אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חנות לקניית ציוד בדסמ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 14 שנים • 15 ביולי 2009

Re: לא ידעתי

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 ביולי 2009
JennyMTF כתב/ה:
לא ידעתי על סקס-מאסטר.
אם כך הדבר, כמובן שלא כדאי ללכת לשם.

על סמך מה אתה מבסס את עובדותיך, האם זה סיפור ידוע?

אכן סיפור ידוע - צביקה אפילו התראיין בכתבות שחרדון נאור ארגן לעצמו במעריב, על תקן של "עד מומחה" בנושא מהו בדסמ (וכמדומני ששכח לפרט מה טיב הקשרים בינו לבין אדם שקילר שני אנשים מתחתח לגיל 1icon_cool.gif.

ולכן, לא קונים אצל צביקה.
אנימה
לפני 14 שנים • 16 ביולי 2009

Re: לא ידעתי

אנימה • 16 ביולי 2009
Dan_Kap כתב/ה:
JennyMTF כתב/ה:
לא ידעתי על סקס-מאסטר.
אם כך הדבר, כמובן שלא כדאי ללכת לשם.

על סמך מה אתה מבסס את עובדותיך, האם זה סיפור ידוע?

אכן סיפור ידוע - צביקה אפילו התראיין בכתבות שחרדון נאור ארגן לעצמו במעריב, על תקן של "עד מומחה" בנושא מהו בדסמ (וכמדומני ששכח לפרט מה טיב הקשרים בינו לבין אדם שקילר שני אנשים מתחתח לגיל 1icon_cool.gif.

ולכן, לא קונים אצל צביקה.

בדיוק.
ביריון​(שולט)
לפני 14 שנים • 17 ביולי 2009
ביריון​(שולט) • 17 ביולי 2009
TV_Eye כתב/ה:
דבר ראשון לא הייתי ממליץ לאף אחד לקנות בסקס מאסטר, גם אם נתעלם מהעובדה שהוא מארח באתרו אדם פדופיל. הוא גם יקרן בצורה מטורפת.

הכי זול זה לקנות מאתרים מחול, בקניה גדולה גם אם תשלם מכס אתה חוסך לפחות 30 אחוז.

אז שלא יעבדו עליכם (ובמקרה הזה גם על הילדות שלכם) icon_twisted.gif

אני חושב שפדופיליה זה קיום יחסים עם מי שמתחת גיל 13 או משהו דומה ואם אני צודק אז אור שיחק אותה הוצאת דיבה שווה כמה אלפים טובים גם אם לא נגרם נזק. תתפלל שהוא לא יקרא את ההודעה שלך כי הבנתי שהוא חזק בתביעות.
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 17 ביולי 2009
ביריון כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
דבר ראשון לא הייתי ממליץ לאף אחד לקנות בסקס מאסטר, גם אם נתעלם מהעובדה שהוא מארח באתרו אדם פדופיל. הוא גם יקרן בצורה מטורפת.

הכי זול זה לקנות מאתרים מחול, בקניה גדולה גם אם תשלם מכס אתה חוסך לפחות 30 אחוז.

אני חושב שפדופיליה זה קיום יחסים עם מי שמתחת גיל 13 או משהו דומה ואם אני צודק אז אור שיחק אותה הוצאת דיבה שווה כמה אלפים טובים גם אם לא נגרם נזק. תתפלל שהוא לא יקרא את ההודעה שלך כי הבנתי שהוא חזק בתביעות.

וואו, איזו הודעה לא משוחדת
slu
slu

ובכן..

slu • 17 ביולי 2009
ביריון כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

אתה טועה.
ולחשוב שצריך להיות בני 13-14 בשביל להיכלל תחת חוק ההגנה מפדופילים הייתי אומרת שמעיד..
אבל חסכת, כי בריון זה לרוב הרבה כוח ומעט מוח.
שכל אחד יתמקד במה שהוא עושה הכי טוב.
s
השולט אור​(שולט)
לפני 14 שנים • 18 ביולי 2009
השולט אור​(שולט) • 18 ביולי 2009
הסיסטרז זו חנות הסקס הכי יקרה בתל אביב.

תוכל למצוא את אותם האביזרים בשליש מחיר בתחנה המרכזית הישנה. יש שם חנות רד פוינט מאובזרת היטב.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 18 ביולי 2009
ביריון כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

LOL

ניראה לי שכרגע יש לו בעיות קצת יותר רציניות בבית משפט מאשר להוציא תביעת דיבה שהוא יפסיד בה.
wrong naughty girl​(לא בעסק)
wrong naughty girl​(לא בעסק) • 18 ביולי 2009
פדופילים אוהבים ילדים טרום גיל ההתבגרות.
לאלו שאוהבים מתבגרים יש שם אחר שאני לא זוכרת.
אבל זו עדיין סטיה ועדיין אין הסכמה .
אה ויש משהו מגוחך בקלות שבה זורקים את המילה דיבה באתר וירטואלי חסר שמות.
הסאדיסט​(שולט)

פדופיליה

הסאדיסט​(שולט) • 18 ביולי 2009
זו מילה שמתכוונת לילדים רכים בימים נדמה לי אם אינני טועה שגילאי 13-17 זה קטינים זה בטח לא פחות חמור .
ואם אדון אור יתבע דיבה אז אני אשלח לו את קטסטרופה מפצח הפיקות .
נולי
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011
נולי • 22 בספט׳ 2011
אלכסי,
אתה באמת מאמין שהוא חיכה לך שנתיים?
או שאתה עושה פירסום עצמי או מרוויח משהו מהפרסומת?

אנשים הזויים פה.
N