סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוזמה למפגש התחלתי

Sandman​(סדיסט)
לפני 14 שנים • 11 באוק׳ 2009

סבבה

Sandman​(סדיסט) • 11 באוק׳ 2009
הכול טוב ויפה השאלה היא איך נתחיל להריץ/לקדם/להפיץ את הרעיון.
כמו כן אפשר להפוך את הקבוצה לקבוצת תמיכה הדדית נגיד בתחומים נוספים ולא רק מעולם ה BDSM
אלא גם כקבוצת עזרה של ייעוץ מקצועי בתחומים שונים החל משיפוצים ורפואה ועד לקבוצת קנייה גדולה שיכולה בעצם להוריד מחירים על פריטים שונים שכולנו היינו רוצים.
אני חושב מה חושב בטוח שניתן להתארגן רק שנעשה את זה כמה שיותר מהר שכן ישכאן מאגר מוחות בלתי נדלה שניתן ליישמו לאפיקים חיוביים.
בכול מקרה בהצלחה חברים וחברות.
שבוע טוב
סנדמן
מיכל המאלפת​(שולטת)

מצויין

מיכל המאלפת​(שולטת) • 11 באוק׳ 2009
דיאבליטו יקירי,
ראשית, ברוכה היוזמה ההומאניסטית!
בעבר נכחתי ואף יזמתי מפגשי "הסברה" חברתיים מהסוג הזה ואני מאוד בעד!
לדעתי יש לערוך מפגשים יחסית מצומצמים (בהרכב משתנה בכל פעם), שיהיו מורכבים מכמה חברים חדשים (שולטות, נשלטות, שולטים, נשלטים..) ומספר מצומצם עוד יותר של וותיקים שיוכלו להסביר ואף לענות על שאלות, במידה ויצוצו.
מפגש המוני יגרע ויסיט את תשומת הלב מעניין ההסברה ויהפוך למפגש חברתי "מסיבתי".
אשמח לסייע בעניין בכל הרבדים הנדרשים, משום שלצערי נתקלתי בהמון בורות ובחוסר יכולת לקבל את השונה (דווקא בקהילת ה"שונים", בה ציפיתי למצוא סובלנות ואורך רוח).
דבר נוסף: המון פעמים כשאני שואלת נשלטים "מה הגבולות שלך?", אני נתקלת בתשובות בנוסח "בלי נזקים בלתי הפיכים". ברגע שאנשים חושבים שנזק בלתי הפיך הוא לגיטימי ומציינים אותו כגבול, זה מראה על בורות ביחס לבדסמ.
אנו חייבים להבהיר שגם בלי ה"גבול" הזה לא יכולים להגרם נזקים בלתי הפיכים, משום שזה נוגד את העקרון הראשון של הבדסמ - שפוי, בטוח ובהסכמה.
שוב, אשמח לסייע ויש לי המון מה לומר לך בנושא. אתה יודע איפה למצוא אותי
icon_smile.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 באוק׳ 2009
יש בהחלט טעם בהצעת הקהל המצומצם של מיכל.
הרשו לי להוסיף את המובן מאליו שעל מנת למנוע אוירה "מסיבתית" יש להימנע מסממנים מסיבתיים כגון דרס קוד ושעות הלילה המאוחרות.
מפגש סולידי, אפילו לא במקום מיסחרי, ללא אלכוהול ומוסיקה יניב לדעתי תועלת.
אך יותר מכל זקוק הרעיון למנהיג שיקבע באופן רציף את לוחות הזמנים.
פסיכיאטר מתורבת

Re: מצויין

פסיכיאטר מתורבת • 11 באוק׳ 2009
מיכל המאלפת כתב/ה:
דיאבליטו יקירי,
לדעתי יש לערוך מפגשים יחסית מצומצמים (בהרכב משתנה בכל פעם), שיהיו מורכבים מכמה חברים חדשים (שולטות, נשלטות, שולטים, נשלטים..) ומספר מצומצם עוד יותר של וותיקים שיוכלו להסביר ואף לענות על שאלות, במידה ויצוצו.
אשמח לסייע בעניין בכל הרבדים הנדרשים, משום שלצערי נתקלתי בהמון בורות ובחוסר יכולת לקבל את השונה (דווקא בקהילת ה"שונים", בה ציפיתי למצוא סובלנות ואורך רוח).
דבר נוסף: המון פעמים כשאני שואלת נשלטים "מה הגבולות שלך?", אני נתקלת בתשובות בנוסח "בלי נזקים בלתי הפיכים". ברגע שאנשים חושבים שנזק בלתי הפיך הוא לגיטימי ומציינים אותו כגבול, זה מראה על בורות ביחס לבדסמ.
אנו חייבים להבהיר שגם בלי ה"גבול" הזה לא יכולים להגרם נזקים בלתי הפיכים, משום שזה נוגד את העקרון הראשון של הבדסמ - שפוי, בטוח ובהסכמה.
icon_smile.gif

רגע רגע , למה לעשות מפגש מצומצם ? ולמה לעשות אפלייה של וותיקים עם חדשים ?

אני מוחה ! ואני מבקש כבר להבטיח לכל ששום אפלייה לא תהיה !!

ממש חוצפה .
diablo666​(שולט)

Re: מצויין

diablo666​(שולט) • 11 באוק׳ 2009
Psychic כתב/ה:
מיכל המאלפת כתב/ה:
דיאבליטו יקירי,
icon_smile.gif

רגע רגע , למה לעשות מפגש מצומצם ? ולמה לעשות אפלייה של וותיקים עם חדשים ?

אני מוחה ! ואני מבקש כבר להבטיח לכל ששום אפלייה לא תהיה !!

ממש חוצפה .

טוב אני רואה שאתה מייחל כבר אפליה עוד לפני שבכלל אתה אולי הבנת על מה מדובר ... אז רק תשובה אחת לי אליך ... לא .. אל תדאג לא תהייה אפליה .... ממש לא ... כולנו כאחד .. שווים .. אוקיי? תקרא את ההודעה בפתיחת השרשור .. אני מקווה שעניתי על שאלתך....
diablo666​(שולט)

Re: סבבה

SANDMAN כתב/ה:
הכול טוב ויפה השאלה היא איך נתחיל להריץ/לקדם/להפיץ את הרעיון.
כמו כן אפשר להפוך את הקבוצה לקבוצת תמיכה הדדית נגיד בתחומים נוספים ולא רק מעולם ה BDSM
אלא גם כקבוצת עזרה של ייעוץ מקצועי בתחומים שונים החל משיפוצים ורפואה ועד לקבוצת קנייה גדולה שיכולה בעצם להוריד מחירים על פריטים שונים שכולנו היינו רוצים.
אני חושב מה חושב בטוח שניתן להתארגן רק שנעשה את זה כמה שיותר מהר שכן ישכאן מאגר מוחות בלתי נדלה שניתן ליישמו לאפיקים חיוביים.
בכול מקרה בהצלחה חברים וחברות.
שבוע טוב
סנדמן

אחי היקר הייתי אומר שקצת הרחקת לכת עם ההבנה לגבי הכתוב ...
אז זהו שלא .. אין כאן מדובר בקבוצה כלל וכלל ... ובפרט לא מדובר על "קבוצת תמיכה " ..
מדובר על מפגש פשוט עם אנשים פשוטים ככה אנחנו איך שאנחנו בלי מסכות בלי הצגות בלי דרס קוד בלי מסיבה ובלי כל המסביב .. פשוט אנחנו אנשים רגילים.. כמונו כמו כל אחד.. כמו אני ואתה .. הכי טוב .. נכון ? פשוט כך ..
diablo666​(שולט)
אושה כתב/ה:
יש בהחלט טעם בהצעת הקהל המצומצם של מיכל.
הרשו לי להוסיף את המובן מאליו שעל מנת למנוע אוירה "מסיבתית" יש להימנע מסממנים מסיבתיים כגון דרס קוד ושעות הלילה המאוחרות.
מפגש סולידי, אפילו לא במקום מיסחרי, ללא אלכוהול ומוסיקה יניב לדעתי תועלת.
אך יותר מכל זקוק הרעיון למנהיג שיקבע באופן רציף את לוחות הזמנים.

אושה יקירתי .. אני עדיין מחפש מקום ראויי למפגש המיוחל ..
ואמצא את התאריך הנכון לביצוע ..
מכיוון שהכל נעשה באופן לא מסחרי .. מאוד קשה למצוא מקום בחינם בכדי שישרת את מטרתינו ..
אני מקווה שבקרוב אמצא..
בינתיים כל כוונתי היא מפגש נקי מצומצם שילך ויתפתח עם הזמן .. כמובן שאין בכוונתי לגרום למפגש להיות מסיבתי או לשוחרי האלכוהול למיניהם .. הכוונה ממש מפגש שבו נוכל להתבטא .. באמת ..בשיחות ובנעימות .. תודה ..icon_smile.gif
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 11 באוק׳ 2009
יש לי מקום {הבית של דיאבליקו} חחחח
טוב אני גם בעד .
אבל שוב זו בעיה .
ואני חושב שאפשר לעשות את זה .
ואפשר על חוף הים עם מנגל במוצ"ש{חינם כול אחד מביא משהו}
אני איתך אח יקר כול עוד זה באמת לעזור אני שם !!!!!!!!!!!!!