדברים וזה גם משום שחלק מהכיף בפורומים הוא להתפלסף.

על הברכיים וזלאופון, התחלתי לכתוב לכם תגובה ארוכה עד מאד ואז לחצתי בטעות על אחורה ואיבדתי הכל!
כמה איום...
אני יוצא השובע לנגב ואחזור רק בסופ"ש ולכן זה ייתן לי עוד חומר למחשבה להעמיס לכם כשאהיה פה עם הדיון לא יעלם.
אבל דבר אישי לכל אחד מכם כן אומר.
"על הברכיים" אני שמח לראות שאת נוטה להסכים איתי- לא ציפיתי לקבלת הסכמה ולו חלקית מהאנשים פה בנושא וזהו חידוש מרענן.
זלאופון, אכן יש לי בעיה עם הגיית שמך אז אולי תספר לי מה מקורו או כוונתו?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מקריאה של הודעות קודמות שלך הבנתי שיש לך נטיה לקחת דברים ולסובב אותם כך שיראו כאילו אמרת אותם, כל עוד אתה נהנה...

ציטוט: שנית, 'כניעות', אני מציע בחום שלפני שאת מצטטת משהו שאני כבר ציטטתי פה בעבר תוודאי שאת יודעת מה המקור שלי לציטוט ואם בחרתי לצטט את הדברים במלואם.
שהרי המושג כניעה לפי המילון הוא:
קבלת עול שלטונו של אחר (ואני מדגיש בפניך את המילה עול), הפסקת התנגדות למישהו (ואני
מדגיש בפניך את המילה התנגדות שכפי שאני מקווה שאת יודעת התנגדות זה משהו שמישהו עושה כאשר הוא לא מתנגד למשהו- כך שכן הייתה התנגדות מלכתחילה)

עשיתי שיעורי בית ואפילו הטרחתי את עצמי לפרסומים קודמים שלך בהם הגדרת כניעות כ:
ציטוט:
על שעבוד, כניעות, סדיזם ומזוכיזם (BDSM):
22:15 27/12/03

במילון ספיר נכתוב כך:
- כניעות: קבלת מרות של אחר- בדרך כלל מתוך חשש שלא יהיה אפשר לנצח אותו.

אז ההגדרה שלקחת עליה קרדיט, שלי היא.
ובבדס"מ הכניעה היא לא מחוסר רצון או מחשש שלא תנצח אותו.
כל חלק בהגדרה המילונית שאני הבאתי עומד בפני עצמו (ולראיה פתח אבן שושן בערך כניעה)
וקבלת מרותו של אחר אינה תלויה בהכרח בחוסר רצון לקבל מרות זו.

לגבי התנגדות - "התנגדות זה משהו שמישהו עושה כאשר הוא לא מתנגד למשהו"
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif ואני חשבתי שהתנגדות היא מעשה שנעשה כאשר כן מתנגדים....

ד"א עול פירושו נטל - גם עול מצוות נקרא עול, אין הכוונה להתחייבות לסבול.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004

כנראה שלא הבנת

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 14 במרץ 2004
לא היתה לי שום כוונה, בכלל, להיות אובייקטיבי. אני לא "אדון אפרוח", ולא השופט, למרות שהרבה מאוד אנשים - ועכשיו גם אתה - חושבים שאני בן זונה.

כשבאים להכריע בינך לבין לוטוס, אין שום צורך באובייקטיביות. כל מי שקורא ללוטוס אווילה, הוא לא סתם אוויל, אלא אוויל משריש. לך תחפש את זה במילון שלך.
זה לא אובייקטיבית, זה קטיגורית.
Homelander​(שולט)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004

או, עכשיו זה כבר נעשה ממש מצחיק!

Homelander​(שולט) • 18 במרץ 2004
ראשית, לוטוס שוב יש סטירות בדבריך- את מצטטת אותי ואח"כ אומרת שזה אומר שהציטוט הזה שלי? זה מעניין ואני חשבתי שלי יש נטיה לסובב את הדברים...
ומעבר לכך, הציטוט שהבאת רק מוכיח מה שאמרתי עד כה בנוגע למה שנקרא כניעות ולא כ"כ מעניין אותי שאת החלטת שבBDSM יש שפה אחרת ששם זה לא.

שנית, נכון אז התבלבלתי במשפט אחד שם אבל אם לא הבנת את כוונתי חבל לי בשבילך, כי אני הסברתי את המילה התנגדות רק כדי להדגיש את המושג, אני מקווה שגם עם הטעות שלי השפה שאת ממציאה כל פעם מחדש לא עד כדי כך רחוקה מהמקור כדי שתדעי מה פירוש המילה התנגדות.
וחוץ מזה זה שתדבקי לכמה דברים קטנים לא יסיח את דעתו של אף-אחד מהעניין כולל לא את (את לא עד כדי כך אווילה אני מקווה!) ולפי מה שכתבת לא הגבת בצורה עניינת על אף טענה שלי.

שלישית ולבסוף כי באמת שלא נתת לי הרבה חומר להתעסק איתו- נכון עול הוא נטל, נטל מביא לסבל, אני לא יודע מה איתך אבל אולי את באמת מזוכיסטית אמיתית ונהנת מנטל, אני רק מקווה שאת לא תהני אם יבוא איזה פסיכי ויתחיל לדקור אותך להנאתו.

ולאפרוח, יש לי משהו פשוט מאד לאמר לך: למדת לעוף הא? אז יאללה עוף לי מהעניים.
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 19 במרץ 2004

אתה צודק

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 19 במרץ 2004
אני באמת אעוף ואתן לך להתווכח עם עצמך. זה הרבה יותר מצחיק ככה, והרבה יותר מבליט את האווילות שלך.