סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה בעייתית (?)

Queencie​(שולטת)
לפני 14 שנים • 19 באוק׳ 2009
Queencie​(שולטת) • 19 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
נוגה, בשבילך אני מוכנה להעמיד פנים שאני גבר icon_wink.gif

ולגבי השאר.. נראה שאתם הרבה יותר אקסטרימים ממני (:
אני אתן דוגמא קטנה-

גבר. אישה. הוא רודף אחריה שנים. מאוהב בה עד כלות. ניסה הכל. חיזר בגלוי, שלח מכתבים עלומי שם, שלח שליחים, (אני אקצר מכיוון שלא בא לי לכתוב סיפור עכשיו), הם במיטה. הוא עדיין מתקשה להאמין שזו מושא אהבתו שהוא רצה כל כך , כל השנים האלו, היא זו שרוכבת כרגע עליו. כמה עונג הוא גורם לה. כמה גאווה שזה גורם לו..
תוך כדי שהם שוכבים, והוא מבטיח לה אהבת נצח, והיא זורמת איתו בפנטזיות של איך הוא יציע לה נישואין (ואל תתחכמו, לצורך הדוגמא- הוא מת להציע לה), ואיך הם יגדלו יחד ילדים מדהימים ויפים, והיא לא מפסיקה להעלות אותו למעלה ולהזין את הפנטזיה שלו, ושניה לפני שהוא גומר היא זורקת לו משפט סטייל "אתה מזיין כל כך טוב. הכי טוב שהיה לי. EVER!"...ואז תוך כדי, היא ממשיכה "כמה חבל שזו הפעם האחרונה בה תיגע בי או תפנה אלי יותר." ולמרות הפרצוף המופתע שלו, ולמרות שהגוף שלו חדל מלנוע, היא ממשיכה לרכב עליו ולהסביר לו כמה מעתה הוא לא יכול לפנות אליה, או לדבר איתה, ושיתענג על הרגע. וכשהוא ממשיך, היא חופרת לו בזה עוד קצת, ושואלת אותו אם יכאב לו לראות אותה מחר במשרד עם גבר אחר, ומעודדת אותו גם לדבר על זה - עד כדי בכי. תוך כדי סקס.

סתם. רחוק מנקודת התורפה אליה אני מכוונת, אבל הרבה יותר קרוב מכל תאונות הדרכים/רצח ילד בטעות/רצח אופי וכאלה שאתם מגיעים אליהם (:

משום מה, לגרום לו לבכות בקטע כזה.. להתעלל בו נפשית ולאמלל אותו לאותם רגעים ו*ב*אותם רגעים, נתפש אצלי כנורא מגרה.

אף אחד לא חווה כזה דבר? פוג? תתגבר על הביישנות?

אהבתי, אם כי עבורי זה די בעייתי, כי קשה לי לזרוק משהו טוב כשאני עדיין נהנית ממנו icon_wink.gif

אני יכולה להתחבר למצב כזה במידה מסויימת, אם כי אם לשפוט לפי זה שהפרטנר לא ממש קפא או כבה אז יש מצב שזה הדליק אותו באותה מידה שפגע בו:
ההתיחסות שלי לזין שלו כאל צעצוע חסר תועלת מינית הגיעה לשיא כשאיפשרתי לו לבדוק אם יש מצב שיוכל לענג אותי באמצעותו.
הוא בשיא המאמץ, ואני שואלת בנון שרלנטיות "אתה כבר בפנים?" .....
מיתוסית​(שולטת)
לפני 14 שנים • 20 באוק׳ 2009
מיתוסית​(שולטת) • 20 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אממ
הדבר הכי קרוב שהיה לי לזה, היה לנסות לגרום לבעלי לקנא בזמן סקס. אני לא אומרת לו שהוא חרא במיטה, כי למרות שאני אומרת לו כל הזמן כמה הוא טוב, הוא בטוח יפגע מזה, אבל אני כן אומרת לו שהייתי רוצה עכשיו להזדיין עם גבר אחר מול הפרצוף שלו ומתחילה לתאר למשל מה הייתי עושה ועם מי וכל מיני כאלה, מתחילה להרגיז אותו כדי לגרום לו להוציא עליי את העצבים שלו ולזיין אותי יותר חזק למשל וכאלה...
אני מאוד אוהבת להתגרות בו בקטע של הקינאה, למרות שאני יודעת שהוא לא סובל את זה. זה לדעתי הסדיזם היחידי האמיתי שיש בי ובכל פעם אני אומרת לעצמי שאני אפסיק כי זה מפריע לו, אבל אני פשוט נהנית מזה icon_redface.gif

אוקיי.. ואם את תראי שהוא לא מתעצבן, שהוא סובל. שהוא בוכה, שהוא מביט בך לשניה בסוג של שינאה?

אם הוא יתעצבן, זה כי זה כואב לו. אני אהנה מזה עד רמה מסויימת, ואם אני אעבור גבול מסויים ואני אדע כשאעבור אותו, ואז אני ארגיש ממש רע עם עצמי ואני אפילו אולי אתנצל וזה מן הסתם יפגום בהנאה שלי
Morticia
Morticia • 20 באוק׳ 2009
כחולית כתב/ה:
אממ
הדבר הכי קרוב שהיה לי לזה, היה לנסות לגרום לבעלי לקנא בזמן סקס. אני לא אומרת לו שהוא חרא במיטה, כי למרות שאני אומרת לו כל הזמן כמה הוא טוב, הוא בטוח יפגע מזה, אבל אני כן אומרת לו שהייתי רוצה עכשיו להזדיין עם גבר אחר מול הפרצוף שלו ומתחילה לתאר למשל מה הייתי עושה ועם מי וכל מיני כאלה, מתחילה להרגיז אותו כדי לגרום לו להוציא עליי את העצבים שלו ולזיין אותי יותר חזק למשל וכאלה...
אני מאוד אוהבת להתגרות בו בקטע של הקינאה, למרות שאני יודעת שהוא לא סובל את זה. זה לדעתי הסדיזם היחידי האמיתי שיש בי ובכל פעם אני אומרת לעצמי שאני אפסיק כי זה מפריע לו, אבל אני פשוט נהנית מזה icon_redface.gif

זה מעניין שבחרת לקרוא לזה סדיזם בעוד את בפירוש מתארת את המצב ככזה בו הדבר שאת באמת מבקשת לשרת זה את הצורך שלך להיות מוכנעת בכוחניות מצדו

למרות שזה סוג של הגיוני בעיני

בכלל כל הפוסט הזה קצת גורם לי לחשוב על אופני גידול גזעי כלבים כמו אמסטאפס או פיטבולס...

מדובר בחיות שמטבען הן אכזריות ומסוגלות להרוג בנאדם בכלום מאמץ
הנקבות אגב לרוב אכזריות יותר מהזכרים

אבל אם תגדלי אותם בסביבה אנושית חמה ואוהבת יש לך סיכוי טוב מאוד לאלף אותם להיות חיות בית מאוד ידידותיות לסביבה שלא מהוות שום איום - אפילו להפך

אם תגדלי אותם בסביבה שתתאכזר כלפיהם, תכלא אותם, תכאיב להם, תדכא אותם - את תחזיקי ביד מכונת הרג משומנת ומאוד מסוכנת

זה באמת סדיזם טהור
שכנראה רק מזוכיזם טהור יכול לייצר
או לפחות לאפשר

It kinda gives a whole new meanning to the word BITCH
doesn't it?
icon_lol.gif
שוטרת*
שוטרת* • 20 באוק׳ 2009
Queencie כתב/ה:

אהבתי, אם כי עבורי זה די בעייתי, כי קשה לי לזרוק משהו טוב כשאני עדיין נהנית ממנו icon_wink.gif

יכולה להתחבר לזה (:

ולצ'ארנוחה ששאל לגבי השנאה, אז זה קצת מורכב.
אני רואה בשנאה רגש עז. הרבה יותר מניע וחזק מכל רגש אחר. שנאה שנובעת מחוסר אונים, ושנעלמת עם הליטוף הראשון למשל- כן. אני רוצה שיחוש בה. לעיתים מאוד ספציפיות ולפרקי זמן שאני אכתיב. משום מה זה מסעיר אותי.

חייבת לציין שמאוד מפרה לקרוא את הדיעות כאן.
Tish Adams
Tish Adams • 20 באוק׳ 2009
שוטרת* כתב/ה:
Queencie כתב/ה:

יכולה להתחבר לזה (:

ולצ'ארנוחה ששאל לגבי השנאה, אז זה קצת מורכב.
אני רואה בשנאה רגש עז. הרבה יותר מניע וחזק מכל רגש אחר. שנאה שנובעת מחוסר אונים, ושנעלמת עם הליטוף הראשון למשל- כן. אני רוצה שיחוש בה. לעיתים מאוד ספציפיות ולפרקי זמן שאני אכתיב. משום מה זה מסעיר אותי.

חייבת לציין שמאוד מפרה לקרוא את הדיעות כאן.

אז אחרי הפרוט, אני רואה בזה טיזינג.
אבל, גם אם זה מגיע ברמות גבוהות יותר ונוצרת שנאה:
1. שנאה היא צורת ביטוי של אהבה (אי אפשר לשנוא מישהו שלא אוהבים).
2. כמו כל דבר, גם את רגש השנאה ניתן לרסק.

הבעיתיות בעייני היא בהאם מודעים לריסוק ולאחריות להשאר שם ולבנות את הכל מחדש.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 20 באוק׳ 2009
שוטרת, לדעתי בנקודה הזאת (את מתגרה מזה שהעבד שונא אותך) טמון הכסף, אבל אני לא מצליח לנתח את זה עד הסוף. אני חייב להודות שאני מאוד סקרן לגבי הסיבות מדוע זה מסעיר אותך, והמשמעויות של זה. מסקרן אותי גם למה אני כל כך סקרן לדעת מדוע זה מסעיר אותך icon_smile.gif.

לגבי ההסבר שנאה היא ביטוי של אהבה - לדעתי זה הסבר קלוש שהוא יותר תירוץ "מהוגן" מאשר הסבר אמיתי.
שנאה היא לא סוג של אהבה, היא רגש הופכי לאהבה ונמצאת בקצה השני של הספקטרום. להגיד שכל אדם אותו אנו שונאים אנו גם אוהבים זה מגוחך (סתם לצורך ההגזמה - יאסר ערפת או המורה ללשון בתיכון). לדעתי, ניתן להגיד לוגית שבחלק מהמקרים של שנאה, מעורב גם רגש של אהבה, אולם כמובן שלא בכל המקרים. כמובן שכשאנחנו מתעסקים ביחסי זוגיות, יש סמטוכה שלמה של רגשות שאחד מהם הוא אהבה,
אבל, אני חושב שלהדביק את התווית הזאת על הרגש של שוטרת (שנאה = ביטוי של אהבה), זה מן קלישאה שמדרדת את כל הרעיון היפה שמתפתח אצלה. מעניין אם הקלישאה הזאת קופצת כל כך במהירות בגלל שהרעיון שלה מעורר רגשות חזקים וצריך ישר לטאטא אותם מתחת לשטיח (לא שנאה חס וחלילה, love love love).
כשאני חושב על זה עוד קצת לעומק, בסופו של דבר הקלישאה הזאת בגדול תהיה גם התשובה icon_smile.gif, אם אנחנו מסכימים על כך שכשאנו יוצרים יחסי זוגיות אנחנו מנסים לשחזר דפוסים מהילדות, ואם נקרא לדפוסים האלה - מה שהילד תפס באותו הזמן כ"אהבה", אז הנה, הקלישאה נותנת לנו הסבר. אבל לדעתי לא לזה טיש התכוונה, וחוץ מזה זה הסבר רדוד מדי ולא מעניין.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 21 באוק׳ 2009
הדורבנים​(נשלט) • 21 באוק׳ 2009
ואני חושב שזה נוגע קצת בשאלה מה "בדיוק" מגרה במזוכיזם, או בסדיסם, מנטלי. בשבילי הנטייה המינית שלנו, הריגוש, היא מעין מורה דרך - שמוביל אותנו למה שאנחנו רוצים לחוות.
מתי מרגישים את העומק? את העוצמה שביחסי שליטה? לדעתי, כשהיא שוברת אותנו, וכשאנחנו ונשברים חסרי אונים שוב ושוב, ומשלימים עם כך כל פעם, בלית ברירה.

ואת ההשלמה מתוך חוסר האונים מספקים בדוגמא שלנו יחסי המין. כשנפרצים גבולות, כשמישהי חודרת לך ומנקבת את עצם קיומך, תוך כדי סקס, אתה שונא אותה, אבל בעצם קיום יחסי המין שלך איתה, עצם העובדה שאתה ממשיך, היא השלמה שלך.
השנאה היא התחושה הבסיסית ביותר לקיום שלך באותו הרגע, וגם היא נשברת, כי אתה לא יכול להפסיק לענג אותה תוך כדי. בחדירה שלך אליה, מתוך כוונה לענג אותה, היא מכילה את השנאה שלך, ואין לך לאן לברוח.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 21 באוק׳ 2009
Morticia כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
אממ

זה מעניין שבחרת לקרוא לזה סדיזם בעוד את בפירוש מתארת את המצב ככזה בו הדבר שאת באמת מבקשת לשרת זה את הצורך שלך להיות מוכנעת בכוחניות מצדו

למרות שזה סוג של הגיוני בעיני

בכלל כל הפוסט הזה קצת גורם לי לחשוב על אופני גידול גזעי כלבים כמו אמסטאפס או פיטבולס...

מדובר בחיות שמטבען הן אכזריות ומסוגלות להרוג בנאדם בכלום מאמץ
הנקבות אגב לרוב אכזריות יותר מהזכרים

אבל אם תגדלי אותם בסביבה אנושית חמה ואוהבת יש לך סיכוי טוב מאוד לאלף אותם להיות חיות בית מאוד ידידותיות לסביבה שלא מהוות שום איום - אפילו להפך

אם תגדלי אותם בסביבה שתתאכזר כלפיהם, תכלא אותם, תכאיב להם, תדכא אותם - את תחזיקי ביד מכונת הרג משומנת ומאוד מסוכנת

זה באמת סדיזם טהור
שכנראה רק מזוכיזם טהור יכול לייצר
או לפחות לאפשר

It kinda gives a whole new meanning to the word BITCH
doesn't it?
icon_lol.gif

את רואה את זה כסוג של שליטה מלמטה (אולי?), אבל מצד שני אני לא מסתכלת על זה ככה, אלא כמניפולציה שלו על ידי להשגת המטרה שלי ולא משנה אם למראית עין זה נראה כסוג של הכנעה או כניעה. זה כמו שאם מישהו נמצא מעלייך לא אומר שהוא שולט בך בסקס וההיפך. בעיניי הסדיזם מתבטא ברצון להכאיב למישהו באמת (לא משנה כרגע רמת ההכאבה) ולא כמשחק, ולא משנה מה התוצאה או הדרך
cai
cai

אוי אוי אוי

cai • 21 באוק׳ 2009
כן. חשבתי על זה. מלא פעמים.

אבל לא הייתי רוצה שהוא יבכה. הייתי רוצה שהוא יפגע. שהוא יסתכל עליי בעיניים עצובות, שירצה לקבור את עצמו בכרית, ולבקש ממנו שימשיך לסתכל לי בעיניים. שיסנן "איזה בת זונה את", אבל לא יהיה מסוגל להפסיק.

יצא לי כבר להיות עם בחורים ולהריץ בראש תסריט שלם כזה. מגניב לגמרי. אבל הכי הרבה שהצלחתי להגיע אליו זה משהו כמו שכחולית מתארת.

זה מסוג המחשבות שגורמות לי לחשוב לעצמי, "זה לא משחק בשבילך, אה? את באמת דפוקה".

ואה, וואו, משחק כזה עם דתל"ש מוסרט יהיה פשוט נהדר. לחפור איתו ביחד בהלכות נידה. פאק. מתנדבים? icon_smile.gif
union

Re: אוי אוי אוי

union • 21 באוק׳ 2009
ברנר כתב/ה:
כן. חשבתי על זה. מלא פעמים.

אבל לא הייתי רוצה שהוא יבכה. הייתי רוצה שהוא יפגע. שהוא יסתכל עליי בעיניים עצובות, שירצה לקבור את עצמו בכרית, ולבקש ממנו שימשיך לסתכל לי בעיניים. שיסנן "איזה בת זונה את", אבל לא יהיה מסוגל להפסיק.

יצא לי כבר להיות עם בחורים ולהריץ בראש תסריט שלם כזה. מגניב לגמרי. אבל הכי הרבה שהצלחתי להגיע אליו זה משהו כמו שכחולית מתארת.

זה מסוג המחשבות שגורמות לי לחשוב לעצמי, "זה לא משחק בשבילך, אה? את באמת דפוקה".

ואה, וואו, משחק כזה עם דתל"ש מוסרט יהיה פשוט נהדר. לחפור איתו ביחד בהלכות נידה. פאק. מתנדבים? icon_smile.gif

משחק מנטלי מרגש בעיניי שילוב של השפלה כאב נפשי , טירוף ומיינד פאקינג .
כל הכבוד על הפתיחות , יש כאן נשים שאוהבות להכאיב נפשית ולשחק בנקודות הרגישות של האדם ויש גברים שנמשכים לרוע מהסוג הזה ,רוע אותנטי ומשתק .

ייתכן שאת סאדיסטית אמיתית ולא דפוקה ,חשבת על כך?