סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות

Here And There​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 26 באוג׳ 2009
Here And There​(נשלטת) • 26 באוג׳ 2009
זונה סנטימנטאלית כתב/ה:
fairy כתב/ה:
השפלה מנטאלית בשבילי- קולר, אזיקים, הליכה על 4, שתיה/אכילה מקערה, ערום ליד השולט, לשרת, לסיים כל משפט ב"מאסטר", להיות מובלת ברצועה.

אין שום דבר מנטאלי בדברים שציינת.
תכלס מדובר בפתרון קל לשולטים לא יצירתיים שמכלילים את כל השפחות שהיו להם באותה קטגוריה כלבתית מטופשת. סשנים שמתבססים על הקטנות האלה הם קטנוניים ואין בהם שום דבר שפועל באמת על נפש של שפחה אמיתית.
אני לא מזלזלת בך לרגע אבל אחרי שתהיי עם שולט שמסוגל לראות אל מעבר לקוים הברורים והסטנדרטים ששולטים מתחילים לומדים מסרטים או מסשנים פומביים, כבר לא תהיי מסוגלת להסתפק בתשומת הלב המוגבלת אל מי שאת באמת.
משחקים מנטליים אמורים לחדור טוב טוב אל הנפש לעצבן, להכאיב, להציק וכן הלאה - שום דבר שגורם לנוחות אצל בחורה רגילה - בערך כמו המשחק המנטלי הקטן שעבד על disney's princess
מישהי עם נסיון או לפחות מעט עוצמה לא היתה מתרגשת מהדברים שראובן אמר אפילו לרגע וגם אם כן אז יצאה כאן אחלה דוגמא מנטלית.
הייתי מאחלת לכל אחת כאן גבר שיודע מה באמת משחק בנפש ומגדיל אותה ומה שהרבה לא מבינים זה שאת כל אחת תופסים דברים אחרים.

זונה- בתור אחת שרק אתמול הגיעה לכאן את מדברת עם המון ביטחון, ולא ממש ברור לי מאיפה זה בא.
לא ברור לי מאיפה מגיעות הקביעות החד משמעיות האלו של מה הוא בדס"מ אמיתי ומה הוא לא, הוקמה אקדמיה לבדס"מ ?
הוכתרת כמומחית בעניין?
לא יודעת מה המטרה שלך בקשר בדס"מי, אבל אצלי זה לא למטרת טיפולים ועינוייים, אני לא רוצה לבכות, לא רוצה להתענות, לא רוצה להרגיש רע, לא רוצה שיציקו לי, לא רוצה להיות אחת מ-100 בנות, לא רוצה להיות סמרטוט, לא צריכה שהוא יושיעה אותי.
רוצה להנות ולספק יצרים.
וכן, אני מגדירה את עצמי כ"סאבית" ולא מגדירה את זה כתבלין.
זו בעיניי הגישה הבוגרת והבריאה לבדס"מ ומבחינתי הדברים שציינתי הנ"ל בשילוב של עוד כמה דברים מהווה תשומת לב רבה ומספקת.

לגבי המשפט האחרון שלך: "ומה שהרבה לא מבינים זה שאת כל אחת תופסים דברים אחרים".
נראה לי שאם תחזרי על התגובה שלך תראי שאולי גם את לא ממש מבינה את זה, או מקבלת את זה.
Here And There​(נשלטת)
Angel Ruler כתב/ה:
אני מוצא הרבה יותר עניין בהשפלה הפיזית, הכנסת הנשלטת למצב של חוסר אונים.
אם זה ע"י הכאבה, גרימת בכי, חסימת החושים כמו ראיה שמיעה, השמת אזיקים בידיים ורגליים
הולכה ברצועה, כליאה בכלוב, וכן להתנהג אליה כאילו היתה חיית מחמד כ כלב או סוסת פוני, השמתה כרהיט (כיסא שולחן מתקן לעציצים), חיובה להיות בתנוחות שונות במצבים שונים כגון (כריעה על הברכיים, ידיים על הראש, עמידה בהקשב), חיוב או שלילה של פרטי לבוש, וכ"ו.
השפלות מילוליות קצת פחות אך גם אלו הן חלק מתהליך האילוף והחיים ב בדס"מ, אפילו שאצלי קצת פחות.

מחפשת את האייקון הנכון אך לא מוצאת, אז ככה:

SEXY וביותר

icon_smile.gif
Here And There​(נשלטת)
אנה דן כתב/ה:
אבל מה זה השפלה, בעצם?
כי אני לא יכולה לחשוב על צורה כלשהי של השפלה שהייתי רוצה לחוות. למה שארצה שישפילו אותי? מצד שני, יש הרבה דברים שאני מתחברת אליהם שאחרים תופסים כהשפלה ואני פשוט לא רואה אותם כמשפילים.
מצד שלישי, מישהו פעם אמר לי שאני סתם מייחסת למילה הזו קונוטציה שלילית. השפלה היא, בסך הכל, הנמכה. גרימת תחושה שאני קטנה יותר. אני לא מסכימה איתו - בשבילי המילה הזאת מתארת כוונה רעה. אני לא יכולה לתפוס אותה כמשהו שיש לו מקום בקשר זוגי.

טוב, אז אני לא מתחברת להשפלות, בסדר, אבל ממש רציתי להידחף לשיחה בכל זאת.

אבל כניעה זה לא כשלעצמו סוג של הנמכה מול השולט?
venus in our blood​(שולטת)
לפני 14 שנים • 27 באוג׳ 2009
venus in our blood​(שולטת) • 27 באוג׳ 2009
fairy כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
אבל מה זה השפלה, בעצם?
כי אני לא יכולה לחשוב על צורה כלשהי של השפלה שהייתי רוצה לחוות. למה שארצה שישפילו אותי? מצד שני, יש הרבה דברים שאני מתחברת אליהם שאחרים תופסים כהשפלה ואני פשוט לא רואה אותם כמשפילים.
מצד שלישי, מישהו פעם אמר לי שאני סתם מייחסת למילה הזו קונוטציה שלילית. השפלה היא, בסך הכל, הנמכה. גרימת תחושה שאני קטנה יותר. אני לא מסכימה איתו - בשבילי המילה הזאת מתארת כוונה רעה. אני לא יכולה לתפוס אותה כמשהו שיש לו מקום בקשר זוגי.

כניעה זו הנמכה ?
icon_eek.gif

לתחושתי,כניעה היא חלק מהתמסרות, ממנה ניתן להעצים את הנשלט\ת אבל זו כבר אופרה אחרת...
astaro
astaro • 27 באוג׳ 2009
הייתי מתחיל מלנסות להבין מה זאת השפלה. הרי יש בחורות שאם תתפוס אותן מהשער, תדביק אותן לקיר ותפשיל להן את המיכנסיים הן ימצאו את זה נורא משפיל. אחרות לא יהיו מושפלות בכלל ורק ירצו עוד. מה הוא דבר משפיל זה מאוד אישי.

אני לא רוצה להשפיל, יש דברים שאני אוהב לעשות שנתפסים כמשפילים אבל אני לא תופס אותם ככאלו. משמעות המילה להשפיל היא לגרום לבושה. אם לא מבייש אותך שמשתינים אליך אז זאת לא פעולה משפילה (בין אם צופה מהצד יתפוס אותה ככזאת או לא). אני לא חושב שלבושה יש מקום בקשר מיני. היא תהיה שם בהתחלה ברמות אלו ואחרות אבל בתווח הארוך היא מזיקה בעיניי. אדם שמתבייש לא מדבר על משהוא שמפריע לו.

אני רוצה לעשות את כל הדברים שהדימיון שלי מעלה (כמעט) ואני בוחר להחזיר את אותו הייחס. אני לא חושב שאי פעם קרה לי שמישהיא אמרה לי שהיא רוצה לנסות משהוא וסירבתי. כן קרה שלאחר ניסיון גיליתי שמשהוא לא לטעמי מסיבות אלו ואחרות ובחרתי לא לעשות אותו שוב. הרבה אנשים אוהבים לבחון ולמתוח את הגבולות שלהם, זאת תופעה נפוצה למדיי כאן. לעשות מעשה "משפיל" בפועל זה לעשות משהוא שנתפס כלא מקובל חברתית (הרי בלי אנשים אחרים לבושה אין משמעות). ברמה הזאת מתרחשת שבירה של הנורמה ע"י התנהגות שהיא מחוץ לגבולות המקובלים. מה שמקובל הוא בעיקר מגביל.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2009
ציטוט: הייתי מתחיל מלנסות להבין מה זאת השפלה. הרי יש בחורות שאם תתפוס אותן מהשער, תדביק אותן לקיר ותפשיל להן את המיכנסיים הן ימצאו את זה נורא משפיל. אחרות לא יהיו מושפלות בכלל ורק ירצו עוד. מה הוא דבר משפיל זה מאוד אישי.

אני מניחה שיש הרבה בנות שדווקא בגלל שזה משפיל הן תירצנה עוד icon_smile.gif
ציטוט: אני לא רוצה להשפיל, יש דברים שאני אוהב לעשות שנתפסים כמשפילים אבל אני לא תופס אותם ככאלו. משמעות המילה להשפיל היא לגרום לבושה. אם לא מבייש אותך שמשתינים אליך אז זאת לא פעולה משפילה (בין אם צופה מהצד יתפוס אותה ככזאת או לא). אני לא חושב שלבושה יש מקום בקשר מיני. היא תהיה שם בהתחלה ברמות אלו ואחרות אבל בתווח הארוך היא מזיקה בעיניי. אדם שמתבייש לא מדבר על משהוא שמפריע לו.

אני לא מסכימה עם ההגדרה שלך להשפלה.
אני לא חושבת שיש קשר בין השפלה לבושה (shame)
השפלה בעיניי זה לתת לאדם שמולך להבין שהוא נחות ממך, אם אתה מתבייש בכך או לא כבר תלוי באיך אתה רואה את המעמד הזה.
חוץ מזה שאני עושה הבדלה בין סוגים שונים של השפלה- השפלה בסגנון של לקרוא לנשלטת מטומטמת/שמנה, השפלה שמטרתה להוריד לנשלטת את הביטחון פסולה בעיניי, השפלה במעשים שמבטאים את ההבדל מעמדות ביניהם דווקא מאוד מגרה

ציטוט: לעשות מעשה "משפיל" בפועל זה לעשות משהוא שנתפס כלא מקובל חברתית (הרי בלי אנשים אחרים לבושה אין משמעות). ברמה הזאת מתרחשת שבירה של הנורמה ע"י התנהגות שהיא מחוץ לגבולות המקובלים. מה שמקובל הוא בעיקר מגביל.

אני מסכימה שיש קשר הדוק בין שבירת נורמות לבין פריצת מחסום הבושה, אבל אני חושבת שזה בעיקר ברמה החברתית ובעיקר מחוץ לכל מה שקשור לשבירת הגבולות הבדס"מיות האישיות.
שבירות גבולות אישיות כאן נעשות מכל מיני סיבות, רצון להעניק, רצון לחוות, זה מאוד אינדיווידואלי.
Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 27 באוג׳ 2009
נמוגה כתב/ה:
fairy כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
אבל מה זה השפלה, בעצם?

כניעה זו הנמכה ?
icon_eek.gif

לתחושתי,כניעה היא חלק מהתמסרות, ממנה ניתן להעצים את הנשלט\ת אבל זו כבר אופרה אחרת...

זו לא הנמכה? (ברצינות אני שואלת).
התמסרות עד רמה מסויימת למישהו שאתה מאוד אוהב וקשור אליו (קרוב משפחה) נראה לי הגיוני, אבל ברמה של סאבית, זה לא מגיעה ממקום של להיות יותר נמוך?
אם אקח את הדוגמא הכי פשוט, מחיי היום יום, שהרי כמעט תמיד מי שעושה את התפקידים השירותיים בעבודה כגון הכנת קפה ,הם בעלי דרג התפקיד הנמוך יותר.
astaro
לפני 14 שנים • 28 באוג׳ 2009
astaro • 28 באוג׳ 2009
ציטוט: אני מניחה שיש הרבה בנות שדווקא בגלל שזה משפיל הן תירצנה עוד

אני לא חושב שההשפלה היא מה שתגרום לה לחזור לעוד, זה חוסר האונים שעושה את זה. מה משפיל בזה?

ציטוט: אני לא מסכימה עם ההגדרה שלך להשפלה.
אני לא חושבת שיש קשר בין השפלה לבושה (shame)
השפלה בעיניי זה לתת לאדם שמולך להבין שהוא נחות ממך, אם אתה מתבייש בכך או לא כבר תלוי באיך אתה רואה את המעמד הזה.
חוץ מזה שאני עושה הבדלה בין סוגים שונים של השפלה- השפלה בסגנון של לקרוא לנשלטת מטומטמת/שמנה, השפלה שמטרתה להוריד לנשלטת את הביטחון פסולה בעיניי, השפלה במעשים שמבטאים את ההבדל מעמדות ביניהם דווקא מאוד מגרה

אני לא רואה איך אפשר להנמיך אדם במעשים בלי לפגוע בביטחון העצמי שלו. אני לא חושב שמישהיא (או מישהוא) שבוחרת להתמסר היא נחותה ממי שהתמסרה אליו. העובדה שאני צייד יותר טוב ממך לא עושה אותך נחותה ממני. רק אומר שאת ציידת פחות טובה. אני לא חושב שיש הבדל מעמדות, רק הבדל העדפות. בושה היא חלק בלתי נפרד מהמילה השפלה. לא כל השפלה גורמת לבושה אבל בין הרגשות האלו יש קשר הדוק.

השפלה קשורה באיך אנחנו תופסים מעשה כלשהוא ולא במעשה עצמו. אנאלי בעיניי רבים הוא מעשה משפיל. הוא כזה רק כי הם תופסים אותו ככזה. לזיין אותם בתחת פוגע בערכם מסיבות שונות ומשונות. בסופו של דבר השפלה תמיד תהיה קשורה בצורה ישירה להערכה עצמית. אי אפשר להשפיל אדם שאין לו הערכה עצמית.

השפלה היא הנמחת סטטוס, פגיעה באגו, גרימה למבוכה, פגיעה בהערכה עצמית. זאת ההגדרה שאני מכיר בכל אופן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
fairy כתב/ה:
נמוגה כתב/ה:
fairy כתב/ה:
אנה דן כתב/ה:
אבל מה זה השפלה, בעצם?

כניעה זו הנמכה ?
icon_eek.gif

זו לא הנמכה? (ברצינות אני שואלת).
התמסרות עד רמה מסויימת למישהו שאתה מאוד אוהב וקשור אליו (קרוב משפחה) נראה לי הגיוני, אבל ברמה של סאבית, זה לא מגיעה ממקום של להיות יותר נמוך?
אם אקח את הדוגמא הכי פשוט, מחיי היום יום, שהרי כמעט תמיד מי שעושה את התפקידים השירותיים בעבודה כגון הכנת קפה ,הם בעלי דרג התפקיד הנמוך יותר.

אני די מסכימה עם אסטרו בעניין הזה.
זה לא המעשה אלא המשמעות שמייחסים לו.
יש במשרדים את הקטע הזה שעושים מהכנת קפה כזה סיפור, שהיא ביטוי לדרגה נמוכה. לפעמים היא כן ולפעמים היא לא, זה תלוי איך עושים את זה. הרי גם לאורחים שלי אני מכינה קפה, וזה בטח לא ביטוי להנמכה מולם. וכשזה בעבודה - יש בחורות שלא מסכימות להכין קפה לבוס שלהן, כי זה משפיל. זה לא אומר שזו פעולה משפילה באופן עקרוני, אלא שהן בוחרות לתפוס אותה כך. אם אני לא חושבת שיש בזה השפלה אז אני לא אחוש השפלה כשאני עושה את זה, בדומה לדוגמת האנאלי.

וכשאני שמה את עצמי בתפקיד המשרתת עבור הגבר שלי, זה כי אני רוצה לעשות למענו, אבל איפה יש כאן הבדלי מעמדות?

נורית דיברה על הגדרה עצמית, וזו נראית לי השאלה כאן. אני לא קוראת לעצמי שפחה כי קשה לי לנתק מילים מהמשמעות המילונית שלהן. האם זה אומר משהו על הסאבית שאני?
אם כבר, זה מצביע יותר על ה"איך" מאשר על ה"כמה".
נוריתE
נוריתE • 28 באוג׳ 2009
ההגדרה באה מתוך עצמנו, כמו שאנחנו רואות מתנהגות ומרגישות, וככה,הסביבה,רואה אותנו
ומתנהגת כלפינו ומגדירה אותנו.
-בין אם זאת "השפלה מנטלית" או "השפלה פיזית" "שפחה " או "סאבית".(אם כבר הבאת את זה כדוגמה icon_smile.gif )

מה שגורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו ושעושה לנו טוב.ואצל כל אחת זה שונה גם מתוכנו וגם לפעמים כהיתנהגות נילמדת כשאנחנו שייכות
כי שייכות משמעה,פשרות , לפעמים. (משני הצדדים)