בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נראה לי שאני היחיד שיש לו את הפטיש הזה ? :((

נולי
לפני 15 שנים • 16 במאי 2009

Re: פומביות? פחחחח

נולי • 16 במאי 2009
שיבומי פורטה כתב/ה:
לי יש פטיש של פומפיות.

לשרברבים יש של פומפות.
פיני​(נשלט)
לפני 15 שנים • 17 במאי 2009
פיני​(נשלט) • 17 במאי 2009
niki 666 כתב/ה:
גם המשפיל הופך למושפל כאשר הוא משפיל בפומבי ..

לכן השפלה כזאת אני מניח תעלה כסף ..אתה תושפל פעמיים בפומבי ובכיסך ..

ואילו המשפיל יקבל תמורה נאותה על ההשפלה .

בכלל לא מסכים איתך שסשן פומבי חיב לבא תמורת כסף
ברור שאם עושים זאת עם מלכה בתשלום כל סשן עולה וזה לא קשור לפומבי

למזלי יצא לי בעבר כמה וכמה סשנים פומביים עם כמה מלכות שונות רובם במעדוני בדס"ם, חלקם במקומות ציבוריים, ולא זכור לי ששילמתי אל אף אחד מהם
בבגד נשי​(נשלטת)
לפני 15 שנים • 24 במאי 2009
בבגד נשי​(נשלטת) • 24 במאי 2009
טוב, פרסמתי את ההודעה בתחילת החודש, ואני מודה - שכחתי ממנה icon_smile.gif
והנה, במקרה הייתה לי תזכורת באי מייל על תגובות להודעה (מראה כמה אני נכנס לאי מייל ולאתר icon_smile.gif

אז היעה כיף לשמוע אתכם...

וגם אני לא מסכים לגבי העניין הכספי...
אין לי בעייה עם פטישים של לשלם או לא...

אבל - אנשים שדורשים תשלום , ישר , זהו - באותו רגע - רתיעה ויורד לי מהקטע איתם.
זה פשוט מרגיז אותי.

לפי כמה וכמה שנים ,שהייתי יותר צעיר, ובחור יפה (מה לעשות מתבגרים), היו כאלה פה ושם שהציעו לי אפילו כסף. ולא לקחתי - אם אני עושה בשביל ההנאה- אז אני לא אשקר - אני נהנה והצד השני נהנה. אבל היו סוגי אנשים מסויימים ,ולא אפרט, שפתאום נגיד רצו כסף... תפסו מעצמם, למרות שקלטתי שהם מעוניינים באותה מידה, רק שהם היו "סטרייטים" מדי, ולא היה בכבוד שלהם לעשות את זה בלי כסף ,אז הכסף היה מין אמצעי חיפוי . אנחנו לא עושים את זה כי אנחנו אוהבים, אלא כי משלמים לנו.
באותו רגע - זה הוריד לי מהקטע איתם.
ופעמים רבות , אחרי שסירבתי לעשות דברים בכסף - הם רדפו אחרי ו"ויתרו" לי שהם מוכנים לעשות את זה בחינם כבר. אבל זה כבר לא עזר. המילה כסף, ישר עושה לי חומות .
מה שכן מגרה אותי - זה שגבר ירוויח על הגוף שלי כסף - זה כן icon_smile.gif
בדוי​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 ביולי 2009

...

בדוי​(נשלט) • 22 ביולי 2009
תגיד תודה לפחות שיש לך סשנים אני גיליתי את עצמי בעולם ה BDSM כבר לפני לפחות 6 שנים ועדיין לא חוויתי סשן אחד..כבר התחלתי לחשוב אולי יצא לי רק עם מלכה בתשלום וזה משו שאני לא יכול להרשות לעצמי מבחינה כספית
אני לא מפסיק לחפש ופשוט כלום
נוריתE
לפני 14 שנים • 24 ביולי 2009
נוריתE • 24 ביולי 2009
אפילו הקהילה פה בארץ ,שמרנית.ואני בתוכה,לא מפרידה עצמי.
הבעיה פה שאם תלך עם מישהו או מישהי ולא משנה מה הנטיה המינית שלך, לעשות סשן באיזה מקום ציבורי
לא תעבורנה חמש דקות ותופיע במקום מישטרה.
זאת בעיה.
icon_rolleyes.gif

ותהיה בטוח ורגוע (למרות ש"צרת רבים היא נחמת ..") שאתה לא היחידי עם החלומות הללו,
(גמני גמני ויש לי במחשב אוסף נירחב של אתרים שעוסקים בזה)
אני בטוחה שתמצא אדון לטעמך מתי שהוא, שירצה זאת בדיוק כמוך ולו אם,רק אם במסיבות קהילה פה או שם או אפילו במסיבות הקהילה שבתוך הקהילה, אילו של ההומו-לסביות.

לי, לעומת זאת היה פעם קטע של אפשר לכנות את זה "פומביות" icon_smile.gif לפני שנים שנים,
עוד שעבדתי בתור מודל לאמנים,לקח אותי,צלם ידוע (לא אנקוב בשמו) עם חבורת תלמידים מובחרת, לסשן צילומים(כן כן, גם זה, מכנים סשן) על איזה חוף ים לא רחוק, ועצרו עוברים ושבים מתרחצים ורצים ובהו,אזמה? אני חושבת שזה היה אחד מהסשנים הכי כייפיים שלי(במודילינג,ז''א).

עד היום אני צוחקת לזכר איזה פרסונה ידוע,שעצר באמצא ריצת הבוקר שלו על החוף והיתיישב והסתכל...
בדוי​(נשלט)
לפני 14 שנים • 26 ביולי 2009

...

בדוי​(נשלט) • 26 ביולי 2009
הלוואי והייתם מתייחסים למה שגם אני אמרתי כי אני באמת נואש וצריך עזרה..
צלילה

Re: ...

צלילה • 26 ביולי 2009
בדוי כתב/ה:
תגיד תודה לפחות שיש לך סשנים אני גיליתי את עצמי בעולם ה BDSM כבר לפני לפחות 6 שנים ועדיין לא חוויתי סשן אחד..כבר התחלתי לחשוב אולי יצא לי רק עם מלכה בתשלום וזה משו שאני לא יכול להרשות לעצמי מבחינה כספית
אני לא מפסיק לחפש ופשוט כלום

בדוי, תנסה להתייעץ עם חבר
להראות לו איך אתה מתחיל לדבר עם נשים
איך השיחה זורמת ומה קורה שם .
6 שנים בלי אומר שמשהו לא מתנהל כמו שצריך
אצלך ברצון ומכאן חוסר בתוצאות
או בדרך בה אתה פונה לנושא .

בהצלחה לך .

וכבר עצה קטנה
תדאג לפרופיל .
בדוי​(נשלט)

...

בדוי​(נשלט) • 26 ביולי 2009
אין לי חבר שאני כיול התייעץ איתו בנושא כי זה לא מדובר פה על מין אלא על סשן ואת זה אני שומר לעצמי בשקט
לדעתי הבעיה שאני לא יודע מאיפה פונים לנושא..בכל מצב שאני פונה לזה אני מקבל תשובה חזרה זה לא הולך ככה..מאיפה מתחילים??
yosilev​(נשלט)
לפני 14 שנים • 27 ביולי 2009
yosilev​(נשלט) • 27 ביולי 2009
השפלה בחוף ים , מגניבה ומדליקה. חוף שפיים מתאים לכך.