אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די לטרנספוביה בתקשורת!

Afroditi
לפני 14 שנים • 23 באוג׳ 2009

מה שקווינסי כתבה זה לא מדוייק וזה העניין גם

Afroditi • 23 באוג׳ 2009
לטענתה, דאום כתב שיש להוקיא אנשים אלו מהחברה ולכן יש , בין היתר, לערוך הפגנה נגד

פגיעה בזכויותיהם.

והוא ממש לא כתב את זה.

והומו או לסבית אינם מוגדרים כהפרעת אישיות ולכן יש בניהם לבין טרנסגנדרים שוני. סורי.

ושוב לא אחזור על מה שכבר כתבתי . אני ואחרים.
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 באוג׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:
רק מה שאני לעולם לא אבין
מדוע זה תמיד השמאל הקיצוני שרוצה לצנזר דעות?

הבחור הוא בחור דתי, שכותב תור אישי!! זה לא כתבת מחקר שהוא עשה זה לא כתיבה סנצניות. זה תור אישי!

משלמים לבחור לכתוב מה שהוא! חושב. את הדעות שלו!.

אז תגידי לי מי אתם שתתחילו להלך אימים על כל מי שלא מסכים עם הדעות שלכם.

זה מתחיל להימאס הנסיון הזה שלכם להשתיק כל אחד שלא מסכים עם תפיסת עולם שלכם.

אין לי דבר וחצי דבר כנגד התנועה הטרנסקסואלית, נהפוך הוא !

אבל יש לי משהו קשה נגד מדכאי חופש הביטוי בכלל ובאתר הזה בכלל. ומוזר כל פעם שיש איזה שהוא נסיון לסתום פיות דווקא גברת ונילי תמיד באמצע.

אנשים חושבים אחרת ממך, תכבדי את זה!

~משיכת כתפיים~

הבעיה, דארלינג, מתחילה ונגמרת בכך שכשאנשים חושבים אחרת ממני זה בדרך כלל כרוך בדיכוי של קהילות שלמות, אלימות וסבל רב. תהרוג אותי אם אני יודעת איך זה קורה, אבל איכשהו זה תמיד ככה.

לא מסכימה שאני חייבת לכבד דיעות שמובילות לסבל של אנשים אחרים, כך שאם בדרך נס תמצא אי פעם באמתחתך דעה שלא פוגעת באף אחד אחר- אני מבטיחה שאכבד אותה.

יקרתי וכשאת מדכאת את זכות הציבור הדתי/הימני/השפוי (תבחרי אחד מהם)? וכשאת רוצה לשבש לאנשים שלא קראו להסתה אלה אמרו את דעתם, את המשרה את הפרנסה? על כך שהוא לא מלקק לך את האחוריים? תהרגי אותי אבל לי זה לא ניראה דבר טריוויאלי כלל.

את וכל השמאל הקיצוני מוכיח שוב ושוב שהוא לא בעד שום דבר אלה נגד. ובעיקר נגד הערכים שהוא עצמו מטיף להם.

אז כן כהרגלך את תנסי לעלוב בי בזמן שאני מעלה נקודה חשובה. כל מיני בדיחות כגון הכנס עלבה כן וכו..

אבל זה לא משנה את העובדה שאת וחבריך מתנהגים בבריונות הן כאן והן ברחובות.

עצה קטנה אולי לעתיד.
אם את רואה דעה אישית שאינה לטעמך את יכולה לעשות אחד משני דברים אפקטיבית באותה מידה.
הראשונה היא פשוט להתעלם. השנייה לעשות מה שעושים בחברה דמוקרטית בריאה ולכתוב מאמר משלך שמראה את הדעה האישית הסוטרת שלך.

אם זה גם ניראה לך הזוי אז שימי כאפיה כמו שכל האנרכיסטי צעצוע אוהבים ותיזרקו אבנים על בית ידיעות אחרונות. (ואם למישהו בא הוא יכול להכניס כאן ירידה, או אפילו דברי נאצה אמתיים על מילי ונילי)
נילי ונילי
נילי ונילי • 23 באוג׳ 2009
די, די, פוצי. ככה יפה להגיב? ואני כל כך השתדלתי להיות חביבה אליך בשרשור הזה. אפילו פעם אחת לא קראתי לך "דביל". וזה לא שאתה לא.

אני רוצה שיירשם בפרוטוקול שהייתי מאופקת ושלשם שינוי זו לא אני שהתחילה את הקטטה.

TV_Eye כתב/ה:

אם את רואה דעה אישית שאינה לטעמך את יכולה לעשות אחד משני דברים אפקטיבית באותה מידה.
הראשונה היא פשוט להתעלם. השנייה לעשות מה שעושים בחברה דמוקרטית בריאה ולכתוב מאמר משלך שמראה את הדעה האישית הסוטרת שלך.

ובכן, אתה יכול לתקן אותי אם אני טועה, אבל בחברה דמוקרטית יש עוד כמה אופציות לתגובה מול דיעה שלא מוצאת חן בעיניי אזרח. כתיבת מכתבי תלונה, למשל, היא אופציה אחת. הפגנה היא אופציה נוספת. למה זה לא בסדר לדעתך להפגין במקרה הזה?

בנוגע ל-

TV_Eye כתב/ה:
יקרתי וכשאת מדכאת את זכות הציבור הדתי/הימני/השפוי (תבחרי אחד מהם)? וכשאת רוצה לשבש לאנשים שלא קראו להסתה אלה אמרו את דעתם, את המשרה את הפרנסה? על כך שהוא לא מלקק לך את האחוריים?

וגם בנוגע ל-
TV_Eye כתב/ה:

ראשית אני רוצה להודות לך על הדגמה מוצלחת של עיקרון החיבור בין מאבקים, העומד כנר לרגליי.
מתוך הסתכנות מסויימת בכך שאגיב לגופו של כותב ולא לגופה של כתיבה, אני רוצה להגיד שזה לא מפתיע שקצפך יצא על "השמאל הסהרורי" בהודעה שכלל לא דיברה על פוליטיקה של ימין שמאל. זה לא מפתיע שמי שפתחה שרשור בעד עונש מוות, רואה בטרנסג'נדריות מחלת נפש. זה לא מפתיע שמי שהתנגד כל כך לקיום אירוע במקום בו אין כניסה ללובשי מדי צבא כיבוש, יתנגד גם לקיום הפגנה שמנסה לחנך לשונות, כבוד והבנה. ובקיצור, זה לא מפתיע שמי שתומך בזכויות אדם, תומך בזכויות אדם. ומי שלא- כותב בשגיאות כתיב בפורום. כל המאבקים קשורים. כל הדיכויים קשורים. וכל הפשיסטים במדינה הזו לא קראו בחיים ספר.

לסיום, אני רוצה לעמוד איתך שניה על כמה דקויות שהתאפקתי מלהטריח אותך בהן כבר מהצהריים: "טור". "אלא". "סותרת". "נילי". מעבר לכך, בכל האמור לליקוק האחוריים שלי- ניתן לפנות אליי בהודעות אדומות.

שלך בכבוד, בהערכה וכו'.
Tish Adams
Tish Adams • 23 באוג׳ 2009
ללא ספק יש פה בעיה. חנוך דאום הוא אדם שלוקה בחוסר אינפורמציה.
סלידה מהתנהלות כזאת או אחרת נובעת בדר"כ בין היתר, מחוסר ידע.
אני הייתי נוקטת בדרך אחרת. הוא עיתונאי שמוכן ופתוח להקשיב ושלא נדבר על מקושר.
ממנו אפשר להגיע לביבי למשל. הם מאוד קרובים. יעילות אנשים, יעילות.
יש לו גם תכנית בגל"צ ואני הייתי מנסה להגיע אליו ולהסביר לו. להפגיש אותו עם נורה גרינברג (סתם רעיון).
להסביר לו שכמו נורה יש עוד מעט מאוד בגלל דעות של אנשים שחושבים כמוהו.
חושבת שעדיף לנסות לתקשר לפני שיוצאים להפגין.

בנוסף, אם כבר מפגינים, אז כדאי להפגין בעד זכויות ולא נגד ידיעות אחרונות.
תראו לי מקום עבודה אחד שיעסיק טראנס במהלך כל השלבים שהוא/היא עוברים.
מה שקורה לרוב, חלק מההורים לצערי לא 'ישלחו את הילדה לטיפול' אם היא תרצה לשנות את מינה אלא, יזרקו אותה קיביניאמו.
הן יורדות לזנות (ולא באשמתן) ומשם הדרך לסמים ולפשע מאוד קרובה.
החברה נתקלת בטראנסים שחייבים לפרנס את עצמם ועובדים בכל מיני עבודות מפוקפקות בלית ברירה,
מה אתם מצפים שהיא תחשוב על אוכלוסיה שכזאת?
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
פייה כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
יש פה עיתונאי שטוען שאם הבת שלו היתה לסבית, זה היה אחלה, אבל אם היא הי(ת)ה בוחר לצאת מן הארון כטרנסקסואל- הוא היה רואה בזה צעד לא לגיטימי ושולח אותו לטיפול נפשי.

לא פלורליזם, לא מוסר רלטיבי, לא דיון אקדמי מורכב. פשוט הצהרה של הורה על מה מותר ומה אסור לקבל אצל הילד שלך. כמה פשוט- ככה מרתיח.

אני חושבת שמישהו שרוצה לשנות בצורה דרסטית את עצמו, גופנית או נפשית - משהו לקוי בו מבחינה נפשית.
בין אם זה לעשות ניתוח פלסטי קיצוני, או לעשות ניתוח לשינוי מין.

אז אני בהחלט יכולה להגיד שאני מאוד מקווה שכשיהיו לי ילדים הם יהיו שלמים ושמחים עם הגוף והמין בו נולדו ולא ינסו לשנות אותו.

זה לא סותר את העובדה שאכבד בחירה מודעת של מי שרוצה לחיות כטראנסג'נדר.
אבל קשה לי להאמין שטראנס בעצמו היה רוצה שילדו יהיה כזה.

חברתי הטובה מזה כ-20 שנה היא טראנסקסואלית ואדם נורמטיבי, בת למשפחה מכובדת ומרופדת שמעולם לא נאלצה לעסוק בזנות או למצוא ספונסרים. עכשיו, היא מעולם לא הסכימה לבוא לאף פעילות ולא תסכים לבוא להפגנה כזאת. כפי שהיא ניסתה להסביר לי, המהות שלה היא להיות אישה, באמת אישה, ולא טראנסית. היא מכירה עוד כמוה. אף אחת מהן לא מוכנה בשום אופן להיחשף. לטענתה מי שנחשפות הן אלה שעברו חוויות אקסטרימיות ויש להן, נאמר בעדינות, בעיות אחרות חוץ מטראנסקסואליות.
סוף ציטוט.
Tobias​(אחר)

Re: מה שקווינסי כתבה זה לא מדוייק וזה העניין גם

Tobias​(אחר) • 23 באוג׳ 2009
Afroditi כתב/ה:
לטענתה, דאום כתב שיש להוקיא אנשים אלו מהחברה ולכן יש , בין היתר, לערוך הפגנה נגד

פגיעה בזכויותיהם.

והוא ממש לא כתב את זה.

והומו או לסבית אינם מוגדרים כהפרעת אישיות ולכן יש בניהם לבין טרנסגנדרים שוני. סורי.

ושוב לא אחזור על מה שכבר כתבתי . אני ואחרים.

הומואים ולסביות הוגדרו כהפרעת אישיות עד ממש לא מזמן.
לקח הרבה אקטיביזים בשביל לשנות את זה.

זו נקודה שחשוב להבהיר.

בקשר לפגיעה.
כן,
יש פה פגיעה.
זה פוגע.
ברגשות, בזכויות שעדיין אין ומנסים להשיג.(מאחר וזה מנציח דעה שאינה מבוססת, ואפילו מעט סטריאוטיפית)

האם מותר לו לכתוב את זה,
כן.
זו דעתו.
ואנחנו חיים במדינה חופשית וזכותו להביא אותה.

במקביל לזה

לא כל אחד הוא כתב עיתון או שדרן רדיו.
והפגנה היא דרך להביא דעה גם כן.
ודרך חוקית לא פחות.

כך שבעיה אתית אין פה.

ותכלס, אני אשאל פה בכנות,
מה אנחנו יודעים על טראנסים?
על התהליך שהם עוברים?
על מתי זה מתחיל?
על אם זה מתגבש או צורך מולד?

מי פה יודע באמת את התשובות לשאלות האלו?

אולי אם הם יקבלו במה,
יהיה אפשר לראות שאלו לא "חבורת משוגעים"
אלא אנשים על כל הכרוך בזה ובהחלט שפויים.

אני אסיים במשפט מאוד אהוב עליי(ותודה לפפריקה שהציגה לי אותו בזמנו)

"אין אנשים בריאים, יש רק אנשים לא מאובחנים."
פפריקה

איף...

פפריקה • 23 באוג׳ 2009
ואני כל כך השתדלתי שלא לתחוב את אפי האנטי סוציאלי לשרשור הזה...
wrong naughty girl​(לא בעסק)
wrong naughty girl​(לא בעסק) • 23 באוג׳ 2009
נילי ונילי כתבה:
ובקיצור, זה לא מפתיע שמי שתומך בזכויות אדם, תומך בזכויות אדם. ומי שלא- כותב בשגיאות כתיב בפורום. כל המאבקים קשורים. כל הדיכויים קשורים. וכל הפשיסטים במדינה הזו לא קראו בחיים ספר.

נילי יקירתי למה לא לשמור על תרבות דיון יותר יפה.

ממש לא יפה להעיר לאדם עם ליקוי למידה על שגיאות הכתיב שלו.
זה דומה ללעוג לאדם עם קבים על מהירות הריצה שלו.
אני חושבת שאפילו מהדיון הזה די ברור שלא מדובר כאן במישהו שהוא בור או חסר אינטליגנציה אלא באדם חכם שלא מסכים לדעתך. אולי זה באמת מה שמפריע לך.

אה ודרך אגב אם לי יש שגיאות אז אני מודה שגם לי יש ליקוי למידה (אם בא לך ללגלג על עוד מישהו)
מכשפונת ממתק

תגידי

מכשפונת ממתק • 23 באוג׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:
די, די, פוצי. ככה יפה להגיב? ואני כל כך השתדלתי להיות חביבה אליך בשרשור הזה. אפילו פעם אחת לא קראתי לך "דביל". וזה לא שאתה לא.

TV_Eye כתב/ה:

ובכן, אתה יכול לתקן אותי אם אני טועה, אבל בחברה דמוקרטית יש עוד כמה אופציות לתגובה מול דיעה שלא מוצאת חן בעיניי אזרח. כתיבת מכתבי תלונה, למשל, היא אופציה אחת. הפגנה היא אופציה נוספת. למה זה לא בסדר לדעתך להפגין במקרה הזה?

בנוגע ל-

TV_Eye כתב/ה:
יקרתי וכשאת מדכאת את זכות הציבור הדתי/הימני/השפוי (תבחרי אחד מהם)? וכשאת רוצה לשבש לאנשים שלא קראו להסתה אלה אמרו את דעתם, את המשרה את הפרנסה? על כך שהוא לא מלקק לך את האחוריים?

וגם בנוגע ל-
TV_Eye כתב/ה:

ראשית אני רוצה להודות לך על הדגמה מוצלחת של עיקרון החיבור בין מאבקים, העומד כנר לרגליי.
מתוך הסתכנות מסויימת בכך שאגיב לגופו של כותב ולא לגופה של כתיבה, אני רוצה להגיד שזה לא מפתיע שקצפך יצא על "השמאל הסהרורי" בהודעה שכלל לא דיברה על פוליטיקה של ימין שמאל. זה לא מפתיע שמי שפתחה שרשור בעד עונש מוות, רואה בטרנסג'נדריות מחלת נפש. זה לא מפתיע שמי שהתנגד כל כך לקיום אירוע במקום בו אין כניסה ללובשי מדי צבא כיבוש, יתנגד גם לקיום הפגנה שמנסה לחנך לשונות, כבוד והבנה. ובקיצור, זה לא מפתיע שמי שתומך בזכויות אדם, תומך בזכויות אדם. ומי שלא- כותב בשגיאות כתיב בפורום. כל המאבקים קשורים. כל הדיכויים קשורים. וכל הפשיסטים במדינה הזו לא קראו בחיים ספר.

לסיום, אני רוצה לעמוד איתך שניה על כמה דקויות שהתאפקתי מלהטריח אותך בהן כבר מהצהריים: "טור". "אלא". "סותרת". "נילי". מעבר לכך, בכל האמור לליקוק האחוריים שלי- ניתן לפנות אליי בהודעות אדומות.

שלך בכבוד, בהערכה וכו'.

כמה מתנשאת את מסוגלת להיות?
<לוקחת אותי בהליכה>
אז קם בן אדם שלא הסכים לדעתך.
בגלל זה לקרוא לו דביל? את נסית פעם לדבר איתו???
יש לו שגיאות כתיב אז בחיים הוא לא קרא ספר??? <בתור מי שיש לה שגיאות כתיב, וקוראת בערך 3 ספרים בשבוע, אני די מערערת את האמירה הנ"ל>
ואחרון, בתור מי שמחשיבה את עצמה כמגינה על זכויות האדם <את> זה קצת גורם לאי נוחות כשאת דורכת בדרך על כל מי שחושב אחרת ממך. בכל זאת גם מי שחושב אחרת ממך הוא אדם, וגם לו יש זכויות. מי שקוראת לכל מי שלא מסכים לדעתה "פשיסט", זה הופך אותך לסוג של "פשיסטית" בעצמך לא?

מכשפונת. שבכלל לא אכפת לה מה אנשים עושים עם גופם העיקר שיהיו מאושרים.
מכשפונת ממתק

תגידי

מכשפונת ממתק • 23 באוג׳ 2009
נילי ונילי כתב/ה:

TV_Eye כתב/ה:

בנוגע ל-

TV_Eye כתב/ה:

וגם בנוגע ל-
TV_Eye כתב/ה:

שלך בכבוד, בהערכה וכו'.

כמה מתנשאת את מסוגלת להיות?
<לוקחת אותי בהליכה>
אז קם בן אדם שלא הסכים לדעתך.
בגלל זה לקרוא לו דביל? את נסית פעם לדבר איתו???
יש לו שגיאות כתיב אז בחיים הוא לא קרא ספר??? <בתור מי שיש לה שגיאות כתיב, וקוראת בערך 3 ספרים בשבוע, אני די מערערת את האמירה הנ"ל>
ואחרון, בתור מי שמחשיבה את עצמה כמגינה על זכויות האדם <את> זה קצת גורם לאי נוחות כשאת דורכת בדרך על כל מי שחושב אחרת ממך. בכל זאת גם מי שחושב אחרת ממך הוא אדם, וגם לו יש זכויות. כמי שקוראת לכל מי שלא מסכים לדעתה "פשיסט", זה הופך אותך לסוג של "פשיסטית" בעצמך לא?

מכשפונת. שבכלל לא אכפת לה מה אנשים עושים עם גופם העיקר שיהיו מאושרים.