אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרושה התערבות דחופה!!!

עלומה​(אחרת)
לפני 14 שנים • 13 ביולי 2009

Re: אילו

עלומה​(אחרת) • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:
יקירי כולכם
הפורום נועד להחליף דעות
ואכן היו דעות שונות שגם אם לא הסכמתי להן או לאופן
בו נכתבו ,בהחלט קיבלתי אותן כי נכתבו ענינית
אבל כאשר אנשים מוצאים לנכון לתקוף אישית או להעיר הערות מרושעות
על כל מיני סירים ומיכסים ,מותר לי להגיב אני חושב בהתאם
פחיתות הכבוד הם למגיב אישית ,לזה שכל תרומתו לדיון הוא
הערה מפגרת ופוגענית
אז עשו לי טובה כולכם ואל תלמדו אותי על כבוד
אני מגיב כאן מאוד באיפוק במשורה ובמידתיות בגובה הנמוך שאליו אני מוכן לרדת
ואילו אנשים היו מגיבים לענין ולא מנסים להראות כמה הם גדולים ע"י ירידה על אחרים
אכן כל הפוסט היה נראה אחרת

תגיד
איך זה לחיות בסרט מצוייר?
אני באמת שואלת.
Gentlewhip​(שולט)

לא ראויה לתגובה

Gentlewhip​(שולט) • 13 ביולי 2009
את לא ראויה לתגובה
Loyalty​(נשלטת){סדום ועמור}

התערבות או התכתשות?

תודה רבה לכל המגיבים והמגיבות!

באישורו של אדוני, אני מבקשת להודות לכולכם על התגובות הרבות לפוסט שכתבתי.

גם אם לא תמיד השכלתי להבין , את הדברים שחלקכם כתבתם, אני מרגישה שלמדתי מכם המון.

הבנתי שגם בקהילה הליברלית שלנו, יש קשת רחבה של אנשים עם תפיסות עולם שונות, ואני מכבדת את זכותו של כל אדם להביע אותן.

אני מעריכה ומודה במיוחד למי שהביע את דעתו בכנות ולא ירד לפסים אישיים.

לצערי, היו שניצלו את הפורום להשתלחויות אישיות ורגשיות באחרים ומבחינתי זה פשוט פספוס שלהם וחבל.

אבל הכוונה הייתה לשתף אחרים בהרגשתי ולא, חלילה, לפגוע ספציפית במישהו, ולכן, אם מישהו בכל זאת ראה בכך פגיעה אישית

אני מבקשת סליחה בכל לשון.

לסיכום, אני רוצה רק לפנות לכולכם ולבקש, שתקחו נשימה עמוקה ותכניסו את הדברים לפרופורציות...

ותזכרו שזה פורום ולא ארנה !

חבל שאנשים נפגעים... זו לא הייתה המטרה שלי ובטח לא שלכם.

תודה לכל מי שפירגן וגם למי שלא.

נאמנות
Uranus
Uranus • 13 ביולי 2009
אני מקווה שלא יקומו עוד אידיוטים ויקטינו את הזוג הזה רק כי סגנון הביטוי העצמי שלהם שונה.

אני רוצה לומר לך נילי שאני לא יכול שלא להעיר על כמה עצוב שבחורה מבריקה ושנונה כמוך מגייסת את יכולותיה המופלאות להקטין ולהתנשא בפטרוניות שכזו. (ולמעט אחת שבאמת לדעתי צריך להגלות אותה מהכלוב, ההערה תופסת לעוד כמה מגיבים שבלטו יותר או פחות)

לידיעת כולכם - סגנון השליטה הזה של שולט כל יכול מול נשלטת חסרת אונים וסגנון ההתנסחות הזה על גבי הפורומים - הם מאד פופולורים בקרב מאות ואלפי זוגות בעולם וחברי פורומים של שליטה. אני לא חושב שאילו מישהי היתה מתבטאת כמו שלויאלטי התבטאה בפורום כמו fetlife היא היתה זוכה לעקיצות או אפילו ביקורות בונות.

פרגנו רבותיי, אל תשפטו את מה שאתם לא מכירים או שונה מטעמכם האישי.

ואל תתעוררו עכשיו ותגידו שזו זכות של כל אחד להביע דיעה כי התירוץ של חופש הביטוי וחופש הבעה אינו תופס כשמדובר בהקטנת האחר, לעג ופסילה.

אישית גם אני חושב שההיסטריה של פותחת הפוסט היתה ראויה קצת לגיחוך ואפילו אני הוספתי את שלי - אבל בקריצה, לא בפסים אישיים, לא בהקטנה.

תפסיקו להתנהג כלפי חברים שלכם לפורום וכלפי אנשים שמנסים לתת דרור לביטוי העצמי שלהם ושל הזוגיות שלהם באופן כה בוטה וגס רק כי הם שונים משלכם.

לויאלטי - נהניתי לקרוא את תגובתך האחרונה, הסבלנות ויכולת ההכלה שבה ראויים להערכה.
האדון אבישי
האדון אבישי • 13 ביולי 2009
Uranus כתב/ה:
אני מקווה שלא יקומו עוד אידיוטים ויקטינו את הזוג הזה רק כי סגנון הביטוי העצמי שלהם שונה.

אני רוצה לומר לך נילי שאני לא יכול שלא להעיר על כמה עצוב שבחורה מבריקה ושנונה כמוך מגייסת את יכולותיה המופלאות להקטין ולהתנשא בפטרוניות שכזו. (ולמעט אחת שבאמת לדעתי צריך להגלות אותה מהכלוב, ההערה תופסת לעוד כמה מגיבים שבלטו יותר או פחות)

לידיעת כולכם - סגנון השליטה הזה של שולט כל יכול מול נשלטת חסרת אונים וסגנון ההתנסחות הזה על גבי הפורומים - הם מאד פופולורים בקרב מאות ואלפי זוגות בעולם וחברי פורומים של שליטה. אני לא חושב שאילו מישהי היתה מתבטאת כמו שלויאלטי התבטאה בפורום כמו fetlife היא היתה זוכה לעקיצות או אפילו ביקורות בונות.

ואל תתעוררו עכשיו ותגידו שזו זכות של כל אחד להביע דיעה כי התירוץ של חופש הביטוי וחופש הבעה אינו תופס כשמדובר בהקטנת האחר, לעג ופסילה.

אישית גם אני חושב שההיסטריה של פותחת הפוסט היתה ראויה קצת לגיחוך ואפילו אני הוספתי את שלי - אבל בקריצה, לא בפסים אישיים, לא בהקטנה.

תפסיקו להתנהג כלפי חברים שלכם לפורום וכלפי אנשים שמנסים לתת דרור לביטוי העצמי שלהם ושל הזוגיות שלהם באופן כה בוטה וגס רק כי הם שונים משלכם.

לויאלטי - נהניתי לקרוא את תגובתך האחרונה, הסבלנות ויכולת ההכלה שבה ראויים להערכה.

הידד icon_smile.gif
נילי ונילי
נילי ונילי • 13 ביולי 2009
Uranus כתב/ה:

נדמה לי שאתה רואה התנשאות ופטרונות היכן שהן לא קיימות. או לפחות, משליך עליי מהרהוריי לבך. בניגוד לשאר האנשים פה בשרשור, אני היחידה ש*לא* ירדה עליהם באופן אישי. למעשה, כמיטב הזכור לי, אפילו הגנתי על שניהם וטענתי שהתגובה שלהם היתה אנושית.

אני מבינה את הרתיעה האינסטינקטיבית, אבל אולי די כבר להכנס למגננה אוטומטית בכל פעם שאתה רואה את השם שלי על המסך? קודם תקרא- אח"כ תכתוב את ההודעה הקבועה שלך על "נילי שוב מפלצת". לא ירדתי על אף אחד באופן אישי. אם אתה מתחבר באופן ספציפי לדמות הדום כחומת מגן שתיארתי ומצאת את עצמך נעלב- קבל את התנצלותי הכנה- לא התכוונתי גם אליך.
D ream​(נשלטת)

Re: אמת חלקית

D ream​(נשלטת) • 13 ביולי 2009
Gentlewihp כתב/ה:

אז הנה עומדים להם 10 !! עמודים לתפארת מדינת ישראל או יותר נכון לדראון האתר

מה שהפך את השרשור הזה לכל כך ארוך זה לא ירידות אישיות על מפרסמת הפוסט , אלא התגובות לך שחזרת שוב ושוב להגיב ולרדת על אחרים. השרשור מזמן לא על ההודעה המקורית , אז לפני שמטילים אחריות על כל הסביבה אפשר לבחון גם את עצמך וכיצד אתה מלבה את האוירה שמזמן היתה כבר נכבת .

אני מאוד מתחברת למה שאורנוס כתב , ולמרות שההודעה שלי נלקחה אישית מדי , מצטערת אם היא פגעה במישהו , אבל הכוונה שלי היתה להביע את דעתי בלבד. ובהחלט , חבל לקרוא שגם כאן יש קושי לקבל קשר בדסמי שהוא במהותו שונה. זה מאיים על כל כך הרבה אנשים הטוטאליות הזו..

אישית , לא מתחברת לכל העניין של מישהו שיענה במקומי , מישהו שיגיד לי מתי כן לענות ומה לא , מישהו שיגיד לי מתי כן להפסיק להגיב בפורום וכו'. אבל לגמרי מקבלת שיש כיוונים שונים ובהחלט יש הרבה ציניות , הרבה ביטול דווקא לגישה הזו .
Uranus

נילינקה

Uranus • 13 ביולי 2009
בלי להאריך יותר מדי:

א. מקווה שנהנית לכתוב את השורות האחרונות בתגובה שלך אליי... שיחקת אותה...

ב. ההערה שלי אלייך היתה תולדה של התגובה שלך למקבי.

זה הכל
Gentlewhip​(שולט)

סליחה

Gentlewhip​(שולט) • 13 ביולי 2009
D ream סליחה שאני קופץ שוב
אני לא אתן לאף אחד להשמיץ כאן סתם
אני מציע שתקראי שוב את הכל מהתחלה ותראי שהגבתי
אך ורק כשאנשים הגזימו בירידות אישיות
או לשון הרע כמו שעשתה לדוגמה חתולונת
וזה בדיוק מה שאני עושה עכשיו כשאת טוענת שבעצם הקורבן שלי
זה כל החמודים שכתבו כל כך נעים ועדין ורק אני הרע מגיע כל פעם ומלבה פה אש

אני מצטער אם הגבתי לפעמים בציניות או בבוטות ,זה לא הקלאסה שלי
אבל זה היה הכרחי משום מה...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 ביולי 2009
אין צורך להסחף לכיוון ההפוך. התגובות בשרשור הזה הן לא בגלל שוני מהטעם האישי (אורנוס) או קשר שהטוטאליות שבו מאיימת (D ream). אולי זה כך לפעמים, אבל לא פה. פה היתה יציאה עצבנית מפרופורציות (נדמה לי שאף אחד לא מתווכח על כך), בשילוב של השלכת חוסר אונים כתכונה מובנית של כל הסאביות. התגובות, הגם שאולי יכלו להכתב בצורה נחמדה יותר, הבהירו היטב את הבעייתיות בשני ההיבטים הללו, ובצדק רב.

לו ההודעה הראשונית היתה מנוסחת באופן מאופק יותר ואישי יותר, שלא משתמע ממנו שסאבית באשר היא הינה יצור אינפנטילי ומעורער נפשית, ולו תגובות הצד הגברי של העניין היו פחות אגרסיביות, השרשור הזה היה נראה אחרת לגמרי. ללא ספק הוא היה הרבה יותר קצר...