שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פליי פארטי

vipasana​(נשלט)
לפני 15 שנים • 9 בספט׳ 2009
vipasana​(נשלט) • 9 בספט׳ 2009
שאפו.

נו איך נרשמים ?
Queencie​(שולטת)

Re: פליי פארטי

Queencie​(שולטת) • 9 בספט׳ 2009
מפגש פמדום, אין לי מושג למה לצורך אירגון מפגש פמדומי / פליי פארטי יש צורך לפתוח ניק חדש ואנונימי. אבל ניחא, בחירה שלכם. עבורי בכל אופן, פליי פארטי שנדרשת בו השתתפות פעילה, מצריכה הכרות (ואמון) עם המארגנים ועם הנוכחים - לפחות עם חלקם ...
מן הראוי שתגלו קצת יותר פרטים -
כמו למשל:
מי אתם, ומה נסיונכם שלכם, (שזה גם ראוי כאשר אתם דורשים מ"המועמדים" להציג את עצמם ואת נסיונם בפניכם).
כמה משתתפים סה"כ אמורים לקחת חלק במפגש?
איזה ציוד יש במקום?
האם המפגש מיועד להיות על בסיס בדס"מי בלבד או שיש כוונה לפליי חופשי (דהיינו חילופי זוגות וכד')
מה רמת הדיסקרטיות שתהיה (זה חוזר למי אתם ואיפה המפגש יערך - דירה שאינה של מישהו אמין עלולה להכיל אמצעי צילום וכד'...)
הזכרתם כיבוד קל - האם יהיה אלכוהול?
האם תהיה מוזיקה? איזה סגנון?

יש עוד, אבל נראה לי שזה מינימום המידע שמן הראוי שתפרסמו.
סדין אדום​(נשלטת)

מסכימה עם הנאמר לעיל

סדין אדום​(נשלטת) • 9 בספט׳ 2009
אני מסכימה עם הכותבים מעלי.
זה נכון, שאפו על הרעיון,, בהצלחה בביצוע נשמע כמו מפגש מבטיח שאשמח לקחת בו חלק.
ובכל זאת, השאלות של החכמים לפני עולות, ואשמח שתשתפו אותנו בפרטים של מה ששאלו אתכם קודמיי.

Queencie כתב/ה:
מפגש פמדום, אין לי מושג למה לצורך אירגון מפגש פמדומי / פליי פארטי יש צורך לפתוח ניק חדש ואנונימי. אבל ניחא, בחירה שלכם. עבורי בכל אופן, פליי פארטי שנדרשת בו השתתפות פעילה, מצריכה הכרות (ואמון) עם המארגנים ועם הנוכחים - לפחות עם חלקם ...
כמו למשל:
מי אתם, ומה נסיונכם שלכם, (שזה גם ראוי כאשר אתם דורשים מ"המועמדים" להציג את עצמם ואת נסיונם בפניכם).
איזה ציוד יש במקום?
האם המפגש מיועד להיות על בסיס בדס"מי בלבד או שיש כוונה לפליי חופשי (דהיינו חילופי זוגות וכד')
מה רמת הדיסקרטיות שתהיה (זה חוזר למי אתם ואיפה המפגש יערך - דירה שאינה של מישהו אמין עלולה להכיל אמצעי צילום וכד'...)

התגובה האהובה בשרשור
יואב39
לפני 15 שנים • 10 בספט׳ 2009
יואב39 • 10 בספט׳ 2009
קווינסי הוציאה לי מילים מהפה (כנראה בגלל שיש לי גאג icon_rolleyes.gif ):

מן הראוי שנדע מי המארחות- מלכות.

זכור לי מהעבר הרחוק ערבים מסוג זה, שארגנה טיש אדאמס (וזכו להרבה מחמאות). בערבים אלו,

תמיד הודיעו (כבר בפתיחת ההודעה ), מי הן המלכות, מה הדרישות והגבולות וכן דאגו למספר שונה של עבדים ומלכות (60% עבדים מול 40% מלכות ), שהרי זה לא חילופי זוגות אלא פלייפארטי.

גם כשהמלכה סתיו אירגנה ערבי נושא (פוט פטיש, פייססיטינג וכו), היא נתנה פירוט דומה.

זה מתבקש (במיוחד אם זה כרוך בתשלום)

בכל מקרה, מאחל בהצלחה, כן ירבו יוזמות כאלה ו...מה עם טיש? (השמועה אומרת ש..... sh.gif )
אדם'
לפני 15 שנים • 11 בספט׳ 2009

Re: פליי פארטי

אדם' • 11 בספט׳ 2009
Queencie כתב/ה:
כמו למשל:
איזה ציוד יש במקום?

מצטרף לדברים הנבונים שאמרה קווינסי.