לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

GREEK​(אחר)
לפני 14 שנים • 1 באוק׳ 2009
GREEK​(אחר) • 1 באוק׳ 2009
חיכיתי שיהיו תגובות ענייניות בשביל לשאול :

מה מטרתו של השרשור הזה? מה אתן הנשים רוצות להשיג בזה ? אנחנו חיים בכוכב אחר לא יודעים מה קורה?

נשים נצלניות, גברים נצלניים, נשים מסרסרות, גברים מסרסרים ועוד חוליים שבאים מכל קצוות

לא תצליחו לתקן כלום בטח לא כאן!
הכול מתחיל ונגמר בחינוך בבית נקודה icon_exclaim.gif
גבר,שולט,נשלט,עבד,אדון שקיבל לבר מצווה שלו מתנה זיון אצל זונה לא ינהג כאחד שקיבל חום אהבה וחינוך הולם בבית

כל עוד יש אחת רק אחת שתסכים לקבל כסף עבור לא משנה מה יהיו אלה שיציעו ואם הפיתוי שלך גבר על עקרונותייך (לא אישית) כנראה שהם לא היו חזקים מספיק. תתחשלי.
כל עוד יש אחד שיסכים לניצול של נשים ואחת שתכתוב פרופיל "ניצולי" וגברים ירירו עליה יצוצו עוד.

אם תפקידו של שרשור זה הוא להוציא קצף ולשחרר לחצים נראה שהוא גורם להפוך על הפוך ולא יתרום במאומה לנושא.

סוצ'קה אנחנו מאמינים לך שזה לא נעים אבל מה את רוצה שנעשה עם זה
זה חלק מחיים בתוך קהילה. כל קהילה לאו דווקא כאן אפשר להתבודד בהרים ולא להתקל בדברים האלה ואפשר להתחשל ולהנות ממה שטוב.

כבר טענתי בעבר שהפורום הזה הופך לפורום התבכיינות וראוי היה לפתוח פורום נפרד לתלונות תסכולים בכיינות ועוד ועוד ולהשאיר לנו את פורום הבנות על הבנים לדברים הרבה יותר מעניינים
הייתי חושב אפילו שזה שייך לכללי
היוצר

שווי שוק

היוצר • 1 באוק׳ 2009
לא ממש קראתי את כול התגובות כאן
אבל לא ממש הבנתי את הבעיה
יש לשוק חוקים ברורים יש יחס של הצע וביקוש מעט מלכות והרבה עבדים
אם מלכה צריכה להשקיע זמן בכמה עבדים זמנה שווה כסף בלי קשר למיקצועית או לא
אז לכן הנשים שרוצות כסף מרגיש שזה לגיטימי לגמרי
ולכול יפי הנפש תתבגרו
בובו2

:)מלכות בתשלום צריכותלשלם לנו

בובו2 • 1 באוק׳ 2009
icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 1 באוק׳ 2009
טוב שיש מלכות בתשלום.
מחד- העלמות הנכבדות מרויחות את לחמן וכסף למלתחת ויניל מדהימהicon_smile.gif, ובין לבין מנשקים את נעליהן והן זוכות להחטיף ולהתעלל בלקוחותיהם, שזה לא פחות ממשעשע (במידה והעלמה אכן רגישה לדקויות שכאלו).
מאידך גיסא, החיה האומללה שבגבר מקבלת קצת ממה שה יא צריכה, ונשים לא צריכות להתהלך ברחוב בחשש פן יאנסו את כפות רגליהן ויותירו עקבות אוננות על מגפיהן החדשים.

לי אישית אין בעיה מיוחדת עם הצעות כספיות והצעות מגונות אחרות המוטחות בי בפתאומיות מפתיעה ובדומיננטיות מפתיעה לא פחות. אני זוכרת את החיה שבגבר ואת גב' סטטיסטיקה, שדוחפת אותה אל הקצה. אני גם מכירה בכך, שמרביתם של הגברים שוכני האתר הזה הם, איך לומר זאת בעדינות, ובכן, לא העפרון הכי מחודד בקלמר. בהתחשב בתובנות אלו, אני מתקשה להבין כיצד הצורך של אותם גברים חסרים, המבקש פתרונו בשליחת הודעות נואשות, מבזה אותי. לדידי זו זוטא: שישלחו, שיציעו, שיבטאו את אומללותם, לא אכפת לי כלל icon_smile.gif

נוסף על כך, אם בפיתויים כספיים עסקינן, איני נרתעת כלל מן המילה 'זנות', המטילה מוראה על נשים וגברים 'הגונים' באתר זה, המצטמררים בגינה עד קצות אוזניהם הקונפורמיסטיות, וטורחים להתריע את בנותיהן הטובות לבל יתפתו אל אותו שטן מדיח. להשקפתי זו מילה שחוששים ממנה יתר על המידה, ככל הנראה בעקבות רעיונות שרותכו ביד קשה למוחותיהם וחוסמים כל אופציה להתדיינות. מבדר, עליי להודות, שלא מעט מאותן בנות טובות ומחונכות, בסופו של יום, צורחות במיטה שהן זונות והשד יודע מה עוד..

בכל מקרה, אני, למיטב ידיעתי, לא זונה. עם זאת, סביר להניח שבסיטואציה מסוימת אני יכולה לנתב משהו סדיסטי, מרושע וחומד לצון שמצוי בנפשי, ולקחת בנונשנטיות אלפי שקלים בתמורה ליריקה בפרצוף, ואולי גם בעיטה, אם אחוש נדיבה דיי. וזה גם יגרה אותי, גאד, אני סוטה! icon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 1 באוק׳ 2009
סחתיין על הרמז,מרי ג'יין
יש לי שמונה שקל ושבעים אגורות אם בא לך

או במילים אחרות: כולן זונות,השאלה רק מה המחיר
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
little pet כתב/ה:

כולן זונות,השאלה רק מה המחיר

אז זהו שלא

אבל נדמה שזונות הן החומר המועדף על מרבית גברי האתר

כמה נשים אמרו כאן את דברן כשהעיקרי היה שכנראה גברים רבים לא באמת מבינים איך זה מרגיש מהצד השני

מה עוד נותר?

ברכה חמה ליום נפלא

והמלצה אישית אחת קטנה:

אנדר - רגע לפני שמלכת סאדו תקרא לאחותך, תעשה לעצמך טובה גדולה ותחליף מטפל כי נדמה שהוא לא כל כך עוזר לך - תשקול כיוון פסיכיאטרי...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי אוק' 01, 2009 1:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Mary Jane
Mary Jane • 1 באוק׳ 2009
חית מחמד קטנה,
זה בפירוש לא היה רמז, אלא המשך חידוד דבריי לעיל.
אני בכלל לא מעוניינת בגברים, ובטח לא מעוניינת שכל עלובי החיים, אשר לא שפר עליהם גורלם המיני, יתגודדו כעלוקות על מפתני הוירטואלי, או יוציאו לעברי לשון מלוכלכלת כמו שלך..
Beta Male
Beta Male • 1 באוק׳ 2009
מעולה,הערתי את חברותיה של שלי יחימוביץ' icon_cool.gif

גב' מארי ג'יין יקרה,קראי נא את המשפט האחרון של הודעתך הקודמת ואימרי לי מה להסיק מכך. לסביותך איננה אישיו פה,אני בטוח שרוב המלכות בתשלום אינן באמת אוהבות את השליטה אך למען מעות יעשו את הכל. כמדומני שגם סטרייט כמוני יהיה מוכן להיות מלכה למס' עבדים סוררים תמורת תשלום הגון (הנה,גם אני זונה שיש לה מחיר)

מורטישיה יקירתי,מובן שאין הדבר נאמר ברצינות. הכרתי לא מעט שולטות שבאו מאהבה לעניין ולא יקחו כסף גם כשיוצע להן. וכן,אני יודע מה מצב הדברים באתרים מעין אלה,הנואשות של הגברים באמת מושכת לפה כל מיני בחורות שפשוט לא בא להן לעבוד,הרי למה להתאמץ?
כלב צעיר לרגלייך
כלב צעיר לרגלייך • 1 באוק׳ 2009
בתאכלס ובלי הרבה לחפור,
שכל אחד יעשה מה בא לו
אני אישית לא רואה רע בזנות,זה שאישה ולפעמים גם גבר נותנים ללקוח חוויה מינית,
תמורת תשלום מה רע בזה?
מה כולם נהיו לי פה חברי מפד"ל.
אני לא בעד זנות בכפיה (ראה הבחורות מאוקרינה)
בעד שירות ליווי מרצון,וחושב שזה חיוני המון אנשים עם בעיות פיזויות נפשיות מטפלים בעצמם
על ידי נערות ליווי
הרבה נערים לומדים את הסקס מהם.

אני נגד בחורות שמנצלות גבריים בתחום הBDSM כדי לעשות כסף,זכותם אין ספק
אבל זה מראה על אופי לא הכי טהור..

מנגד,היו פעמים שהצעתי לבחורות סכום כספי עבור אקט כזה או אחר,
אבל זה כבר משהו אחר ואישי

מה שבטוח לא ראיתי בה "זונה"
גם בנערת ליווי מן השורה אני לא רואה "זונה"

בן אדם שיגיד שלא יעשה סקס עם פרטנר אחר תמורת מליון שקלים -שקרן

לכל אדם יש מחיר..

icon_wink.gif