שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה עברית - PATRIOT FETISH PARTY - ליל חמישי 15/10/09

Queencie​(שולטת)
לפני 14 שנים • 16 באוק׳ 2009
Queencie​(שולטת) • 16 באוק׳ 2009

מעבר לכך שנהניתי בכל מובן אפשרי,
מעבר לכך שיצאתי מהמסיבה עם אור בוקר, עייפה רצוצה אבל עם חיוך שנעצר רק בזכות האזניים....
המוזיקה היתה מעולה, עם הקצב הנכון, ובעיקר השילובים המשעשעים!

באיזו עוד הזדמנות אפשר לשמוע באמצע סשן אנאלי, כשהפיסט עמוק עמוק בפנים, את...

"פ-תוווווו-ח" !?!?!!
ילדה אסור ילדה מותר​(נשלטת)

Re: המסיבה אתמול-אכזבה

קצין כתב/ה:
לשם שינוי, ולא בשמחה, אני צריך לכתוב משהו שלילי על המסיבה אתמול.

עם כל הרצון הטוב, מוזיקה ישראלית היא לא מוזיקה לריקודים במועדון, לא מבחינת הסגנון ולא מבחינת הקצב עצמו והראיה לכך היא שרוב האנשים או שעמדו בצד או היו בבר או יצאו החוצה או שבכלל הלכו הביתה יחסית מוקדם כמונו. זו מוזיקה יותר לשמוע ברכב כשאתה בדרך לטיול בצפון.

למזלנו ולשימחתנו, נתקלנו ביציאה בסטנדאפיסטית חביבה ודי כישרונית שהפילה אותנו לרצפה :
כך שיצאנו איכשהו עם מצב רוח טוב, תודה תנש icon_smile.gif

כבר היו בעבר מסיבות עבריות, היו כאלו בעבר בגת רימון כל יום שלישי היה מפוצץ והרחבה הייתה מפוצצת וגם בעצמאות אורלי ארגנה מסיבה מדהימה. לצערי לא יכולתי לרקוד יותר מדי בשל בעיות רפואיות, אני חושבת שלא היו יחסית למסיבות של אורלי הרבה אנשים אתמול ולכן אולי לא רקדו הרבה, אבל היו כאלו שלא ירדו מהרחבה לרגע.

ובכל מקרה זו ההזדמנות להגיד תודה. אישית נהנתיicon_smile.gif
לא סתם עוד עבד
לא סתם עוד עבד • 16 באוק׳ 2009
אנחנו בישראל, ואין שום סיבה להתבייש במוזיקה העברית המשובחת שנוצרה כאן לאורך השנים ולא להשמיע אותה. אני הייתי שמח אם שירים ישראליים היו משולבים באופן קבוע בין שאר השירים המושמעים במסיבות הקהילה, אבל בכל מקרה מסיבה עברית פעם-פעמיים בשנה זה דבר שובר שגרה נחמד ומבורך. לפחות ממה שאני ראיתי, אנשים רקדו באותו מינון כמו במסיבה רגילה, אולי אפילו קצת יותר.

אבל נקודה חשובה יותר: אנחנו מגיעים למסיבות הקהילה בשביל הבדס"מ. את כל הדברים האחרים שיש במסיבות אנחנו יכולים לקבל בכל מסיבה ונילית ממוצעת. והמסיבה אתמול הייתה מסיבת בדס"מ משובחת. הסשן המרכזי של אדריאן ורועי נתן את האות להתחלת החגיגה: סשנים לכל אורך הלילה בכל רחבי המועדון - על הבמה, בפינות, בקומה העליונה. פשוט תענוג לעיניים, לא ידעתי על מה להסתכל קודם (ורוניקה, אל תלכי!).

אנקדוטה קטנה (או בעצם די גדולה): בזמן הסשן של רועי ואדריאן, פרנקי ואני עמדנו ליד זוג חדש, שעד אתמול טרם זכה לראות את רועי ואדריאן בפעולה. לשמוע את הבחורה תוהה האם הנס של רועי הוא אמיתי, ואז לראות ולשמוע את תגובתה האותנטית כשהיא מגלה שהנס הוא אכן נס - זו הייתה חוויה בפני עצמה icon_smile.gif

תודה לטיש על התקלוט (ראיתי אותך רוקדת ומשתוללת כל הערב), לרועי ואדריאן על הקאמבק המחרמן (אנחנו נתראה שוב בקרוב...), לוורוניקה הסקסית, שכל הערב הגנבתי מבטים על הישבן המדהים שלה (ורוניקה, אל תלכי!), למלכת הבית דיקלס, שהמבט שלה מזכיר לי כל פעם שאני סתם עוד עבד, לאנטרס, רובי ואימורטל על סשן משולש אקסטרימי כהרגלם, ובכלל -

היה טוב לגלות שבדס"מ זה כאן.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 16 באוק׳ 2009
אם רועי ואדריאן עשו סשן על הבמה - שאפו!
אולי תלוו לי את הבייביסיטר?
עדן בלי צנזורה​(שולטת)
לפני 14 שנים • 17 באוק׳ 2009

כמו תמיד איכות לא מילה גסה

המסיבה הפעם היתה מדהימה,נכון מעט אנשים,אבל איכות,אני אישית לא עזבתי את הרחבה כמעט,המעברים החדים של טיש משיר לשיר,היו פשוט מקצועיים ברמה,השירים היו מזמן לא נסלחה,היה מעולה,הסשן של רועי ואדריאן כמו תמיד,זוג מדהים,שמקשט את עולם הבדסם,תודה לכם אורלי ,דיקלס שרק הכרתי,דוגי,לידי אס,אלון ב,תנשמת,טישו המלכה של הדי ג'י,ותודה לכל חברותי וחבריי שחגגו איתי על הרחבה,רק הורה,היתה חסרה,לאחר שאירגנתי מעגל אחד גדול....

לפני הכל כולנו בני אדם,והחיבור הזה למי שאנחנו בעצם,לא פחות חשוב מדבר אחר.....אוהבת אתכם תמיד,ועד לפעם הבאה,אני אקרע שוב את הרחבה.....

נשיקותי
והצלפותיי .......(לכלבלב)

עדן
חיה ללא הפסקה​(שולטת)

מה שרואים מכאן לא רואים משם...

היה מדהים, הרעננות והתחדשות בכל מסיבה - משאירה תמיד טעם של עוד!!!
הסשן המשולש של רועי ואדריאן - היה מעולה! (כולם היו מהופנטים)
הקרטיבים הטעימים שציננו אותנו.
והדובדבן שבקצפת...DJ טישו (האחת והיחידה) שהיא על העמדה, גם מוזיקה ישראלית
אפשר לרקוד ללא הפסקה devilwitch.gif
אז תודה לכם, אורלי, dogy, S, תנשמת, אלון ב, ולכל הצוות שדואג... שלנו יהיה הכי כיף!

שמחתי לראות את כל החברים, ושמחתי להכיר את דיקלס המדהימה, ואת ליידי לני (הפצצת אנרגיה צהובה).

אז...שלא יגמר לעולם...
אוהבת אותכם...
חיה
אלון ב​(נשלט)

Re: מה שרואים מכאן לא רואים משם...

אלון ב​(נשלט) • 17 באוק׳ 2009
חיה ללא הפסקה כתב/ה:
היה מדהים, הרעננות והתחדשות בכל מסיבה - משאירה תמיד טעם של עוד!!!
הסשן המשולש של רועי ואדריאן - היה מעולה! (כולם היו מהופנטים)
הקרטיבים הטעימים שציננו אותנו.
והדובדבן שבקצפת...DJ טישו (האחת והיחידה) שהיא על העמדה, גם מוזיקה ישראלית
אפשר לרקוד ללא הפסקה devilwitch.gif
אז תודה לכם, אורלי, dogy, S, תנשמת, אלון ב, ולכל הצוות שדואג... שלנו יהיה הכי כיף!

שמחתי לראות את כל החברים, ושמחתי להכיר את דיקלס המדהימה, ואת ליידי לני (הפצצת אנרגיה צהובה).

אז...שלא יגמר לעולם...
אוהבת אותכם...
חיה

תודה לך מתוקה כייף לי לראות אותך נהנת
שבוע הבאה את מזמינה אותי לרקוד :wink
:
DIKLESS
DIKLESS • 17 באוק׳ 2009
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
אנחנו בישראל, ואין שום סיבה להתבייש במוזיקה העברית המשובחת שנוצרה כאן לאורך השנים ולא להשמיע אותה. אני הייתי שמח אם שירים ישראליים היו משולבים באופן קבוע בין שאר השירים המושמעים במסיבות הקהילה, אבל בכל מקרה מסיבה עברית פעם-פעמיים בשנה זה דבר שובר שגרה נחמד ומבורך. לפחות ממה שאני ראיתי, אנשים רקדו באותו מינון כמו במסיבה רגילה, אולי אפילו קצת יותר.

אבל נקודה חשובה יותר: אנחנו מגיעים למסיבות הקהילה בשביל הבדס"מ. את כל הדברים האחרים שיש במסיבות אנחנו יכולים לקבל בכל מסיבה ונילית ממוצעת. והמסיבה אתמול הייתה מסיבת בדס"מ משובחת. הסשן המרכזי של אדריאן ורועי נתן את האות להתחלת החגיגה: סשנים לכל אורך הלילה בכל רחבי המועדון - על הבמה, בפינות, בקומה העליונה. פשוט תענוג לעיניים, לא ידעתי על מה להסתכל קודם (ורוניקה, אל תלכי!).

אנקדוטה קטנה (או בעצם די גדולה): בזמן הסשן של רועי ואדריאן, פרנקי ואני עמדנו ליד זוג חדש, שעד אתמול טרם זכה לראות את רועי ואדריאן בפעולה. לשמוע את הבחורה תוהה האם הנס של רועי הוא אמיתי, ואז לראות ולשמוע את תגובתה האותנטית כשהיא מגלה שהנס הוא אכן נס - זו הייתה חוויה בפני עצמה icon_smile.gif

תודה לטיש על התקלוט (ראיתי אותך רוקדת ומשתוללת כל הערב), לרועי ואדריאן על הקאמבק המחרמן (אנחנו נתראה שוב בקרוב...), לוורוניקה הסקסית, שכל הערב הגנבתי מבטים על הישבן המדהים שלה (ורוניקה, אל תלכי!), למלכת הבית דיקלס, שהמבט שלה מזכיר לי כל פעם שאני סתם עוד עבד, לאנטרס, רובי ואימורטל על סשן משולש אקסטרימי כהרגלם, ובכלל -

היה טוב לגלות שבדס"מ זה כאן.

מסכימה עם כל מילה!
אני הספקתי להשתתף בשלושה סשנים בערב אחד אז אין ספק שהיה המוןןן אקשן !!!
היה תענוג לפגוש שועלים וותיקים
ולשמוע תגובות נלהבות על אווירת הבדס"מ הלוהטת שבהחלט הורגשה

מחכה ומצפה כבר לחמישי הקרוב icon_smile.gif

חומד נופים​(שולט)
לפני 14 שנים • 18 באוק׳ 2009

מוטב מאוחר מאף פעם לא

חומד נופים​(שולט) • 18 באוק׳ 2009
אמנם מאוחר אבל לצערינו לא יצא לנו להגיב לפני כן.
המסיבה היתה מדהימה ולא כי אנחנו חלק מהצוות ( אני ותנשמת בת זוגתי), אלא כי המוסיקה היתה מצוינת, הדי ג'יי עוד יותר, ואנשים ותיקים ונהדרים שעשו את הערב.
סשנים מרתקים, בדס"מ כמו שהוא אמור להיות!

כרגיל שמחנו לראות חברים קרובים ומחכים לשבוע הבא...
עד העונג הבא.