שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תאונת דרכים לפני שעה וחצי,אני שמה הייתי בפנים

נוריתE
לפני 14 שנים • 10 בספט׳ 2009

תאונת דרכים לפני שעה וחצי,אני שמה הייתי בפנים

נוריתE • 10 בספט׳ 2009
חזרתי מהעבודה בקו 55 ובצמת של יגאל אלון עלייתהנוער החליט נהג לפנות ימינה אין שמה רמזור ימינה ושהוא רק חשב שהוא ישיג את האוטובוס והואאכן השיג אותו ולקח איתו את כל הדלת האחרוית של הזכוכית המחוזקת שהפזרה לכל עבר,, אני רגילה לשבת עם אפשר ממש מאחורי מחיצת הזכוכית שאחרי הדלת האחורית שגם נפל הפעם למזלי ישבתי ממול שני מושבים אחרי רק זכוכיות קטנות כיסו אותי

לאוטובוס מלא נוסעים אסור לעצורעצירה פתאומית בצמת ולא משנה מה והוא נסע עוד 100 מטרים קדימה עד שכולנו יכולנו לצאת
כולם הסתלקו אף אחד לא רצה להיות עד
אני צלצתי ל100 והלכתי לראות מה עם הנהג של הפרטי ואז התיישבתי על המדרכה רועדת בוכה כולי לא רציתי לעלות על האמבולנס נוסעת פטאטית אחת היסטרית מ30 שהלכו הביתה
לקחתיבסופ מונית סך הכל עשר דקות מהביית כי גם על עוד אוטובוס לא רציתי

האדון שלי מחזיק לי את היד דרך הטלפון והמסנגר ישר צלצתי אליו באמאצא יום עבודה אבל אלהים שלי היום הייתי צריכה לצאת מהעבודה מוקדם ולנסוע אליו אבל התכניות שלי השתנו בגלל אמא שלא הרגישה טוב אחרי אתמול ורציתי לנסוע ישר לבית חולים אליה

כשהבת שלי כמעט נהרגה ליפני חמש שנים ליד הבית אז "כולם הגיעו דקה מאחור " ואף אחד לא נתן עדות לא במקום ולא במשיטרת התנועה, אני לא אהיה אחת שלא ראתה!!!!

אתמול שנעסנו לבר מיצווה של האחין שלי לקחנו את אמא שלי מבית חוילם על הכיסע גלגלים וגם הליכון וכשהיא קמה קצת להסתובב באולם כמה מטרים התישבתי על הכיסא גלגלים והשתעשתי בטיפשות וגיסתי אמרה שזה מביא מזל רע,צחקתי,מזל רע כן כן
נילי ונילי
לפני 14 שנים • 10 בספט׳ 2009
נילי ונילי • 10 בספט׳ 2009
זו נשמעת כמו חוויה איומה. אני מקווה שאת בסדר.
ניקי666 niki
לפני 14 שנים • 11 בספט׳ 2009
ניקי666 niki • 11 בספט׳ 2009
אני מבדיל בין שני סוגי עבירות ,עם כוונה פלילית וללא כוונה פלילית ,תאונות דרכים גם

אם נעברה עבירה נלווית שבעתייה נגרמה התאונה הרי היא ללא כוונה פלילית ,לכן אינני

יכול להבין את הרצון של נתינת עדות במטרה שהצד השני ישלם ...

אם לצד השני ישלל הרשיון לתקופה ארוכה יעשה לך יותר טוב icon_eek.gif

תאונות הדרכים אינם הבעייה של המדינה ,יש לנו בעיות אחרות לטפל בהן ,בעיות שבהן

כן קיימת כוונה פלילית ..
המחנכת
המחנכת • 11 בספט׳ 2009
niki 666 כתב/ה:

לי זה בהחלט יעשה יותר טוב לדעת שרישיונם של עברייני תנועה נשלל מהם. ואם זה עבריין תנועה סדרתי הוא צריך לשבת בכלא גם. השנה כבר 233 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים. רק לפני יומיים ראיינו מישהי בטלוויזיה שסיפרהעל הבת שלה בת ה-18 שנהרגה בתאונת אופנוע. זה קרה כשהבוס שלה הציע להסיע אותה הביתה. הוא שכח לציין שהוא בשלילה ושרשיונו נשלל כבר עשרות פעמים בעבר. הוא הסיע אותה הביתה במהירות מופרזת ושניהם נהרגו בתאונה בגללו. צמרר אותי לשמוע על זה. נמאס מקלות הדעת של בתי המשפט כנגד עברייני תנועה.
נוריתE
נוריתE • 11 בספט׳ 2009
niki 666 כתב/ה:
אני מבדיל בין שני סוגי עבירות ,עם כוונה פלילית וללא כוונה פלילית ,תאונות דרכים גם

אם נעברה עבירה נלווית שבעתייה נגרמה התאונה הרי היא ללא כוונה פלילית ,לכן אינני

יכול להבין את הרצון של נתינת עדות במטרה שהצד השני ישלם ...

תאונות הדרכים אינם הבעייה של המדינה ,יש לנו בעיות אחרות לטפל בהן ,בעיות שבהן

כן קיימת כוונה פלילית ..

הנהג של הרכב הפרטי ראה את האוטובוס בא מהרמזור אחריהגשר וחשב שיוכל להשיג אותו כשפנה ימינה, זכות הקדימה היא לאלו שבאים מהגשר של ערבי נחל. זאת עברת תנועה מכוונת! הוא ראה את האוטובוס ולא רצה לחכות שלש דקות.

וכן יעשה לי מאוד טוב שהוא ישלם על הנזק שגרם למכונית שלו וגם לאוטובוס וגם ישללו לו את הרשיון לכמה חודשים.
זה ש"רק "הדלת נשברה והאוטובוס קצת התעקם זה עוד היה נס, כי מעצמת המכה האוטובוס גם עלה על האי תנועה ואלמלא הנהג המיומן זה היה יכול להסתיים אחרת לגמרי רק כי לאדיוט אחד לא היתה סבלנות לכחות בפניה ימינה

גם לזה שדרס את הבת שלי לפני חמש שנים כשעברה כחוק מבעבר חציה מואר היטב לא היתה שום כוונה פלילית כשהחליט שהוא יכוללשים גז ולהשיג אותה לפני שתחצה, אבל שמה "כולם הגיעו בדיוק דקה אחרי שזה קרה" אני, לא כזאת!
נולי
נולי • 11 בספט׳ 2009
על עבירות תנועה שיש בהן סכנת פגיעה בגוף ונפש אני נגד שלילה כעונש.
אני בעד מאסר בפועל של 6 חודשים לפחות וכל זה בהליך של שיפוט מהיר. משהו שיגרום לאנשים לחשוב פעמים לפני שהם מסכנים חיים של אחרים.
רוצים להתאבד? יש מליון דרכים בלי לקחת איתכם עוד אנשים.
ואם כבר שלילה על סוג כזה של עבירות-אז ל10 שנים לפחות!
ענישה שאינה מרתיעה מספיק, (ולא רק על עבירות תנועה) כמו זו הקיימת במדינת ישראל, גורמת לזלזול בחיי אדם.

N
ניקי666 niki
לפני 14 שנים • 12 בספט׳ 2009
ניקי666 niki • 12 בספט׳ 2009
מבחינתי לא יעלה על הדעת שאדם שיוצא מהבית עם סכין ,מסתבך בקטטה והורג אדם אחר
ישפט ויכלא באותה צורה של אדם שביצע טעות שבעתייה ניגרמה תאונת דרכים שבה אדם
קיפח את חייו .

לפעמים אינני מבין את ההגיון של האנשים ,מצד אחד דורשים זכויות אדם תןך טיפוח הפשיעה
וקבוצות הסרטן של המדינה שמשתמשות בזכויות האדם הללו ככלי בכדי להתחמק מעונש .
אנשים כאן יעלו על בריקדות בכדי לשחרר איזשהו ערבי שהוכח על פי הראיות שהוא אשם
רק 98 אחוז..אנשים ילחמו בכדי שאיזה אם חרדייה שהתעללה בילדייה וחבר מרעיה ביצע
ליל בדולח בירשליים תשוחרר ותתחמק מעונש ...והדוגמאות עוד רבות ..אך כאשר אני מציע
עונשים כבדים כאשר בקצה המדרג קיים עונש מוות מזדעקים חברי הפורום ומגדירים
אותי פאשיסט ...

אבל רבה ההפתעה שלי שכאשר מגיעים דווקא לאנשים נורמטיביים,כאלה שקל להעניש אותו יצר פאשיזם
עולה אצל מספר אנשים שמציעים עונשים כבדים למעורבים בתאונות דרכים ולשוטרים
שמבצעים את עבודתם .

זה שהמדינה התחרפנה בשם זכויות האדם זה ברור לי אך האם יכול להיות שגם התבלבלנו
בין ה"רעים" ל"טובים " icon_eek.gif
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 14 שנים • 12 בספט׳ 2009

וואו זה חוויה לא נעימה, גם אני חוויתי לא מזמן תאונה, שבנס

NIKITA 1​(שולטת) • 12 בספט׳ 2009
יצאתי ממנה ..
תהיי חזקה, והכי חשוב תעלי מהר לאוטובוס
כי אם לא עכשיו אז לעולם לא!!