שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבקשת הצעות לסדר

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 14 שנים • 2 בספט׳ 2009
הלו כוס חרד,
אם את נהנית מהצלפות זה לא עונש, מה גם שמימוש העונש מחייב שתיפגשו..
לדעתי (ובעקבות קריאת הבלוג) הרבה יותר אפקטיבי להעניש אותך באיסור גמירה או בדחיית פגישה, או שניהם: לדחות פגישה, וכשתיפגשו - לא להרשות לך לגמור. יש עוד וריאציות, אבל מניחה שהרעיון ברור. כמה להרחיק, תלוי בעד כמה השולט שלך לוקח את תפקידו כחצי אלוהים שלך ברצינות.
באיזה מקום זה שם אותך? במקום שאת רוצה להיות בו, שוב לדעתי.
סבל נעים!
שוטרת*

Re: עונש?

שוטרת* • 2 בספט׳ 2009
ToothFairy כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
ToothFairy כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
אני לא יכולה להיכנס לראש שלו, אבל נניח לי, מה שיכול היה להפריע, זו העובדה שמישהו או משהו, עמד לפני בסדרי החשיבויות.
לכן, אני הייתי אומרת לך להתלבש יפה, להזמין את החברה ליום בילוי מיוחד, ולקחת אותה איתך כדי שהיא תעזור לך לבחור את הפלאג והויברטור.ואם הייתי במצב רוח מאוד מסוקרן, וביום מאוד מרושע, יש מצב שהייתי רוצה לראות את זה קורה. (יחי הדור השלישי בסלולרי).

מעבר לכך, אני חושבת שהשאלות שלך בהחלט במקום. את צריכה לדעת על מה את נענשת ומה הוא רוצה להשיג בזה.

למה לכפות על חברה שלה להשתתף בחגיגה הקינקית שלכם?!

א. מה יש לך נגד כפייה?
ב. היא חברה? היא הולכת איתה לקנות בגדים ונעליים? שתלך לקנות איתה גם ויברטור. לא רואה בעיה עם זה. זה יהיה מביך, בעיקר למזמינה, ואין כמו קצת סומק בלחיים.

א. את רואה כפיה כמשהו חיובי?כי אם כן,יש סיכוי גדול מאוד שאת לא יודעת מה משמעות המילה ואם זו הסיבה..אני ממליצה לבדוק

ב.זה ממש יפה לדעתי שאת משווה נעליים ובגדים לויברטור,אבל במציאות..בעיני רוב האנשים ההבדל הוא גדול..וסקס וכל המשתמע מכך הוא עניין אישי ואינטימי עבורם..כמו שאת דורשת שיכבדו אותך ואת הדעות שלך,צריך לכבד גם דעות של אחרים

קודם כל נרד מהא' ב'. זה כבר עשה את שלו.
לגבי התהיות שלך- כן, יש לי ידע כזה או אחר לגבי כפייה. וכן, יש מקרים שהשימוש בו הוא מאוד מהנה. לצורך העניין- בחירה בכפייה. יודעת מה זה?לתת למישהו את האופציה "לבחור" בין שתי אופציות. גרועה, וגרועה יותר. אפשר להרחיב הרבה על עניין הכפייה בבדס"מ, מתי היא עוברת גבול ואיזה, אבל זה לפוסט אחר.
ולגבי ההבדל.. וודאי שיש הבדל. ודאי שזה מביך. זה מביך הרבה יותר לאותה נשלטת שעושה משהו בניגוד לרצונה, רק על מנת לרצות את השולט שלה ובידיעה על הקונוטציה הבדס"מית <עונש>. מבחינת החברה- וול, זה יכול גם להביך, אבל לא משהו שיהרוג אותה במקרה הגרוע, ולא משהו שהיא יכולה לסרב לו שניה לפני הכניסה לחנות- במקרה הגרוע יותר.

כל אדם לגופו. כל נשלט והכפתורים הרגישים שלו. כל שולט בוחר אם ללחוץ ועד כמה חזק. הכל עניין של התאמה.
נוריתE
נוריתE • 2 בספט׳ 2009
הרעיון של השוטרת לקחת את החברה ל"קניות" הוא רעיון לא רע, ובנוסף לכך את יכולה להסביר לה (בקצרה) לשם מה ולמה הם נועדו.

מעבר לזה, עד כמה שאת מכירה אותו ואת עצמךבקשר הזה, תנסי באמת לחשוב מה יכאיב לך,לא פיזית.

עונש במיקרה זה מטרתו היא חינוך ולמידת לקח. חלק מהעונש שלך הוא לחשוב על מהותו.

הוא נתן לך מטלה, היית צריכה להכניס אותה מראש בלו''ז שלך.
תחת מזמר​(נשלטת){BZR}

אני מצטערת

תחת מזמר​(נשלטת){BZR} • 2 בספט׳ 2009
BODYGUARD כתב/ה:
העונש היאה הוא 100 ימים של חסד (עבורנו !) בהם תאסר עלייך כניסה לכלוב.

שאני כל כך מפריעה לך בנוכחותי ואם לא המאסטר שלי היה מורה לי לבקש פה עצות לא הייתי עושה את זה מיוזמתי.

אני מקווה שעשה לך טוב לעשות רע על הלב למישהי שאתה אפילו לא מכיר.
תחת מזמר​(נשלטת){BZR}

כנראה

לילי שרלילי כתב/ה:
דעה אישית- (לא להסביר לי אחר כך שכל אחד והבידיאסאם שלו)

כל עניין המשימות שצריך לעמוד בהם משולטים שהכרת שלשום- לא מבינה את זה. אתם עדיין לא בזוגיות, למה הוא מרשה לעצמו לשבש לך את סדר היום ולהכניס לחיים שלך עוד לוחות זמנים? מה סקסי בזה? במקרה הזה לא נראה לי שזה תרם במשהו

וכל עניין הלענות לשאלה בשאלה- זה טריק כזה כשלא יודעים לענות, מכירה?

שלא היתי מספיק ברורה כי אני מכירה אותו כמעט שנתיים ואני לא חושבת שהוא מנסה לשבש לי את סדר היום וגם לא שיש לו אישיוז מהילדות. אנחנו מנסים למצוא תשובות של המקום שלי מולו שיהיה טוב לנו, ולפי דעתי המאסטר שלי חשב שאם אני אקרא גם עוד דעות אני אבין אותו יותר ואפתח לעוד דעות חוץ משלי.
תחת מזמר​(נשלטת){BZR}

הצלפות זה כואב מאד

שיר כאב כתב/ה:
הלו כוס חרד,
אם את נהנית מהצלפות זה לא עונש, מה גם שמימוש העונש מחייב שתיפגשו..
לדעתי (ובעקבות קריאת הבלוג) הרבה יותר אפקטיבי להעניש אותך באיסור גמירה או בדחיית פגישה, או שניהם: לדחות פגישה, וכשתיפגשו - לא להרשות לך לגמור. יש עוד וריאציות, אבל מניחה שהרעיון ברור. כמה להרחיק, תלוי בעד כמה השולט שלך לוקח את תפקידו כחצי אלוהים שלך ברצינות.
באיזה מקום זה שם אותך? במקום שאת רוצה להיות בו, שוב לדעתי.
סבל נעים!

והמאסטר שלי לוקח יותר ברצינות את החצי שהוא לא אלוהים.
תחת מזמר​(נשלטת){BZR}

Re: עונש?

שוטרת* כתב/ה:
ToothFairy כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
ToothFairy כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:
אני לא יכולה להיכנס לראש שלו, אבל נניח לי, מה שיכול היה להפריע, זו העובדה שמישהו או משהו, עמד לפני בסדרי החשיבויות.
לכן, אני הייתי אומרת לך להתלבש יפה, להזמין את החברה ליום בילוי מיוחד, ולקחת אותה איתך כדי שהיא תעזור לך לבחור את הפלאג והויברטור.ואם הייתי במצב רוח מאוד מסוקרן, וביום מאוד מרושע, יש מצב שהייתי רוצה לראות את זה קורה. (יחי הדור השלישי בסלולרי).

מעבר לכך, אני חושבת שהשאלות שלך בהחלט במקום. את צריכה לדעת על מה את נענשת ומה הוא רוצה להשיג בזה.

למה לכפות על חברה שלה להשתתף בחגיגה הקינקית שלכם?!

א. מה יש לך נגד כפייה?
ב. היא חברה? היא הולכת איתה לקנות בגדים ונעליים? שתלך לקנות איתה גם ויברטור. לא רואה בעיה עם זה. זה יהיה מביך, בעיקר למזמינה, ואין כמו קצת סומק בלחיים.

א. את רואה כפיה כמשהו חיובי?כי אם כן,יש סיכוי גדול מאוד שאת לא יודעת מה משמעות המילה ואם זו הסיבה..אני ממליצה לבדוק

ב.זה ממש יפה לדעתי שאת משווה נעליים ובגדים לויברטור,אבל במציאות..בעיני רוב האנשים ההבדל הוא גדול..וסקס וכל המשתמע מכך הוא עניין אישי ואינטימי עבורם..כמו שאת דורשת שיכבדו אותך ואת הדעות שלך,צריך לכבד גם דעות של אחרים

קודם כל נרד מהא' ב'. זה כבר עשה את שלו.
לגבי התהיות שלך- כן, יש לי ידע כזה או אחר לגבי כפייה. וכן, יש מקרים שהשימוש בו הוא מאוד מהנה. לצורך העניין- בחירה בכפייה. יודעת מה זה?לתת למישהו את האופציה "לבחור" בין שתי אופציות. גרועה, וגרועה יותר. אפשר להרחיב הרבה על עניין הכפייה בבדס"מ, מתי היא עוברת גבול ואיזה, אבל זה לפוסט אחר.
ולגבי ההבדל.. וודאי שיש הבדל. ודאי שזה מביך. זה מביך הרבה יותר לאותה נשלטת שעושה משהו בניגוד לרצונה, רק על מנת לרצות את השולט שלה ובידיעה על הקונוטציה הבדס"מית <עונש>. מבחינת החברה- וול, זה יכול גם להביך, אבל לא משהו שיהרוג אותה במקרה הגרוע, ולא משהו שהיא יכולה לסרב לו שניה לפני הכניסה לחנות- במקרה הגרוע יותר.

כל אדם לגופו. כל נשלט והכפתורים הרגישים שלו. כל שולט בוחר אם ללחוץ ועד כמה חזק. הכל עניין של התאמה.

אהבתי לקרוא את מה שכתבת בסוף שוטרת. זה מסביר משהו.
תחת מזמר​(נשלטת){BZR}
nurit כתב/ה:
הרעיון של השוטרת לקחת את החברה ל"קניות" הוא רעיון לא רע, ובנוסף לכך את יכולה להסביר לה (בקצרה) לשם מה ולמה הם נועדו.

מעבר לזה, עד כמה שאת מכירה אותו ואת עצמךבקשר הזה, תנסי באמת לחשוב מה יכאיב לך,לא פיזית.

עונש במיקרה זה מטרתו היא חינוך ולמידת לקח. חלק מהעונש שלך הוא לחשוב על מהותו.

הוא נתן לך מטלה, היית צריכה להכניס אותה מראש בלו''ז שלך.

אני מנסה לחשוב מה מהות. כל העניין הוא שאני לא מצליחה בזה.
Uranus

גאוניות

Uranus • 2 בספט׳ 2009
אם המאסטר שלך שלח אותך לשאול חבורת בדסמ וואנביז כמונו שאלות ועוד על מהות הענישה וכו', אז (ואני ממש לא ציני) הוא פשוט גאון.

כנראה שזה היה העונש שלך.

גאון.
שוסי

כולכם,

שוסי • 2 בספט׳ 2009
עושים כזה חשק לכתוב כאן.