אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארץ החלומות.

nobady נשלט
לפני 14 שנים • 19 בספט׳ 2009

ארץ החלומות.

nobady נשלט • 19 בספט׳ 2009
הידעתן?
גונבה שמועה לאוזניי כי אי שם בתוך עמק נעלם וחלומי מוקפת נוף עוצר נשימה נמצאת ארץ הנשים פמיניסט סיטי.
במדינת פמיניסט סיטי נשים רבות, אין במדינה גברים אך ישנם זכרים.
על פי חוק ממשלתי כל תינוק זכר הנולד נלקח מיד עם היוולדו לחווה בה יגדלוהו, יחנכוהו ויאלפוהו ליהיות ברבות הימים עבד ראוי, כנוע וצייתן לרווחתן של נשות המדינה.
במדינת פמיניסט סיטי זכויות ניתנות אך ורק לנשים, לזכרים אין ולא יהיו זכויות כלל ועתידים הם להפוך וליהיות רכוש בבעלותן של הנשים (הבעלים). אין לזכרים דבר וגופם שייך למדינה המגדלת אותם.
כאשר מגיעים הזכרים לפרקם מובלים הם עירומים כשקולר לצווארם ומספר קטלוגי טבוע על לחי עכוזם אל כיכר העיר בו ימכרו במכירה פומבית לנשים שתרכושנה אותם מי כחיית מחמד ומי כבהמת עבודה.
נשים יכולות לעבור ולבדוק את הסחורה המוצעת בפניהן כראות עיניהן וכרצונן כפי שבודקים בהמה העומדת למכירה, יכולות הנשים לבדוק שיניים, שרירים, אשכים, איבר מין, את חור פי הטבעת והכל לפי התקנון המתפרסם רישמית, לכל עבד מצורף קטלוג ובו פירוט מלא על אופיו ונתוניו הפיזיים לידיעתן של המעוניינות.
עבד הנמכר מועבר רישמית לבעליו, האשה הרוכשת יכולה לעשות בקינינה ככל העולה ברוחה, להשתמש בו כאוות נפשה לכל מטרה שתעלה במוחה, עבדים מובחרים משמשים לא פעם כפריי הרבעה, אין הם רשאים להרביע נשים בדרך של יחסיי מין, זרעם נשאב באמצעות מזרק ונמכר על ידי גבירתם לכל החפצה בכך או בשוק החופשי.
כחלק מזכויותיה יכולה הגבירה להעניש את קינינה, להכותו, לנצלו, לפנקו הכל על פי חוק המקנה לה את מלוא סמכותה על העבד רכושה ואילו העבד אין הוא יודע דבר מלבד ציות מוחלט וכניעה טוטלית לכל פקודה שניתנת לו עלידי גבירתו כפי שאולף.
כאשר תחפוץ יכולה הגברת קרי הבעלים למכור את העבד לזולתה כסחורה העוברת לסוחר.
השמועה גם מספרת כי ניתן לראות ברחבי המדינה נשים המטיילות להנאתן כשעבד עירום מובל ברצועה כחיית מחמד או עבדים המושכים כסוסיי פוני כרכרות ונשים יושבות בתוכן. מידי פעם נערכות באיצטדיון המרכזי תחרויות בין העבדים להנאתן של הנשים, העבד המנצח מקנה לגבירתו מדלית זהב וסכום כסף נכבד אך אוי לעבד הנוחל כישלון, עבד המבייש את גבירתו יענש בכל חומרת הדין ולפי בחירתה של בעליו, העבד המפסיד נקשר על פי רוב אל עמוד הקלון ומוצלף להנאת הצופות תוך כדי קריאות עידוד ולקול תשואות רמות.
ובכן רואה אני במדינה זו פמיניסט סיטי את הארץ המובטחת, ארץ החלומות, האם יודעות אתן גבירות היכן נמצאת ארץ זו? רוצה אני בכל מעודי להתקיים בין גבולותיה, להמכר כסחורה וליהיות רכושה של אשה, למלא יעודי תחת סמכותה, נתון למרותה עד סוף ימיי חיי.
Scorpio1120​(שולט)
לפני 14 שנים • 10 באוק׳ 2009
Scorpio1120​(שולט) • 10 באוק׳ 2009
מדינה כזו קיימת וקוראים לה תל אביבי
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 10 באוק׳ 2009
קראי את
תרבות מטריארכלית באוקיינוס השקט
מבט חדש על עדויות ישנות / אבנר שץ

ותקבלי גרסא נוספת לבני תל אביב בחולצות ורודות הנענים בחדוה לקריאות "היי כוסי" ומבלים את רוב יומם בויכוח על השאלה באיזה מרכך כביסה יש לחפוף את השיער.

סליחה. תוקנתי - קונדישיונר.
Morticia
Morticia • 10 באוק׳ 2009
סליחה אבל ממש לא ברור לי הקשר בין תרבות הגייז בתל אביב (או באמסטרדם, או בסידני לצורך העניין) לבין שליטה נשית...
icon_rolleyes.gif
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Brave Dwarf
Morticia כתב/ה:
סליחה אבל ממש לא ברור לי הקשר בין תרבות הגייז בתל אביב (או באמסטרדם, או בסידני לצורך העניין) לבין שליטה נשית...
icon_rolleyes.gif

נו
עוד אחת שקוראת לכל מי שלובש חולצה ורודה "מתרומם"
תתביישי לך.
שוסי

זה קטע גמדון דון,

שוסי • 10 באוק׳ 2009
אתה אפילו לא מנסה להסוות את ההומופוביה שלך,
כ"כ לא יאה לדום קשוח ומסוקס במעמדך.
Morticia
Morticia • 10 באוק׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Morticia כתב/ה:
icon_rolleyes.gif

נו
עוד אחת שקוראת לכל מי שלובש חולצה ורודה "מתרומם"
תתביישי לך.

אז מה שאתה בעצם אומר בדרכך זה שאין לך שום דבר חשוב לומר והעיסוק העיקרי שלך הוא להיות ממורמר?
נו טוב... זכותך...
אבל אם אפשר אז שזה לא יהיה על חשבוני, תודה
icon_smile.gif
Brave Dwarf

Re: זה קטע גמדון דון,

זונת סושי כתב/ה:
אתה אפילו לא מנסה להסוות את ההומופוביה שלך,
כ"כ לא יאה לדום קשוח ומסוקס במעמדך.

למה להסוות?
אני הומופוב ולכן ודווקא בגלל זה צירפתי את כתביו של מר שץ.

אני גם אנטיפוב ופובורץ ואפילו הולכפוב. וגם אדם אותו אינך מכירה ויכול להתברר כהומוסקסואל.

אבל אני לחלוטין לא דום מסוקס. ומעולם לא התיימרתי להיות כזה. הבעיטה בתחת שקיבלת בבלוג שלי כאבה לך עד כדי כך? לא נורא, סימנים כחולים עוברים. מצפון לא.
שוסי

אתה באמת כותב יפה,

שוסי • 10 באוק׳ 2009
,כ"כ יפה שבדרכ הרוב מעדיפים להתעלם מהתוכן הרעיל.
אתה יודע מה?,בוא ניתן להם להנות מהספק,הם פשוט לא מאוד מבחינים בכך.
העניין הוא בונבון,שבהיותי דיסלקטית-ילדת-ניצן שכזו אם תרצה,למדתי להבין בדקויות הקטנות שבין המילים,להסניף את הרעל,לראות איך הצורה מחפה על התוכן.
ואתה,..אתה מצחין למרחקים בונבון.
אבל עזוב את כל אלו,מה שבאמת מעניין אותי זה:
למה אתה לא מסוגל לענות לעניין אפעם?
למה אתה חייב תמיד לערב עיניינים אישיים?
אין לך טיעונים רציונאליים משל עצמך לעלות?
Brave Dwarf

Re: אתה באמת כותב יפה,

זונת סושי כתב/ה:
,כ"כ עיניינים אישיים?
אין לך טיעונים רציונאליים משל עצמך לעלות?

לאיזה לעניין? לפעם ההיא שקראת לאשתי זונה זמנית ונתת לה חודשיים בחיי?
את באמת חושבת שהייתי צריך לענות לך לעניין?
הנה עניתי.

בתאבו
מרגישה יותר טוב?

LOL
חה חה חה משה דיין היה מתעוור בעוד עין אם היה חי וטרומפלדור היה מאבד את הזין ומקלל בסינית.

הייתי ככה קרוב לרשום שעובדה שאני נשוי לההיא בה בחרת לעלוב בחוצפה שאינה מתקבלת על הדעת ובחוצפה גדולה יותר לדבר על רעל ועל אנשים מורעלים, אבל אוותר. כי מגיע לך להביט בראי