בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ראשון (9/8) BDSM Munch #2

mishel​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 8 באוג׳ 2009

דווקא אני מודה ל TV שהאיר את עיני

mishel​(נשלטת) • 8 באוג׳ 2009
חשבנו לעשות מאמץ ולהגיע לאירוע
אבל אכן אם האירוע מתקיים במקום המדובר, אין לנו אלא לעשות את השיקולים שלנו ולהדיר את רגלינו מהמקום.

ומשום מה נראה לי שכך יעשו עוד הרבה אחרים.
bael{בורדו בי}
bael{בורדו בי} • 8 באוג׳ 2009
TV_Eye כתב/ה:
שוקי עם כל הכבוד

לא אמרתי דבר וחצי דבר על דעתך הפוליטיות, זכותך להחזיק בהם להילחם עליהם לצעוק אותם ואני יהיה הראשון שאתן לך את הבמה ומגפון .

אבל!!!! וזה אבל ענק עצום.

שאתה עושה ערב קהילתי שמיועד לקהילה הטרוגנית יהיה נכון להגיד לאנשים לאן הם נכנסים.
הדעות שלך הם נהדרות, אבל שאתה מנסה לכפות עלינו את דעתך באמתלה של ערב קהילתי, בלי להודיע לנו מראש שהפאב הזה הוא אנטי ציוני ובזה שאני ניכנס אליו אני מבזה את החברים שלי שנפלו בשביל שאתה תוכל לשבת ולגרש את אלו שלא נפלו, ניראה בעיני נלוז.

ובדבר הירידה לפסים אישיים היא ממש לא לעניין, והאמת שהאיום שלך לא להזמין אותי בעתיד כי אולי אצלם, תסלח היא בדיחה.

אתה עושה מעצמך צחוק עם הדעות של כל מי שלובש מדים יורה בתינוקות, וכל מי שיש לו ביקורת יבוא ויצלם את האירוע וישלח מייל להורים בכדאי שיראו.

שוב מהלך נלוז בניסיון לעשות דה-גיטימציה לי ובעזרת זה לביקורת העניינית שלי.

לפני שפרסמתי את שם המקום כתבתי בלשון ערטילאית וכאשר אתה לא השבתה (כי כמו שאמרתה היו לך דברים חשובים יותר לעשות) אנשים כאן דרשו לדעת ,בצדק, במה העניין. ואילו רק אז פרסמתי את שם המקום. ובינינו גם אלו שיודעים היכן המקום לא מוצאים אותו אז בטח ובטח הסקרנים.

אז אני מצטער לאכזב אותך, אחרי ההתבטאות הזו אני גם לא רוצה שתזמין אותי לאירועים שלך. אם הם אמתלה למאבק פוליטי שאתה משתמש בנו כבובות סומות בכיסוי של מסיבת קהילה.

אז הציוני פרו צבאי הזה שאף עושה מילואים מידי פעם, לא יגיע ומקווה שעוד "טמאים" פרו ציונים כמוני גם יחליטו לא להגיע .

חוץ מזה שיהיה לכם בהצלחה.

TV תודה !!!
על שהסברת גם את עמדותי באופן שקול ומכובד.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 8 באוג׳ 2009
ממש מתאים לי כמה חברים עם עלה זית בפה ומדים בתיק...

ואז אני אספר לבעל המקום מה חוק דרומי אומר לי באופן אישי כשיניח עלי יד,אצבע

או כל איבר מיותר בגופו.

אם המאנצ' הזה מתחיל באמירה פוליטית מחרידה לכשעצמה הרי שאין הצדקה קהילתית

לקיומו וטוב יעשו המארגנים אם ימשכו את הרעיון מביצוע במקום שכזה.

מכוער.

מגעיל.

מיותר.
shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 9 באוג׳ 2009
shuki boy​(נשלט) • 9 באוג׳ 2009
יש לי חברים שמשרתים בצבא, ואינם יורים בתינוקות, והם באים למקום ומכבדים את העניין שמדים יכולים לגרום לאנשים ששם תחושת פוסט-טראומה, ומגיעים על אזרחי.
וחוץ מזה אני לא נכנס יותר לויכוח הפוליטי.

העניין עם המדים נודע לי אחרי שכבר היה מאוחר מידי, אחרת הייתי מיידע מראש ונותן לכם להחליט, ממש אין לי עניין לכפות על אנשים כלום. ולא הרגשתי שום צורך להודיע שהמקום אנטי-ציוני, כפי שלא הרגשתי שום צורך להודיע שאני אנטי-ציוני. יתכן וטעיתי, אבל זה לא נותן לך את הזכות לחרבן את העניין של הדיסקרטיות שחשוב לאחרים.

וכן, לא השבתי לך, כי במוצ"ש היתה תקיפה הומופובית חמורה ולא נכנסתי לאתר המזדיין הזה עד עכשיו. כי הייתי פאקינג עסוק בדברים קצת יותר חשובים.
ואל תקשקש שחיכית לתגובה, לא פנית אלי באופן אישי למרות שיש לך את המייל של המאנצ'.

אז אתה יכול ללכת להזדיין.

וזו הפעם האחרונה שאני נוקף אצבע בשביל הקהילה הבדס"מית הסטרייטית לפחות כפי שהיא מצטיירת בשירשורים באתר הכלוב ובתפוז, חבורת כפויי טובה, קהילה שמלאה בשנאת נשים, פאשיזם, ארוניסטיות, פחד שנאה ובושה.

לא טוב לך? תארגן מפגש חינמי בעצמך! אף אחד לא מונע ממך דבר.
נילי ונילי
נילי ונילי • 9 באוג׳ 2009
חייבת לציין שעכשיו, כשהשלישייה המיליטנטית הודיעה שהיא לא תגיע, רמת המוטיביציה שלי להגיע לאירוע דווקא עלתה.

יייייפי!

icon_twisted.gif
קטסטרופה{Adonai}

על מה אתה מתרעם?

קטסטרופה{Adonai} • 9 באוג׳ 2009
tranny boi כתב/ה:
יש לי חברים שמשרתים בצבא, ואינם יורים בתינוקות, והם באים למקום ומכבדים את העניין שמדים יכולים לגרום לאנשים ששם תחושת פוסט-טראומה, ומגיעים על אזרחי.

העניין עם המדים נודע לי אחרי שכבר היה מאוחר מידי, אחרת הייתי מיידע מראש ונותן לכם להחליט, ממש אין לי עניין לכפות על אנשים כלום. ולא הרגשתי שום צורך להודיע שהמקום אנטי-ציוני, כפי שלא הרגשתי שום צורך להודיע שאני אנטי-ציוני. יתכן וטעיתי, אבל זה לא נותן לך את הזכות לחרבן את העניין של הדיסקרטיות שחשוב לאחרים.

וכן, לא השבתי לך, כי במוצ"ש היתה תקיפה הומופובית חמורה ולא נכנסתי לאתר המזדיין הזה עד עכשיו. כי הייתי פאקינג עסוק בדברים קצת יותר חשובים.
ואל תקשקש שחיכית לתגובה, לא פנית אלי באופן אישי למרות שיש לך את המייל של המאנצ'.

וזו הפעם האחרונה שאני נוקף אצבע בשביל הקהילה הבדס"מית הסטרייטית לפחות כפי שהיא מצטיירת בשירשורים באתר הכלוב ובתפוז, חבורת כפויי טובה, קהילה שמלאה בשנאת נשים, פאשיזם, ארוניסטיות, פחד שנאה ובושה.

כמו שאמרת, שיזדיינו.
העיקר הם מגנים על דרסקודים במועדונים שלהם.
לא להכניס עם ג'ינס כי זה ערסי זה בסדר אה?
מדים נועדו לאלה שמשרתים את צבא הכיבוש ואישית גם לי חורה שאני רואה מדים מכל סוג שהוא שמשרתים את המשטר והמימסד.

אז בעעל הלא ממש ליברלי, בודיגארד שהוא עצמו מעיד על עצמו כ"חי על חרבו" והשלישי, המיותר, לא יבואו.
ביג פאקינג דיל.

אגב,
איפה המקום הזה בכלל?
bael{בורדו בי}

Re: על מה אתה מתרעם?

bael{בורדו בי} • 9 באוג׳ 2009
קטסטרופה כתב/ה:
tranny boi כתב/ה:

כמו שאמרת, שיזדיינו.
העיקר הם מגנים על דרסקודים במועדונים שלהם.
לא להכניס עם ג'ינס כי זה ערסי זה בסדר אה?
מדים נועדו לאלה שמשרתים את צבא הכיבוש ואישית גם לי חורה שאני רואה מדים מכל סוג שהוא שמשרתים את המשטר והמימסד.

אז בעעל הלא ממש ליברלי, בודיגארד שהוא עצמו מעיד על עצמו כ"חי על חרבו" והשלישי, המיותר, לא יבואו.
ביג פאקינג דיל.

אגב,
איפה המקום הזה בכלל?

מר קטסטרופה,
רציתי להתייחס ביתר רצינות לתגובתך אבל במחשבה שניה אני מעדיף לא להכנס אתך לעימות (לא מתוך איזשהו פחד. כי מי כמוך יודע שאני לא סופר אף אחד, כולל אותך) במיוחד שאתה והחברים הליבראלים שלך משתמשים בשפת רחוב (יפה לכם השמאלנים....הפכתם להיות שכונה) ומנפנפים בדגל השנאה והשטנה כנגד אלה ששומרים על הישבן הרופס שלכם.
אני לא אשתמש במילה "תזדיינו" כי זאת ברכה בעיני...לכן אסיים בברכה משלי: מי ייתן ולא יעמוד לכם יותר !
slu
slu

מה אתה מתלהב??

slu • 9 באוג׳ 2009
tranny boi כתב/ה:

אתה בחרת במקום אליו אתה מגיע ככל הנראה גם בגלל מה שהוא מייצג.
אל תתפלא אם יהיו כאלו שיסרבו להגיע מאותה סיבה "מצפונית" בדיוק.
המקום הוא מקום ציבורי, כך שכאשר אנשים התענינו לדעת כל אחד מסיבותיו הוא באיזה מדובר, טיבעי שיקבלו תשובה.

המשחק הילדותי הזה של המרטיר ש"הרסו לו" מיותר ודבילי.
בעצם זה שבחרת במקום שממש אינו נטרלי (אם גם לא במובן המקובל במקומנו הזה) חשפת עצמך גם לביקורת המתבקשת בידי אלו הנמצאים בצד השני של הסקאלה.

שורה תחתונה, מן הראוי היה לומר.
ותגובה פשוטה בנוסח "נכון, זה כך מי שמתאים לו מוזמן מי שלא, אז לא" - הייתה משרתת אותך הרבה יותר טוב מאשר איזו יציאה היסטרית של ילד נעלב "לך זדיין"... מה הלאה? "הכל עובר עליך וקקה בידיך.." ??

אין לי בעיה עם מקומות שאוסרים כניסה של חיילים ככלל.
אלא שאצלנו, ולו רק מטעמים סוציולוגיים נטו, ברור שהדבר מכוון אל חיילנו אנו.
כמדינה שעצם הישרדותה מבוססת חרב (וממש לא מבחירה שלנו) יש לי התנגדות עקרונית למקומות שבמידה רבה, מתבטאים ביריקה לעבר גו הברזל שמאפשר להם את החופש לעשות זאת בדיוק. לא תמיד צריך לעשות דבר רק כי אפשר.

מדינת ישראל אגב, לא הוקמה במבצע כיבוש אלא במבצע הלובי הגדול והמוצלח שנוצר אי פעם. את זה משום מה אף אחד לא מלמד.
s
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 9 באוג׳ 2009
ההתיחסות היחידה שלי בנושא זה אליך מר קטסטרופה עוסקת בזה ששוב

נגמרו לך המילים בבדסמית ועברת לפוליטיקה.

אם היית מקשיב לפני שמשחרר מילים ללא טעם היית מבחין שלא הובע מאומה

כנגד המאנצ' שבעיניי מהווה דבר טוב ורצוי קהילתית ללא קשר

להשתתפותי/אי השתתפותי.

הטענה שהובעה עוסקת בעצם בחירת המקום שמלכתחילה מעלה טעם לפגם

גם אם טענת "לא ידעתי" של טראני אמיתית ואני נוטה להאמין לו.

חבל שמשהו קהילתי נכון וטוב נגרר שוב למחוזות הפוליטיקה מה שמעלה את השאלה

הנוקבת יותר:

האם זה פורום בדסמי לאנשי בדסמ?

לגביך נילי- הכרתי פעם מישהי אחרת. הסיקי מזה מה שבא לך.

בהצלחה עם הערב.
shuki boy​(נשלט)

Re: מה אתה מתלהב??

shuki boy​(נשלט) • 9 באוג׳ 2009
slu כתב/ה:

אתה בחרת במקום אליו אתה מגיע ככל הנראה גם בגלל מה שהוא מייצג.
אל תתפלא אם יהיו כאלו שיסרבו להגיע מאותה סיבה "מצפונית" בדיוק.
המקום הוא מקום ציבורי, כך שכאשר אנשים התענינו לדעת כל אחד מסיבותיו הוא באיזה מדובר, טיבעי שיקבלו תשובה.

המשחק הילדותי הזה של המרטיר ש"הרסו לו" מיותר ודבילי.
בעצם זה שבחרת במקום שממש אינו נטרלי (אם גם לא במובן המקובל במקומנו הזה) חשפת עצמך גם לביקורת המתבקשת בידי אלו הנמצאים בצד השני של הסקאלה.

כפי שאמרתי, אין לי בעיה שאנשים לא יבואו, למעשה חשוב לי שאנשים ידעו במה מדובר, ולכן גם טרחתי להכליל את המידע לגבי המקום במייל תזכורת ששלחתי לכל מי שנרשם. עיצבן אותי שבניגוד למה שביקשתי כמה וכמה פעמים, במייל ובע"פ, מר TV EYE פירסם את שמו של המקום. זה בפירוש להרוס סתם. ממש סתם. בלי קשר לפוליטיקה ובלי קשר לכלום. זה פשוט חוסר אחריות.

אם לא מתאים לו, שלא יבוא, אם בא לו להביע ביקורת בפורום, גם סבבה. היה על זה דיון הרי גם בתפוז. וממש לא התעצבנתי שם כפי שהתעצבנתי פה. אבל שם לא טרחו להגיד מה שמו של המקום. והדיון התנהל ואנשים החליטו את מה שהם רוצים להחליט, בלי לחרבן לאחרים.

והקישקוש הזה, שלא עניתי לו אחרי יומיים ולכן הוא פירסם את שמו של המקום, זה בפירוש קישקוש. אז אני עדיין עומד מאחורי ההצעה שלי, שילך להזדיין.