אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחרות ריצה על עקבים בת"א - הפרס טיסה לפריז + 1000 דולר

Morticia
לפני 15 שנים • 10 ביולי 2009
Morticia • 10 ביולי 2009
הזייה כתב/ה:
אנדרה פוטין כתב/ה:
אין לי ספק שכל טראנסג'נדר מתחיל יכול לנצח את התחרות הזאת ברוורס.

צודק.

למה אתם יוצאים מנקודת הנחה שגבר המחופש לאישה הולך יותר טוב על עקבים?
בחיי, לא מבינה...

כלומר, הוא אולי יכול אבל אני בטוחה שגם אישה יכולה לעשות את זה באותה המידה ובאמת לא מבינה את נקודת המוצא
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 10 ביולי 2009
Morticia כתב/ה:
הזייה כתב/ה:
אנדרה פוטין כתב/ה:
אין לי ספק שכל טראנסג'נדר מתחיל יכול לנצח את התחרות הזאת ברוורס.

צודק.

למה אתם יוצאים מנקודת הנחה שגבר המחופש לאישה הולך יותר טוב על עקבים?
בחיי, לא מבינה...

כלומר, הוא אולי יכול אבל אני בטוחה שגם אישה יכולה לעשות את זה באותה המידה ובאמת לא מבינה את נקודת המוצא

גבר ירוץ יותר מהר כי השרירים שלו יותר גדולים וחזקים גנטית. זהו.
מור על
מור על • 10 ביולי 2009
נכון שגנטית גבר יותר חזק מאישה.
אבל זאת תחרות לנשים .חזקות ושריריות שמתעמלות ורצות מהר .
אחת שנועלת עקבים בדרך כלל וגם רצה עליהן לפעמים
לבחורות כאלה יש סיכוי טוב לזכות.
טראנסג'נדר מתחיל ? זאת תחרות לנשים.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 10 ביולי 2009
חשבתי הרבה על הנושא הזה. מי יוכל לקחת את הפרס של 1000 דולר בתלושי קנייה וכרטיס טיסה לפריז.
אני זוכר שקראתי הרבה על הנושא הזה בעיתון לאישה בעודי יושב וממתין לעקירת שן ודיינתי עם עצמי האם לא עדיף כבר לשבת בתוך החדר עם השן המדממת שלי בחוץ - בלי הרדמה. מירב מיכאלי התדיינה ארוכות עם דנה ספקטור בדיוק בנקודות הללו, אולם בסופו של דבר לא הגיעו לשום הסכמה ולכן זה לא מקדם את הדיון הנוכחי.
לדעתי האישית, מצד אחד לגברים יש יתרון אבולוציוני של מסת שרירים, מהצד השני לנשים יש את היתרון של הניסיון. אולי אנדרה צודק, ודווקא הטרנססקסואל שמתנסה הרבה בהליכה על עקבים יוכל לזכות בתחרות הזאת, אולם השאלה הנשאלת היא כמה ניסיון יש לטרנססקסואל הזה, ומה המשקל שצריך ליחס לכוח לעומת ניסיון בתחרות הזאת.
יש עוד שאלות מהותיות שעולות: האם מארגני התחרות הזאת יאפשרו לטרנססקסואלים להשתתף, ובמידה ולא האם מדובר באפליה. מאידך ניתן לדרוש לקיים תחרות נפרדת לטרנססקסואלים ולנשים, אם צריך אפילו ניתן לפצל את הפרס.
אלה התובנות שלי, אולם מן הסתם רבות השאלות שעולות מן התשובות שבידינו. החידה הזאת לצערי תאלץ להישאר סגורה, עד שאולי איש רוח דוגמת אבי ניר ירים את הכפפה ויפיק תוכנית ראליטי מתוחכמת דוגמת המירוץ לפרפיום, שתקדם את החשיבה של המשתתפים ואולי תצליח לענות על חלק מן השאלות הקשות.

בברכת המשך דיון פורה - צ'ארנוחה.
Morticia
Morticia • 10 ביולי 2009
יוליאן כתב/ה:

בברכת המשך דיון פורה - צ'ארנוחה.

או!

כבר דאגתי עם היוליאן הפיוטי הזה....

ככה אני אוהבת אותך

icon_smile.gif

{דוגרי? יש לי חברה 1.50 שכל חייה הולכת ומתרוצצת על עקבים עצומים - נראה לי שלו היתה הולכת לכזו תחרות היו לה סיכויים מאוד טובים. גם אליסה מילאנו וקיילי מינו היו יכולות להגיע למקומות טובים בגמר - שתיהן אגב נולדו נשים - עם כוס, שחלות וכל הסיפור...}
המלכה קרן​(שולטת)
לפני 15 שנים • 11 ביולי 2009
המלכה קרן​(שולטת) • 11 ביולי 2009
נולי כתב/ה:
א. זה הרבה יותר מזוכיסטי לרוץ באמצע יולי בתל אביב לאן שלא יהיה, מאשר ללכת על עקבים.
ב. אני לניופארם לא נכנסת יותר-זה לא בריא ללכת על עקבים ובטח מסוכן לרוץ עליהם בתחרות. פארם זה משהו שאמור להיות לטובת לבריאות שלנו. לא? או שבעצם האו מתפרנס מהממחלות שלנו....
ג. אם כבר פרסומת שיתנו לרוץ עם הרפידות החדשות (שזה בולשיט כי זה זז וזה מתחמם מחום הגוף בין השאר)
אני לא רצה.אני גם לא הולכת על עקבים.
N

זה ישתלם כלכלית לחברה שנותנת חסות לחברה הזו נגד רפידות ליבלות,פשוט כל המשתתפות יקנו
בעלות הרבה יותר גבוהה מעלות הפרס בתחרות בצורה כוללת בסוף זה משתלם כלכלית לחברה .

ומה תעשה הזוכה עם כאבי רגלים ויבלות איך תצא לחרוש את פריז ולעשות שופינג icon_rolleyes.gif
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 12 ביולי 2009
אנדרפוט • 12 ביולי 2009
זה משפיל נשים לדעתי. למה תלושי קניה? כי נשים אוהבות שופינג? ממש מעודד דיעות קדומות.

ואם כבר, אז צריך תחרות לגברים על אותו המשקל. חבורת של גברים לבושים בחליפה ועניבה צריכים לרוץ את האיילון בפקקים של הבוקר. זה יהיה צדק פואטי וגם אפשר לתת לגברים את תלושי הקניה לסופר-פארם וכך לצאת גם הוגן מגדרית וגם שובר מוסכמות ודיעות קדומות.

מירב מיכאלי מנהלת דיאלוג עם דנה ספקטור זה אסון, עדיף לי כבר לזיין אתון.
Morticia
לפני 15 שנים • 12 ביולי 2009
Morticia • 12 ביולי 2009
מה נסגר עם האובססיה הפמיניסטית כאן באתר?

את דנה ספקטור גם אני לא סובלת במיוחד אבל מרב מיכאלי דווקא אחלה אישה מגניבה

ובכלל אי אפשר לקרוא לכל אישה עם דעה פמיניסטית כאילו זו קללה
המכשפה של המאה ה-21
אישה עצמאית עם דעה משלה = פמיניסטית?

מה זה בכלל אומר?

ולמיטב ידיעתי, פמיניזם זה לא שנאת גברים
ופאמדום זה לא שם נרדף לדרושה צייתנית לחינוך גברי נוקשה ובלתי מתפשר

ובכלל, יש עוד נושאים בעולם, שכה יהיה לי טוב!
ובאותה הזדמנות אפשר לנסות לרדת גם מאובססיית רציחות האופי של אחרים

ברור שהתחרות הזו מטופשת ויש בה משהו משפיל
גם להשתתף בריאליטי זה סוג של משפיל ועדיין אנשים נהיים כוכבים

חייה ותן לחיות

טיסה לפריז ושופינג? תענוג - גם גבר היה נהנה

אני הייתי הולכת ישר לוירג'ין מגה סטור
icon_biggrin.gif