לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושה התערבות דחופה!!!

Loyalty​(נשלטת){סדום ועמור}
לפני 14 שנים • 8 ביולי 2009

דרושה התערבות דחופה!!!

נשלטות יקרות, אני רוצה לשתף אתכן בדבר נורא שקרה לי היום.

כשישבתי לתומי מול המחשב , במקום הזה ממש, קיבלתי הודעה חדשה תחת הכותרת - את לא שיפחה.

מובן שפתחתי אותה מיד, להלן תוכנה המדויק :

את אישה רגילה לחלוטין שבגלל איזה שהוא אירוע מצער שעברה או בגלל מסרים מוטעים שקלטה או בגלל חוסר סיפוק תרכים פיזיים נפשיים חומריים או דברים כאלה החליטה להפוך את עצמה לשפחה ולצעצוע של גברים על מנת לקבל מהם חום אהבה ואוזן קשבת. במוקדם או במאוחר תביני שאת חיה באשליה אבל יכול להיות שאחר כך יהיה מאוחר. תעשי מסע עמוק בנפשך ותגלי שאת אישה שעוד יכולה לחזור לחיים נורמליים. במידה ותירצי הכוונה או סתם שיחה תודיעי לי ואשאיר לך טלפון ישיר שלי. שיהיה לך המון הצלחה בדברים טובים.

קודם כל, הייתי בשוק טוטאלי!!!

הדבר הראשון שעלה לי בראש היה: מה זה? מי זה? באיזו זכות? זו פשוט חוצפה שאין כדוגמתה.

לא ייתכן שכל NO NAME שחושב שהוא מישהו, יכתוב מה שהוא רוצה וייפגע באחרים.

מובן שסיפרתי למאסטר שלי והוא מיד כתב לשולח מכתב חריף ביותר, אבל מה היה קורה אם זו הייתה נשלטת חדשה, שאין לה אדון או מישהו שיגן עליה, זה היה הרי ממוטט אותה ומוריד לה את כל הביטחון, זה לא יעלה על הדעת!!!

ברור שאפשר פשוט לחסום ולהתעלם, אבל זה לא פיתרון.

צריך לעקור את התופעה הזאת מהשורש!!!
כשאנשים לא מכבדים את הקודים ואת הכללים , זה מסכן את הקהילה שלנו.

אני מרשה לעצמי לכתוב שלנו, כי מבחינתי מצאתי כאן בית.
מקום שבו אני יכולה להכיר עוד אנשים כמוני, אנשים שלא מפחדים להגיד: אני זה אני וזה מה יש!
ולכן, כשמישהו מאיים על ההומוגניות של הבית שלי, אני יוצאת עליו עם כל הארטילריה , וזה בדיוק מה שצריך לעשות.

לא ייתכן שנהפוף בשר תותחים לכל מי שבא לו!

ולכן, אני מציעה שננסח אמנה של כללי התנהגות ואתיקה לאתר, ונחייב את כל מי שרוצה להצטרף לכלוב, לאשר שהוא מקבל על עצמו את החוקים האלה ומתחייב לכבדם.

אנחנו מוכרחים להגיד פעם אחת ולתמיד: אנחנו לא פריק שואו!!! גם לנו יש חוקים וגבולות, ומי שלא מתאים לו, שיילך לפייסבוק!!!

אנחנו אנשים בוגרים ובריאים בנפשנו וגם בקהילה שלנו יש כללים!

וזה שאני סאבית, לא נותן לאף אחד את הזכות לפגוע ברגשותיי!!!

אני מבקשת את עזרתכן, מה עושים עם האנשים האלה??? איך מתמודדים איתם???

אשמח אם תשתפו אותי בדעתכן ו/או אם קרה לכן משהו דומה, וכמובן שכולם מוזמנים להגיב.

אולי ביחד נצליח למצוא פיתרון אמיתי לבעיה.

אני מצדיעה לכולכם על האומץ להיות מי שאתם!!!

בכבוד רב,

נאמנות
James Bondage​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 9 ביולי 2009
James Bondage​(מתחלף) • 9 ביולי 2009
תרגיעי.

אין שום הבדל בין זה לבין מיסיונריות דתית (או חילונית): מישהו שחושב שהוא יודע יותר טוב ממך מה טוב בשבילך, ורוצה לעזור לך -- בין אם לטובתו האישית, ובין אם מתוך אמונה שהוא מבצע אקט אלטרואיסטי לחלוטין.

תלמדי להתעלם מאידיוטים, והחיים יהיו יפים הרבה יותר.
שרמומית
לפני 14 שנים • 10 ביולי 2009

Re: דזה וו ?

שרמומית • 10 ביולי 2009
היא חושבת שפה יענו לה משהו אחר