צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת? נשלטת!

האדון אבישי
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009

Re: חיכיתי, חיכיתי , בכיתי בכיתי

האדון אבישי • 27 באוק׳ 2009
בטי בום כתב/ה:
ומי בא ?
ראובן!!!
כמה מפתיע ? הרי כל תגובה שלך רוויה ב"חיבת נשים"

אני מכירה את התפיסה הזאת, אין שולטות אמיתיות, יש רק נשים שלא פגשו "גבר אמיתי" וכל אישה תימס מול עוצמה גברית מתפרצת.
מה זה אומר הפוסט העלוב הזה עם התגובות המפגרות שמתאימות לכותב המפגר, אנ'לא יודעת, אבל מה שבתוך הוא אומר על מי שכתב והסכים הרבה יותר.

יש מעט שולטות אמיתיות ?
בוא , תתקרב ראובן אני אגלה לך סוד,
אני פה בכלוב כמעט 7 שנים, אני לא פגשתי הרבה דומים "אמיתיים" הם ספורים גם.
אבל פגשתי מספיק אחלה גברים, "ג'נטלמנים, שיודעים לפרגן לנשים ולא פוחדים מהן ולא צריכים מהמקום המבוהל לספר לעצמם שהמלכות המפחידות הן בעצם נשלטות עמוק בפנים בשביל להתמודד עם שינאת/ פחד/ זלזול (עקף בעיגול את התשובה הנכונה).

יש מעט אנשים ששולטים באמת והעובדה מתאימה לשני המינים.
אתמול האושמתי ב"פומדומציה" ואני גאה לשאת את האשמה אבל הטיפול במיזוגיניה נמצא בחדר 3 ולכו לטפל בעצמכם ויפה שעה קודם.

תלוי איך את מגדירה שולט
ותלוי איך ראובן מגדיר שולטת
בכל מקרה זה הכל משחק תפקידים
Morticia
לפני 14 שנים • 27 באוק׳ 2009

Re: הו

Morticia • 27 באוק׳ 2009
[quote="ד"ר פול"]הו שובב[/quote]

איזה ציור מעולה יש לך בפרופיל!
אהבתי
icon_smile.gif
bigboy20​(שולט)
לפני 14 שנים • 10 בנוב׳ 2009

Re: חיכיתי, חיכיתי , בכיתי בכיתי

bigboy20​(שולט) • 10 בנוב׳ 2009
בטי בום כתב/ה:
ומי בא ?
ראובן!!!
כמה מפתיע ? הרי כל תגובה שלך רוויה ב"חיבת נשים"

אני מכירה את התפיסה הזאת, אין שולטות אמיתיות, יש רק נשים שלא פגשו "גבר אמיתי" וכל אישה תימס מול עוצמה גברית מתפרצת.
מה זה אומר הפוסט העלוב הזה עם התגובות המפגרות שמתאימות לכותב המפגר, אנ'לא יודעת, אבל מה שבתוך הוא אומר על מי שכתב והסכים הרבה יותר.

יש מעט שולטות אמיתיות ?
בוא , תתקרב ראובן אני אגלה לך סוד,
אני פה בכלוב כמעט 7 שנים, אני לא פגשתי הרבה דומים "אמיתיים" הם ספורים גם.
אבל פגשתי מספיק אחלה גברים, "ג'נטלמנים, שיודעים לפרגן לנשים ולא פוחדים מהן ולא צריכים מהמקום המבוהל לספר לעצמם שהמלכות המפחידות הן בעצם נשלטות עמוק בפנים בשביל להתמודד עם שינאת/ פחד/ זלזול (עקף בעיגול את התשובה הנכונה).

יש מעט אנשים ששולטים באמת והעובדה מתאימה לשני המינים.
אתמול האושמתי ב"פומדומציה" ואני גאה לשאת את האשמה אבל הטיפול במיזוגיניה נמצא בחדר 3 ולכו לטפל בעצמכם ויפה שעה קודם.

אני בטוח שגם את תסכימי שהתגובה שלך מעידה על היותך מפגרת רגזנית הזויה וחסרת יכולת להתבטא באופן ראוי, כניראה שנדענו לך בנקודה די רגישה icon_razz.gif icon_razz.gif
שוסי
לפני 14 שנים • 11 בנוב׳ 2009

הזוי עד כאב

שוסי • 11 בנוב׳ 2009
שאתה בכלל מעז לדבר על יכולת ביטוי לקויה.