לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אנאלי, מדוע?

sun light​(נשלט)
לפני 14 שנים • 1 בספט׳ 2009

Re: אנאלי, מדוע?

sun light​(נשלט) • 1 בספט׳ 2009
יש דרכים רבות להתיחס לאקט האנאלי ...... וחלקן אינן בקונוטציה של שולט ונשלט .. של משפיל ומושפל ....
איי שם בפנוכו ..ישנה נקודה .. נקודת עונג ..
שמישהי חודרת לגבר במטרה לענגו .. לרצותו .. אין בכך ולו זיקה מינימאלית להשפלה .... יש כאן רק רצון לענג את בן זוגה.
אפשר לקחת את החוויה לכיוון של חילוף התפקיד "הטבעי", החודר / הכובש שהופך לנחדר/נכבש למול הנחדרת / הנכבשת ההופכת לחודרת / כובשת...
כמובן שניתן לייצר גם סינריו של השפלה סביב האירוע .. אולם זה תלוי בבחירת הצדדים ללכת לשם .. זה תלוי בפרשנות ..
בהתאמה לחתימה שלי .. אין תופעות משפילות ישנה פרשנות משפילה של של תופעות ...

האם הייתה תוהה באותה סוגיה לגבי זוג גברים ? האם הנחדר מבניהם חווה השפלה .. או שהוא שם כדי לחוות עונג ?

ודבר אחרון ... לעניין ההתנסות האישית שלך ... תתחיל בקטן .. ושתרגיש שזה לא מספק יותר תגדל אט אט .. תשתמש בחומרי סיכה .. ואולי תגלה שלא מדובר כאן בהשפלה .. אלא בעונג מופלא
ו....זה לא חייב להיות עדין כדי שזה יהיה מענג .. עונג הוא דבר מאוד אישי
123457​(נשלט){תפוס}
לפני 14 שנים • 2 בספט׳ 2009
123457​(נשלט){תפוס} • 2 בספט׳ 2009
כי זה טוב, מעולה, מטריף ..... דרך אגב זה לא ההשפלה, זה חוסר שליטה . . חוסר אונים
באצבע אחד אתה מגיע לשיאים ואתה הופך להיות זונה קטנה שכל מה שמענין אותה ברגע זה
זה לגמור מרוב רטטים בכל הגוף.
אוי כמה שאני מתגעגע
פ ש ו ט
לפני 14 שנים • 5 בספט׳ 2009

לא מוצא באקט השפלה

פ ש ו ט • 5 בספט׳ 2009
רוב הגברים שחוו דווקא אוהבים,מבחינה פיזית הם נהנים מאוד

חוויתי אומנם לא ממש נהנתי אבל החוסר בהנאה היה דווקא ממקום מנטאלי ולא הפיזי
זה היה מכאני מידי בשבילה והרגשתי את זה,וזה מאוד הרס לי את הכייף שבעניין
משפיל זה לא היה טיפה מאכזב...כן.
חושב שגבר שנהנה מכך,וגם זוגתו זה כבר הופך את העניין למענג ומקרב ברמה מנטאלית
ואישית. וגם יכול לתרום לזוגיות
בלוסום​(לא בעסק)

האמת שיש לי שאלה לבנות החודרות:

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בספט׳ 2009
כשאתן משתמשות בסטראפ-און - איך זה מרגיש לכן? מסקרן אותי לדעת. בעיקר בגלל שזה לא איבר שנולדתן איתו, איך ההרגשה שלכן כשאתן לובשות אותו? חודרות איתו?

תודה מראש על השיתוף (:
Gogo Yubari​(נשלטת)

Re: הפעם הראשונה

Gogo Yubari​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2009
EXP כתב/ה:
יתכן שאנסה זאת בקרוב, האם הפעם הראשונה כואבת במיוחד? האם יש דברים שכיחים כמו דימומים וכאלה? האם יש גדלים מומלצים? icon_smile.gif

לאבד בתולין אנאליים זה כמו לאבד בתולין וואגינלי, נדמה לי..
יש נשים שזה ממש כואב להן (לא חשוב כמה איטי וכמה הכנה יש לפני) ויש נשים שזה ממש לא.

כמו באיבוד בתולין וואגינלי- מידת הרצון שלך לעשות את זה היא מאוד קריטית:
אם תהיי הססנית ולחוצה אז מן הסתם גם יכאב לך יותר.

בניגוד למין ווגינאלי ראשון- אם את מדדמת, סימן שכדאי להפסיק. מדובר בסך הכל בשרירים מאוד חיוניים ובמקום שכדאי לשמור עליו בתפקוד מלא.

הכי חשוב להשתמש במלא מלא חומר סיכה!
רוק לא יעשה את העבודה! (כן, אין לקחת דוגמא מפורנו).
DEEPSWITCH​(מתחלף)

עיקרו של ענין

DEEPSWITCH​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2009
מה מידת העונג גם של הצד השני השולט .. אם הצלחתי לעשות לה את זה אז מידת התענוג שלי תהיה גבוהה.. מצד שני אם אני זה שלמעלה .. נו טוב אם הצלחתי להיות עדין וגם לגרום לה לטירוף חושים .. עוד יותר טוב !

זה הרי עצם הענין תענוג .. לא ?
Morticia
לפני 14 שנים • 6 בספט׳ 2009

Re: האמת שיש לי שאלה לבנות החודרות:

Morticia • 6 בספט׳ 2009
גורת חתולים סוררת כתב/ה:
כשאתן משתמשות בסטראפ-און - איך זה מרגיש לכן? מסקרן אותי לדעת. בעיקר בגלל שזה לא איבר שנולדתן איתו, איך ההרגשה שלכן כשאתן לובשות אותו? חודרות איתו?

תודה מראש על השיתוף (:

קודם כל, לא חייבים לחדור עם סטראפ-און בכלל - אצבעות יכולות לעשות עבודה לא פחות נפלאה...

חוצמזה יש דילדוס דו-כיווניים וסטראפ-אונס עם רטט לדגדגן למען הנאתה המינית של האישה
יש גם מברשת מעולה שלא כואבת בכלל אבל מענגת בטירוף ואפשר לעשות בה שימוש על פי הטבעת גם של הגבר וגם של האישה

חוצמזה, את יודעת - כיף לזיין את הגבר שלך ולהרגיש את כולו שלך

חוצמזה חוצמזה חוצמזה...

DEEPSWITCH כתב/ה:

מבחינתי?
כן ואמן!

icon_cool.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 6 בספט׳ 2009
Morticia כתב/ה:
גורת חתולים סוררת כתב/ה:

תודה מראש על השיתוף (:

קודם כל, לא חייבים לחדור עם סטראפ-און בכלל - אצבעות יכולות לעשות עבודה לא פחות נפלאה...

חוצמזה יש דילדוס דו-כיווניים וסטראפ-אונס עם רטט לדגדגן למען הנאתה המינית של האישה
יש גם מברשת מעולה שלא כואבת בכלל אבל מענגת בטירוף ואפשר לעשות בה שימוש על פי הטבעת גם של הגבר וגם של האישה

חוצמזה חוצמזה חוצמזה...

DEEPSWITCH כתב/ה:

מבחינתי?
כן ואמן!

icon_cool.gif

icon_smile.gif תודה על התשובה היפה מורטישיה
GREEK​(אחר)

GREEK​(אחר) • 6 בספט׳ 2009
Morticia כתב/ה:
גורת חתולים סוררת כתב/ה:

תודה מראש על השיתוף (:

חוצמזה חוצמזה חוצמזה...

DEEPSWITCH כתב/ה:

מבחינתי?
כן ואמן!

icon_cool.gif

הנה באה לה מורטישיה לעשות לנו כאב ביצים ! תודה באמת תודה מקרב לב.
וחוץ מזה שתמיד חשבתי שמגע\חיכוך פנימי הרבה יותר מענג מאשר חיצוני לכן ההנאה גם אצל הגברים גבוהה יותר כשהשפיך פורץ החוצה מתוך הזין וזה למה אני גם מאמין שנשים נהנות יותר בסקס
ההרגשה שמשהו זר חודר אליך היא מטריפה כשלעצמה במיוחד שאיזה חיוך זדוני עם שיער ארוך ארוך אפילו תלתלים לאחר מקלחת מחובר אליו

אופס icon_redface.gif