שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים מאוכזבים.

אלון ב​(נשלט)
לפני 15 שנים • 16 באוג׳ 2009
אלון ב​(נשלט) • 16 באוג׳ 2009
זהו אני פתחתי אמותה לזכיות הנשלט במשפחה icon_razz.gif
cai
cai
לפני 15 שנים • 17 באוג׳ 2009

Re: מספיק עם העמדת פנים

cai • 17 באוג׳ 2009
westley כתב/ה:
נפלאות הלשון כתב/ה:
90% מהמלכות (עלק) כאן נמצאות לש םניצול לשמו ובראש וראשונה מבחינה כלכלית.
אחרת, הן לא היו כאן.אתם יודעים מה המילה המתארת בחורות כאלה.
יופי, שמח שהבנתם.

מסכים איתך לגמרי. ושמח שיש פה שחושבים כמוני. קצתי בנשלטים הנואשים וחסרי עמוד השדרה שנותנים לאותם 90% לנצל אותם ובכך ממשיכים את המצב הזה.
למה בדיוק לקבל מתנה ממישהו שלא מכירים ושאין שום דבר איתו? האם את לא מתממת קצת כשאת אומרת שחשבת שהוא לא ירצה כלום בתמורה? למה שהוא יהנה מלקנות משהו למישהי שאינו מכיר כלל וכלל?

ובלי קשר לקחו את הבדסמ והרסו אותו. לפחות את כל קטע הפמדום (כי אם תשימו לב במיילדום זה לא קיים כל הנושא הכלכלי הזה).

ולגבי עורכי דין, לפחות שם אתה יכול למצא כמה הגונים שעוסקים בזכויות אדם ועוד כמה דברים שמראים על מוסר ומצפון. בקשר לשולטות, אני חייב להגיד שעוד לא נתקלתי בכאלה.
אבל מי יודע

אולי אני שוכחת דברים טובים יותר שקרו פה, אבל ההודעה הזאת נראית שייכת להיכל התהילה של ההודעות המטומטמות ביותר שנכתבו בפורומים בכלוב לדורותיהם.

סליחה, בחורות פה מקבלות הודעות סטייל "אשלם הרבה רק כדי להסניף אותך!". בחורות לא מבקשות כסף- כסף מוצע להן ללא היכרות מוקדמת, ללא תנאים מוקדמים גבוהים במיוחד. הוצע לי כסף כדי לקנות ממני תחתונים משומשים, נעליים משומשות, שתן בבקבוק ועוד ועוד. קיבלתי גם "בואי נפגש לקפה ועוגה, אני מזמין" ("בואי נפגש" היה בהחלט מספיק, אחרי זה תשלוף את הארנק ותציע לשלם, כמו בכל דייט רגיל. אין צורך להבהיר כאלה דברים מראש), וגם אפילו "אם תסכימי להפגש איתי אני אעשה לך מנוי זהב" (אם כבר, אני בטוחה שיש מי שישלם על פגישה איתי יותר מ-15 שקל, אבל באמת תודה על ההצעה).

בקיצור, זה שם. אף אחת לא הייתה מרשה לעצמה לדרוש אם לא היה ברור שההיצע קיים. את ההיצע, חברים יקרים, יצרו הנשלטים. אולי הם כאלה שנהנים מההשפלה שבתשלום, אולי הם כאלה שבגלל שאף אחת לא שמה עליהם הם נאלצים להציע כסף ולשלם אותו. כך או כך, את התופעה יצרו הקולגות שלכם- ולא הבחורות.
hun
hun
hun • 17 באוג׳ 2009
ישנם גברים שמוכנים לשלם עבור פריט לבוש או על מנת לקבל יחס מאישה המכנה את עצמה שולטת ,ואני לא מדבר על מלכות בתשלום שזה כבר נושא אחר . מאידך ישנן נשים המוכנות לקבל כסף ולעיתים מתנות את התקשורת עימן בקבלת טובות הנאה כספיות תמורת שליטה פוטנציאלית .

הבסיס לתופעה די פשוט נשים נמשכות לסטטוס גבוה לכסף (בין שאר הדברים) ואילו גברים נמשכים יותר למין אך כמובן שלא רק . לעיתים על שולטת להיות מוסרית ולדעת מתי היא שם רק למען טובות ההנאה ותו לו ,כך שאין היא מעוניינת באדם אשר מולה ולסרב להצעה למרות שהיא מפתה . אני מצפה משולט המוצא את עצמו מול נשלטת להתנהג באותה מידה של בגרות ומוסריות כאשר הוא נתקל במקרה דומה או בפיתוי מסוג אחר אשר עלול לגרום לניצול ולעוגמת נפש .

השאלה לגבי שליטה כלכלית ופטיש של ניצול כספי או אחר הינה לגיטימית , התנאים המקדימים לקיום קשר כזה הם הנאה הדדית ,שפיות ואחראיות של שני הצדדים . אפשר לפסול קשר כזה ואפשר לקבל אךתנאים אלה הכרחיים בעיניי כמו גם קיומו של עומק וקרבה אינטימית בין הבוחרים להכנס לשם .

כחלק ממחקר בדקתי את הנושא של ניצול ומוסריות נשית , חולשות נשיות ורדיפה אחר הנוצץ
וזאת על בשרי , התגלית המעניינת ביותר היא ברגע שאתה מצייר את עצמך כחלש , הרצון לפגוע בך ולנצלך נהיה חזק יותר - מצד אותה אישה וזה כדי להפריך את טענתה של ברנר .

לסיום אומר שיש גם גברים ונשים המעוניינים במהות, בעומק ,בקרבה ובחיבור שבין שני אנשים בוגרים.
Mr Vertigo

Re: מספיק עם העמדת פנים

Mr Vertigo • 17 באוג׳ 2009
ברנר כתב/ה:
westley כתב/ה:
נפלאות הלשון כתב/ה:
90% מהמלכות (עלק) כאן נמצאות לש םניצול לשמו ובראש וראשונה מבחינה כלכלית.
אחרת, הן לא היו כאן.אתם יודעים מה המילה המתארת בחורות כאלה.
יופי, שמח שהבנתם.

מסכים איתך לגמרי. ושמח שיש פה שחושבים כמוני. קצתי בנשלטים הנואשים וחסרי עמוד השדרה שנותנים לאותם 90% לנצל אותם ובכך ממשיכים את המצב הזה.
למה בדיוק לקבל מתנה ממישהו שלא מכירים ושאין שום דבר איתו? האם את לא מתממת קצת כשאת אומרת שחשבת שהוא לא ירצה כלום בתמורה? למה שהוא יהנה מלקנות משהו למישהי שאינו מכיר כלל וכלל?

ובלי קשר לקחו את הבדסמ והרסו אותו. לפחות את כל קטע הפמדום (כי אם תשימו לב במיילדום זה לא קיים כל הנושא הכלכלי הזה).

ולגבי עורכי דין, לפחות שם אתה יכול למצא כמה הגונים שעוסקים בזכויות אדם ועוד כמה דברים שמראים על מוסר ומצפון. בקשר לשולטות, אני חייב להגיד שעוד לא נתקלתי בכאלה.
אבל מי יודע

אולי אני שוכחת דברים טובים יותר שקרו פה, אבל ההודעה הזאת נראית שייכת להיכל התהילה של ההודעות המטומטמות ביותר שנכתבו בפורומים בכלוב לדורותיהם.

סליחה, בחורות פה מקבלות הודעות סטייל "אשלם הרבה רק כדי להסניף אותך!". בחורות לא מבקשות כסף- כסף מוצע להן ללא היכרות מוקדמת, ללא תנאים מוקדמים גבוהים במיוחד. הוצע לי כסף כדי לקנות ממני תחתונים משומשים, נעליים משומשות, שתן בבקבוק ועוד ועוד. קיבלתי גם "בואי נפגש לקפה ועוגה, אני מזמין" ("בואי נפגש" היה בהחלט מספיק, אחרי זה תשלוף את הארנק ותציע לשלם, כמו בכל דייט רגיל. אין צורך להבהיר כאלה דברים מראש), וגם אפילו "אם תסכימי להפגש איתי אני אעשה לך מנוי זהב" (אם כבר, אני בטוחה שיש מי שישלם על פגישה איתי יותר מ-15 שקל, אבל באמת תודה על ההצעה).

בקיצור, זה שם. אף אחת לא הייתה מרשה לעצמה לדרוש אם לא היה ברור שההיצע קיים. את ההיצע, חברים יקרים, יצרו הנשלטים. אולי הם כאלה שנהנים מההשפלה שבתשלום, אולי הם כאלה שבגלל שאף אחת לא שמה עליהם הם נאלצים להציע כסף ולשלם אותו. כך או כך, את התופעה יצרו הקולגות שלכם- ולא הבחורות.

ברנר, חבל שלקחת את זה לפסים אישיים.
בעיניי דווקא ההודעה שלך לא מעידה על אינטליגנציה רבה. וניחנת גם בגסות רוח שיש לציין.

ראשית התעלמת לחלוטין מהדברים שנכתבו. לא אמרתי שאין נשלטים שמוכנים לזה. אגב נשלטים רבים מוכנים לזה כי הם הבינו שזו הדרך היחידה למשוך תשומת ליבן של שולטות בין אלפי הנשלטים פה. הם הבינו שזה מה שהשולטות פה מחפשות. אז הקביעה שלך שמה בא קודם הסמרטוטיות של הנשלטים או הנצלניות של השולטות, לוקה בחסר. ההצעות שקיבלת ממש לא רלוונטיות. את זו שבוחרת לקבל הצעות כאלה. אם את מתקמצנת על עוזרת בית כדי לחסוך 100 שקרל ומעדיפה שנשלט יעשה את זה בשבילך, תסתכלי מה זה אומר עלייך ולא מה זה אומר על נשלטים.
אין שום קשר לקפה ועוגה. ואין שום רע בלהזמין בדייט ראשון (אגב, אם כבר, אז למה נשלטת לא תזמין בדייט ראשון את השולט שלה? אני אחסוך לך את המאמץ הכרוך במחשבה ואענה לך. כי אין שום קשר לשליטה או לבדסמ. זה עניין מגדרי מובהק. לא משנה אם את שולטת או נשלטת).

לא טענתי שההיצע לא קיים. אז מה זה אומר? אמרת שאף אחת לא היתה מרשה לעצמה לדרוש את זה לולא היה היצע. מה הקשר? אז יש היצע. האם זה שיש ביקוש לזנות אומר שהנשים שעוסקות בזה הן לא זונות?
האם זה שיש גברים שמוכנים לשלם עבור מין משפיע על ההגדרה לנשים שעוסקות בזה?

ולקבוע שאת התופעה יצרו רק הנשלטים.... נו באמת זה כבר פתטי. לכל מטבע יש שני צדדים את יודעת נכון? אז עזבי את הנשלטים בצד רגע. מה זה אומר על השולטות?

ואגב, ההודעות האלה לא משרתות אותי בשום צורה.ברור לי שאני כרגע מרתיע ממני הרבה נשים שיקראו את זה. אבל עדיין, לפעמים צריך להגיד מה שחושבים. בעיקר שזה ניצול ברור.
ושוב, ממש לא מדובר על להזמין בדייט הראשון ולא על מתנה שבאה מיוזמתי. מדובר על דרישות חומריות שבאות מהכיוון שלך. כחלק מה"שליטה". "תקנה לי". "תסיע אותי" "תשלם לי" "תתמוך בי". לזו הכוונה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

אויש

יש נשים שדורשות כסף ומתנות.
אף גבר לא מחוייב להיענות לדרישותיהן.
כל גבר חופשי לומר "אם את כזאת, אני לא מעוניין בך".

יש גברים שמציעים מתנות חינם.
אף אשה לא מחוייבת לקבל אותן.
אף אשה גם לא מחוייבת לסרב להן (אולי זה לא לגמרי אתי, אבל זה נתון לויכוח. וזה גם חוקי).

אף אחד לא חייב שום דבר לאף אחד.
למי אכפת מי יצר את ההיצע ומי יצר את הביקוש ומי מכוון את השוק?
יש אנשים שמתרגמים הכל לכסף. אף אחד מכם לא חייב להצטרף אליהם.

* * *

לפעמים גברים מדברים אלי לא יפה. לפעמים פונים אלי בחוצפה, בגסות רוח, בעילגות.
אז מה?
אז יש אנשים לא נחמדים בעולם. מה לעשות.
ואויה לי אם אני אחליט שאם תשעים אחוז מההודעות שאני מקבלת בכלוב הן רפש שלא ראוי לציטוט - סימן שכל הגברים הם זבל, ומעכשיו אני לא מדברת עם אף אחד בחינם.

נו, באמת. הפוסל במומו פוסל, ואת זה ניתן להגיד על כל תגובת האשמה "את הצד השני" שנכתבה כאן, לא משנה את מי היא האשימה.

(כן, תאבת בצע זה לא חינני, גם מרמור זה לא חינני, גם קמצנות, גם חוסר עמוד שדרה, גם רוע לב ועוד כמה דברים שלא ניתן לומר עליהם שהם תכונה טובה. No shit. המצאתם את הגלגל, מה אני אגיד לכם).
אלון ב​(נשלט)
אלון ב​(נשלט) • 17 באוג׳ 2009
אז שולטת נחמדה ויקרה אולי את תמימה
אבל יש בעולם שלך שנקרא שולטות הרבה נצלניות שמנצלות את התמימות של האנשים וגם את אלה שלא תמימים
שמחפשות כסף מתנות ולא באמת נמצאות באתר בגלל הבדסמ
אז תביני גם את האנשים שעומדים מולך מידע רב שלי ומנסיון שם צד לא תמים

והפוסטים של הוא הרביץ לי גנב לי לקח לי ירק עליי ממש גנון ופוגע קצת באנטלגנציה שלכם
הפוסטים האלה מאוד משעממים מיצינו אותם
Bloody
Bloody • 17 באוג׳ 2009
ואללה, מי שמטומטם ונופל לידי אחת כזאת שרק מחפשת לנצל אותו, מגיע לו. באמת, בן אדם צריך להפעיל את השכל שלו מדי פעם, אפילו שהוא מגיע לאתר בעקבות הזין שלו.
באמת נמאס כבר מכל ה"אכלו לי, שתו לי".
עוד מביאים לי מספרים, 90%, "עשיתי מחקר". הרשו לי לפחפח.
פחחח.
Mr Vertigo

Bloody - מסכים איתך

Mr Vertigo • 17 באוג׳ 2009
מי שמוכן לזה, מגיע לו.
הנקודה פשוט לא הייתה הנשלטים ואם מגיע להם או לא, אלא ה"שולטות" שמחפשות את זה ומה זה אומר עליהן.
Bloody
לפני 15 שנים • 18 באוג׳ 2009
Bloody • 18 באוג׳ 2009
אז יש כאן אנשים שהאינטרס שלהם הוא לא הבדס"מ הטהור והזך שאנשים מהללים פה. ממש חדשות.
נכון, יש פה זכרים שרק מחפשים לזיין, נקבות שאף אחד לא היה נוגע בהן עם מקל אם לא היו מציגות את עצמן כמלכות וכו' וכו'. נכון. אבל ואללה? הרוב לא. במקום לשפוך פה את המרמור על אותם היוצאים מהכלל, תנסו למצוא משהו אמיתי עם האחת שהיא לא. תתפלאו כמה יש.