אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צ'קליסט של פעילויות בדסמיות

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 28 ביולי 2009
בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2009
מנסיון שלי ושל אחרים, את תתפלצי לדעת כמה אי הבנות יכולות להיות כי לא מדברים על דברים עד הסוף - כי לא יכולים לחשוב עליהם עד הסוף. לכן יש רשימה, כדי לא לפספס וכדי למנוע אי הבנות.

דוגמא: מדברים על פיסטינג. איזה פיסטינג? יש גם ואגינאלי ויש גם אנאלי. הוא חושב ככה היא חושבת ככה, ולפעמים יוצאים מנקודת הנחה מוטעית. לדעתי הרשימה מונעת את זה.
שפחה קטנה​(נשלטת)
שפחה קטנה​(נשלטת) • 28 ביולי 2009
אם הבנתי את הרשימה נכון זה בעיקר כדי להציג לבן/בת זוגך את הגבולות שלך ואולי אפילו להגדיר לעצמך. לי לפחות זה עזר בתחום הזה...
נולי
נולי • 28 ביולי 2009
להבנתי הרשימה באה להקיף את מגוון הפעילויות והיא נועדה בעיקר למתחילים וגם עוזרת לכאלו עם פחות דמיון. כי חסרי דמיון לא מגיעים לבדס"מ. אי אפשר לחשוב על "כל הדברים המוזרים האלו" שלנו בלי שיהיה דמיון. בלי דמיון זה וניל חלק ומשעמם. להבנתי.

אגב אם למישהו יש עוד פעילות (לא שילוב פעולות אלה פעילות בודדת) שלא רשומה - שיוסיף. שנשכיל כולנו.

N
teacher​(שולט)
לפני 14 שנים • 29 ביולי 2009

ק י נ ק י פ ד י ה

teacher​(שולט) • 29 ביולי 2009
דבר ראשון יש את הדף הזה:
http://www.maledom.co.il/wiki/index.php?title=%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94:%D7%A4%D7%A2%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA&action=edit&redlink=1

חוץ מזה יש עווד קטגוריות קשורות כמו -
מונחים ומושגים:
http://www.maledom.co.il/wiki/index.php?title=%D7%A7%D7%98%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94:%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%97%D7%99%D7%9D_%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%A9%D7%92%D7%99%D7%9D&action=edit&redlink=1

כל הקטגוריות שניתן להגיע אליהן מהדף הראשי:
אפטר קייר | מונחים ומושגים | פטיש | פעילויות | ציוד ביתי | ציוד ואביזרים | שליטה גברית | שליטה נשית

דבר שני - בתרבות שלנו אנחנו אוהבים קיצורי דרך. יש רבים שלא רוצים לבנות שום דבר (רוצים''תכלס'') ועבורם הרשימות הללו והשאלונים שמצורפים אליהם הם דרך יעילה וקלה לבנות מסגרת. יש גם את אלה שעיון ברשימה יאפשר להם להסתכל על דברים שהם לא מכירים ולהתחיל לחקור אותם. בקיצור, לשיטה הזו יש גם תכונות רעות וגם טובות.
Queeny​(מתחלפת){being}
לפני 14 שנים • 29 ביולי 2009
Queeny​(מתחלפת){being} • 29 ביולי 2009
בהמשך למורה היקר ולמפעל חייו - כל הכבוד על קינקיפדיה העברית!
חייבת לשאול: מה לעזאזל אומרת החתימה שלך, טיצ'ר?
SPENKY{שייכת}
לפני 14 שנים • 30 ביולי 2009
SPENKY{שייכת} • 30 ביולי 2009
בדסמ בהתכתבות
חחחחחחח
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אוי ואבוי, רק שלא תהיה אי הבנה, כי מה נעשה אז!
חתולונת, דמייני רגע את תרחיש הפיסטינג שתיארת. נניח שניגשנו למלאכה ורק ברגע הקריטי גילינו שהייתה אי הבנה. נו, אז מה קרה? מישהו נפצע? בסך הכל פדיחה. מה עושים? צוחקים.

אני באופן אישי מעדיפה פדיחות מאשר שלפני כל כניסה למיטה/אתר מועדף אחר נעשה ישיבת צוות ונדון באופן פרטני בכל פעילות אותה אנו מבקשים לבצע תוך מתן אפשרות לכל חבר צוות להביע את דעותיו בנושא. מה הלאה? לפני כל זיון נגיש לפרטנר שרטוט של התנוחה המבוקשת, מלווה בטבלת נתונים של כל הפרמטרים הרלוונטים?

הממ. בעצם, אם חושבים על זה, יש לי רעיון icon_twisted.gif
    התגובה האהובה בשרשור
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 30 ביולי 2009
אנה דן כתב/ה:
חתולונת, דמייני רגע את תרחיש הפיסטינג שתיארת. נניח שניגשנו למלאכה ורק ברגע הקריטי גילינו שהייתה אי הבנה. נו, אז מה קרה? מישהו נפצע? בסך הכל פדיחה. מה עושים? צוחקים.

אני באופן אישי מעדיפה פדיחות מאשר שלפני כל כניסה למיטה/אתר מועדף אחר נעשה ישיבת צוות ונדון באופן פרטני בכל פעילות אותה אנו מבקשים לבצע תוך מתן אפשרות לכל חבר צוות להביע את דעותיו בנושא. מה הלאה? לפני כל זיון נגיש לפרטנר שרטוט של התנוחה המבוקשת, מלווה בטבלת נתונים של כל הפרמטרים הרלוונטים?

icon_twisted.gif icon_twisted.gif תגידי, זה בא עם הוראות הרכבה ותרגום כמו באיקיאה?...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חתולונת1607 כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:

icon_twisted.gif icon_twisted.gif תגידי, זה בא עם הוראות הרכבה ותרגום כמו באיקיאה?...

א-הה. יותר טוב: עם הוראות הרכבה בפינית והינדו בלבד, ציורים עם חיצים ובורג מיותר. ותמונה להמחשה בלבד על האריזה שמראה איך זה היה נראה אם היית עושה את זה כמו שצריך icon_twisted.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 30 ביולי 2009
אנה דן כתב/ה:
חתולונת1607 כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:

א-הה. יותר טוב: עם הוראות הרכבה בפינית והינדו בלבד, ציורים עם חיצים ובורג מיותר. ותמונה להמחשה בלבד על האריזה שמראה איך זה היה נראה אם היית עושה את זה כמו שצריך icon_twisted.gif

זה מה שנקרא התעללות בחלשים... icon_twisted.gif