ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן חינוך באוטובוס

האמפרי
לפני 14 שנים • 20 בספט׳ 2009
האמפרי • 20 בספט׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
אהובי אין לי מושג על מה אתה מדבר, בעיניי היא מתוקה

מתוקה לא הייתי מחמיא עבורה וכמו אלקטרו הייתי שמח אילו נשלחה לגלות
אי שם ולא כאן אבל לעומת זאת עצם היותה כשרון המסוגל לייצר פנטסיות
ערסיות עסיסיות כגון זו הייתי מייבב רק משפט אחד:

"אווליןןן....!!! אל תלכי..."
Madame T​(שולטת)

חמודה? מתוקה?

Madame T​(שולטת) • 20 בספט׳ 2009
צר לי, אבל בעיני לא היה שום דבר חמוד או מתוק בשטף הקללות שהפנתה אותה חיילת כלפי החייל וגם לא בדרך בה משכה אותו בכוח החוצה מהאוטובוס, אפילו אם עיכב את האוטובוס בסירובו לרדת. בעיני ההתנהגות שלה היתה פרועה, אלימה וממש לא רואה בה שום דבר 'חמוד' או 'מתוק'....
Mary Jane
Mary Jane • 20 בספט׳ 2009
כנראה שהפטיש שלי לנשים פרועות ואלימות (ואתנטיות!) גורם לי לאבד את שיקול דעתי icon_smile.gif
צלילה
צלילה • 20 בספט׳ 2009
Mary Jane כתב/ה:
כנראה שהפטיש שלי לנשים פרועות ואלימות (ואתנטיות!) גורם לי לאבד את שיקול דעתי icon_smile.gif

גם לטעמי זה לא היה חמוד ו/או מתוק ואני בטוחה שאם מארי גיין היתה נתקלת בפרחחית פנים אל פנים לא היתה רואה זאת כך .
בעיקר משום שאני יודעת שהיא מעריכה אלגנטיות לשמה .

מלבד זאת קשה לי לאמץ פרצוף רציני אפילו כשאני לא מסכימה כשאני רואה את שמה של מארי גיין ...
יש נשים שיכולות לחמוק מכל דבר ...
שוסי

מרי,

שוסי • 20 בספט׳ 2009
אם המצב היה הפוך,
החייל היה הודף ומקלל אותה,
עדיין זה היה נראה לך אותנטי ומתוק כ"כ?
ובכלל,התגובות כאן לדעתי היו מאוד שונות.
איכשהוא אלימות של נשים נתפסת באופן מאוד שונה מאלימות זכרית,גם אם הן פועלות מאותן מניעים ובאותן אקטים בדיוק.
"נו מה,היא בסהכ אשה,מה כבר היה יכול לקרות לו?,מה היא כבר מסוגלת לעשות?"
זה כאילו מגמה פמינסטית, אך יותר מכל היא בעצם מדכאת נשים בכך שהיא ממחישה סטריוטיפים קיימים ושגורים באופן יום יומי.
Beta Male
Beta Male • 20 בספט׳ 2009
הלו,דברו יפה על אשתי לעתיד
אני בונה עליה חזק בשביל תואר האבירות שנקבל מבית משפחת ווינדזור
זיקית

הבחורה הזו

זיקית • 20 בספט׳ 2009
והסרטון, והתגובות האוהדות לה, מייצגות עבורי את כל מה שחולה וגרוע בחברה הישראלית של השנים האחרונות - כוחניות וקבלה שלה כדבר לגיטימי, גסות בהמית, שלטון הזרוע.

הבחורה הזו היא בדיוק אותה בחורה שתעבור על פניך ברחוב עם התיק הענקי, תפגע בך ולא רק שלא תשים לב שפגעה, אלא תגחך כלפיך בזלזול על שהעזת להעיר לה. לדוגמה.

היא זו שתשב בקולנוע ותדבר בפלאפון באמצע הסרט, ותצעק עליך כשאת/ה מבקש/ת שקט.

היא זו שתחתוך אותך בכביש כשהיא נוהגת, ותסיט אותך הצידה תוך סיכון חייך ואחרים.

ועוד, ועוד ועוד.

מחליא אותי, שכל כך הרבה אנשים מריעים לאלימות של הבחורה הזו. זה בדיוק, אבל בדיוק, כמו ב"נאשמים" (הסרט עם ג'ודי פוסטר) - להבדיל בחומרת המעשה, כמובן. ואנא - בלי לעלות על בריקדות, אני לא משווה אונס למה שקרה פה. רק את התגובות, ואזלת היד מול טיפוסים כמוה.

כן, הוא לא בסדר, כן הוא היה צריך לכבד את שאר נוסעי האוטובוס ולרדת, כן גם הנהג לא בסדר, כן, גם הנוסעים האחרים כי לא עצרו אותה ו/או לא התערבו.

מאוד לא נעים לחיות פה, בארץ הזו. וזה, עצוב מאוד, כי זה הבית האמיתי היחידי שלנו, ואנחנו מחרבנים בסלון ומתפלאים שמסריח.
צלילה
צלילה • 20 בספט׳ 2009
אגב, נעשה סדר
אף אחד לא תמך בה ממש !
רק מארי גיין יש לה פטיש לכוחניות נשית וזה לא קשור חס וחלילה לאישיותה או העדפותיה
וזה בטח לא על רקע ארוע כזה אם היא היתה באמת לידה .
תעשו קצת הפרדה בין תגובה בפורום למציאות .
יש לי את העונג להכיר את העלמה icon_smile.gif
היא לעולם לא תעודד התנהגות כזאת .

נראה לי שכולנו מגנים התנהגות כזאת ללא כחל וסרק.
Madame T​(שולטת)

מה שבעיקר מדאיג

Madame T​(שולטת) • 20 בספט׳ 2009
אותי בכל אופן, זה שיש כאלה המקבלים התנהגות כזאת כאילו היא מעין 'נורמה' שצריך להשלים איתה ואין מה לעשות נגדה. לא נראה, שמישהו מנוסעי האוטובוס כולל הנהג ניסה לעצור בעדה. התנהגות כזאת כמו של אותה חיילת הכוללת בתוכה אלימות מילולית ופיזית מביאה בעקבותיה לעתים למעשים עוד יותר קיצוניים ואלימים עד כדי רצח של אנשים חפים מפשע.

מסכימה עם דברי זיקית לעיל. זוהי התנהגות שלא ניתן לסלוח לה או לקבל אותה ובוודאי שלא לעודד אותה.
ריפרף
ריפרף • 20 בספט׳ 2009
נו בידור אתם עושים צחוק?

לא יצא לכם לראות בנאדם עצבני באוטובוס?
חפיף דליל בעיני, לפני כמה זמן עליתי לאוטובוס בשעת אחרי צהרים מהבילה
בסוף יום, בשיא הפקקים, אני בדיוק הגעתי לתחנה ועליתי לאוטובוס,
אבל איזה אדון, לא מסטר סתם אדון, חיכה איזה שעה וכמעט לא עלה בגלל שהיה אוטובוס מפוצץ.
כלומר עמוס לעיפה, ואיזה צעקות הלכו שם לא פחות מהמסמך המרתק הזה, אם כי הרבה פחות פוטגני.
בקיצקוץ, חום, פקקים, עיפים, לחוצים בית, זה האקלים שלנו.

בל תתיפיפו לי פה על גבי הפורום

הדבר היחידי שיש לי לומר זה שהפתרון - אופנים.

icon_arrow.gif