שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים מאוכזבים.

Mistress Lin​(שולטת)
לפני 15 שנים • 13 באוג׳ 2009

נשלטים מאוכזבים.

Mistress Lin​(שולטת) • 13 באוג׳ 2009
בטוח שנתקלתם פה בתופעה של מוזרויות ואיומים וכאלה, גם אני עברתי את זה לא פעם.
יש נשלט מסויים שהתעקש שהוא רוצה לקנות לי מתנה ליומולדת, אז אמרתי אוקיי. קיבלתי את המתנה, אותו נשלט הטריד אותי כשהייתי בעבודה ולא יכולתי לענות.. ואז פשוט שלח לי הודעות נאצה על זה שאני גנבת ושהוא הולך לפרסם פה בכל האתר משהו כזה שאני גנבת...
מי שמכיר אותי יודע שזה לא נכון ואני תמיד מחזירה כסף או מחזירה בצורה כלשהו על כל דבר שאני מקבלת.
הצעתי לו שאשלח לו את כספו בחזרה ובפעם הבאה שלא יציע מתנות.
ולהבא אזהר מאנשים כאלה...
    התגובה האהובה בשרשור
DanaDomme​(שולטת)

הקדמת תרופה למכה

DanaDomme​(שולטת) • 13 באוג׳ 2009
נראה שאת קצת מבוהלת מאותו נשלט "מקסים".
חשוב שתהיי שלמה עם מה שאת עושה ותקחי אחריות, זו מניפולציה ברורה מצידו, מצד שני אולי להבא תבהירי שאין לך בעיה לקבל מתנות אבל שיגיד לך מראש אם זה מחייב אותך למשהו כי את לא מבטיחה שום דבר.
ועוד משהו - קחי בחשבון שהמרחק בין איומים למעשים רחוק ואם הוא אכן היה פותח איזה פוסט נאצה נגדך, כל מה שהיית צריכה לעשות זה להתעלם ולתת לו לצאת רע מכל הענין.
והוא היה יוצא רע.
נילי ונילי
נילי ונילי • 13 באוג׳ 2009
אחת הבעיות עם לקבל כסף ומתנות מאנשים היא שזה מאפשר להם שליטה על החיים שלך [ומרגול אומרת: "אז מה? אם קנית לי- אז מה? אם הבאת לי- אז מה? אם נתת לי- אז מה? אני לא ילדה קטנה"]. זה נכון לא רק בתחום הבדסמ, אלא גם בחיים בכלל: אנשים שנותנים לך מתנות חושבים שהם קנו אותך ואת החיים שלך ושיש להם עכשיו זכות החלטה כלשהי לגבייך הלאה. לא שיש דבר פסול בזה, אבל נורא מבאס כשכללי המשחק לא ברורים ומוסכמים מלכתחילה.

דנה נתנה לך עצה טובה: לברר לפני כל פעם כזו האם קבלת המתנה מחייבת אותך למשהו. אל תתביישי לשאול בצורה מאוד ברורה ולהעלות את הנושא לשיחה, אם הוא לא מובן מאליו.
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
ורק אני לתומי חשבתי שמתנה אמורה להינתן אך ורק לאדם שמעריכים/מחבבים/אוהבים ושעצם הגמול הוא בתחושת ההנאה שמתלווה לנתינה
אדם'
לפני 15 שנים • 14 באוג׳ 2009

שונא מתנות יחיה

אדם' • 14 באוג׳ 2009
תגידי לי, למה לך כל ההסברים והצידוקים האלה ("הייתי בעבודה", "אני תמיד מחזירה כסף" וכיו"ב)?
מה יותר פשוט מלא לקחת/לקבל מתנות מאנשים שזרים לך?
חתול צללים כתב יפה ונכון, והייתי רק מוסיף, שהדברים שכתב נכונים גם לצד המקבל וגם לצד הנותן (המקבל נהנה כשהמתנה מגיעה מאדם יקר/קרוב לו).

ועל כך נאמר,
"שונא מתנות יחיה" icon_exclaim.gif
נפלאות הלשון​(נשלט)
לפני 15 שנים • 15 באוג׳ 2009

מספיק עם העמדת פנים

נפלאות הלשון​(נשלט) • 15 באוג׳ 2009
90% מהמלכות (עלק) כאן נמצאות לש םניצול לשמו ובראש וראשונה מבחינה כלכלית.
אחרת, הן לא היו כאן.אתם יודעים מה המילה המתארת בחורות כאלה.
יופי, שמח שהבנתם.
חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}
לפני 15 שנים • 15 באוג׳ 2009

Re: מספיק עם העמדת פנים

נפלאות הלשון כתב/ה:
יופי, שמח שהבנתם.

התשובה המהירה היא שמלכות הן כמו עורכי דין, 90% מוציאות שם רע לכל השאר.

התשובה היותר רצינית, שמסתמכת על שכר ישר בלבד ולא על מדגם מדעי מייצג, היא שככל הנראה כמות המ(ל)כות שנמצאות פה למטרת ניצול כלכלי כנראה נמוכה בהרבה ממה שעשוי להצטייר, אמהמה מדובר במיעוט דומיננטי ועוד תרתי, ומיעוטים דומיננטיים, בדיוק כמו פינצ'רים רעי מזג, נוטים לעשות הרבה יותר רעש ולמשוך הרבה יותר תשומת לב מהגודל האמיתי שלהם.
Mr Vertigo
לפני 15 שנים • 16 באוג׳ 2009

Re: מספיק עם העמדת פנים

Mr Vertigo • 16 באוג׳ 2009
נפלאות הלשון כתב/ה:
יופי, שמח שהבנתם.

מסכים איתך לגמרי. ושמח שיש פה שחושבים כמוני. קצתי בנשלטים הנואשים וחסרי עמוד השדרה שנותנים לאותם 90% לנצל אותם ובכך ממשיכים את המצב הזה.
למה בדיוק לקבל מתנה ממישהו שלא מכירים ושאין שום דבר איתו? האם את לא מתממת קצת כשאת אומרת שחשבת שהוא לא ירצה כלום בתמורה? למה שהוא יהנה מלקנות משהו למישהי שאינו מכיר כלל וכלל?

ובלי קשר לקחו את הבדסמ והרסו אותו. לפחות את כל קטע הפמדום (כי אם תשימו לב במיילדום זה לא קיים כל הנושא הכלכלי הזה).

ולגבי עורכי דין, לפחות שם אתה יכול למצא כמה הגונים שעוסקים בזכויות אדם ועוד כמה דברים שמראים על מוסר ומצפון. בקשר לשולטות, אני חייב להגיד שעוד לא נתקלתי בכאלה.
אבל מי יודע
Bloody
Bloody • 16 באוג׳ 2009
מי אמר נשלטים ממורמרים ולא קיבל? icon_smile.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 16 באוג׳ 2009
נשלטים הם אנשים פראיירים זה ידוע לכל ולכן אין שום סיבה לא לנצל אותם. אם בן-אדם בוחר להיות פראייר ואפילו טוען שהוא נהנה מזה (מקבל זיקפה והתרגשות מינית) אז למה לא לנצל אותו?

אם יש מישהו שנהנה לקנות לי מתנות, להסיע אותי לים ולחכות באוטו עם חלונות סגורים, אחר כך הוא נהנה לשלוח לי כסף ועל כל דולר שאני מקבל הוא נותן לעצמו סטירה וכמעט גומר, אז למה לא? צריך להיות אידיוט בשביל לא לנצל אדם שרוצה להיות מנוצל. מה אנחנו ארגון צדקה שצריך לרחם על המסכנים ולבדוק מה בדיוק הם מחפשים ורוצים? לא. לא צדקה ולא רווחה, העולם הוא תחרותי והחזק מנצח, ולכן חלשים סדרתיים ושפוטים למיניהם ופראיירים שלעולם רק מתחלפים ולא מתים - חשוב לנצל אותם עד תום ולא להתבייש.