אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראשון (9/8) BDSM Munch #2

shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 26 ביולי 2009

ראשון (9/8) BDSM Munch #2

shuki boy​(נשלט) • 26 ביולי 2009
בעקבות ההצלחה של הערב הראשון, אנחנו שמחים להזמינכםן לעוד מאנצ'!

BDSM Munch #2
מפגש בדס"מי באווירה חברותית

יום ראשון, 9/8, החל מהשעה 20:00
אי שם בתל אביב
מי שנהנה להתלבש בבגדי פטיש מוזמן לעשות כן, המקום הוא יותר מידידותי.
לגבי המיקום - נעדכן את מי שתשלח מייל ל: bdsm.munch@gmail.com

די.ג'יי ג'יהאד + די.ג'יי סבסטיאן באך

נשמח אם תעשו מאמץ ותעבירו הלאה לחברימות בדס"מיים.
לפעמים הדרך היחידה להגיע לקהילה היא מפה לאוזן...

מקווים לראותכם -
יהיה קינקי icon_smile.gif

מוזמנים להרשם ולפרגן -
פייסבוק:
http://www.facebook.com/event.php?eid=118682504200
פטלייף:
http://fetlife.com/events/4153
הכלוב:
http://www.thecage.co.il/events/?events_users_concept=view_date&d=2009/8/9

(*) מה זה מאנצ'?
מאנצ' הוא מפגש חברותי ונינוח של אנשים שמתעניינים או מתעסקים בבדס"מ, שמתקיים לרוב במסעדה או פאב. מטרת המפגש היא חברתית בלבד, אין זה פליי פארטי, מסיבת סקס, או אפילו ערב פנויים פנויות. האירוע אינו פורמלי ואין קוד לבוש.
מאנצ'ים יכולים לעזור למי שרק החל להתעניין בנושא, למצוא אחרים שאולי יוכלו לסייע לו להרגיש יותר בנוח, ויותר מיודע. הם מאפשרים מרחב בו ניתן לבקש עצות ולחלוק אנקדוטות אודות חוויות בדס"מיות.
כשמישהו מציג את עצמו במפגש בשם מסויים, יש להשתמש בכינוי זה, גם אם הכרת אותו גם בשם אחר. כמו כן, כדי לשמור על פרטיות, אנחנו מבקשים שלא לציין בפורומים או במקומות אחרים את השמות או הכינויים של האנשים שהגיעו למפגש. לא כולנו מחוץ לארון.

TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2009
TV_Eye​(שולט) • 3 באוג׳ 2009
אני מאוד מקווה שזה לא במקום שהיה פעם שעברה

אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום לא הייתי חושב להגיע

זה היה ניראה לי חוצפה לעשות את זה במקום שמגרש חיילים במדים
ואומר להם שהם לא רצויים שם.

זה מקום שאני לא רצוי בו, ולא רוצה להיות רצוי בו.

אבל אם זה במקום אחר אני בהחלט אחשוב בחיוב להגיע.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 3 באוג׳ 2009
טי וי ,אני לא מבין למה אתה מתכוון בדברייך .האם לא הכניסו חיילים בערב המדובר
או שמדובר במקרה אחר בזמן שונה .

אם כבר בחרת להגיב ולשים את הדברים על השולחן כדאי אולי שתשים אותם בשלומתם בכדי
שגם נוכל להבין ..
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 3 באוג׳ 2009
זה לא היה רק בערב המדובר זה החלטה של הנהלת המקום. ולפי הבנתי זהו חלק מהאופי השמאלני קיצוני של המקום (שלעצמו לא ממש מפריע , אך אם מנדים משם חיילים זה כבר סיפור אחר לגמרי).

קישור לקבוצה שמחרמיה את הפאב

http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=128034880468
קטסטרופה{Adonai}

נו חלאס.

קטסטרופה{Adonai} • 3 באוג׳ 2009
אל תבוא וזהו.
ממש אסון בכל קנה מידה.
אוי ואבוי, תבטלו את הארוע...
bael{בורדו בי}
לפני 14 שנים • 4 באוג׳ 2009

Re: נו חלאס.

bael{בורדו בי} • 4 באוג׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
אל תבוא וזהו.
ממש אסון בכל קנה מידה.
אוי ואבוי, תבטלו את הארוע...

קטה, נכון שזה לא אסון אם הוא לא יגיע ואני לא אגיע ובורדו לא תגיע וכן הלאה.
אתה יודע למה?
שיזדינו !!! המקום ובעליו וכל מי שמבלה במקום שמסריח מגזענות (ולי עוד קוראים פשיסט).
אני לזבלים האלה לא נותן שקל.

קטה, בילוי נעים.
זרה מוכרת
לפני 14 שנים • 7 באוג׳ 2009
זרה מוכרת • 7 באוג׳ 2009
TV_Eye כתב/ה:
אני מאוד מקווה שזה לא במקום שהיה פעם שעברה

אם הייתי יודע אז מה שאני יודע היום לא הייתי חושב להגיע

זה היה ניראה לי חוצפה לעשות את זה במקום שמגרש חיילים במדים
ואומר להם שהם לא רצויים שם.

זה מקום שאני לא רצוי בו, ולא רוצה להיות רצוי בו.

אבל אם זה במקום אחר אני בהחלט אחשוב בחיוב להגיע.

לא הייתי אמנם בפעם הקודמת
ואשמח להגיע

אבל לא למקום הספציפי שצוין בלינק המצורף.

(או לשום מקום שדוגל בגזענות ואפליה מכל מין וסוג )
אישה גדולה
אישה גדולה • 7 באוג׳ 2009
צריכה נהג
shuki boy​(נשלט)

אוייש נו באמת!

shuki boy​(נשלט) • 7 באוג׳ 2009
מאז המאנצ' הקודם המקום אכן התפרסם בכך שהוא לא מאפשר לאנשים להכנס כאשר הם לובשים מדים, ומבקש להחליף בגדים. ציינתי זאת במיילים האחרונים ששלחתי למי שנרשם ואני אציב את זה גם כאן:
(*) הערה משוקי לגבי המקום:
משתתף אחד מהמנצ' הקודם התרעם שהוא לא ידע שמדובר במקום שמאלני, שלאחרונה התפרסם בגלל שהוא לא מאפשר לאנשים להכנס כאשר הם לבושים במדי צבא. אז חשוב לי לציין זאת, כדי שכל אחד ואחת יוכלו להחליט אם הן רוצות להגיע או לא. כמו כן, חשוב לי לציין שגם אני (שוקי/trannyboi) בעצמי לא ציוני, שמאלני ואנרכיסט, ולילי לעומת זאת היא ציונית. icon_smile.gif כדי שתוכלו להחליט לבד, אם אתםן רוצימות לקחת חלק באירוע שמאורגן ע"י ציונית ואנטי-ציוני.

לגבי הסיבות לאיסור מדים, אפשר לראות זאת בתגובה שלי אליו בשירשור הזה בפורום תפוז:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=507&msgid=132212738

TV_Eye, באמת! פוליטיקה בצד, זה ממש לא לעניין לפרסם את המקום כשאני בפירוש מבקש לשמור אותו סודי. זה במיוחד בשביל כל הסטרייטים הארוניסטים שבכם, שרוצים סינון, ורוצים לוודא שלא יגיעו הזויים. ללילי שאירגנה את זה איתי, ולחברות ולחברים שלה, זה היה מאד חשוב - לי אישית אין בעיה גם לעשות מאנצ' בדס"מי מתחת לבית שלי ושכל השכונה תגיע...

גם אם אתה ציוני פרו-צבא ויש לך איזושהי בעיה פוליטית עם המקום, אני לא מבין מדוע לא פנית אלי כדי שנפרסם את העניין עם המדים בצורה ברורב ועם זאת לא תפגע באותם אנשים שרוצים ללכת לשם והדיסקרטיות והסינון חשובים להם.

אם אתה לא יכול לכבד את העניין הזה, למרות הקושי, אז לי אישית אין ממש חשק להזמין אותך לדברים אחרים. מניין לי שלא תצלם ותפרסם גם תמונות של אנשים שמעצבנים אותך?

הייתי מגיב קודם, אבל באמת שהיו לי דברים אחרים על הראש השבוע... אולי אם נשק ומדים לא היו משהו שנמצא בכל מקום ובהשג ידו של כל אחד במדינה הזו, אז דברים היו נראים אחרת.

כוסעמק.
TV_Eye​(שולט)
לפני 14 שנים • 8 באוג׳ 2009
TV_Eye​(שולט) • 8 באוג׳ 2009
שוקי עם כל הכבוד

לא אמרתי דבר וחצי דבר על דעתך הפוליטיות, זכותך להחזיק בהם להילחם עליהם לצעוק אותם ואני יהיה הראשון שאתן לך את הבמה ומגפון .

אבל!!!! וזה אבל ענק עצום.

שאתה עושה ערב קהילתי שמיועד לקהילה הטרוגנית יהיה נכון להגיד לאנשים לאן הם נכנסים.
הדעות שלך הם נהדרות, אבל שאתה מנסה לכפות עלינו את דעתך באמתלה של ערב קהילתי, בלי להודיע לנו מראש שהפאב הזה הוא אנטי ציוני ובזה שאני ניכנס אליו אני מבזה את החברים שלי שנפלו בשביל שאתה תוכל לשבת ולגרש את אלו שלא נפלו, ניראה בעיני נלוז.

ובדבר הירידה לפסים אישיים היא ממש לא לעניין, והאמת שהאיום שלך לא להזמין אותי בעתיד כי אולי אצלם, תסלח היא בדיחה.

אתה עושה מעצמך צחוק עם הדעות של כל מי שלובש מדים יורה בתינוקות, וכל מי שיש לו ביקורת יבוא ויצלם את האירוע וישלח מייל להורים בכדאי שיראו.

שוב מהלך נלוז בניסיון לעשות דה-גיטימציה לי ובעזרת זה לביקורת העניינית שלי.

לפני שפרסמתי את שם המקום כתבתי בלשון ערטילאית וכאשר אתה לא השבתה (כי כמו שאמרתה היו לך דברים חשובים יותר לעשות) אנשים כאן דרשו לדעת ,בצדק, במה העניין. ואילו רק אז פרסמתי את שם המקום. ובינינו גם אלו שיודעים היכן המקום לא מוצאים אותו אז בטח ובטח הסקרנים.

אז אני מצטער לאכזב אותך, אחרי ההתבטאות הזו אני גם לא רוצה שתזמין אותי לאירועים שלך. אם הם אמתלה למאבק פוליטי שאתה משתמש בנו כבובות סומות בכיסוי של מסיבת קהילה.

אז הציוני פרו צבאי הזה שאף עושה מילואים מידי פעם, לא יגיע ומקווה שעוד "טמאים" פרו ציונים כמוני גם יחליטו לא להגיע .

חוץ מזה שיהיה לכם בהצלחה.