שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

העתקות

פולו
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004
פולו • 18 במרץ 2004
כלובי,

כל האוויר מהבלון הראשון (ההודעה שפתחת איתה) יצא החוצה.
תראה על איזה דברים קטנוניים אתה מדבר עכשיו. פריצה, השגת גבול, mIRC חוקי או לא חוקי. בחייך...אין לך מה לעשות?

בוא אשיב לך גם על הדברים הבאים:

ציטוט: ובקשר לזה שאתר חדיר באופן תאורטי, זה לא אומר שמותר חוקית לפרוץ לתוכו או לעשות בו שימוש בצורה שלא תוכננה לו. אם אתה מתעקש זאת השגת גבול.

שמעת פעם על קליק ימני---->view source ? תנסה בצאט שלך ותראה את ה host ואת ה port . לא צריך להשיג גבול או לפרוץ...לאן הפלגת עם הדימיון?

ציטוט: זה שהאתר נגיש באופן תאורטי ל-MIRC זה לא אומר שהשימוש בתוכנה הזאת להתחברות לאתר זאת התחברות חוקית לאתר.

כלובי, אני חשבתי שאתה בחור רציני יותר.

לילה טוב
כלובי
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004
כלובי • 18 במרץ 2004
שום דבר לא השתנה בבלון רק אתה קטונת מלהבין אותו אפילו, לא נורא, תמשיך לחקות...
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 19 במרץ 2004

הכל כאן נשמע לי כמו סינית

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 19 במרץ 2004
או כמו דברים שרנדום כותב בצ'אט, והאמת היא שלא הבנתי כלום, אבל...
ברור שכלובי צודק icon_biggrin.gif
babywoman​(אחרת)
babywoman​(אחרת) • 19 במרץ 2004
אני לא יודעת מי צודק אבל אני חושבת שכל הדיון הזה הוא איך לאמר...קצת מביש...לשניכם. icon_redface.gif אתה כלובי כל הזמן יוצא נגד סגירת חשבונות מעל דפי הפורומים, כל הזמן שומר על לויאליות, אז איך אתה מרשה לעצמך ככה לרדת לרמה של התחשבנויות קטנוניות וקולניות (אם אפשר היה גם לשמוע) שנודף מהן ריח ממש לא טוב (אם אפשר היה להריח)...למה? icon_eek.gif היית לך תמיד כל כך מכובדת, ואפילו שאף פעם לא יצא לי לדבר איך, היית לי המון הערכה אליך. עשית עבודה נפלאה, וקיומו של איש אחר שאולי עושה עבודה נפלאה לא פחות ואולי פחות,לא מורידה מאומה מערך עבודתך.
אני מקווה שלא תסלק אותי מהאתר בגלל ה...כנות
בייבי
ים_yam​(לא בעסק)

@#45&*$#%%&...

ים_yam​(לא בעסק) • 19 במרץ 2004
לא מבינה שום דבר בשפות מחשב, העתקת דברים וכל השרשור הזה הוא יותר גרוע מסינית (בסינית אני לפחות יודעת לקרוא כמה מילים בודדות)
אבל הדבר הכי חשוב - כלובי...
כמו שכבר אמרתי לך מספר פעמים...
אוהבים אותך כאן!!!!
אוהבים את האתר הנפלא שיצרת עבורנו!!!
לא יכולים כבר בלעדיו וכולנו היינו בתופעות קריז שונות בימים הבודדים של התקלות!!!
שינסו להעתיק ממך, הרי מעתיקים רק דברים מוצלחים, יש מיליון חיקויי ברבי והבובה המקורית עדיין מוכרת במיליונים, כנ"ל לגבי לגו ועוד המון דברים אחרים.
אם מעתיקים ממך זו רק ההוכחה שתרים לך את האגו - שאתה עשית משהו מאוד מאוד מוצלח!!!
נכון שזה מעצבן שגונבים לך רעיונות, מכירה את זה, גם לי עושים את אותו הדבר לפעמים, אבל נסה לנשום עמוק ולהפנים - מעתיקים ממך כי אתה טוב!!!
ושוב - אני בטוחה שאני לא היחידה שקשה לה לחיות רחוקה מהכלוב, ובכל הזדמנות נכנסת לכאן ולא לשום אתר אחר כמעט, ומעריכה תמיד את העבודה הקשה שאתה עושה לשיפור ושידרוג ושמירה על הבייבי הזה שכולנו אוהבים ואתה יצרת.
icon_chickkiss.gif