צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדיחה היומית

יערה46
לפני 14 שנים • 27 ביולי 2009

Re: יערה!!!!!

יערה46 • 27 ביולי 2009
the winner takes it all כתב/ה:
את מבוזבזת פה icon_smile.gif

שמחה שאהבת את הבדיחה icon_smile.gif
אחותופל
אחותופל • 27 ביולי 2009
יערה את ענקית...
וגם לי יש אחת:

אשה מבוגרת מגיעה למנתח פלסטי בהיסטריה ומודיעה לו כך: "הבת שלי מתחתנת עוד שלושה ימים ואני חייבת שתעשה משהו כדי שאראה מעולה לקראת החתונה!"
הפלסטיקאי עונה, גברת זה בלתי אפשרי... שלושה ימים?? צריך יותר זמן לדברים האלה!
"לא! אין לי זמן! אתה חייב לעזור לי וכסף זה ממש לא בעיה!
אוקיי... אומר הפלסטיקאי, יש באמת איזה משהו נסיוני שאפשר לנסות - אני אתקין לך בורג קטן בעורף וכל פעם שתסובבי אותו - הוא ימתח לך את עור הפנים.
נפלא! עונה האשה, גש לעבודה!
המנתח מתקין לה את הבורג, מסובב ואכן עור פניה נמתח והיא נראית חלקה וצעירה. מרוצה היא נפרדת מסכום נכבד ויוצאת מהמרפאה.

לאחר חודשיים חוזרת אליו האשה מתוסכלת ועצבנית ואומרת: דוקטור!! מה זה? תראה איזה שקיות יש לי מתחת לעיניים!
המנתח בודק אותה ו את הבורג ארוכות, בוחן ומסתכל ואחרי שעה קלה הוא אומר: גברת, אלו לא שקיות מתחת לעיניים אלו הציצים שלך. ואם לא תפסיקי לשחק עם הבורג אז בקרוב גם יהיה לך זקן...
יערה46
יערה46 • 27 ביולי 2009
אחותופל כתב/ה:
יערה את ענקית...
וגם לי יש אחת:

אשה מבוגרת מגיעה למנתח פלסטי בהיסטריה ומודיעה לו כך: "הבת שלי מתחתנת עוד שלושה ימים ואני חייבת שתעשה משהו כדי שאראה מעולה לקראת החתונה!"
הפלסטיקאי עונה, גברת זה בלתי אפשרי... שלושה ימים?? צריך יותר זמן לדברים האלה!
"לא! אין לי זמן! אתה חייב לעזור לי וכסף זה ממש לא בעיה!
אוקיי... אומר הפלסטיקאי, יש באמת איזה משהו נסיוני שאפשר לנסות - אני אתקין לך בורג קטן בעורף וכל פעם שתסובבי אותו - הוא ימתח לך את עור הפנים.
נפלא! עונה האשה, גש לעבודה!
המנתח מתקין לה את הבורג, מסובב ואכן עור פניה נמתח והיא נראית חלקה וצעירה. מרוצה היא נפרדת מסכום נכבד ויוצאת מהמרפאה.

לאחר חודשיים חוזרת אליו האשה מתוסכלת ועצבנית ואומרת: דוקטור!! מה זה? תראה איזה שקיות יש לי מתחת לעיניים!
המנתח בודק אותה ו את הבורג ארוכות, בוחן ומסתכל ואחרי שעה קלה הוא אומר: גברת, אלו לא שקיות מתחת לעיניים אלו הציצים שלך. ואם לא תפסיקי לשחק עם הבורג אז בקרוב גם יהיה לך זקן...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אהבתי
יערה46
לפני 14 שנים • 28 ביולי 2009

נעלי תנין

יערה46 • 28 ביולי 2009
בלונדינית נכנסת לחנות נעליים ואומרת למוכר: 'אני חייבת לקנות את הנעליים האלה שבחלון-הראווה. המוכר אומר לה: 'אלה נעלי תנין, והן עולות 1,500 דולר '.

' זה יקר נורא!', צועקת הבלונדינית .

' זה המחיר וזה יקר כי זה נעלי תנין', אומר לה המוכר .

' אבל אני חייבת נעליים כאלה, אבל בזול', היא אומרת לו .

עונה המוכר : 'בבקשה, תיגשי לבִּיצה ותצודי לך תנין בעצמך '.

נגמר היום והמוכר נוסע הביתה. בדרך הוא עובר ליד הבִּיצה, ורואה את הבלונדינית עם רובה ביד ומאחוריה מגיח תנין ענקי. בלי להתבלבל היא מסתובבת, יורה לו כדור בין העיניים וגוררת אותו החוצה מהבִּיצה. המוכר עוצר את האוטו, רץ אליה, רואה סביבה עשרה תנינים מתים ... והבלונדינית יושבת מדוכאת ואומרת: אני לא מאמינה, גם לזה אין נעליים
נוריתE
נוריתE • 28 ביולי 2009
הוא : "את קוראת אותי כמו ספר.."
היא : "כן,אני אוהבת קומיקס..."
בלוסום​(לא בעסק)

Re: נעלי תנין

בלוסום​(לא בעסק) • 28 ביולי 2009
יערה46 כתב/ה:
בלונדינית נכנסת לחנות נעליים ואומרת למוכר: 'אני חייבת לקנות את הנעליים האלה שבחלון-הראווה. המוכר אומר לה: 'אלה נעלי תנין, והן עולות 1,500 דולר '.

' זה יקר נורא!', צועקת הבלונדינית .

' זה המחיר וזה יקר כי זה נעלי תנין', אומר לה המוכר .

' אבל אני חייבת נעליים כאלה, אבל בזול', היא אומרת לו .

עונה המוכר : 'בבקשה, תיגשי לבִּיצה ותצודי לך תנין בעצמך '.

נגמר היום והמוכר נוסע הביתה. בדרך הוא עובר ליד הבִּיצה, ורואה את הבלונדינית עם רובה ביד ומאחוריה מגיח תנין ענקי. בלי להתבלבל היא מסתובבת, יורה לו כדור בין העיניים וגוררת אותו החוצה מהבִּיצה. המוכר עוצר את האוטו, רץ אליה, רואה סביבה עשרה תנינים מתים ... והבלונדינית יושבת מדוכאת ואומרת: אני לא מאמינה, גם לזה אין נעליים

וכשחשבתי שאין בדיחות בלונדיניות טובות יותר!!!!!!!

עילויייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!! rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
אישה סודית
לפני 14 שנים • 31 ביולי 2009

איך קוראים למועדון סאדו חרדי?

אישה סודית • 31 ביולי 2009
איך קוראים למועדון סאדו חרדי?

אנא בכח..
samara{Air}
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2009

דאבל- דור

samara{Air} • 3 באוג׳ 2009
אתמול בערב הייתי בבר ולפתע ניגשה אלי אישה לא צעירה.

היא נראתה לא רע בכלל לאישה בת קרוב לשישים, למעשה הייתי אפילו אומר שהיא הייתה סקסית לאללה.

בלב חשבתי שבטח לאישה כזו צריכה להיות בת שהיא פצצה אמיתית.

היא חייכה אלי ושאלה אם אפשר לשבת לידי, עניתי בחיוב ושאלתי אם תרצה לשתות משהו.

ישבנו ושתינו לנו והשיחה קלחה. אח"כ אפילו התחרמנו קצת ואז היא שאלה אם יצא לי פעם לעשות סקס דאבל- דור.

עניתי בשלילה ושאלתי מה זה. "זה סקס עם אם ובת ביחד" היא ענתה. "וואו" אמרתי והמוח כבר צייר לו תנוחות שונות ומורכבות.

תהיתי לעצמי איך נראית הבת שלה ואיזה כיף יכול להיות ערב כזה.

אחרי עוד כוס או שתיים היא קרצה אלי ואמרה: "הלילה הוא ליל המזל שלך". יצאנו יחד מהבר ונסענו אל הבית שלה.

נכנסנו פנימה, היא הדליקה את האור בסלון וצעקה לעבר הקומה העליונה: "אימא את עדיין ערה?"...
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2009

Re: דאבל- דור

בלוסום​(לא בעסק) • 3 באוג׳ 2009
samara כתב/ה:
אתמול בערב הייתי בבר ולפתע ניגשה אלי אישה לא צעירה.

היא נראתה לא רע בכלל לאישה בת קרוב לשישים, למעשה הייתי אפילו אומר שהיא הייתה סקסית לאללה.

בלב חשבתי שבטח לאישה כזו צריכה להיות בת שהיא פצצה אמיתית.

היא חייכה אלי ושאלה אם אפשר לשבת לידי, עניתי בחיוב ושאלתי אם תרצה לשתות משהו.

ישבנו ושתינו לנו והשיחה קלחה. אח"כ אפילו התחרמנו קצת ואז היא שאלה אם יצא לי פעם לעשות סקס דאבל- דור.

עניתי בשלילה ושאלתי מה זה. "זה סקס עם אם ובת ביחד" היא ענתה. "וואו" אמרתי והמוח כבר צייר לו תנוחות שונות ומורכבות.

תהיתי לעצמי איך נראית הבת שלה ואיזה כיף יכול להיות ערב כזה.

אחרי עוד כוס או שתיים היא קרצה אלי ואמרה: "הלילה הוא ליל המזל שלך". יצאנו יחד מהבר ונסענו אל הבית שלה.

נכנסנו פנימה, היא הדליקה את האור בסלון וצעקה לעבר הקומה העליונה: "אימא את עדיין ערה?"...

icon_lol.gif rffl.gif