סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערבי הרצאות נוספים המועדון,קוראים אל הדגל את כולם

יוסי - נץ​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 24 במרץ 2004

ערבי הרצאות נוספים המועדון,קוראים אל הדגל את כולם

יוסי - נץ​(מתחלף) • 24 במרץ 2004
היי כולם
הנץ באולם icon_lol.gif

בעקבות הצלחה של ערב "עשה אל תעשה"
whip2.gif
ומה שיבוא שבוע הבא עזרה וייעוץ לגבי אונס

אנו מרימים את הכפפה ומציעים, ליילה ואני לארגן עוד ערבי נושא
ומבקשים עזרה ותמיכה באירגון , וכאלו שמוכנים להרצות high5.gif

קודם כל תודה קולקטיבית לעמוס,009, וכל צוות המועדון flower3.gif

טוב
אנחנו מציעים סדרת ערבי הרצאות בכל הנושאים, לכל שכבות ומעמדות הקהילה,
כי ערב מפוזר פה ושם, זה לא ממוקד.
עדיף סדרות קבועות למי שלא יוכל לבוא בזמן ספיציפי, למי שפיספס הרשמה וכל זה

והכי חשוב שיתוף פעולה בין בעלי ומנהלי האתרים, בעריכה העלאה של ההרצאות למען כל מישלא שם, דרך טובה גם "לחנך" חדשים מתלמדים ווניליים flowers1.gif

טוב
* ערבי "עשי אל תעשי"למלכות queen.gif

*סאבים-סאביות חובות זכויות הדרכה..הכל. icon_spank.gif icon_moon.gif

*ערבי סוויץ. icon_happytogether.gif

*ערבי גייז BDSM gay.gif

השניים האלו ניתנים לשילובים שונים, סגורים ופתוחים. מעמדות, גברים, נשים,מעורב בכל מיני אופנים ופתוחים לכל הקהילה.

* ערבי הרצאות למתחילים.כל המעמדות,גברים נשים,כל הקומבינציות.

כולנו נילמד נלמד goodluck.gif birthday.gif ונחכים. 10x.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2004
אני מרגיש ממש לא נעים שאני כל הזמן מקטרג למרות שאני בכלל לא נגד, אבל...
אני לא רואה טעם בערבים שאינם מעבירים מידע, ובמידע אני מתכוון למידע ממש, "אמיתי", כמו סוגי קשירה, איפה אסור להצליף או לאן אפשר לפנות במקרה של תקיפה מינית. זאת בניגוד ל"מידע" שהוא דעות. לדוגמה, מי קובע מה זה "עשי" ומה זה "אל תעשי" עבור מלכה? מה זה בכלל "זכויות וחובות" של סאבים? וכן הלאה.
את כל זה אני אומר למרות שכידוע למי שקורא בפורומים, לי דווקא יש דיעות והרבה, ואני גם מאד שמח להשמיע אותן, אבל לא תחת האצטלה של "כך עושים זאת נכון" שערב כזה מתיימר למכור.
הרצאות למתחילים, אנשים "ירוקים" שרוצים מבוא לעולם הזה, דווקא נראות לי רעיון לא רע בכלל ואשמח לסייע בו. השאלה היא איך מיידעים את מי שאינו יודע כמעט כלום על בדסמ שיש מועדון בשם דאנג'ן ויש בו הרצאה בנושא בדסמ ביום ובשעה מסוימים.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 24 במרץ 2004
ועדיין יש הבדל בין "כך עושים זאת נכון" שנשמע פלצני , על אחת כמה וכמה שיש בטח יותר ממליון דרכים כמליון דיעות , לבין "כך אסור לעשות", שאינו משתמע אפילו לשתי פנים.
מסתבר שיש הרבה דברים שלא כדאי, ממש לא, לעשות בבדסמ במישור הרפואי.
גם הערב הקרוב המתארגן הוא חיוני לדעתי. והוא בהחלט נועד לנשים "ירוקות " בנושא התודעה להגנה העצמית.
עם כל הערכתי הרבה אליך, זאלופון, איני מבין מה הבעייה כאן בעצם. סוף סוף יש יוזמות. אולי תהייה פה בעקבותיהן קהילה פעם.
בינתיים, הדבר היומרני היחידי אותו אני מצאתי זה רק הכנוי "קהילה" שכרגע הוא רחוק מלהצדיק את שמו. רק מעשים משותפים חשובים יגרמו לו להפוך מכינוי ריק ולא ראוי לדבר קונקרטי.
וכמובן, אין לי ספק שאם תארגן "מבוא" יהיו אנשים רבים שישכילו ממנו, אני אשמח לבוא להקשיב.
כדאי פשוט לעשות את מה שאנו חושבים שיש לעשותו ולא לתת לביקורות להשתלט עלינו, גם לא לביקורות העצמיות.

icon_idea.gif
icon_biggrin.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 במרץ 2004
גם "כך אסור לעשות" יכול להיות "דיעה" ויכול להיות "מציאות". בדבריי התייחסתי דווקא לשני הערבים, זה שהיה וזה שיהיה, ושניהם בעיניי מעבירים בעיקר מידע אמיתי ועל כן הם מבורכים. הביקורת שלי היא על ערבים דוגמת "עשי ואל תעשי" למלכות. כלומר, "כאן אסור להצליף" - חשוב לעין ערוך ואני מאד בעד (ובהזדמנות זו, סחתיין על הערב שהרמת. לצערי לא הייתי אבל הביקורות מהללות). לעומת זאת "אל תדרשי מעבד לכלכל אותך" - זה גם "כך אסור", אבל זו רק דיעה (שאני במקרה מאמין בה).
ושוב, אני בעד יוזמות ובעד ערבים וכל הכבוד למארגנים ולנוטלים חלק. מה שאני לא בעדו, וזו ה"בעיה", הוא שיקומו אנשים ויחליטו מה מותר ומה אסור, מה נכון ומה לא נכון, ולא בנושאים לגיטימיים של בטיחות ומידע טכני אלא של תפישות עולם.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 24 במרץ 2004
אני בעד אירגון סדנת הצלפות עם תרגול בפועל.

כולם כבר ראו את רמזור ההצלפות ויודעים בתיאוריה איפה אסור לפגוע. בפועל כבר ראיתי הצלפות שהגיעו לאן שלא היו צריכות להגיע, לא בגלל חוסר ידע אלא בגלל אי שליטה מספיקה בשוט.
ראיתי דומים מומחים בעיני עצמם שיכולים להצביע על כל הטעויות כשהם מסתכלים על מישהו אחר מצליף, אבל כשהמצליף והמסתכל מהצד מתחלפים חוזרות אותן ההערות. מסיבות של "לא נעים להתערב" אף אחד מהם בעצם לא יודע שהוא מבצע טעויות לפעמים.

אולי ניתן לגייס את מאסטר דן ששמעתי עליו רבות, או מישהו אחר שמוסכם כסמכות בענייני הצלפות (ולא רק סמכות בעיני עצמו) שידריך ויתרגל אנשים.
בן כנף​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 במרץ 2004
בן כנף​(שולט) • 27 במרץ 2004

לפני שנתיים נכחתי בלונדון בסדנאות והרצאות שנערכו במסגרת יום ב.ד.ס.מ.
זה היה מרתק והקיף את כל התחומים החל בסדנאות ציוד, הצלפה, בשוט, הצלפה באביזרים שונים, שימוש באביזרים הזמינים לכל אחד, קשירות, חינוך אנגלי וכו'.
כל סדנה נערכה באולם אחר ברצף מהודק ולוח זמנים קפדני, בנוכחות קהל מתעניין רב שהשכיל את עצמו במכלול הנושאים תוך שהוא שומע הסברים מלומדים ורואה הדגמות פרטניות.

ככה מלמדים.
פייה{O}
פייה{O} • 27 במרץ 2004
בטח יקומו מתנגדים רבים לדעה שיש לי בעניין, אבל אני מוכרחה לציין שלי כל עניין סדרת הרצאות ותקנות וחוקים ומותר ואסור ואיך עושים כל דבר כבר הופך את כל העניין הזה לממוסד מידי.
לא פוסלת כמובן קיום של דברים שכאלה מפעם לפעם בנושאים חשובים כמו התגוננות, אבל סדרת הרצאות מוגדרת כבר מקפיצה אצלי אישית את האנטי-ממסדיות...
ואגב - מקבלים על ההשתתפות גמול השתלמות?

icon_eek.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 27 במרץ 2004
לא מבינה מה יש פה להיות אנטי, מי שלא מעוניין פשוט לא יבוא.
פייה{O}
פייה{O} • 27 במרץ 2004
צודקת לחלוטין. אין לי ממש התנגדות (וגם לא נראה לי שהיה צריך להזיז למישהו אם הייתה לי) לקיום הדברים האלו, וברור שמי שרוצה שילך ויארגן ויעשה חיים ומי שלא אז לא.
רק ציינתי שבעיני זה נראה כהתמסדות יתר.